• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
autor
@elysion teda rspektive už jsi 5+1 a TP 19.3.2015
18. črc 2014 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Tak děkuji,no uvidíme co 15.8 na utz tam už mi to asi zdělí a uvidíme :slight_smile:
18. črc 2014 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak dopoledne už bylo hovínko zase hezky žkuté, ale stejně to mléčné asi trochu omezím. Manžel už přinesl šunku a udělal mi k večeři kmínovou polívku.

Jinak mě se líbí i ty nevědomí úsměvy ....má je jen když je fakt spokojenej ...napapanej ....nebo někdy ze spaní.
18. črc 2014 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já počkám asi na úterý k doktorce a pak případně někam zavolám. Děkuji
18. črc 2014 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jojo i ty nevědomé úsměvy jsou fajn,ale pak uvidíš ten rozdíl to je božíí :wink: :wink:
18. črc 2014 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já furt brečím. Já jsem z té naší Klaudinky pořád tak na měkko :frowning2: Já bych chtěla, aby byla pořád tak malinkatá a nádherňoučká a roztomilá. Manžel se mi směje, co blázním.
18. črc 2014 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke jojo holka tohel jsem měla celý šestinedělí:slight_smile:)) ted to mám taky,ale už míň:slight_smile: to jsou ty hormony
18. črc 2014 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - já bych k tomu ještě potřebovala aby mluvil a řekl mi proč pláče :wink: když pláče.
Ale dneska celý odpoledne krásně spinkal....za to teď asi nebude. :angry:
18. črc 2014 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Ahoj holky, tak jak to dneska koulíte??? já jedu na 12.30 odvézt Kubu na Florenc, jede na ten tábor, to je teda zrovna v poledne pojedeme to bude super..... snad zaparkuju co nejblíže..pak se vrátím pro psa a maso a odjíždím na chajdu a tam už zůstanu a budu se sem vracet jen příští víkedn pro Kubu a pak kvůli sociálce kvůli rodičáku
19. črc 2014 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jee tak si to krasne uzijte, mate na to nadherne pocasi.. ja jdu dnes koupit manducu, fusak a reklamovat telefon :slight_smile:
19. črc 2014 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Jééé, tak to Ti závidím, vypadnout ven, pryč, z civilizace. A kdo mě bude dávat rady?
@kamisb Ahojky, no tak to já taky, pořád pláčeme, tak se pořád chováme - budeme asi pěknej mamánek :slight_smile:

Holky, jak uspáváte a kde malé? Já po krmení musím ještě hodinu chovat, jinak hned křičíme a pak ji dávám do postýlky a to se taky hned vzbudí a zase řev. Nějak se nám to poslední dobou nedaří. Nevím, jestli ji nemám zkusit uspávat v kočárku nebo na pohovce nebo v autosedačce, ... Poraďte, jak to děláte vy. A jak často používáte to léhatko?
19. črc 2014 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988
@marke nebojte holky mám internet v mobilu ..vždyt z něj halvně píšu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: halvně si nemůžu nechat ujít @muddledgirl a narození Samíka přece!!!! navíc mi tam v pondělí doveze manžel notebook kvůli učení :wink: takže budu na příjmu a budu dávat fotky:slight_smile:) jen mám hrůzu ted v poledne z té cesty na tu Florenc v tom vedru chjoooo ..do rozpálenýho města
19. črc 2014 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@marke ted v nem zrovna spi ;) ale zacala jsem.ho pouzivat az ted posledni 2 tydny
19. črc 2014 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Kočky včéra byl koncert přítěle...pak jsme parili do půlnoci..já měla víno s colou a pivo...a v šest ráno odtekla poldovka.Jsem na čekankach...Jestli ty záda a břicho jsou jen poslicci,tak to mě poser
19. črc 2014 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@muddledgirl :slight_smile:))))))))) ti říkám, že se narodí v nedělií:slight_smile:)))))))))))))))))))) :grinning: a určo to nejsou poslíčci ..ráno dorazila matka s odteklou plodovkou a a táho z ní víno a pivo :grinning:
19. črc 2014 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl Tak držím pěsti!!!Moc na tebe s Valčou myslíme.-)
19. črc 2014 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl Tak to moc držíme všechny palce :slight_smile: Ať se Samíkovi chce rychle na svět!
19. črc 2014 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tim myslim, že třeba porodíš chvilku po půlnoci.-)
19. črc 2014 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar devcata:slight_smile:
@muddledgirl jdu se na tebe podivat,jestli jsi vcelku:grinning: Tak tfuj tfuj a tesim se na foto mrnouska!:-*
19. črc 2014 v 11:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice mala je uzasna:slight_smile:
19. črc 2014 v 11:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočlenky moc děkuju za podporu...moc mi to pomáhá
19. črc 2014 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - ahoj držíme palečky ať to máš brzo za sebou a Samíka u sebe.
19. črc 2014 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marke - tak to první uspání po mytí a jídle kolem 20-21h je blbý i u nás, ale je to jen obden ...jeden den usne v pohodě a druhej ne ...pokud neusne hned, tak hold chováme, chodíme nebo je se mnou v obýváku a buď do hoďky usne nebo za dvě hodiny znovu nakrmíme dáme i přákrm a to už usne v pohodě...takže jde rovnou do postýlky. A v noci se jen nají a dám jej tak zpátky a usne. Včera zrovna usnul až v 22h ...tak se pak na jídlo vzbudil po 1h, pak v půl 5, v půl 8 a pak až v kočárkku venku po dalším krmení po 10h. spal dvě hodky a už zase jíme ...jsem ted zvědavá na odpoledne když je takový vedro už ted :frowning2:
19. črc 2014 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak si to venku užij, my jsme na zahradě jak to jde, ale v těhlech vedrech to je na prd...už bych brala lehký ochlazení ....těch 25°c by byl ideál.
19. črc 2014 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Už se na Samíka moc moc těšíme. Věřím, že to bude rychlé, už ses na něj načekala dost :grinning: Myslíme na tebe.
19. črc 2014 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb
@janice_opice Děkuji, tak vidím, že nijak nevybočujeme. Včera a dneska je nějaká nenažraná :slight_smile: Chce pořád jíst, ale jestli to není taky tím vedrem. No, pořád nás trápí ty prdíky, i když jsem už bez atb. Tak budeme muset něco zase vyzkoušet. Nebo přetrpět a věřit, že se to po šestinedělí zlepší. Chudinka moje.
Ven se chystáme, ale asi až později. Teď je tam příšerně.
19. črc 2014 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - hele já pju ty kojící čaje a ještě jsem koupila v DM ..ten jejich dětský fenyklový čaj ...je od 2.týdne prcka. A přes den dostane pár lžiček i malej (já pak dopiju zbytek) a myslím, že teď krásně prdíme ...řekla bych o 106 :slight_smile: jako někdy se taky ještě kroutí a šklebí, ale je to podstatně lepší.
19. črc 2014 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Děkuji za radu, tak to možná taky zkusíme, až se dostanu do města :slight_smile:
19. črc 2014 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - třeba to nezabere, ale proč to nezkusit :wink:
19. črc 2014 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marke, @janice_opice - holky do čeho doma malý oblékáte? My tu máme nějakých 28°c a nevím jestli jej jen nepřikrýt plenou a nenechat jen v plínce ....
19. črc 2014 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek