• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

23. ledna 2017 
@sasanka033 ja rano nastoupila do nemocnice.. a vecer sem sla dom.. ja sem zatim nemela spatnou zkusenost.. aj ten porod.. uplne super.. odpoledne sem porodila.. a rano sla domu.. tu to neni jak v cr kde se lez tyden.. a bylo to fajn.. nastavila sem si svuj rezim.. u druhyho porodu tu jdes dom hned.. pokud nejsou komplikace.. :grinning: :grinning:
21. zář 2013 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciebx ja mela slepak v 15ti a taky zadny lazne, ale ja je tehdy blbka odmitla - puberta v rozkvetu a jet do lazni mi prislo pro duchodce. debil:slight_smile:
21. zář 2013 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciebx no hlavne ty jsi rodila do vody, vid? ja uz nedavno na ty tvoje fotky narazila, super:slight_smile: hele tady se to taky zmenilo, maminky chodej treti den domu, kdyz je vsechno ok...
21. zář 2013 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 me se tu prave hrozne libi.. vsak domu muzu letet kdy chci ze jo... volame s mamkou prez Skype skoro furt.. I kdyz sem ted domu letela po roce a uz to na me padalo a kor s tema problemama co sem mela v manzelstvi no
21. zář 2013 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 hele porod do vody byl uuuuzasnej fakt.. urcite do toho jdu znovu.. a uz premyslim.. ze si pronajmu bazen do obyvaku a porodim to doma :grinning: :grinning:
21. zář 2013 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 me ty lazne snad ani nenabidli.. a je fakt ze se rikavalo ze pak muzou byt problem s tehu.. ale kdo vi
21. zář 2013 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciebx No, tak to je teda randál...Tý jo, tak to moc budu držet palce...Vzdy´t Ty víš, máme stejnou úchylku :grinning: :grinning:
21. zář 2013 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 joo holka.. pockej za 5 dni... to budu testovat.. to zase padne testu :dizzy_face: :dizzy_face:

jinak holky kdyby mel nekdo zajem prodavam ovulacni a tehu testy ty 10tkovy.. nejcitlivejsi.. :wink:
21. zář 2013 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je pocasi, by se jeden...jsem dala pradlo na ven, pac kdyz jsem ho vesela, tak bylo slunicko. a ted abych co minutu hlidala, esli tam neprsi. a to mam druhou varku v pracce.
jak se mi udelalo lip, tak jsem nevydrzela ani u serialu a zacla uklizet, ted jsem domyla nadobi a zacinam mit hlad. ale nevim co si udelat, pac tu nic neni:slight_smile: takze to vidim na nakup. no a ze slavne prolezenyho dne bude prd :grinning:
21. zář 2013 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciebx jak jako prodavas?:slight_smile:)) jich mas tolik nebo se tim zivis? :grinning:

@monyna83 no ja to nemyslela tak, ze mi to sem privezes pod nos, ale ze mi prijdes koukat pod ruce, az to budu delat:slight_smile: to by ale byla takova zkouska trpelivost, ze tehotneni hadr, zlato :grinning:
21. zář 2013 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciebx jóóó??? OVu testy neřeším, měřím BT, ale já si tu kupuju 10 citl - 2 ks za cca 30 Kč...Je to lacinná sranda...Teda, když neděláš třeba 3-4 testy denně :grinning: :grinning: :grinning:
21. zář 2013 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Já vím, já to pochopila, zlato :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ale třeba Vám to ani chutnat nebude...Tak jsem myslela, že bych Ti jeden věnec upekla a pak Ti klidně poradím...Nebo budu na telefonu a budu Ti radit :grinning: :grinning: :grinning:
21. zář 2013 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033
@monyna83

jj zivim a nezivim ja to tu driv mela na bazarku ale jak zmenili pravidla..musela bych byt jako ICO a tak..tak sem to zrusila..
jj levna sranda to teda neni.. mam udelany balicky ze 10 ovu testu a 1 tehu test za 145 kc nebo 6 ovu testu a 2 tehu testy za 90
plus postovny ... mam to na aukru ted.. :grinning:
ja se toho chci zbavit..nebo to vse pocuram.. :grinning: :grinning: :grinning:
uz sem si rikala ze si snad nastriham papirky od novin.. kdyz mam tu uchylku furt na neco curat :grinning: :grinning: :grinning:
21. zář 2013 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@sasanka033 -tak tam dej sem tam méně cukru a nebude to třeba tak sladký ...těsta vývají na jedno brďo sice, ale moc dobrý sama o sobě :slight_smile:
21. zář 2013 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb co tu pecete zensky
21. zář 2013 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no ale zas jako...kdyz delas sladky, tak to ma bejt sladky. ja si obcas zobnu kusu naky buchty u skorotchyne nebo babicky a vadi mi, ze to vlastne nema chut...tak kdyz uz delam sladkost, tak at je to sladky:slight_smile:
21. zář 2013 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ale presne jak rikas, mne to prijde na jedno brdo, to testo..obecne nemusim kynuty. kdyz uz tak treba listovy, mnam. ale nejradsi zapeceny se syrem, zelim, masovy...jeee:slight_smile:
21. zář 2013 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 no jako esli se ti chce nam neco upect, tak to jsem rozhodne pro, nebudu ti branit preci:slight_smile:)) ale budu mit velky cukani priznat, ze to neni moje dilo, esli se bude olizovat az za usima:slight_smile: a jako ze bude:slight_smile:
21. zář 2013 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
zeny mluvite o peceni ... ze bch taky neco soupla do trouby.. hmmm neco moooc dobryho.. jelikoz se mi zitra vraci malej od manzela.. ze by mel tu buchtu.. a vzala bych neco do prace. hrooozne miluju pernik politej cokoladou.. a jak uz tu nekdo psal.. hrnickova kucharka je bozi.. taky ji tu mam.. :dizzy_face: :dizzy_face: nebo udelam kefirovku :dizzy_face: :dizzy_face:
21. zář 2013 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Hele, já taky nejsem na kynutý, nějaký buchty nebo koláče...Ale tohle je jinej level :grinning: :grinning: :grinning:
21. zář 2013 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. zář 2013 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@monyna83 to je s jablkama?? mam tu kabelu jablek.. a musim z toho neco udelat.. ale nevim co.. :grinning: :grinning:
21. zář 2013 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 sbihaj se mi sliny.. mnam
21. zář 2013 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciebx Není, je to jen spousta skořicového cukru a vlašských ořechů...Ale je možné dát i jablka, nutelku, mák, tvaroh...kdo co má rád...My nejraději jen skočici cukr a dost oříšků... :grinning: :grinning: :grinning:
21. zář 2013 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 - hihi, ale to už zase není sladký :slight_smile: jj já taky když sladký tak pořádně :slight_smile: no manžel by raději o něco míň, ale je sem tam rád, že upeču tak raději mlčí :slight_smile:
21. zář 2013 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 ty jo.. fakt to vypada luxusne.. mnam
21. zář 2013 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciebx http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=30045 Tady máš recept..A je to fakt dobrý... :wink:
21. zář 2013 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, jedem se podívat k našim...To zas bude obžerství :grinning: :grinning: :grinning:
21. zář 2013 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83
@pavlina1976 Ahoj holčičky, \.-) tak nějak to kupodivu zvládám dobře :wink: ale myslím, že to je taky tou prací, že jsem nejak psychicky v pohodě a ráda, že jsem udělala takový krok. Takže u mě zatím dobrý:slight_smile: V pondělí jdu na 1.UTZ tak uvidíme jak jsou na tom folíci. piju bylinky, jim femibion a chilli a taky selen a zinek tak uvidíme no..:slight_smile:
Co tady nvého? My jdeme dneska s mužem do kina. Kubajs je nemocnej tak zůstává doma ale je rád, páč bude moc být na PC:
21. zář 2013 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: máte doma piraně??? bych si dala mnam
21. zář 2013 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek