• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

@kamisb My máme 130 let starý barák, takže v něm je pořád chladno :slight_smile: V létě to je super! Takže aktuální teplota doma je 24°C, ale pocitově méně. Já jsem v teplákách a tričku, takže malé nechávám dupačky a bodýčko s dlouhým rukávem a ničím ji nepřikrývám. Teda teď jsem přes ni hodila deku, když spinká. Až půjdeme ven, tak ji chci dát jen body s krátkým a ponožky a dle ohřátí buď nebudu přikrývat nebo trochu zakreju zavinovačkou.
19. črc 2014 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - tak manžel má jen spodky a já nebýt ženská tal bych tady asi taky tak chodila ...takže vubec netuším co mu dát. :angry:
19. črc 2014 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - tak se mi odkopává, tak asi dostane bodíčko bez rukávků, aby měl ten hrudníček zabalenej.
19. črc 2014 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Já bych mu dala to krátké body a ponožky. A podle potřeby přehodila slabší dekou nebo odkryla - nebo přikryla a nechala ho případně odkopat :slight_smile:
19. črc 2014 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak bych řekla, že se mezi námi za chvíli objeví Samíček :grinning: @muddledgirl se neozývá, tak rodí :grinning:
19. črc 2014 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marke - ponožky nemá, nožičky si nechal pod plenou ....a zatím furt spí ...kolem 14h usnul u prsa ...tak počítám, že se za chvíli vzbudí a bude chtít zase papat.
Už tu máme 28°c ...hrůza.
19. črc 2014 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Tak to vás lituju. My kolem 14 taky kojily a pak usnuly u prsa, asi ve 3/4 jsem ji dala do postýlky a zase nás po půlhodině vzbudilo tlačeni. Teď se podařilo prostřílet plínku a v náručí s dudlíkem usnula. Tak uvidíme, jestli mi ještě dá aspoň 1/2 hoďky na práci.
Tak jestli se nebudí tak mu zima není, tak uvidíš :slight_smile:
19. črc 2014 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak zeny jsme s Valcou na chate..uzas ...sice to bylo narocnejsi, ale uz jsem se najefla a vykoupala s detma u sousedu v bazenu a mala ted spi tak jdu vybalovat.ma na dobe uzasny letni satky :slight_smile:
19. črc 2014 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb jj taky mame ten fenyklac a neco mala a ja zbytek a prdime ;))) ale fakt nam delaj dobre ty BioGaia .....jinak malou mam.v satkach a kdyz ne tak bodycko s kratkym a ponozky a treba hodit plenu @marke
19. črc 2014 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - no spíš jsem se bála aby nebylo furt vedro. No za chvíli ho stejně asi začnu budit, v tomhle vedru by měl asi pít o něco víc ne?
teď se už i odkopal :slight_smile: a nožičky má teploučký, ale naštěstí ne horký.

Tak to je mi jí líto ... já už začala nosit na toho tygříka a občas se přitom krásně vyprdí a někdy i solidně krkne ... :grinning:
19. črc 2014 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
@janice_opice Tak zkusím asi taky ten čajík. Jen se bojím toho, že přestane chtít mlíčko. A kolik a jak často toho dáváte? A je to čaj rozpustný nebo sáčkový? A připravujete ho teplý?

Tak to my máme ruce a nohy studený pořád :slight_smile: Jako správná ženská :slight_smile:

No, nám se tygřík moc nelíbí. A jaký typ? Ten co leží celý na ruce nebo ten, co má hlavičku výš a držíš ho za stehna? Snad to za týden (až budeme staří jako vy) bude lepší :slight_smile:

No, dneska mě něco pěkně prohnalo. Tak se nedivím, že malá má ze mě prdíky. Fakt už nevím, co jíst a co ne. :frowning2:
19. črc 2014 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - nějaký sáčkový ...píší, že by měl být čerstvý ...já ho nechávám třeba na dopoledne s tím, že půlku vypiju já ...a část po lžičkách dávám malýmu ....před kojením tak 2-4 lžičky ...kamarádky syn to pil před 3roky celý sám. A myslím, že na mlíčko nezanevře ....malýmu to moc nechutná, ale takhle ty dvě lžičky si vezme.
uvidíš no ....

dneska teda furt spí, už zase usíná u prsa ...neměl by pít víc v tomhle vedru?
19. črc 2014 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - a tygříka na okrknutí hlavu výš než nožičky....hlavu má u mě na předloktí a já ruku pod bříškem a ne mezi nohama....tak to bylo v tom videu co posala Olča.
a pak ještě nosím hlavičku jakoby v dlani ...ale to nevím jestli je dobře. Dneska se takhle pozoroval v zrcadle :slight_smile:
jo a na prdíky taky prý dobrý ležet na tom bříšku
19. črc 2014 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke rozpustny caje zatim nebrat..jo Valce ten caj nejede takze si fakt cucne, udela xichtik a konec....je to primo z Dm caj a je na nem.napsano od 2.tydne
19. črc 2014 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lussi diky zlato a co ty??? Jak jsi na tom???
19. črc 2014 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Já si myslím, že si vezme tolik, kolik potřebuje. Kdyby měl žízeň, bude pít častěji. Klaudinka snad teď zase na chvilku usne. Něco ji prohání (jako mě). Tak snad to bude lepší.
Nemáš odkaz na toho tygříka? Zkusím ji dávat i na bříško, jestli bude chtít pást.

@janice_opice Děkuji za informaci, holky, tak ho zkusím. Kdyžtak ho vypiju sama :slight_smile:
19. črc 2014 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - koukám, že tam toho je víc ...zkusím najít ten předešlý odkaz
19. črc 2014 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tohle video je celý dobrý ...jak koupat a nosit ...i ten tygřík a je tam i to položení na bříško.
https://www.youtube.com/watch?v=asrKC421bgU
19. črc 2014 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Děkuji moc za odkazy. Obrázky od Janči jsem viděla, ale to video je super. Už jsem ho jednou viděla, ale jen jeho část, tu o koupání :slight_smile: Ještě jednou díky, poučila jsem se.
19. črc 2014 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky tady je krasne uz je krasnej vzdousek klove tu datel ptackove zpivaj na vecerni spani a z lesa jde fakt krasnej vzduch
19. črc 2014 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak to se máš, tady je furt příšerně a manžel ještě venku udí klobásy. Takže nic moc...už aby bylo pondělí a bylo trochu líp.
Ale i přesto prcek usnul :slight_smile: ...jen jsem ho chtěla dneska ještě vykoupat tak nevím no ...uvidíme kdy se vzbudí.
19. črc 2014 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - jsem si dneska říkala, jak bych asi poznala, že má prcek třeba průjem :unamused:
a kdy přejde to kadění zároveň u jídla ...mi připadá jak průtokový ohřívač. Kadí tak 5x denně určitě. Snad jen 2x denně když přebaluji tak nemá nakakáno. Ale prý by tam musela být voda nebo hleny a to asi není. Prostě míchaný vajíčka jen někdy trochu do zelena.
19. črc 2014 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jeee zlati moc drzim pesticky.. :slight_smile: myslim na tebe :slight_smile:
19. črc 2014 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jsem vyděšená, protože jsem tam dneska našla nějakou, velkou, tvrdší věc a jen bulka to rozhodně není :frowning2:
19. črc 2014 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin . tak šup k doktorovi, jen ten případně uklidní.
19. črc 2014 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb asi musím počkat do pondělka, teď mě nikde nevezmou. Ambulance je asi o ničem, ne?
19. črc 2014 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke Tak to máte super, že máte dům s historií
19. črc 2014 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin - to asi ne no ...a pak nevím jestli nejít spíš na kožní nebo teď nevím kam ....mamka si našla už několikrát na prsu něco ale vždy to ylo v pohodě a tukový.
Tak se drž ..hlavně nepanikařit a věřit, že to bude dobrý. To určitě bude jen následek hormonů ...neboj.
19. črc 2014 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb bud v klidu to kadeni jen tak neprejde :grinning: :grinning:
19. črc 2014 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek