• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

19. srpna 2017 
@petulak1988 a někdo pražskej nemá?Že by Ti to dali osobně...já Ti to můžu přeposlat ale zbytečně bys mě platila poštovný..hele náhoda jak sviňa...je to nový v krabici s dvouletou zárukou..se vyplatí...
17. črc 2014 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. črc 2014 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 tak tos mela rict bych ti ji na aukru koupila olca mysli asi ten odkaz co jsem ti posilala....ty bys akorat poslala prachy a ja bych napsala na jakou adresu to maji poslat
17. črc 2014 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - tak malej dneska vstal v půl 9 ...pak usnul až v půl 12 v kočárku na dvě hodiny a pak až zase lehce před 18h zase venku v kočárku, jinak je furt nějakej protivnej a brečí ani v náručí neusnu jen u prsa, ale když jej odstavím a položím tak se do 5 minut vzbudí.
Ted se ho chystáme vzbudit, vykoupat a pak nakrmit a snad usne líp než včera .... jsem zvědavá jak to půjde až bude manžel v práci. :frowning2:
17. črc 2014 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice nevim,jestli jsi posílala odkaz...já to teď našla..ale tak to bude ono.. :wink: Aha..tak to jsem nevěděla,že to tak jde udělat,že se můžu domluvit,aby to poslali na cizí adresu........jsem už zblbá z ebay... :wink:
17. črc 2014 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jj jde uz jsem to po domluve tak delala :slight_smile:
17. črc 2014 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice tak to je fajn.... :wink:
17. črc 2014 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb holka vydrz to bude lepsi a urcite to zvladnes I bez manzela :slight_smile: neboj navic mne prijde, ze posledni 2 dny je nejakej divnej tlak....
17. črc 2014 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no jo vlastně..jasně,že jde jako cokoli..když tam napíšu cizí adresu..mně už fffakkktt hrabbbe Jani... :grinning: Tak jsem zvědavá,jestli prcek bude rak nebo lev... :astonished: :grinning:
17. črc 2014 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tedy aspon dpufam, ze to jde jinak bychom si to musely predat
17. črc 2014 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb kočííí..myslim si co Janča...vše bude jen a jen lepší..věřím tomu... :wink:
17. črc 2014 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ja na ni koukala ze to trva jeste 3dny... to je o dost levnejsi.. no pritel chce videt jeste tu kostickovanou ..koupila bych ji pak v bazarku ale chce videt jak vypada ale jinak by se tahle vyplatila :slight_smile: jakou mas barvu??Me se libi ta cervena..
17. črc 2014 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice asi joooo....já tedy vybrala světle modrou....a je tam na výběr hotově nebo online kartou....zadáš banku a pak Ti to na stránkách Tvé banky..automaticky vyplní účet na který máš poslat peníze...
17. črc 2014 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
L
@petulak1988 ja ji mam z bazarku tmave modrou
17. črc 2014 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 za 1000
17. črc 2014 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jj takze taky jsi sla do manducy :slight_smile:
17. črc 2014 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@petulak1988 jinak bych sla taky do cerveny
17. črc 2014 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no já jsem ale blbka...já myslim,že tam maj už jen červený..to je fuk.....dám na rady...nerada pročítám dlouho recenze a věřim Ti....Bude to pro mě někdy jednoduší vzít to mimi do nosítka a to je od narození,že? :grinning:
17. črc 2014 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl
@petulak1988 zrovna ctu v mamince clanek o noseni a je tam I manduca jako vitez testu
17. črc 2014 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice tak já ji na MK našla kolem 1800 nejlevnější...tak to si tedy radši koupím novou..i když je to pálka..ale co..vše má prcek z druhé ruky..tak aspoň něco bude mít nové.. :grinning:
17. črc 2014 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jééé tak to je bomba... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to mám radost...
17. črc 2014 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
kurnik samý vedra minimálně do neděle..fuj...ale mohlo by to Samíka už vyhnat ne? Prý občas nějaká bouřka možná...
17. črc 2014 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jo od narozeni, ale ja ji tam budu nosit az bude starsi..prej pro miminka jsou nejlepsi satky a z tech ja mam strach
17. črc 2014 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jasný...ale v nouzi víš...ji tam třeba dám..uvidíme...na šátek taky prdim.. :wink:
17. črc 2014 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja vam.oscenuju ten clsnek tam pisou, ze se ma zvykat od mala ..kdyz tam bude chvilku tak dobry;)
17. črc 2014 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice ju..tak joo..to budeš moc hodná kočíí..Ty jo..já už jednou spala a zas se mi zavíraj oči..jdu hrát diablo..páč nádobí a vana je umytá...a miláček zítra vytře..pak uvaří guláš...má zkoušku ..kolem dvanáctý delegace a kolem čtvrtý má koncert a pak je hospa...zakázala jsem slavit mimíse dokud není narozenej...no asi teda s nima půjdu...ale nevim.jestli nechcípnu v tom vedru...no budu se holt hodně zavlažovat...
17. črc 2014 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. črc 2014 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice - no snad pomůže změna počasí, doufám ..ale teď mají být vedra :frowning2:
příští týden má být snad líp.
Tak drž palce, vypadá to, že prcek bude už spinkat. Dostal obě prsa a ještě si cvaknul asi 10ml dokrmu ...tak snad usne ...i když teď se z chůvičky ozývají zvuky.

Jo a nevím co děláme špatně, ale prckovi se nelíbí ve vaničce :frowning2: a já se na to koupání tak těšila ...neplakal asi jen poprvé a to byl s manželem normálně ve vaně.
17. črc 2014 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb to se taky poddá nám v porodnici říkali, že hodně miminek se ze začátku nerado koupe, paks et o zlomí..prostě některé děti to tak mají a máš ho ponořenýho i s bříškem?? a jak ho koupeš?? ve vaničce máš lehátko??
17. črc 2014 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - koupeme s manželem takže ten jej drží pod hlavičkou a já jej myji a polejváme pokud něco vykukuje nad hladinu, ale zkoušíme vodu tak aby měl i bříško pod vodou. Ale u nás asi bude problém v tom, že když se vzbudí tak hned chce jíst ...a ne se jít slíkat a koupat :sunglasses:
ale uvidíme no ....jak to bude časem ....jak je to vedro tak jsme k večeru na zahradě a v kočárku on spinká a pak když ho neseme domů tak se postupně vzbudí nebo jej budím já ...a to pak prostě chce papat no :unamused: asi se to bude muset vymyslet nějak jinak.
17. črc 2014 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek