• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. prosince 2016 
@muddledgirl ahojky , tak co pomohla tchyne k narozeni Samika.. :grinning: nebo jsi stale 2v1
17. črc 2014 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@petulak1988 kočko..mně doktorka napsala datum porodu správný,ale na socce do pśpočítali,že půjdu o den déle na mateřskou..tak pozor na to..nechápu...ale je to tak..
17. črc 2014 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 tchýně přijede až zítra....jsme dva v jednom..zítra ráno kontrola.. :grinning:
17. črc 2014 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl no ja tam napisu asi toho 18.7 kdyz termin mam 29.8 myslim ze to minule rikali i na socce.. jee tak uvidis zda uz se to zase vice blizi k porodu.. :slight_smile: ja uz se tesim az bude prdola tady.. desne me boli kostrc a podbrisek... premyslim zda na to nemohou pusobit nejake cviky..
17. črc 2014 v 10:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 no..myslim,že asi né...že Tě bolí podbřišek a kostrč...má spousta holek..aspoň víš,že se něco děje...podbřišek můžou být poslíčci...jednou jsem je měla a jednou s křížovejma bolestma....víc nic... :grinning: :grinning: :grinning:
17. črc 2014 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl no ja prave nevim co to je... no jsem rada ze vim ze se neco deje.. ale vedela bych to i bez toho.. mala se tam mele jako o zavod jakmile si sednu a uz i ve stoje.. :grinning: v noci se pry boulila taky rikal pritel :grinning: ani nevim jak poslicky poznat
17. črc 2014 v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 já pořádně taky ne..ale když mě bolelo to břicho ještě víc než u ms...a to mám krutý křeče při tom a do toho kříž,že jsem se nemohla hnout,tak to bylo ono určitě..
17. črc 2014 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl jj me se to obcas stane vsede, ale pripisuji to vazum :slight_smile: tak nevim no.. :-/ mam to ted dost casto :-/ chjoooo ..co dnes bude varit??
17. črc 2014 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@petulak1988 holka já vůbec nevím jak tohle je, já mateřskou nemám....
17. črc 2014 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice aha.. jeziiis jsem blba rikas mi to uz ponekolikate :grinning: no ja to o ten den posunu ..podle me by to tak melo byt.. :grinning: co prdolka??
17. črc 2014 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@petulak1988 ted chrní akorát je děsně roztomilá jak má ty dlouhý řasy a naducaný tvářičky a našpulenou pusinku a odfukuje a občs dá ručičky do "vzdávám se:slight_smile:))) včera zaostřovala na psa děsně jí zajímal:slight_smile:)) všichni jí chtěj olizovat...
17. črc 2014 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice jeee to je krasny kdyz uz takhle pozoruje :slight_smile: ja se tak tesim :slight_smile: skoda ze nemuzu zaspat porod :grinning:
17. črc 2014 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 nic.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: teď jsme snědli chlebík se salámem a sýrem a já ještě jogurt...Mám termín...odpočívám....maximálně vyčistím dvě židle a okna a skla v knihovně... :grinning:
17. črc 2014 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl :grinning: ta veta mam termin, odpocivam je krasna :grinning: no ja nedelam take nic, protoze me ten podbrisek boli a malinka se tam pekne napina.. :frowning2: dosnidala jsem a skacu u pc na mici.. :slight_smile: akorat sundam pradlo z balkonu a vyperu ty vecicky co mi vcera prisly.. :slight_smile:
17. črc 2014 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@petulak1988 :grinning: :grinning: :grinning: krásný...tady je děsný dusno...jdu si dát vlažnou sprchu :grinning:
17. črc 2014 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl tady take.. je to silene.. snad brzy zaprsi :slight_smile:
17. črc 2014 ve 13:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - manžel přišel z hospody v 23:20 a prcek chtěl zase jíst. pak jsem šla spát a manžel si jej vzal k sobě ...prý ho dal do postýlky v půl 1 a ještě nespal. Na jídlo se pak vzbudil v půl 4 a v půl 7. pak chtěl cucat kolem 9 a v 11h jsme ho zase zkusmo zvážili před kojením a z obou vycucal asi 60ml a spal do teď a už zase saje. ...byli jsme venku na zahradě ve stínu tak snad se nepřehřál ...bylo tu pod mrakem ....ale pak to sluníčko vylezlo tak jsme utekli domů.
17. črc 2014 ve 13:53  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@muddledgirl
@petulak1988 tady je taky hrozně, a hlavně jedem na víkend do Harrachova, snad to přežiji :slight_smile:
17. črc 2014 ve 13:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@eevvaa a co jinak jak ti je???:slight_smile:
17. črc 2014 ve 14:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 to vedro je hrozné, ale včera jsem byla s kamarádkou a její malou na vycházce a docela v pohodě, no musím se přizpůsobit víkendovým teplotám :slight_smile:, dneska jedeme přes příbuzné v Praze, poté ještě přejíždíme ke švárovcům k Jičínu a zítra pokračujeme na sever ještě teda přes známé a pak asi večer padnu na ... Dneska jsem vyprala kalhotkové pleny + vkládačky, maj se aspoň dvakrát vyprat kvůli savosti, takže už asi pomalu pak začnu prát a žehlit, přeci jen to hrozně utíká, tak abych to měla připravené :slight_smile:
17. črc 2014 ve 14:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@eevvaa jj to urcite.. ja jsem si take vse udelala vcas a ted uz mi chybi jen koupit manduca a vyzehlit tech par kousku a povlect postylku a je myslim hotovo
17. črc 2014 ve 14:07  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@petulak1988 já si myslím, že je pomalu nejvyšší čas to začít připravovat, kdo to pak bude dělat s mega pupíkem :slight_smile:
17. črc 2014 ve 14:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@eevvaa to mas pravdu ja jsem ted rada ze jsem rada :grinning:
17. črc 2014 ve 14:10  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@petulak1988 já to manželovi vykládám furt a on mi nevěří, že bude ještě hůře a už vůbec nic neudělám :slight_smile:. no ložnice je připravena, už máme i postýlku, ale zatím na kusy, na tu je čas.
17. črc 2014 ve 14:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@eevvaa jj tu jsme postavili v pondeli ted.. akorat nemam jeste povlecenou :slight_smile: uz se desne tesim :slight_smile:
17. črc 2014 ve 14:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak dneska mi Klaudinka nechce spinkat. Ráno to po dvou hodinách od krmení zařízla, ale teď je už od 12 vzhůru a nemůže nějak zabrat. Spíš bych řekla, že v náruči mi usne a když ji šoupnu do postýlky, tak se začne šponovat a zase se probudí. Ach ty prdíky. Dneska ráno jsem si vzala poslední prášek antibiotik, tak uvidíme, jestli se to zlepší. Kéž by.
17. črc 2014 v 16:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@marke :frowning2: :frowning2: :frowning2: třeba chce být prostě u Tebe....kámoška takhle tahala v ruce dítě do třech měsíců...nar ukách...
17. črc 2014 v 16:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl jak je u vas??? Tady se zvedl vitr ale porad je stejne dusno :frowning2: boli me podbrisek a kdyz jsem konecne usnula tak me vzbudily dvere jak bouhly z pruvanu :grinning:
@marke chudinka.. treba ji to opravdu prejde az nebudes brat ty antibiotika
17. črc 2014 v 16:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 pršelo..ale vůbec se neochladilo..byla jsem ve městě a jsem k.o...koupila asi šestou řasenkou za poslední 4 měsíce, aviváž a něco jako oxy,ale mnohem levnější z rossmanu,tak jsem zvědavá,jestlli to bude fungovat...teď se válim a jdu si dolakovat nehtíky na rukách...
17. črc 2014 v 16:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl proc tolik rasenek?? :grinning: tady nic jen dusno..to je fakt uz naprd
17. črc 2014 v 16:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek