• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
Takhle odpadne když je dlouho u prsa :slight_smile:
22. črc 2014 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@muddledgirl ahojky, moc gratuluju k malýmu :slight_smile: Všechno se poddá, hlavně žádný nervy :slight_smile: Těším se na foto a přeju nejvíc zdraví a štěstí oběma :-*
HOlky, já tu chvíli nejsem a takový novinky :slight_smile: Adinka leze vzad :grinning: no je to holka šikovná a mně odzvonila pohoda, hehe.
@marke - já pronosila malou dva měsíce v nosítku. Zvládneš to, neboj se, vše bude ok!!! Musíte to "jen" přežít! :slight_smile: pusy, holky!
22. črc 2014 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
Tak, abyste mi nezavideli uplne hodnoucky a spavoucky mimi..tak dneska jsme o 2-5 nespali.....:slight_smile:
23. črc 2014 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :slight_smile: no ja mimi jeste nemam a vzbudila se v jednu do 4 nezabrala a vstavala v 6 :grinning: ty vedra me zabijou..asi trenuji na vstavani k miminku... dnes jdu do CUBE.. :slight_smile:
23. črc 2014 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak my jsme vzhůru od 6h ted si vyřval prso a asi půjdeme ven ...jako když spí vydrží 3-4 hodiny ale jak je vzhuru chce po 2 :frowning2:
23. črc 2014 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Ahojky. No to jste šikulky. Tak to je silnej mužskej. Vypít takhle brzo a tolik :slight_smile: Jojo, je možné, že mu to ty střívka ještě všechno nepoberou. Ale hlavní je, že vám kojení jde skvěle a že máš dost mlíčka :grinning:
23. črc 2014 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@brsh Ahojky. Taky právě uvažuju o nosítku. Ale 2000 se mi za něj dávat nechce, když ani nevím, jestli v něm bude :frowning2: Jaké nosítko máš?
Jojo, je mi to jasný, jen to je někdy na zbláznění. Ale to víš sama nejlíp. :frowning2: Hlavně nevím, co s ní mám dělat v noci, když brečí a tlačí. A asi jsem si ji zvykla na ruce, takže přes den taky moc neudělám.
23. črc 2014 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke ja jsem si kupovala ergo baby s novorozeneckou vlozkou. Bylo to drahy, ale pouzila jsem na to penize, co jsme dostali od rodiny do perinky. Mela jsem ji v tom skoro osm tydnu nonstop a na nic si nezvykla. Kdyz pak polevovaly prdy, zacala jsem ji davat do postylky a behem tydne usinala sama bez jakykoliv moji pomoci, sislani, nunani atd. Ted chce byt Klaudinka u Tebe - ji je spatne, Ty jsi maminka :slight_smile: tak to proste je. Je ji u Tebe lip. Vydrz, prdy jsou desny, ale jednou prejdou :-* joo a mrkni na bazarky, i tam se daji nositka dobre poridit
23. črc 2014 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Ahojky. No jo, jenže u vás je to vyjímka :slight_smile: A copak jste dělali?

@kamisb @janice_opice @muddledgirl @brsh
Tak to včera přes den byla Klaudinka svatá. Jak tu noc nespala, tak přes den to doháněla, takže jsem stihla dost věcí. Večer se jí už zase nechtělo, ale na noc jsem ji dala příkrm a po chvilce udrndávání usnula. Ale spala i po příkrmu "jen" 3 hod., pak krmení a spala 2 hod., krmení a ještě 2 hod. Takže dneska v noci to šlo.

Holky, my musíme mít ten růstovej spurt. Ta saň by mě snad snědla celou. Už 2 dny brečí a pořád saje. Snad každou hodinu (i míň). Ale fakt saje, takže má hlad. V noci ty intervaly spaní jsou taky kratší a maminka má větší hlad a žízeň. Tak snad to je opravdu spurt a hned to přejde. (I vzhledem k tomu příkrmu, už jsem jí ho nedávala, ale teď je fakt nenažraná.) :grinning:
23. črc 2014 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojky, tak jsem úspěšně zvládla test na cukrovku a ani to nakonec nebylo tak strašné, bylo to s příchutí citrónu a hlavně jsme se tam sešly dvě a kecaly, takže nám to uteklo ty dvě hoďky jako nic.
23. črc 2014 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@brsh Jééé, zrovna Ergo Baby jsem teď viděla na prodej za 1300 i s tou vložkou. Tak mi prosím poreferuj. Drží stabilně hlavičku novorozence?
Manžel o nosítkách nechce nic slyšet, ale on s ní doma není. Ještě jsem uvažovala o lehátku, ale pořád si říkám, že nosítko je lepší.
A od jakého věku jsi ji tam nosila? A nebrečela ti v něm?
Jsem ráda, že ti šlo tak jednoduše ji dostat zpět do postýlky. A v noci spinkala Adinka kde?
23. črc 2014 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa Ahojky. Tak hlavně, aby dopadly dobře.
To mě ten nápoj i docela chutnal :slight_smile: Já měla jen strach, že to budu pít na lačný žaludek :slight_smile: A že pak budu mít hlad. Ale ten cukr mi asi pěkně zaplácnul žaludek :slight_smile:
23. črc 2014 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@marke my mame taky rustovej spurt nic si z toho nedelej....no trspily ji rano prdy a me teda taky akorat nevim co blbyho jsem snedla......foto s tim.jak mi usne na kojo polstari
23. črc 2014 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@marke no právě, jak už jsem měla i ten hlad, tak mě to taky asi zapláclo, ale pak po druhém odběru jsem si dala sváču tam a počkala, až se manžel ozve, že čeká na parkovišti, ven jsem nešla. Teoreticky zítra si můžu odpo zavolat o výsledky, prý už je doktor bude mít, ale já si myslím, že kdybych měla tu cukrovku, že zavolají i sami. Další poradna v nedohlednu, protože v pondělí jdu do rizikové poradny do nemocnice (kvůli věku, IVF, zvýšenému tlaku - ale ten byl možná i z těch veder), ale prý se nemám bát, že prý mě asi pošlou na krev na podrobnější rozbory a třeba pokud bude vše ok, vrátím se ke svému a nebo mě budou hlídat v nemocnici, výhoda by byla, že bych si zvykla na prostředí, ale lehnout si tam jít nechci, to by moc nepomohlo, jak vidím bílý plášť, tak mi ten tlak stoupne sám od sebe, doma mám ok.
23. črc 2014 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa ahojky drzim pesti at je vse v poradku, vcetne cukrovky a tlaku.. a co ty vedra?? Jak ti v nich je??
23. črc 2014 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eevvaa z vlastni zkusenosti po tom jak jsem.dopadla bud moc rada, ze te hlidaji a udelaji I rozbory a budes pod kontrolou aspon nedopadnes jako ja....;) a to jsem.dopadla jeste dobre ;)
23. črc 2014 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 pozdravuj visnicku nwbo Budku ;)
23. črc 2014 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 no právě mi to dalo zabrat, my jsme byli na víkend v Harrachově a ta cesta zpátky v tu neděli stála za houby, takže hledám spojitosti i v tom, nějak mi neseděj ty změny počasí, tak snad v pondělí mi naměří normální tlak a případně pošlou na krev a hlavně můj doktor bude mít v srpnu tři týdny dovolené, tak mě chce mít raději pod kontrolou, což má pravdu.
23. črc 2014 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa jj urcite je lepsi kdyz te budou mit pod kontrolou.. :slight_smile: mas dobreho dr.. :slight_smile:
23. črc 2014 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh jj máš pravdu..hlavně být v klidu.Teda docela je to kumšt nakojit,když mám tak nality prsa.Zas vyzunk 30 ml asi za deset minut.0:slight_smile:B-):-*Ale pry když to vypije..tak je to o.k....Kolik má mimi vypit při jednom kojení?Nerada bych aby furt pak blil.Kam ty prsa porostouB-)Je to zázrak být mamka.Tady nám nedovolují dávat espumisan...pak děsně bojujem s prdikama.To dítě je celý já ...ksichty dělá po mně,cpe se jako já...má blond číro...chtěla jsem hodit
23. črc 2014 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Visnicka ma dovcu tak jedine Budku, kdyz pujde k nemu.. mozna pujdu k Bahnikovy, protoze jdu neplanovane dneska.. muze me tam totiz dnes odvezt pritel, dneska nepracuje.. a me v tom vedru je dost blbe, mota se mi hlava, tak jsem zitra nechtela riskovat hodku a pul v mhd... tak jsem vyuzila dnesek :slight_smile:
@janice_opice no právě, já jsem ráda, že budu pod kontrolou, sice nemocnice na druhé straně města, ale busem jsem tam za chvíli. Uvidíme, co mě bude v pondělí čekat, jen jsem si dělala srandu, dneska jsem tam byla na testu na cukrovku, jak se tam musí sedět, tak laborka v nemocnici je taková nejsympatičtější, v pátek tam jdem na 3D ultrazvuk a v pondělí tam jdu znova :slight_smile:
@petulak1988 no je to i bývalý primář z gyndy, jestli se nepletu :slight_smile:, případně dost let dělal na gyndě i tak, svou praxi má tak 3 roky, tak snad ví, co dělá.
23. črc 2014 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa jj tak to je parada.. vysoky tlak je nebezpecny, tak jen at te pokne ohlida.. :slight_smile: ja jsem zvedava zda mi dnes udelajji i ultrazvuk a koik uz malinka bude mit ... :slight_smile:
23. črc 2014 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 no já už se těším na pátek na ten 3D, doufám, že si mrňous s námi nebude hrát na schovávanou, škoda ,že to nemůžu rovnou spojit s tou rizikovou poradnou :(, měla bych to za se sebou, hlavně tam se neobjednává, takže na desátou narukuji do nemocnice a budu si muset počkat až přijdu na řadu :(, což je pro mě taky naprd., ale od vidění tu doktorku, která to má na starosti, znám, tak to už jsem i klidnější.
23. črc 2014 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl neni stanoveny kolik si ma vzit brouku navic kazdy mimco je jiny....takze bud moc rada ze papa a jde vam to..ja si myslim, ze takhle cerstve narozene mimca by asi ani nemeli espumizan apod....teda nevim ;) hlavne, ze jste ok;)
23. črc 2014 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eevvaa no do Podoli sice na vse objednavaji ale krom 3D ultrazvuku na ktery jsem sla hned na radu , tam minimlane hodinku cekam,... :slight_smile:
23. črc 2014 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke :wink:jupi. ...dnes už druhé novinkouB-)
23. črc 2014 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 no na 3D taky objednávají a snad půjdeme hned, ve 20.týdnu na ultrazvuk taky objednali a ve 30.týdnu už ne, takže si to tam taky pěkně odsedím :(.
23. črc 2014 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice po dvou hodinách zas 30...čumím.Prsa jsou teda hodně nacucana...Římáli,že když bude přebytek mléka tak mám odstrikavat.Prsa chladit po kojení mokrým ručníjen?Děkuji...a jak se má Valinka?Kdy mi zmizí otoky kotníku?
23. črc 2014 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek