IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
petulak1988
17. črc 2014
@muddledgirl ahojky , tak co pomohla tchyne k narozeni Samika.. 😃 nebo jsi stale 2v1
muddledgirl
17. črc 2014
@petulak1988 kočko..mně doktorka napsala datum porodu správný,ale na socce do pśpočítali,že půjdu o den déle na mateřskou..tak pozor na to..nechápu...ale je to tak..
muddledgirl
17. črc 2014
@petulak1988 tchýně přijede až zítra....jsme dva v jednom..zítra ráno kontrola.. 😃
petulak1988
17. črc 2014
@muddledgirl no ja tam napisu asi toho 18.7 kdyz termin mam 29.8 myslim ze to minule rikali i na socce.. jee tak uvidis zda uz se to zase vice blizi k porodu.. 🙂 ja uz se tesim az bude prdola tady.. desne me boli kostrc a podbrisek... premyslim zda na to nemohou pusobit nejake cviky..
muddledgirl
17. črc 2014
@petulak1988 no..myslim,že asi né...že Tě bolí podbřišek a kostrč...má spousta holek..aspoň víš,že se něco děje...podbřišek můžou být poslíčci...jednou jsem je měla a jednou s křížovejma bolestma....víc nic... 😃 😃 😃
petulak1988
17. črc 2014
@muddledgirl no ja prave nevim co to je... no jsem rada ze vim ze se neco deje.. ale vedela bych to i bez toho.. mala se tam mele jako o zavod jakmile si sednu a uz i ve stoje.. 😃 v noci se pry boulila taky rikal pritel 😃 ani nevim jak poslicky poznat
muddledgirl
17. črc 2014
@petulak1988 já pořádně taky ne..ale když mě bolelo to břicho ještě víc než u ms...a to mám krutý křeče při tom a do toho kříž,že jsem se nemohla hnout,tak to bylo ono určitě..
petulak1988
17. črc 2014
@muddledgirl jj me se to obcas stane vsede, ale pripisuji to vazum 🙂 tak nevim no.. 😕 mam to ted dost casto 😕 chjoooo ..co dnes bude varit??
janice_opiceautor
17. črc 2014
@petulak1988 holka já vůbec nevím jak tohle je, já mateřskou nemám....
petulak1988
17. črc 2014
@janice_opice aha.. jeziiis jsem blba rikas mi to uz ponekolikate 😃 no ja to o ten den posunu ..podle me by to tak melo byt.. 😃 co prdolka??
janice_opiceautor
17. črc 2014
@petulak1988 ted chrní akorát je děsně roztomilá jak má ty dlouhý řasy a naducaný tvářičky a našpulenou pusinku a odfukuje a občs dá ručičky do "vzdávám se🙂))) včera zaostřovala na psa děsně jí zajímal🙂)) všichni jí chtěj olizovat...
petulak1988
17. črc 2014
@janice_opice jeee to je krasny kdyz uz takhle pozoruje 🙂 ja se tak tesim 🙂 skoda ze nemuzu zaspat porod 😃
muddledgirl
17. črc 2014
@petulak1988 nic.... 😃 😃 😃 😃 teď jsme snědli chlebík se salámem a sýrem a já ještě jogurt...Mám termín...odpočívám....maximálně vyčistím dvě židle a okna a skla v knihovně... 😃
petulak1988
17. črc 2014
@muddledgirl 😃 ta veta mam termin, odpocivam je krasna 😃 no ja nedelam take nic, protoze me ten podbrisek boli a malinka se tam pekne napina.. 😞 dosnidala jsem a skacu u pc na mici.. 🙂 akorat sundam pradlo z balkonu a vyperu ty vecicky co mi vcera prisly.. 🙂
muddledgirl
17. črc 2014
@petulak1988 😃 😃 😃 krásný...tady je děsný dusno...jdu si dát vlažnou sprchu 😃
petulak1988
17. črc 2014
@muddledgirl tady take.. je to silene.. snad brzy zaprsi 🙂
kamisb
17. črc 2014
@janice_opice - manžel přišel z hospody v 23:20 a prcek chtěl zase jíst. pak jsem šla spát a manžel si jej vzal k sobě ...prý ho dal do postýlky v půl 1 a ještě nespal. Na jídlo se pak vzbudil v půl 4 a v půl 7. pak chtěl cucat kolem 9 a v 11h jsme ho zase zkusmo zvážili před kojením a z obou vycucal asi 60ml a spal do teď a už zase saje. ...byli jsme venku na zahradě ve stínu tak snad se nepřehřál ...bylo tu pod mrakem ....ale pak to sluníčko vylezlo tak jsme utekli domů.
eevvaa
17. črc 2014
@muddledgirl
@petulak1988 tady je taky hrozně, a hlavně jedem na víkend do Harrachova, snad to přežiji 🙂
petulak1988
17. črc 2014
@eevvaa a co jinak jak ti je???🙂
eevvaa
17. črc 2014
@petulak1988 to vedro je hrozné, ale včera jsem byla s kamarádkou a její malou na vycházce a docela v pohodě, no musím se přizpůsobit víkendovým teplotám 🙂, dneska jedeme přes příbuzné v Praze, poté ještě přejíždíme ke švárovcům k Jičínu a zítra pokračujeme na sever ještě teda přes známé a pak asi večer padnu na ... Dneska jsem vyprala kalhotkové pleny + vkládačky, maj se aspoň dvakrát vyprat kvůli savosti, takže už asi pomalu pak začnu prát a žehlit, přeci jen to hrozně utíká, tak abych to měla připravené 🙂
petulak1988
17. črc 2014
@eevvaa jj to urcite.. ja jsem si take vse udelala vcas a ted uz mi chybi jen koupit manduca a vyzehlit tech par kousku a povlect postylku a je myslim hotovo
eevvaa
17. črc 2014
@petulak1988 já si myslím, že je pomalu nejvyšší čas to začít připravovat, kdo to pak bude dělat s mega pupíkem 🙂
petulak1988
17. črc 2014
@eevvaa to mas pravdu ja jsem ted rada ze jsem rada 😃
eevvaa
17. črc 2014
@petulak1988 já to manželovi vykládám furt a on mi nevěří, že bude ještě hůře a už vůbec nic neudělám 🙂. no ložnice je připravena, už máme i postýlku, ale zatím na kusy, na tu je čas.
petulak1988
17. črc 2014
@eevvaa jj tu jsme postavili v pondeli ted.. akorat nemam jeste povlecenou 🙂 uz se desne tesim 🙂
marke
17. črc 2014
Ahoj holky, tak dneska mi Klaudinka nechce spinkat. Ráno to po dvou hodinách od krmení zařízla, ale teď je už od 12 vzhůru a nemůže nějak zabrat. Spíš bych řekla, že v náruči mi usne a když ji šoupnu do postýlky, tak se začne šponovat a zase se probudí. Ach ty prdíky. Dneska ráno jsem si vzala poslední prášek antibiotik, tak uvidíme, jestli se to zlepší. Kéž by.
muddledgirl
17. črc 2014
@marke 😞 😞 😞 třeba chce být prostě u Tebe....kámoška takhle tahala v ruce dítě do třech měsíců...nar ukách...
petulak1988
17. črc 2014
@muddledgirl jak je u vas??? Tady se zvedl vitr ale porad je stejne dusno 😞 boli me podbrisek a kdyz jsem konecne usnula tak me vzbudily dvere jak bouhly z pruvanu 😃
@marke chudinka.. treba ji to opravdu prejde az nebudes brat ty antibiotika
muddledgirl
17. črc 2014
@petulak1988 pršelo..ale vůbec se neochladilo..byla jsem ve městě a jsem k.o...koupila asi šestou řasenkou za poslední 4 měsíce, aviváž a něco jako oxy,ale mnohem levnější z rossmanu,tak jsem zvědavá,jestlli to bude fungovat...teď se válim a jdu si dolakovat nehtíky na rukách...
petulak1988
17. črc 2014
@muddledgirl proc tolik rasenek?? 😃 tady nic jen dusno..to je fakt uz naprd

Začni psát odpověď...

Odešli