• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
autor
@kamisb no taky to vidim, že to bude tím, že má hlad, ale neboj, fakt si to musíte zajet a sžít se a ono se to časem poddá :slight_smile:) některá miminka si i v té vaničce připadají jako by odkrytá víš jak to myslím, prý se na ně má hodně konejšivě mluvit,ale jeslti má hlad tak to nezabere:slight_smile:)
17. črc 2014 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb já vim,že ještě nemám mimi...ale asi to chce,aby měl dost vody a dyžtak se může koupat prý v plínce..že se cítí mimča líp..pokud máš jen vaničku..
17. črc 2014 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - já mám poslední dva dny pocit, že nás spapá všechny ...takový malý otesánek.
Obě prsa a ještě stříkačku ....no někdy si nevezme, ale zatím mu ji zkoušíme ...protože včera to bylo fakt na hlavu večer.
Ale věřím, že se to všechno postupně nějak ustálí.
Jo a jak Barča říkala, že ten clexan po porodu už je pohoda, tak nevím ...mě to asi jde hůř ...nejde mi moc propíchnout kůži ...a "s rozběhem" to neumím.
17. črc 2014 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice už to čtu..moc děkuju za článek..puso.. :wink: Jani,zítra asi půjdu na ten koncert a pak aspoň na chvíli s přítelovou rodinou do restaurace...možná to půjde i ven.....možná ne...no divnu rezervačka...kdyby mi praskla náhodou voda...tak z města to mám tak dvacet minut..to do tý doby nezačnou kontrakce? Můžou viď?
17. črc 2014 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - taky jsem dneska manžílkovi říkala, že tý vody je asi málo ....napouští ji v kuchyni a tam to víc nejde....tak jsem mu říkala, že přeci může napustit v koupelně a donést to ...je silák tak to unese ...tak uvidíme příště no.
17. črc 2014 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jj...ono pak prý těm mimískům je zima..a mě ostatně taky.....když se teď koupu..no když teda nejsou pařáky jak teď... :grinning: :grinning: :grinning: Určitě to brzo vyřešíte...každý miminko je jiný..není to všechno asi vůbec sranda no..kojení, koupání..spaní...ale zvládneš to...neboj... :wink:
17. črc 2014 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb koukej..jak jim tady brečí... :wink:
17. črc 2014 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no musím to zvládnout ....přeci jej někomu nedám. :sunglasses:
Ale ten včerejšek yl fakt na hlavu, ale jinak je fakt zlatej, ale asi ta vedra nejsou nic moc no. Dneska vlastně taky přes den moc nespal ...od 13:30 až do 17:30 byl vzhuru a střídavě brečel a jedl.
17. črc 2014 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jsi šikulka..bude se to jen lepšit..přesně jak píšeš..přeci ho nikomu nedáš... :grinning: :grinning: Holky na MK dost chválí knižku něžná náruč rodičů...je to na utube...ale já si zas myslím,že přemíra info..taky není dobrá...přeci je mateřský pud a instinkt.... :wink:
17. črc 2014 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tak jsem to přesně myslela, že má málo vody a připadá si odkrytý...já jsem ráda za ten kyblík holka:slight_smile:
17. črc 2014 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - hm tak to ten náš asi řve víc :slight_smile:
a to druhý video je dobrý ...koukám že asi blbě prcka zvedám ....chudinku.
17. črc 2014 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl hele holka to já nevim,asi klidně můžou..mně voda nepraskal právě u Kubíka....tak nevím, můžou a nemusí.....nebo ti voda nepraskne a rovnou přijdou kontrakce no...uvidíš užij si koncert a bud na sebe opatrná hlavně
autor
@kamisb jak ho zvedáš?
@janice_opice - no pod hlavičkou ruku a pak nějak druhou mezi nohy a na zádíčka. A přenáším že ho přidržuji za stehýnko jedno. Vždycky chudinka rozhazuje ručičkama ... no snad na to časem nějak přijdu .... :angry:
17. črc 2014 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb to víš, že jo nejlepší je mít hned tu bambusovou plenku nebo měkou prostě osušku a po ruce a hned ho zabalit co nejrychleji to jde
17. črc 2014 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb...já myslím,že všechny maminky se učí... :wink: Je fakt..že když jsem hlídala mimino..tak jsem vůbec nikde nezjišťovala jak se má iči nemá držet apod.....ale nebyla jsem s ním 24 hodin..
17. črc 2014 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já bych tam nešla..ale zas se těšim na švagrovku..málokdy je čas pořádně pokecat...tak to risknu..opatrná budu...furt mě bolí břicho a záda..a už mě to leze na nervy dnes... :grinning:
17. črc 2014 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb :slight_smile: Kami, ja to brala tak, ze je kam pichnout:grinning: leduj a pujde to. To uz vydrzis, statecna zeno :slight_smile: ale ja uz se na posledni tri injekce vydlabla, to rikam na ferovku. Hrozne me to uz stvalo. Koupani Adi taky nebavilo, tak sla do kyble a dobry a pak najednou dobry i ve vane. Deti si taky musi zvyknout na svet, musi to byt pro ne sok byt najdnou venku. Adamek je sikula, brzo se sehrajete :slight_smile:
17. črc 2014 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice - to mám hned z vody se balí do osušky, to taky přestane na chvíli brečet, ale většinou začne zase ...a řestane až když je oblečený a někdy až u prsa :wink:

@brsh - jo tak to jo, to je místa dost ..já neledovala nikdy a asi už nezačnu. už jen asi 3týdny a kousek.
17. črc 2014 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb
@brsh jojo mám stejnej názor jako Barča a kýbl taky chválím:slight_smile:
17. črc 2014 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak je jasný, že to pro něj asi musí být šok ....dneska jak tu vřískal jsem mu říkala, ž v bříšku bylo jistě líp ...že to je hrozný kam ho to někdo vyndal :grinning:

no asi se pujdu pomalu umýt a spát ...ikdyž možná bude ještě nejdřív krmení divé zvěře ...uvidíme kdy se vzbudí ...přes noc jej nebudím a nechávám to na něm...kdy chce jíst. No vlastně ani přes den nebudím ...to huláká on po 2-3 hodinách :grinning:
17. črc 2014 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
17. črc 2014 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jdi odpočívat utíkej když můžeš tak na všechno prd a odpočívej:slight_smile:))) Já mám Valču tak strašně zlatou že furt čekám, kdy se to zlomí ....
17. črc 2014 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj devcatka, dlouho jsem tu nebyla :slight_smile: ..... mela jsem nativ v CUBE a dnes mi vlozili embrouska :slight_smile:
17. črc 2014 ve 22:57  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holky...Tak krev proběhla dneska a jdu oznámit jak sem slíbila , jak sem dopadla...před týdnem hcg 107 a dnes 702,6 :wink: Tak snad to bude v pohodě :slight_smile:
17. črc 2014 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@pinkywinkie jùuuuuuuuuuu tak to ti drzim pestiiiii strasne mooooooccccccccc :slight_smile: tfuj tfuj!!!
17. črc 2014 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@elysion moc gratuluju skvela zprava jsem ti to rikala ;))))
17. črc 2014 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice nooo davam na nej pozor :slight_smile:
17. črc 2014 ve 23:15  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek