• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
autor
@muddledgirl ja taky odstrikavam..a odstrikavala a chladila jsem.po kojeni zinkou nebo sprchou...holka na otoky se mw neptej ja mela otekly nohy az po kolena kvuli te preeklampsii a bilym krvinkam takze se to srovnalo az nedavno...po normalnim.porodu metusim Uholka....Valca se ma dobre ted spi na terase v kocarku.ja se byla osprchovat u sousedu vyfoukala si vlasy a az nakrmim tak sjedeme do rakovnika pro misky a ovoce a zmrzlinu.je tu paradne a klidek vubec nikdo tu vbokoli ted zrovna neni jen ja s Valcou a Badikem a ptacci a sumi les ;))) jo a pitomej krtek me sere ;)) kdy vas pusti??
23. črc 2014 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Tak Val je sladká. Ty máš ten polštář takovej velkej a míň nacpanej. Ten je super. Taky bych na něm usnula. :slight_smile:

@eevvaa Tak to já po testech cukrovky šla do práce :slight_smile: S tou rizikovkou - taky jsem chodila, kvůli malému mimi a KP. U nás je to strašný. Neobjednávají, dělají vlastní monitor a u mě chtěli i utz, takže první návštěvu jsem tam byla 8 hodin! Šílený! Za týden znovu, ale to už bylo bez utz, takže za 6 hodin a potřetí jsem šla jen na monitor a kontrolu monitoru, tak to bylo na 4 hod. A pak už naštěstí byl porod = císař. Buď ráda, že si tě hlídají. Ostatní se dá pro mimi vydržet. A hlavně pozor na ten tlak - ten je zrádný.

@muddledgirl Ahojky, vy tedy krásně kojíte! Co Samík - jak v noci spinkal? To po nás chtěli, aby při odchodu malá sála kolem 40 ml. Jinak mě jednou říkali, že jestli ji neuklidním, tak jí dají kapičky na bříško. Ale nakonec usnula. Neboj, prsa se teď budou srovnávat a za 2 dny o nich už nebudeš vědět :slight_smile: Jo a otoky jsem měla ještě občas ten týden v porodnici a pak už ne. Teď jsme 2 týdny a 2 dny a už si ani nepamatuji, kdy mě naposledy natekly. Takže vydrž!
P.S. jen jsem nepochopila tvůj vzkaz pro mě: ... dnes už druhé novinkouB-)
23. črc 2014 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marke já vím s tím tlakem, tak se uvidím, jinak do této poradny se také neobjednává, je od 10 do 13.30 tak jsem zvědavá, jak tam budu dlouho.
23. črc 2014 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa U nás je poradna od 9 do 14 hod., tak poprvé jsem odcházela až v 16 hod. (přijela jsem v 8) :slight_smile: Tak snad to bude u vás lepší :grinning:
23. črc 2014 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke v pondělí dám vědět :slight_smile:
23. črc 2014 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky zacla jsem spinit :frowning2:
23. črc 2014 v 16:41  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie - kolikátý den jsi?
23. črc 2014 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb na ET jsem byla minuly ctvrtek
23. črc 2014 v 17:30  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie - to je brzo na špinění, třeba hnízdí.
23. črc 2014 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie zlato vydrz treba to je nidacni spineni ;) drzim pesti!!
23. črc 2014 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@kamisb holky kezby spineni bylo jen hnizdeni :slight_smile:
23. črc 2014 v 18:01  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Co se to s tím tělem děje.Sprchuju se studenou vodou dole a kotníky a z prsu mi teče mlíko.Kojila jsi kočko při jednom kojení z obou nebo vždy jen. jednoho...je to pak šílene nality...říkalimi,že pokud n akojim 35 z jednoho...tak mám z druhého kojit až přiště...jenže už ččekámv3"hodky a ni.To se mátebhezkyc...sorry blbne phone.
23. črc 2014 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice pusti nás asi zítraB-)
23. črc 2014 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke to bylo...že druhé hovinko....B-)Tak to je.bomba,že otoky nebudou:grinning:
23. črc 2014 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - dostala jsem se až teď k netu. Já jsem v tom měla malou asi od dvou tří neděl?! V tom nosítku nemá co držet hlavu - je tam jak larvička, takže je to stejný, jako kdyby ležela na zádech, ale máš jí na břiše. Spala v tom jak zabitá, vždy a ihned vytuhla :grinning: Za mě ano. Je to ergonomický nosítko. Neplandají jí tam nohy, nemá jí co ublížit. Jinak malá spala v postýlce....když spala :grinning:
@muddledgirl - tak si nech Espumisan přinést, nebo jiný léčidlo a dej mu pár do zobáčku. Mně říkala praktická, že může i 15 kapek. Bohužel nepomáhalo ani to, ale to je jinej příběh. Prsa si odsávej a mlíčko naházej do lednice nebo na mrazák doma - jednou se Ti může hodit :slight_smile: Co já bych za mlíko tenkrát dala. Jinak jak psala Janča - není dáno, kolik má vypít. Musí prospívat. Klidně můžeš mít žravější mimčo, kterýmu 30 nestačí. Malá chtěla i 60 ze začátku. A to mi do dnešního dne pije 100 ml přes den. A já jí skoro půl roku :slight_smile: A jak se cítíš po porodu?
23. črc 2014 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@brsh dostali jsme dudlika..:grinning:A je fakt klid..aspoň vím,že ne vždy má hlad.prostě prý chce dudat:astonished: Jedlik má byt taky po kom.Odstrikavat asi budu muset...uvidíme no...a na ergo nositko se moc těšim.Sám spinka už přes 4:hodiny.Jak dlouhou dobu se mimi může nosit v nosítku?A kdy se má cvičit proti prdikum?Před i po jídle
23. črc 2014 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no malá taky měla v porodnici dudlíka a zůstal jí :slight_smile: cvičit s nožičkama můžeš pořád, dávat na bříško taky, nosit na tygříka taky... V nosítku by asi neměly být cd, ale já jí tam měla fakt hodně. Ale řekla bych, že se nějak nezasekla a prostě jí i mně to v tom 6N hrozně pomohlo. Vždyť je jí 5,5 a leze vzad! Takže nosítku zdar a klidným a spokojeným dětem nazdar :grinning:
23. črc 2014 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl ja v porodnici nekojila vubec a kdyz jsme zacaly tak z obou...
23. črc 2014 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl ale odstrikavsla jsem a nekdy musim.i dnedka
23. črc 2014 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@brsh já,že mi malej ččasto blinka...tak jsem myslela ze se třeba nema cvicit po kojení.Ty jsi to měla taky furt vid?I když jsem ho dala ve spánku odrihnout..tak se mi poblinka...njn...ještě,že mám tolik oblečků:grinning:Jsem zvédavá kolik bude zítra na váze..Ale teda mám dost hlad a to jsou tu velký porce....asi tím kojením. :grinning: Už to chápu,žeš nosila mimi v nosítku...když jinak furt. řvala.
24. črc 2014 ve 02:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
JESTLI NĚJAKÉ DRUHÉ PŘÍŠTĚ BUDE..TAK UŽ VZDY NADSTANDARD.Mít vedle sebe chytrolinku,která vše zná a víB-) I přestože je taky prvorodička....Malého pořád nechovám...jen když brečí a zatím jsem to většinou zvládla vsedě....A ona na mě první den že si na seb,když e pletu bič a pak prochodi celou noc.Do rána se mi omylem zaklapla ta čast,kde je ten čudlik co se vypina když mimi vydavate.Musím říčt,že Samík je čím dál hodnější a dnes dodám foto.Usnula jsem při kojení...mateřsky pud je silny...nebylo to poprvé...
24. črc 2014 v 05:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak jsem vcera byla naposledy v CUBE( poradna a tam kde jsem podstoupila sve 4. IVF), bude se mi styskat.. :slight_smile: ja od zacatku tehotenstvi pribrala 7.5kg, malinka uz ma 2300 g a je stale hlavickou dolu a ma vse v poradku.. tak ted uz prechazim do Podoli.. ale CUBE nikdy neprestanu byt vdecna.. :slight_smile:

@janice_opice a za pozdrav pry dekuje :slight_smile: rikala jsem ze mas krasnou a hodnou holcicku, ze doufam ze tu moji trochu nakazila :grinning:
24. črc 2014 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl ahoj maminko ,tak co jdete uz dnes se Samikem domu?? Jak se vam dari??
24. črc 2014 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno maminy a skoro maminy :slight_smile:
tak my asi bude hladový furt nebo nemám výživný mlíčko, ale budíme se každý 3 hodiny a když neusne tak chce jíst po dvou hodinách ...to jsem zvědavá jak dlouho tohle vydržím.

Jinak manžel dnes vezl ukázat plínku a prý to průjem není ...ptala se kolik je stoliček denně tak jsem říkala, že asi 6 ...no mážná jich je víc, protože po jednom kojení klidně přebaluji i vícekrát, ale to počítám jako jedno ...protože jsem mu to asi přetrhla :frowning2: njn, někdy je maminka moc aktivní.
Jo a máme nahřívat plínu na bříško ..mamka mi říkala, že žehličkou ...tak snad jej nespálím a mám to asi dávat pod věci na tělíčko co?
24. črc 2014 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl kasli na ni..naopak nepletes si zadnej bic..Samik je malinkej a potrebuje te..to ma naposliuchany od matek a babicek viis ktere nas nechavaly vyrvat a dle toho to tak vypada... ja treba s matkou mam spatnej vztah a myslim, ze to je proste uz od miminka..pry do pul roka mimco nemuzes rozmaxlit...tak na ni prd, ale chapu te ja mela zase tu silenou Kazasku..vydrz uz pujdes domu ;) Skvele to zvladate..
24. črc 2014 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@petulak1988 jj dekuji on tam.zrovna nebyl jak jsme tam.byli na to nataceni ;)
24. črc 2014 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jj ptal se me jestli prijdu malou ukazat nebo aspon fotku, tak jsem rikala ze uz jsem slibila pani doktorce Visnove ze ji privezeme ukazat tak byl rad.. vcera mel nejakou hodne dobrou naladu.. :slight_smile: bude se mi fakt styskat.. :grinning: jen tam mam jeste mrazacky a zapomnela jsem se zeptat co s nimi..
24. črc 2014 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb holka uvidis on ma mozna taky spurt Valca to ted ma taky..mlika more a Val tam visi furt.a navoc kdyz tak pekne pribira tak to urcite vyzivny mlicko mas..vydrz ono se to spravi.my taky jime po 3-4 hodinach a nekdy tam.fakt visi furt..navic ted mame ten spurt dela dedny vylomeniny u prsa furt se stridave prisava a odstrkuje ho a protom u nej chce byt furt n9...a kadi tak 8x za den
24. črc 2014 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 tak druhy mimco ne?,)
24. črc 2014 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no to prave nevim.. :slight_smile: priteli se moc nechce, ze uz bude stary a ja driv jak po 4letech mimco nechci.. tak furt tvrdi ze uz mu bude 50atd :slight_smile:
24. črc 2014 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek