IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
janice_opiceautor
18. črc 2014
@elysion teda rspektive už jsi 5+1 a TP 19.3.2015
elysion
18. črc 2014
@janice_opice Tak děkuji,no uvidíme co 15.8 na utz tam už mi to asi zdělí a uvidíme 🙂
kamisb
18. črc 2014
@janice_opice - tak dopoledne už bylo hovínko zase hezky žkuté, ale stejně to mléčné asi trochu omezím. Manžel už přinesl šunku a udělal mi k večeři kmínovou polívku.

Jinak mě se líbí i ty nevědomí úsměvy ....má je jen když je fakt spokojenej ...napapanej ....nebo někdy ze spaní.
kamisb
18. črc 2014
@janice_opice - já počkám asi na úterý k doktorce a pak případně někam zavolám. Děkuji
janice_opiceautor
18. črc 2014
@kamisb jojo i ty nevědomé úsměvy jsou fajn,ale pak uvidíš ten rozdíl to je božíí 😉 😉
marke
18. črc 2014
Holky, já furt brečím. Já jsem z té naší Klaudinky pořád tak na měkko 😞 Já bych chtěla, aby byla pořád tak malinkatá a nádherňoučká a roztomilá. Manžel se mi směje, co blázním.
janice_opiceautor
18. črc 2014
@marke jojo holka tohel jsem měla celý šestinedělí🙂)) ted to mám taky,ale už míň🙂 to jsou ty hormony
kamisb
18. črc 2014
@marke - já bych k tomu ještě potřebovala aby mluvil a řekl mi proč pláče 😉 když pláče.
Ale dneska celý odpoledne krásně spinkal....za to teď asi nebude. ]-(
janice_opiceautor
19. črc 2014
Ahoj holky, tak jak to dneska koulíte??? já jedu na 12.30 odvézt Kubu na Florenc, jede na ten tábor, to je teda zrovna v poledne pojedeme to bude super..... snad zaparkuju co nejblíže..pak se vrátím pro psa a maso a odjíždím na chajdu a tam už zůstanu a budu se sem vracet jen příští víkedn pro Kubu a pak kvůli sociálce kvůli rodičáku
petulak1988
19. črc 2014
@janice_opice jee tak si to krasne uzijte, mate na to nadherne pocasi.. ja jdu dnes koupit manducu, fusak a reklamovat telefon 🙂
marke
19. črc 2014
@janice_opice Jééé, tak to Ti závidím, vypadnout ven, pryč, z civilizace. A kdo mě bude dávat rady?
@kamisb Ahojky, no tak to já taky, pořád pláčeme, tak se pořád chováme - budeme asi pěknej mamánek 🙂

Holky, jak uspáváte a kde malé? Já po krmení musím ještě hodinu chovat, jinak hned křičíme a pak ji dávám do postýlky a to se taky hned vzbudí a zase řev. Nějak se nám to poslední dobou nedaří. Nevím, jestli ji nemám zkusit uspávat v kočárku nebo na pohovce nebo v autosedačce, ... Poraďte, jak to děláte vy. A jak často používáte to léhatko?
janice_opiceautor
19. črc 2014
@petulak1988
@marke nebojte holky mám internet v mobilu ..vždyt z něj halvně píšu 😃 😃 😃 😃 halvně si nemůžu nechat ujít @muddledgirl a narození Samíka přece!!!! navíc mi tam v pondělí doveze manžel notebook kvůli učení 😉 takže budu na příjmu a budu dávat fotky🙂) jen mám hrůzu ted v poledne z té cesty na tu Florenc v tom vedru chjoooo ..do rozpálenýho města
janice_opiceautor
19. črc 2014
@marke ted v nem zrovna spi 😉 ale zacala jsem.ho pouzivat az ted posledni 2 tydny
muddledgirl
19. črc 2014
Kočky včéra byl koncert přítěle...pak jsme parili do půlnoci..já měla víno s colou a pivo...a v šest ráno odtekla poldovka.Jsem na čekankach...Jestli ty záda a břicho jsou jen poslicci,tak to mě poser
janice_opiceautor
19. črc 2014
@muddledgirl 🙂))))))))) ti říkám, že se narodí v nedělií🙂)))))))))))))))))))) 😃 a určo to nejsou poslíčci ..ráno dorazila matka s odteklou plodovkou a a táho z ní víno a pivo 😃
janice_opiceautor
19. črc 2014
@muddledgirl Tak držím pěsti!!!Moc na tebe s Valčou myslíme.-)
marke
19. črc 2014
@muddledgirl Tak to moc držíme všechny palce 🙂 Ať se Samíkovi chce rychle na svět!
janice_opiceautor
19. črc 2014
@muddledgirl tim myslim, že třeba porodíš chvilku po půlnoci.-)
lussi
19. črc 2014
Zdar devcata🙂
@muddledgirl jdu se na tebe podivat,jestli jsi vcelku😃 Tak tfuj tfuj a tesim se na foto mrnouska!😘
lussi
19. črc 2014
@janice_opice mala je uzasna🙂
muddledgirl
19. črc 2014
Kočlenky moc děkuju za podporu...moc mi to pomáhá
kamisb
19. črc 2014
@muddledgirl - ahoj držíme palečky ať to máš brzo za sebou a Samíka u sebe.
kamisb
19. črc 2014
@marke - tak to první uspání po mytí a jídle kolem 20-21h je blbý i u nás, ale je to jen obden ...jeden den usne v pohodě a druhej ne ...pokud neusne hned, tak hold chováme, chodíme nebo je se mnou v obýváku a buď do hoďky usne nebo za dvě hodiny znovu nakrmíme dáme i přákrm a to už usne v pohodě...takže jde rovnou do postýlky. A v noci se jen nají a dám jej tak zpátky a usne. Včera zrovna usnul až v 22h ...tak se pak na jídlo vzbudil po 1h, pak v půl 5, v půl 8 a pak až v kočárkku venku po dalším krmení po 10h. spal dvě hodky a už zase jíme ...jsem ted zvědavá na odpoledne když je takový vedro už ted 😞
kamisb
19. črc 2014
@janice_opice - tak si to venku užij, my jsme na zahradě jak to jde, ale v těhlech vedrech to je na prd...už bych brala lehký ochlazení ....těch 25°c by byl ideál.
marke
19. črc 2014
@muddledgirl Už se na Samíka moc moc těšíme. Věřím, že to bude rychlé, už ses na něj načekala dost 😃 Myslíme na tebe.
marke
19. črc 2014
@kamisb
@janice_opice Děkuji, tak vidím, že nijak nevybočujeme. Včera a dneska je nějaká nenažraná 🙂 Chce pořád jíst, ale jestli to není taky tím vedrem. No, pořád nás trápí ty prdíky, i když jsem už bez atb. Tak budeme muset něco zase vyzkoušet. Nebo přetrpět a věřit, že se to po šestinedělí zlepší. Chudinka moje.
Ven se chystáme, ale asi až později. Teď je tam příšerně.
kamisb
19. črc 2014
@marke - hele já pju ty kojící čaje a ještě jsem koupila v DM ..ten jejich dětský fenyklový čaj ...je od 2.týdne prcka. A přes den dostane pár lžiček i malej (já pak dopiju zbytek) a myslím, že teď krásně prdíme ...řekla bych o 106 🙂 jako někdy se taky ještě kroutí a šklebí, ale je to podstatně lepší.
marke
19. črc 2014
@kamisb Děkuji za radu, tak to možná taky zkusíme, až se dostanu do města 🙂
kamisb
19. črc 2014
@marke - třeba to nezabere, ale proč to nezkusit 😉
kamisb
19. črc 2014
@marke, @janice_opice - holky do čeho doma malý oblékáte? My tu máme nějakých 28°c a nevím jestli jej jen nepřikrýt plenou a nenechat jen v plínce ....

Začni psát odpověď...

Odešli