• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. prosince 2016 
autor
@muddledgirl hlavne, ze jste v poradku!!!uz se tesim.na fotecku!!!!
20. črc 2014 v 15:41  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@muddledgirl MOOOOOC GRATULUJI!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. črc 2014 v 16:00  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@muddledgirl velká gratulace :slight_smile:
20. črc 2014 v 16:08  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@marke jsme v pořádku...ležím a čtu drby na Mk:-*Ten prášek moc nezabral...klimbala jsem ale nebyl to pořádny spánek.
@janice_opice Teď už fajn<3
@kamisb no skoro 29...ale je to moje zlatičko.
@petulak1988 moc děkuji. Jinak sestricka koukala,že se malej na pokoji hned přisal...kojila jsem deset minut z každého prsa...nejkrásnější pocit.<3
20. črc 2014 v 16:21  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@hhani moc děkujeme kočky<3
@eevvaa
20. črc 2014 v 16:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl jee tak to je parada, ze se hned prisal a ze kojite.. :slight_smile: ja mam takovou radost... :slight_smile: tesim se moc na fotecku.. jsi silna mamka.. :slight_smile:
20. črc 2014 v 17:16  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl to je krasaa to jste sikulky jsem dojato :slight_smile:
20. črc 2014 v 17:22  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@petulak1988 máš se na co těšit...nic krásnějšiho neexistuje než porodit miminko:-*
@janice_opice Jani...já mrtě:-*
20. črc 2014 v 17:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl no jo jsi mama to je nejkrasnejsi pocit na svete :wink:
20. črc 2014 v 17:44  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice úplně souhlasím:-*
20. črc 2014 v 18:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb To spíš z těch hormonů. Já jsem žádný nervy, krom toho táty, letos ani neměla. Ten pokus byl tak hezky jinej... chjo. Už jsem to jednou v tomhle prsu měla, tak proto se bojím, že by to mohl být zánět.
20. črc 2014 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl Tak ten spánek dožeň, dokud můžeš :slight_smile: Moc Ti přeju, aby byl Samíček pohodové miminko.
A plně Tě chápu s tím pocitem štěstí. Až mi hrkly slzy do očí. Být máma je opravdu nepopsatelný pocit.
A jste moc velké šikulky s kojením. Tak ať se pořádně rozkojíte, aby to malému stačilo. A ať se sehrajete.
20. črc 2014 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice Ach ty hormony. Já jsem z nich úplně vedle. Sama ani nevím, co pořádně chci. Chci, aby Klaudinka byla pořád tak malá a na druhou stranu chci, aby už byla větší, aby se člověk domluvil, aby si s ní mohl hrát. Chci si ji pořád užívat, ale na druhou stranu chci chodit do práce, protože teď nevím, co budu celé dny dělat. Jsem z ní strašně nešťastná, když brečí a já jí neumím pomoci. Ach ty hormony.
20. črc 2014 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Holky, co celý den s miminkem doma děláte? Mě skoro nic nebaví a navíc, jak pořád brečí, tak se jen chováme a nic dělat nemůžu.
A jak jste na tom s vařením? Vaříte denně? A kdy? Jestli pro sebe na oběd nebo až na večer pro partnera? A co?
20. črc 2014 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@marke - no mě vaří manžel ..to by to co jsem myslela...jak jsem psala že jsem zvědavá jaký to bude až bude manžel v rpáci. Jestli si vubec najdu čas na to se najíst.
Dneska mi manžel na dva dny navařil tak si to snad zvládnu aspoň někdy ohřát. Doufám, že bude prcek spinkat líp než dneska. I když po obědě už spal pěkně.
A zase prokřičel koupání :angry: a to byl potopenej ...jen hold měl hlad no. Snad to nějak postupně vychytáme.

Taky jsem vždycky špatná z toho když brečí a já nevím proč ...jestli má hlad nebo to jsou prdíky ....
Jinak taky moc nedělám ...teda pokud zrovna nejde manžel na procházku s prckem to něco poklidím. Dneska jsem i hodinu a půl spala když spal prcek. A pak jsem procházela ty informační letáky a slevy a třídila to. Jinak jsem si tenhle týden ještě ani nestihla umýt hlavu.
20. črc 2014 ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@coralin - tak zítra už je pondělí tak uvidíš no ...snad Tě vezmou. Drž se ....
20. črc 2014 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@marke z toho si nic nedelej..ja dneska zase bulela stestim, kdyz jsem na ni koukala jak mi usinala po kojeni na kline z tohohle viz foto..porad nemuzu uverit, ze po tom.vsem je tady zdrava a krasna...fakt po tech vsech srackach a tolika pokusech je to zazrak....ja se ani nenudim I kdyz dneska jsem byla zalezla a cetla jsem si a koukala na filmy a sla k sousedum do bazenu ;) jinak se ucim a pracuju a hlavne si ji uzivam, protoze to tak strasne rychle utece..
20. črc 2014 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
autor
@kamisb neboj casem se spolu sehrajete a az bude trochu vetsi tak to bude lepsi..
@marke jinak kazdy den nevarim..tak obden..I kdyz vcera jsem.nevarila vubec a dneska taky ne akorat na rychlo brambory a kureci platek ..ale jsem ted sama bez syna a bez muze tak co..tak za hodinku za mnou prijede muz a ohreju mu kureci s bramborem a na zitra mam balozena zebra na gril...pak budou adi spagety a taky kure s kadi a karbanatky taky a gulas nekdy udelam ...ale ted st a ct asi pojedu do Rakovnika koupi si nejakou podprdu a kalhotky a Kubovi boty tak bude jen neco od cesty ;)
20. črc 2014 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - no když krásně spinkal tak se dalo dělat ledacos, ale dneska fakt od 8 do půl 2 nespal ...a bu´d chtěl pít nebo tlačil a brečel ...jako to vedro je fakt příšerný.
Ted to vypadalo že usne a zase kňourá v postýlce :frowning2: fakt nevím od prsa odpadl a usnnul, tak jsem ho dala do postýlky a zase kňourá, ale je pravda, že tu máme 29°c ...tak to musí být asi síla i pro něj :frowning2:
20. črc 2014 ve 21:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl no uz se strasne tesim.. jen se potrebuji prestat bat toho porodu.. uz bych tu malinkou chtela mit.. :slight_smile:
20. črc 2014 ve 23:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb hele to je jasny urcite to je tim.teplem....to se zlepsi....
20. črc 2014 ve 23:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl jeee moooc gratulujiii. Hlavne at jste zdravy :wink:
@janice_opice ona je fakt jak panenka :slight_smile:
holky ja usnula az ve tri rano.hnus vzuch se ani nehnul. Uz jsem nevedela jak si lehnout :angry:
21. črc 2014 v 07:14  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@muddledgirl Dobre ranko... tak jak se mate maminko... :slight_smile: porad na tebe myslim, nejak me ten tvuj porod vzal a ted jsem na rade ja :slight_smile: co Samicek..
21. črc 2014 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - tak včera usnul nakonec až v 22:30 ..dostal ještě příkrm a spal až do půl 3 ...pak do půl 6 a pak jedl po 8h a teď jsme v kočárku před domem a hezky spinká. ž tu pofukuje vítr tak to jde.
Co u vás neprší už?
21. črc 2014 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb no vidiš to dělá to počásko chuděry mimča jsou jako barometry...u nás tak jako chvílema poprchává a je příjemně jak je tu ten les tak je to paráda. Včera dorazil muž po práci v noci a dneska jedeme do stavebnin .. já ted shánim na aukru pohovu nebo postel s výsuvným lůžkem
21. črc 2014 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - já mám teď uprsa přísavku :slight_smile: ...jen teda ho ty prdíky trochu trápí ...vždycky když se vzbudí nebo probouzí se pěkně krourí, ale ted si zase vzal 3 lžičky čajíčku.
Tak snad něco seženeš.

Tady už je zase dusno. doma furt 28°c
21. črc 2014 ve 12:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb já čekám až se přísavka vzbudí a pak jedeme do těch stavebnin...pak ugriluju žebra a hermelín a jdeme k sousedům ted jse se osprchovala a je to super...:slight_smile:)) jako dusno je,ale ten les to dost zmírnuje:slight_smile:
21. črc 2014 ve 13:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - tak si to užijte ...mě se probudil i po jídle ...to jsem zvědavá kdy budu jíst já :wink:
21. črc 2014 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl ahoj Oli, za chvíli odjíždíme na dovcu, ale musela jsem se sem jít juknout co Samik.....a vidím že už je v pořádku u maminky :slight_smile: takže moc velká gratulace letí a přeji jen samé zdraví a stesticko, drzte se a jak dojedu tak hned půjdu hledat nějaké fotecky toho kocoura :wink:
21. črc 2014 ve 13:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek