• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. října 2017 
@pinkywinkie jééé furt holka myslim držím moc pěstičky... :wink:
17. črc 2014 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elysion suppperrr..potichoučku gratuluju..já si myslela,že to bude o.k..
17. črc 2014 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie pinkoušku..budeš moje nástupkyně...do 14-i dnů porodim nejdýl....plivu bacilky... :wink:
17. črc 2014 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo jo skvělá zpráva a děkuju :wink:
17. črc 2014 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl děkuju,zatím to je Ok a doufám,že bude až do konce :wink:
17. črc 2014 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elysion bude......tfuj tfuj :wink:
18. črc 2014 v 06:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie taky moooc drzime palce :wink:
@elysion potichounku gratulujeme :wink:
18. črc 2014 v 07:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb Ahojky, tak to byl včera asi divnej tlak :slight_smile: Nějak se těm našim miminkům nechtělo spinkat :slight_smile:

Krásné dobré ráno, děvčata. Tak naše noc byla opět pohodová - malá sice nemohla zabrat, ale pak spinkala 4 hod., potom 3 hod. a k ránu ještě 2 hod. Takže klasika. Včera ráno jsem měla poslední atb. tak uvidíme, jestli to bude s prdíkama lepší. Kéž by. Ale už v noci mi připadlo, že jí to jde snáz. No, nechci to zakřiknout. Jak dlouho v člověku přetrvávají atb?
18. črc 2014 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb
@janice_opice Neboj, manžela k péči o mimi nepotřebuješ:slight_smile:
Já měla hrůzu spíš z toho, že přijedu z porodnice a nebudu mít na starosti jen miminko, ale i Samču. Ale zbytečně. On se o malou staral a choval ji. Pustili mě v sobotu a manžel říkal, že počítal s tím, že bude týden doma, že budu po císaři neschopná, ale když viděl, že mi vůbec nic není a že doma normálně kmitám, tak se jen zeptal, jestli má být doma nebo ne. No, poslala jsem ho do práce :slight_smile: Stejně by moc nepomohl. A i vařit v pauzách zvládám :grinning: A on se diví :slight_smile:
Takže klid, uvidíš, jak budete v pohodě, až budete doma sami. Já si malou děsně užívám. Je přes den prostě jen a jen moje a jaké si to uděláme, takové to máme :grinning:
18. črc 2014 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@marke ta Ti hezky spinká.. :wink:
18. črc 2014 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak já se počůrám štěstím...paní doktorka dnes říkala,že už myslela,že mě dnes neuvidí..kontrola v úterý, to budu 40+5...Poprohlídce jsem se ptala na Hamiltona..a ona,že mi ho už podruhé udělala...Ty jo..tak jsem ráda no....jsem zvědavá tedy,kdy mimísek vyleze...
18. črc 2014 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl ahojky a porad vse stejne?? :slight_smile: dnes mi prijede Ladi mamka , budeme zadavat faktury do ucetnictvi.. snazi se me to naucit... :grinning: ale ja jsem dneska uplne mimo.. celou noc jsem se budila s bolesti na zebrech.. :frowning2: a navic by teda uz opravdu mohlo zaprset.. :grinning:
18. črc 2014 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice dekuji za clanek.. urcite jdu do manducy.. ja se satku take bojim..
18. črc 2014 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 CS vyšší 4 a už akce dělohy nějaká konečně..mimi klasicky spinkalo..prý mám skákat cestou k doktorce.. :grinning: cítím břicho...tak je to fajn...že se něco dějue...
18. črc 2014 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jeee tak parada.. Samik se uz pomalinku dokrasluje.. :slight_smile: dneska se mi zase zdalo , ze jsem rodila.. ja uz jsem rodila tolikrat a porad na to nejsem pripravena :grinning: kupujes tedy taky manducu,??
18. črc 2014 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl cha to jsou rady:grinning:DDDD skákat cestou k doktorce já tě vidět tak se počůrám:slight_smile:)
18. črc 2014 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@marke přesně mám to stejně doma.-) akorát občas mě rozčílí puboš,ale jinak dobrý :slight_smile:
18. črc 2014 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl :slight_smile:) si koupim ty mávče jak maj roztleskávačky a budu skandovat Samík Samík!!!! to víš chlapi si dávaj na čas...když nikam nemusí:slight_smile:)) a ono je to tak i v životě jak můžou být v pohodlíčku v Mamahotelu tak tsss co by šli jinam :grinning: já ti to říkala, že budeš přenášet... kolik jsi dní po prvnim termínu?
18. črc 2014 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@marke můžu ti něco poradit??? Já pro ně zrovna poběžím do lékárny..Kup si lactobacily od swissu...po antb. je to výborná věc a navíc to pomáhá i na to,aby mimčo nemělo tak prdy..
A abyste si nemyslely holky, že u nás je jen pohodový spinkací miminko a neplačící tak dnešní noc se "MOc povedla!" skoro vůbec Valča nespala a co nás trápilo ?? Prdíky!!!

Ale fakt jsem si všimla, že je to druhej den co jsem vypotřebovala ty lactobacily a ona se kroutí, takže až jí ted nakojím a vydáme se ven tak utíkám rovnou do lékárny.... ale je fakt, že jsem měla k obědu špagety s domácím pestem a trošku mi ustřelila ruka s česnekem no...tak to nám asi neudělalo dobře
18. črc 2014 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 koči,já ji už včera objednala..co Ty a manduca..to jo ...to doufám,že už se dokrášluje.. :grinning:
18. črc 2014 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jj jdu do ni ale dnes se zase nezvladnu podivat na tu barevnou s pritelem, tak az zitra dopoledne :slight_smile: mame obchudek v radotine, tak na podivani super :slight_smile:
18. črc 2014 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice poprvé mi ho udělala 16.7. a dnes...tak uvidíme...s mamahotelem plně souhlasím...poklízím bordýlek,přítel vaří guláš ....a já se jdu před jedenáctou natáhnout,ať mám sílu na delegaci.. :astonished:
18. črc 2014 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 aha tak to jo... :wink:
18. črc 2014 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jsem teprve den po termínu :wink:
18. črc 2014 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tak to joooo tak to Samík vyleze v neděli :slight_smile:
18. črc 2014 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice krasne si ji to naplanovala :slight_smile:
18. črc 2014 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie - tak hodně štěstí, držíme všechny palečky
18. črc 2014 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elysion - super, jen tak dál :wink:
18. črc 2014 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 jj akorát nevim ještě, jeslti tuhle neděli nebo příští..ale jak jsme byli v Cube tak jak se tam s námi Višna rozplývala tak jsem jí říkala, že se narodila na Mezinárodní den dětí Valinka a v neděli a ona říkala, že nedělňátka jsou štastné děti, že se to říká:slight_smile:))
18. črc 2014 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak já nevím holky, možná bude chyba u mě...asi jím moc mléčných výrobků ...v plínce je spíš zeleno nebo žluto jak by mělo být.
Tak jsem googlila a prý vynechat mléčný výrobky ...ale co mám jako jíst? já jsem zvyklá snídat lučiny apod ...k svačině jogurt a k večeři třeba sýr.
jinak dneska noc taky nic moc ...co dvě hodiny chtěl papat ...jen 1. interval byl 3,5 hodky
18. črc 2014 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek