• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

autor
@petulak1988 ale hlavne je skvela a vysledek uzas
16. črc 2014 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jj mate od ni krasne fotecky.. :slight_smile: no prodebatuji to s pritelem :slight_smile:
16. črc 2014 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 tak ono jde hodne I o napad
16. črc 2014 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jj a i s tim si ona poradi??
16. črc 2014 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 tak pokud ty nemas predstavu tak jo ja ji mela :slight_smile:
16. črc 2014 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. črc 2014 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 neco vymysli u nas bylo jasno kytary a rock to jsme my no
16. črc 2014 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jj :slight_smile: mate moc hezke fotecky..
16. črc 2014 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 jestecnas ceka rodinne foto az bude Val malinko komunikativnejsi..a taky tematicke foceni
16. črc 2014 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice teda to budete mit krasne pamatky.. :slight_smile: no uvidime , co na to pritel rekne..
16. črc 2014 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 jo jo...já potkala super ženskou..ale jestli odrodila,tak smůla...i jedna holčina na cvíču byla moc fajn..bohužel jsem si nevzala kontakty..ale třeba se ještě potkáme..naše město není tak velké..
16. črc 2014 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jj presne, doufam, ze se tamm take s nekym seznamim :slight_smile:me asi zacal odchazet mobil :frowning2: grrrr
16. črc 2014 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl
@petulak1988 jj ja mam taky novou kamosku z porodnice ;)
16. črc 2014 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice to vím,že není přenášení do 42tt...ale do té doby Ti to vždy vyvolají..takže vlastně nikdo nepřenáší..Můj názor...termín je stanovený...protože u přirozených početí se to často přesně nikdy neví...
16. črc 2014 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke..no řekni..Ty si po jídle leháš na břícho...??? :grinning: :grinning: :grinning:
16. črc 2014 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ty voe..holky....tchyně...plánuje moje vycházky na pátek a svatbu, moře...za tři roky...už 4 roky poslouchám kdy se vezmem,že musíme dokud nezemřou..ale kdo to má platit tolika lidem....jak to doprdele už mám někomu vysvětlit???Pomoooccc..já z toho snad porodím..
16. črc 2014 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jj..doufám,že narazim na nějakou fajn ženskou v porodnici...a né na nějakou bláznivku... :grinning:
16. črc 2014 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl tak to by bylo pozitivum kdybys porodila.. :grinning: ale jinak te zcela chapu.. vadilo by mi kdyby mi nekdo takhle planoval zivot :grinning:
16. črc 2014 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já se taky moc těším na to focení....chci fotku se mnou, jednu s přítelem..jednu společnou a pak mimíse..
16. črc 2014 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 prostě tam je 16 členů rodiny cca + v tom případě..bych si taky pozvala tety, sestřenky a bratránky...ségru. + naši kamarádi...A tchyně si myslí,že by nás 5000 vytrhlo..bože...jsem jí to vysvětlovala milionkrát..že buď se vezmem...tajně a zalevno..a nebo se nevezmem..protože na to nejsou přebytečný peníze...stálá práce není...a stejně se jednou vezmem..až tu skoro nikdo nebude..protože všem už je kolem 70 a víc...
16. črc 2014 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 víš co..já vyrostla s taťkou a ten mi nic neplánoval...to byl pohodář sakra...ty ženský jsou jetý..jestli budu taková,tak ať mě radši někdo zabije....
16. črc 2014 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl at to zaplatí tchyně :slight_smile:
16. črc 2014 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl :grinning: teda tchyne te pekne rozparadila :slight_smile: bych se nedivila kdyby Samik do rana vykoukl na svet :slight_smile: ja uz dopekam masicko a cekam az prijde pritel..jen nevim kdy to bude... jsem cely den sama.. tak mi nic neutika... mam vyprano,vyzehleno, umyty zachod koupelnu, uvareno a ted uz nemam co delat :grinning:
16. črc 2014 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@muddledgirl no to je ta Morava oni to tam mají jinak zkrátka :slight_smile:)) My se vzali s mužem. měli jsme tam oba jen rodiče a sourozence a tim to haslo a bylo to super :slight_smile: hele naštěstí je tchyně daleko to bud asi ráda co:grinning:
16. črc 2014 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice viď...Ty voe.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Já se s těma hormonama naseru a pošlu jí do prdele...Já si myslim,že z těch nervů z ní porodím a bude vystaráno..no asi prd..viď..čípek uzavřený, cs 3,hlavička dole...
16. črc 2014 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 přijeď k nám na brigádu..čistí se židle...pak bude znova sedačka a okna nejsou hotový... :grinning: :grinning: :grinning:
16. črc 2014 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no švagři maj šest dětí..masakr...no a jak nemám rodiče..tak bych tam zas chtěla ty tety,když by už no...ale bejt po mým..jedem na Mauricius...a pak se prostě udělá grilovačka na dvakrát a je to..jednou ve Frénu,jednou tady... :grinning: :grinning: :grinning:

Ale čas to vyřeší za nás...
16. črc 2014 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já čůrám zas z jedný reklamy o keckách.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No jdu do obchodu pro pití a nějakou mňamku a v pět přijde úča....jsem zas úplně vypatlaná z toho vedra..potím se jak kráva...a místo mozku mám nevim co...ale mozek to není
16. črc 2014 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl :grinning: kdybys nebyla tak daleko, tak rada zajedu, ted jsem dojedla boruvky a porad mam chut a hlad a ja nevim co.. a nic uz me nebavi :grinning:
16. črc 2014 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 chápu...já se zas cpu sušenkama...
16. črc 2014 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek