• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
autor
@muddledgirl souhlas, u nás n aobřad přišlo pár kámošu a rodiče, nalili jsme se slivkkou a rumem, pak rodinka ta co jsem psala dojeli na Brusku do hospody tam jsem já a muž došli pěšky v listopadu :slight_smile: moc pěkný , najedli se a pak se jelo domů, my si doma pustili Mrtvou nevěstu Tima Burtona a večer šli tady do klubíku chlastat:grinning: a žádný prachy velký to nestálo...prstýnky jsem nechala udělat ze žlutýho zlata který nenosim tak předělat na bílý a stálo nás to jen 1500 za práci, dort byl uza 800 od kámošky a jídlo stálo cca 5000 a bylo a tos mi připomněla, že hci střelit svoje svatební šaty:slight_smile:
16. črc 2014 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@muddledgirl ja dva rohliky se sunkou a Piknik a velky..ja jsem takovy prasatko :grinning:,za ten posledni mesic naberu jak za cele tehotenstvi ale ja mam porad hladik
16. črc 2014 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tu uzdičku budeme řešit na příští kontrole s doktorkou. Takže za týden v úterý. Asi by to fakt chtělo, sice teda jako saje, ale pokud by mu to šlo líp tak bych se nezlobila. Třeba by u toho tak moc neusínal..třeba mu to fakt jde špatně. Ale asi se mi míko fakt rozjíždí o dokrm si řekne tak 3x za celý den ..ale je pravda, že někdy vypije třeba jen 5ml a někdy si vezme 40. Ale to jsem už asi psala.
Dneska měl dokrm jen jednou, ale to taky mohlo být z toho vedra dopoledne. Dneska jsem zkoušela jestli je ještě mlíko v prsu a lehce jsem mu postříkala hlavičku :grinning: ...tak bych řekla, že se to fakt lepší. Jen to nezakřiknout. Uvidíme příští týden jak přibíráme.
16. črc 2014 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@marke - no já dneska zkusila i toho "tygříka" a krásně u toho prděl :slight_smile:
na bříško dávám ..když je vzhůru a v klidu a ještě se neohlíží po prsu ...někde psali, že na to aby jsi jej pokládla na bříško musí být v klidu. Adámek nenadává ...nožičky krásně na žabáka a ručičky pod skrčený pod sebou ...má se opírat o celý předloktí ...a hlavičku se snaží zvedat ...ale hodně ještě datluje. Jen s tou hlavičkou zvedá i zadeček a to je prý špatně ...takže mamka mu kontrolovala rukou hlavičku a já měla ruku na zadečku aby jej nezvedal.
Ted tu spí na gauči, a dneska teda na boku, asi už má zad dost :grinning:
16. črc 2014 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl No nelehám, ale na prdíky je ležet na břiše před jídlem zase zbytečnost. A jak psala @janice_opice, dát mimi před jídlem, to ho jenom víc naštveš :slight_smile:
Tak právě nevím kdy pást.
16. črc 2014 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb Ahojky, chtěla jsem reagovat na ten přirostlý jazyk. Mí bratři mají oba přirostlý jazyk - mladší hodně. Říkají, že to bývá problém při kojení, ale jinak bych to neřešila. Ani jeden nemá problém s řečí a v životě mu to k ničemu nevadilo. Tak to jen můj názor.
A že Adámek usíná při krmení? To Klaudinka taky, takže ji musím pořád šimrat a budit :grinning:
16. črc 2014 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Holky já jdu na zahrádku to je zase počasí už,abychom byli na té chatě
16. črc 2014 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice no je silene, tu chatu ti zavidim.. ja umiram u balkonu :grinning: kdy vyrazite vlastne??
16. črc 2014 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - když on fakt nedá ani trochu jazyk do špičky a když se vrtí a zívá tak je to takový divný, ale uvidíme co s doktorkou ten příští týden. Zase jestli by šlo jen o malý zákrok tak proč jej neudělat když to jde.
já ho taky budím, ale někdy už ani to šimrání moc nepomáhá.
16. črc 2014 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice však jooo...super svatba..určo jste si to užili...bez velkého utrácení..tak by se mi to líbilo...
16. črc 2014 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 já se furt cpu.... :grinning:
16. črc 2014 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 buď ráda,že máš balkon :wink:
16. črc 2014 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 no zítra jdu na pohovor, v sobotu odjíždí Kuba, v pondělí ráno vyzvednu maso a jedeme ..manžel tam se mnou bude do úterý a pak se vrací do Prahy, já asi dorazím v sobotu pro Kubu
16. črc 2014 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnes jen umýt zase nádobí...a prdět na vše..vše je hotovo..lalala lalalal..už se budu jenom válet, číst a hrát diablo....no a třeba zítra tedy už půjdu ven.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. črc 2014 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jee tak to mas za chvilku... :slight_smile: tak si to tam pak poradne uzijte :slight_smile:0
16. črc 2014 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak to my měli velikou svatbu :slight_smile: něco přes 60 lidí ....
30 na obědě, a těch 60 pak večer na akci ....a jj stálo to něco přes 70 tis .... njn, ale bylo to moc fajn.

A ten můj uličník zase necce jít spinkat :angry:
16. črc 2014 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb kočíí..když žijí všichni v jednom místě..je to něco jiného..350 km rozdíl mezi rodinami...a platit hotel a cestu všem...hlavně by to bylo na nás....tchyně by přispěla 5000...tety mi tedy dali peníze už k 30...ségřina stála 60 000 a měla to v jednom místě a pouze 12 hodin...Já když už svatbu...tak pořádná pařba s kámošema..aspoň celej den a noc... :grinning:
16. črc 2014 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb peníze na to jsou...ale já si nemůžu dovolit je utrácet...když budu bez práce za tři roky...to prostě nejde...víš...prostě se vezmem třeba za deset let....do tý doby budu muset přítele ukecat ať si dáme životko...je to na hovňajs...že kromě penzijka to nejde nějak ošetřit....aby dostal peníze po mně..kdyby něco...závěť psát fakt nebudu...
16. črc 2014 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jo..a to polovina lidí tvrdí,že první dva měsíce miminka spinkaj..hovňajs...co všude čtu.. :grinning: Tak ať se mu chce dadat...já čistila sporák..tak ze 2/3 je hezký..zbytek doleští přítel zítra... :grinning: :grinning: :grinning:
16. črc 2014 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak jako on jinak je zlatej, ale prostě jedno to usínání je na prd...a asi i to vedro už zase jak je tomu nepřidává.
Taky jsme to měli v jeden den v 11h byl obřad ...pak oběd pro rodinu a ty nejbližší a pak od 17h u nás v hospodě akce ...končili jsme v půl 8 ráno :slight_smile:
No my jsme blíž no ...jen 40 km od Prahy asi .... a ubytko ..kamarádi byli ve stanu na zahradě a u jedný sousedky ..někdo na hotelu ...ale dost bylo odtud takže Ti šli domů.
Je jasný, že pokud jste takhle daleko od sebe je to pak mazec no.

Tak teď usnul zase tady vedle mě na gauči. Jenže když ho zvednu a odnesu tak se zase vzbudí :angry:
16. črc 2014 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Tak ho neodnášej... :grinning: A spinkejte tam.. :grinning: Jsem chytrá co? :grinning: :grinning: :grinning:
16. črc 2014 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak to víš, že by to šlo. Ale počkám na další jídlo a snad to pak už klapne v pokojíku, asi tam uličník nechtěl být sám. Většinou když se nají tak automaticky usíná, ale teď měl kukadla vyvalený ...takže bylo jasný že hned neusnu .....teď se občas zavrtí a koukne asi jestli je furt tady a jestli to náhodou není sám :grinning:
manžel šel na karty takže do postýlky jít nemůžu ....potřebuji ještě do sprchy :slight_smile: a nechci ho nechávat vyřávat v postýlce, ale zase by to byla šup šup sprcha ...no možná za chvíli půjdu a uvidíme jak to dopadne.
16. črc 2014 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb miminka u toho často spinkaj no....a máš ho u sebe nebo v postýlce v noci? Jestli není sám chudáček...no jo..byli s náma dlouho v bříšku...tak se nedivim,že se pak chtěj nosit,když se narodí.... :grinning:
16. črc 2014 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - je v postýlce a já tam mám postel ...fakt ho do postele nechi učit, jako přes den si s ním do postele občas lehnu nebo k ránu pokud po krmení po 7ráno už nechce spát. Ale to bylo zatím jen jednou.
Přes den to je jiná to každý den na chvilinku, ale to nesnu a kouká ....a já jej oňuchávám. Ale teď by fakt už mohl usnout ...teď dostal prso a zase usnul. Ale dneska je to nějaký náročný ten večer furt by chtěl cucat ...asi si chce jen podudlat jinak nevím :frowning2: ...to přeci nemůže mít furt hlad :angry:
16. črc 2014 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - a ani zaražený prdíky nemá, protože tu teď hezky střílel :slight_smile:
16. črc 2014 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
No jdu jej zkusit dát do postýlky a půjdu se umýt a uvidíme co bude dál. Tak dobrou noc.
16. črc 2014 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb super kočííí..že ho to neučíš..seš dobrá.... :grinning: a že nemá prdíky je taky bomba....mějte se moc hezky... :grinning: :grinning: :grinning:
16. črc 2014 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak fenyklovej cajik nam nejede to byly xichtiky :slight_smile:
16. črc 2014 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb u nas je to same asi je neco ve vzduchu Val je neklidna a furtvchce prso
16. črc 2014 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Jani prosim te mam dotaz..muj gynekolog mi take vypsal papir na materskou ale napsal tam blby datum porodu ..napsal 28.8 a ja mam mit datum porodu podle cube 29.8... a napsal mi ze na materskou nastupuji 17.7. takze kdyz dam ten z cube tak nastupuji 18.7???O ten den dele???
17. črc 2014 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek