• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@petulak1988 však jo...já ty 74 a tak..moc nemám...takže tak..páč do tý doby třeba něco dostanu..jsem zvědavá,jestli se vůbec vejdem do 56 :grinning: :grinning: :grinning:
16. črc 2014 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no ja doufam ze my jo :grinning: ale uvidime...od rana me silene zase tlaci na zebra a podbrisek :slight_smile: co tam asi dela
16. črc 2014 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 já mám v bokách i modřinky malý.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. črc 2014 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl do boku mi kope ..nastesti jsem jeste bez modrin.. :grinning: mas tam maleho fotbalistu :grinning: ale na zebra se tlaci zadickama a asi zadeckem :grinning: tyyy jo za chvilku mas klucika u sebe.. ja se tak zacala obavat porodu, jak to vsechno zvladnu a jak to bude probihat.. musim se snazit myslet pozitivne.. :grinning: mam doma vse hotovo a myslim na blbosti.. :grinning:
16. črc 2014 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@marke no vsak jo hlavni je, ze pribira..my dneska byli na kontrole v 6ti tydnech a mame 3760g za 14 dni jsme pribrali 500g tak nas chvalila a od porodu jsme vyrostli o 5 cm takze mame 51 ;) a vse ok....Valca taky prave na hrudi pase o sto6 a jak ji polozim na brisko tak se ji to nelibi.ted nas ceka ockovani na konci srpna a na to se moc netesim :slight_smile:
16. črc 2014 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 to Tě přejde....já se trošičku bojim....ale ne nějak extrémně...
16. črc 2014 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jj snad jo.. strasne se na ni tesim, tak to snad prebije ten strach :slight_smile:
16. črc 2014 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 holka jestli budeš přenášet...tak už se budeš na porod i těšit..já už mám nahoře asi 25 kg...je to děs....a jsem oteklá jak vorvaň...
16. črc 2014 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 jinak myslím,že bát se je normální.. :wink: ono to nějak dopadne...musí.. :grinning:
16. črc 2014 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jj to mas pravdu.. ted jak jsem tyden sama doma, pritel jezdi domu vecer, Mira je u mamy, tak se mi to tahne jako smrad.. vubec to neutika.. doufam, ze s prdolkou se tu pak v poradne s nekym konecne seznamim..
16. črc 2014 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Právě jsem zkusila Klaudinku na bříško a to bylo křiku. Co mi to mámo zase děláš? A dotaz, kdy ji dávat na bříško kvůli prdíkům? Před jídlem nebo po jídle? Aby nezvracela.
No to jste holky šikovný. Takhle přibírat. Hlavně, že hezky rostete a jste zdravé.
Manžílek říkal, že Klaudince vyrostly ruce, že tak dlouhé prsty neměla :grinning: Tak jsem se smála.
16. črc 2014 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky budte v klidu prenaseni je brano az od 42tt :slight_smile:
16. črc 2014 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice takze do 42 to neni prenaseni??
16. črc 2014 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 ne neni rikali mi to doktori v porodnici pac normalni termin porodu je mezi 38-42tt ;)
16. črc 2014 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice juj.. tak to je dobre.. :slight_smile: ja myslela ze po 40tt uz to je prenaseni.. :slight_smile: no ikdyz tise doufam, ze vykoukne drive.. :--)
16. črc 2014 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 no prvorodicky nevim vetsinou rodi po terminu.. uvifis prijde na svet tak jak ma a hlavne v poradku...ja jsem rada nakonec, ze si uzijeme leto spolu uz takhle ;)
16. črc 2014 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke to je tezky pred jidlem to teda Valca neda hladova a po jidle mam strach, ze se poblinka no :grinning:
16. črc 2014 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jj jen ted dve kamardky prvorodicky porodili 38 a neco...tak v to take doufam.. ikdyz je to uz uplne jedno asi,jen se uz strasne tesim az budu mit za sebou porod a malinkou u sebe
16. črc 2014 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 hlavně už jsi v dobrém týdnu takže už můžeš být klidná ..v 34 tt se dovyvíjí plíce ..takže mi říkal doktor právě, že kdyby se něco stalo tak už je to v pohodě..:slight_smile:
16. črc 2014 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 a porodu se neboj...:slight_smile:
16. črc 2014 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jj dnes jsem 33+5 :slight_smile: tak snad uz budeme za chvilku pripraveni pro pripad , ze by chtela jit drive :slight_smile: dneska teda nevim co tam vyvadi, je to docela sila,tlaci mi na kostr, boli me lehounce podbrisek a zaroven se mi chce dostat pod zebra a kope do boku.. akrobatka :grinning:
16. črc 2014 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no snazim se nebat se.. :slight_smile: uz bych moooc chtela mit malinkou na brisku a pritele u sebe.. to budu asi nejstastnejsi :slight_smile:
16. črc 2014 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 nezakřikni to jen jí tam nech pořádně dopéct..taky jsem to říkala, že nechci rodit po termínu a že už bych j chtěla venku a dívej jak jsme dopadly..jsem to zakřikla:slight_smile:
16. črc 2014 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jj to mas pravdu.. :slight_smile: at se dopece prdolka moje.. dneska to tlaceni je fakt neprijemne.. vleze silene kope, vsede ji mam v zebrech a kdyz stojim a chodim tak tlaci na konecnik.. :grinning: a stejne ji miluju :slight_smile:
16. črc 2014 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 jojo mně Val taky dělala psí kusy v bříšku a když ji vidim ted tak se ani nedivim..furt se přetáčí a boxuje nožičkama i ručičkama prostě přebalit jí je občas teda nadlidskej úkon :grinning:
16. črc 2014 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: to se minule smal pritel kdyz pozoroval bricho.. pry abychom ji nemuseli davat ksiry i do postylky.. :grinning: fakt je to nekdy sila :slight_smile: no me jedine prani je aby byla zdrava ...:slight_smile: na nicem jinem ted nezalezi.. :slight_smile:
16. črc 2014 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jani muzu se zeptat kolik jste dali za ty tehotenske fotky??To bylo od te Lucky??
16. črc 2014 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. črc 2014 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice dekuji... :slight_smile: to fakt nema drahe oproti tomu co jsem nasla na netu..
16. črc 2014 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek