• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. října 2017 
@janice_opice - když mudr říkala, že dřív jak po dvou hodinách nedávat ...ale když on saje tak 5 minut intenzivně a pak usíná a už jen dudlá a když mu ho seberu tak řve...a hlavně mi přijde že v levým toho moc není ...tak po něm vždycky vyvádí u pravýho usne a spí dál.
Jen mám problém furt s tím krkáním si prostě nechce krknout a tak ho asi pak bolí i to bříško podle mě.
Ale já ho prostě na ruce třeba 10 minut neudržím a na rameni se mi sesouvá do klubíčka na prsa
24. črc 2014 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 ahoj kočíí.už jsme doma...taťka ho držel dlouho..byl k sežrání...teď spinká v zavince a já ji mám skoro u sebe,abych na ni viděla...je to tak krásný...a už to na mně jde ten brek.Když jsem se loučila v porodnici,tak jsem málem brečela.. :wink:
24. črc 2014 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb žehličkou? Jejda..to pro mně není teda....tak my žádný režim nemáme..což je jasný a někdy řve za chvíli a někdy řve za dlouho..nám dnes říkali,že kojit nejdýl po 4 hodinách..ale dávat kdy chce..no jenže než si odříhne ten náš..tak se často poblindí...už doma poblil dvě zavinky a jedno bodýčko..tak jsem ráda,že všeho mám dost hi hi...a to nejdřív přepíráš poblitinky? Nebo co s tím? :grinning:
24. črc 2014 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice děkuju kočičko..moc jsi mě povzbudila...
24. črc 2014 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jéé co by dala za Tvé kakání...nám to moc nejde..dneska zatím jednou...ale prý hezky přibíráme..to mě těší... :grinning:
24. črc 2014 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb nám ukazovali,že máme mimi mít v klubíčku,aby si krklo..ale náš hamánek se stačí dřív poblinkat než krknout.. :grinning: Proto nám dali dudlajs...aby dudlal,když chce dudlat..a jedl když má hlad...
24. črc 2014 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jeee parada ze jste uz doma.. tak to je krasne jak si to uzivate.. zavidim ze uz mas broucka u sebe.. ja ted dobalila tasku..mam jen jednu myslis ze je to v pohode?? mam tam tohle:
zupan
3 nocni kosile
2 rucniky
ubrousky na mimco
vlozky¨
vlozky do podprsenky¨
3 kojici podprsenky
papirove kapesniky
sitovane kalhotky
kartacek + pasta
gel z dubove kury
sudocrem
sebamed sprchovy gel pro me
sebamed pro mimco umyvaci emulze
bepanthen
babylove na bradavky
intim gel pro me
zapis z matriky plus rodne listy
A NAVRH TE TASKY DAVAM CO SI MYSLIM ZE BUDE POTREBA NA PORODNI SAL
pantofle pro me a pritele
kosile co v ni budu rodit
hroznovy cukr
pleny
24. črc 2014 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 jo jo super ....župan jsem neměla..bylo mi vedro jako prase.., měla jsem jedny šatk...ale nosila jejich košile...jednou byla od krve..pak mi zas furt kapalo mlíko...ale chodila jsem se často dívat či jsou čisté a kradla vždy jednu do zásoby...Ručník jsem měla jeden /pak přinesl přítel/, očistky jsem jenom sprchovala a osušila trošku jejich vložkou...ale můžeš i malým ručníkem...další malý ručník na prsa...aby se nezanesla infekce kdybys kojila..O hemeroidech nevím,že bych měla..sprchový gel jsem nepoužívala...aby se nedostal na pipinku...ani kvůli prsům....pantofle jsem měla jedny a přítel myslím návleky...košili co v ní budeš rodit si nenič....já tedy miminko skoro neměla od krve...ale víš jak...no a já nejedla 29 hodin do porodu..ale ani jsem neměla pomyšlení na jídlo....
24. črc 2014 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Ahojky, tak je super, že už jste doma. To byl tedy fofr. Tak další mimi do sbírky :grinning:
Jo to bylo hovínko :slight_smile: Copak, máte s tím problémy? To my máme posranou nebo připrdnutou téměř každou plínu :grinning:
A co otoky - už ustupují? A kolik kg jsi nechala v porodnici?
Super, že Samča ten dudlík přijal. Nám dávali 2 v porodnici a ani jeden nechtěla. Až doma si vzala ten z DM. A stejně dudlá jen vyjímečně.
S tím nadstandardem. Ten týden, co jsem byla já v porodnici, tak prý v Hradci malovali (a Náchod byl prý taky zavřený), takže v Pardubicích bylo narváno. Když přesouvali mě na šestinedělí, tak měli volný jen nadstandard. Tak jsem ho měla. Ale být tam celou dobu sama a jen s brečícím mimčem bylo taky naprd. Jen ty návštěvy (mohli na pokoj) a soukromá koupelna byly výhody. Ale jinak bych ráda s někým pokecala. Nebylo se koho zeptat na cokoli. Ostatní pokoje byly 3lůžkové, ale kvůli málo místa byly všude přistýlky. Ale 4 lůžka na pokoji už je zase moc. A ostatní bych moc litovala, když malá celou noc řvala a nespala.
24. črc 2014 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl my tady musime mit na porod svoji kosili.. :frowning2: takze myslis jeste maly rucnicek na prsa .. nebo chybi mi neco?? Co potrebujes na sale?? partner ma mit tady sve prezuvky... a intim gel mam hojici z lekarny...
24. črc 2014 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh Ty jsi tam neměla tu novoroz. vložku? Paní se mi od včera na dotaz neozvala. Začínám být nervózní. Snad je jen na dovolené :slight_smile:
U mě na bříšku spí Klaudinka ihned. Tak si myslím, že by se jí v nosítku mohlo líbit :slight_smile:
24. črc 2014 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jo a co ten polstarek s peckama? Ten jde ohrivat v mikrovlnce
24. črc 2014 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl s tema kosilema jsem to mela stejny :slight_smile:))))))))
24. črc 2014 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 kočííí..já neměla na sále nic...mně to nemyslelo skoro po 29 hodinách kontrakcí... :wink: Tam jsou čekanky a tam jsem měla ty věci co jsem psala....nám řekli,že očistky pouze vodou... :wink: Ale uvidíš...každý si to stejně udělá po svém..
24. črc 2014 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jj tady jsi prave od zacatku na jednom pokoji kde pak i rodis.. :slight_smile: tak snad tam mam vse :slight_smile:
24. črc 2014 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Ahojky. Tak to my takhle jíme normálně :slight_smile: max po 3 hod. Já jí dávám kdykoli chce. Jen mi vždy usne na bříšku a když ji dám do postýlky, tak začne řev.

Já ji dávám odkrknout na svoji hruď. Na ramenu se vzteká a tygřík se jí nelíbí. A téměř vždy si odkrkne a hned usne.

To my máme posranou nebo připrdnutou snad každou plínku :slight_smile:

Já ohřívám plínku nad rychlovarkou - otevřu jí, položím přes ní plínku a dám vařit vodu. Ona se tak nevypne a tím nahřeju tu plínku. A dávám jí ji přes oblečení. Teď jsem si koupila asi za 90,- v DM ten polštářek s hrozn. jádry - je přímo na ohřívání a stačí 1 min v mikrovlnce - a déle absorbuje teplo. Když hodně brečela, tak jsem jí ho dala na bříško už při kojení.

Ty přebaluješ po krmení? Nás učili před, aby neblinkali.
24. črc 2014 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@marke ja prebaluju taky po kojeni pac se mi skoro vzdyvky po kojeni posrajdi tak ji v tom.prece nenecham..musim.opatrne...zrovna ted jsem.ji prebalila pred kojenim a ted mi visi na prsu a srajdi u toho
24. črc 2014 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem.musela vysadit ty vitaminy podporujici tvorbu mleka a to byly pekne drahy nastesti jich tam.zbylo jen par ;-D
24. črc 2014 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice To my přebalujeme před. Taky se posrajdí, ale hned po kojení je zase přebalovat nemáme. Až později a vzhledem k tomu, že kojíme každé 2 hodiny, tak až zase před kojením. Tak nám to říkali v porodnici. Mě to taky přišlo divný, ale dělám to tak, když jsem si na to zvykla. Navíc nevím, jak bych ji pak uspala,když s ní ještě budu víc manipulovat :slight_smile:
A proč jsi vysadila vitamíny? Máš mc mléka?
Jo, tak to ta naše cácorka je na tom úplně stejně. Tak snad to je opravdu ten spurt :slight_smile: Pořád se trhá a přisává a chce nonstop :grinning:
24. črc 2014 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke máme..na to že jsme plně kojení tak mu moc kakat nejde..dneska nacvičím tygříka..masáže na bříško a tak.... :wink: A rovnou se to naučí přítel... :wink: Určitě má vše své no.... :wink:
24. črc 2014 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl A trpí tím? Bolí ho bříško? A dělali vám utz ledvin?
24. črc 2014 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl a vis, ze kdyz je mimci plne kojeno tak nwmusi kakat treba I nekolik dni vubec? Protoze MM je lehce stravitelne...dulezity je, ze cura
24. črc 2014 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@marke nam to taky rikali, ale stejne si myslim? Xe si to kaxdy udela jak mu to vyhovuje..hlavne ja ji fakt nebudu nechavat 3 hodky posrajdenou...jeste, aby se ji dostala hovinka do ppipiny..pac vetsinou srajdi hodne.kazdymu to holt ale vyhovuje jinak ;)
24. črc 2014 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 - to máš do porodnice? hele v podolí krémy pro mimčo nepotřebuješ, ani pro něj nic na koupání. Ukáží Ti to stejně jen jednou a někdy ani ne na tvým. Ikdyž samo můžeš si ho asi vykoupat když budeš chtít. Ale mýdlo bych zatím nebrala je to zbytečný.
Kojo podprda mi stačila jedna ...pokud budeš mít hodně mlíčka dáš si vložky. Ale já mlíko neměla. Noční košile jak jsem nešpinila moc tak stačila taky jedna :slight_smile: ale taky záleží na mlíčku kdy se udělá apod :slight_smile:
hlavně jsem měla všechno v tašce pod postelí, takže míň věcí stačilo. Třeba župan jsem táhla zbytečně. Zato bych vzala asi víc ručníků ..jeden na ruce do pokoje a do sprchy aby jsi měla náhradní nebo jeden zvlášť na prsa ....
Jinak jeden balík porodní vložek a jedny síťovaný kalhotky jsou ve skříňce u postele. Rozhodně měj plínky pro prcka a vlhčený ubrousky..ale jinou "drogerii" mít nemusíš, všechno tam mají tak bych nic netahala.
24. črc 2014 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - no ta žehlička je na plínku ...jako nahřát ji a dát na bříško, aby neměl to bolení.

jinak super, že už jste doma ...já jsem teda asi divná, sice na něj ráda koukám a po 6h ráno po kojení si ho nechávám v posteli u sebe, ale na druhou stranu jsem ráda, když s ním manžel jde třeba na dvě hoďky na procházku ....nějak je to na mě moc ...člověk je furt jakoby v pozoru a na to nejsem zvyklá.

mě dneska prcek krásně spiná v kočárku venku, ale teda po 2-2,5h chce jíst ....asi jak měl min.týden hodně mlíčka tak teď mu to asi přijde málo. I když v půl 2 jsme teď kojili venku pod pergolou ...a to si ráčil i odkrknout a zase usnul :slight_smile:
Taky mi min.týden blinkal ...a ted co dostává na střídačku jen jedno prso tak už ne ...asi fakt jedl mooooc :grinning:
tak teď budu doufat, že to co dostává mu bude stačit. Ale když pak už nechce nebo mu prso po 20 minutách vezmu tak z něj něco ještě vystříkám, tak mu to asi stačí jinak by snad sál pořádně a neusínal.
24. črc 2014 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - tak to asi budu muset manžela vyslat do DM, stejně tam chci koupit ještě ty bambusový pleny ..mají na ně slevu...ty kuponky...jen teda nevím kolik tam stojí.
Ten polštářek by byl asi lepší no ...ale zatím jsem nezkusila ani tu plenu.

No taky nás učili přebalovat před kojením, ale mě se při něm skoro vždycky pokadí a přece ho v tom nenechám tak bych přebalovala 2x. Tak mě taky jakby právě z toho ramena sklouzne na prsa ...sedím zkouším "přehodit" přes rameno ...no někdy si krkne...jako teď při krmení venku, ale většinou právě zklouzne do klubíčka na mě...ale to usne a nekrkne si ...takže to je naprd ...pak má podle mě to bolení bříška ...když si nekrkne...ale vysvětlimu to, že :grinning:
24. črc 2014 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - tak já se snažím s ním moc při přebalování neházet....mám ho na pultíku a smotala jsem mu pod hlavu osušku takže je jakoby vyvýšený a jak je po jídle spokojený tak sebou tak nemele a je přebalený raz dva :slight_smile: už se to pomalu učím, ale poslepu bych to nedala ... :sunglasses:
24. črc 2014 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - @marke ...psala že ho mají v DM, tak tam možná vyšlu manžela ..nebo dáme hlídat prcka o vikendu tchýni nebo tchánovi a sjedeme tam spolu ...včera tchýně venku vozila a já aspon něco doma odžehlila a pak jsem se i na chvíli natáhla a na zítřek se hlásí tchán ...ale nevím jak to dopadne, protože jedeme do Nymburka kvůli tý uzdičce ...prý se na to kouknou a uvidíme co dál. Na ORL dělají jen malý zákroky když je tenká ta uzdička pod jazykem ...jinak posílají jinam.

Jani odkdy by jsi nechala kočárek za barákem na oplocený zahradě jen na chůvičce a ty byla v baráku? nebo už to nějak praktikuješ když jste na chatě? Jako neztěžuji si, sedím venku ..čtu si a teď tu ťukám do notase, ale zase bych mohla doma něco udělat nebo si lehnout. Jen nějak mám pocit, že zatím je to brzo ...ale zase feny jsou za plotem ...a kdo by sem cizí lezl.
24. črc 2014 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - a kdy Samíka konečně uvidíme?
24. črc 2014 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
náš miláček :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
24. črc 2014 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek