• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@muddledgirl - moc pěknej klučina ...tak at dělá jen samou radost :wink:
24. črc 2014 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl no kraasneèjjj :slight_smile:

Holky my mame tak krasny deti...:slight_smile:
24. črc 2014 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb divna nejsi ja bych taky obcas uvitala kdyby si Val nekdo na chvili vzal na prochazku aspon...:slight_smile:co se tyce kocaru tak ji normalne nechavam venku..kdybych u ni mela drepet tak bych nic neudelala takze uplne v klidu obcas na ni zajdu mrknout ale nic ji nechybi ;)
24. črc 2014 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - ok tak já ho taky někdy zkusím nechat venku, ale asi bych mu tam dala chuvičku ..uvidím podle počasí a jestli máme v chuvičce baterky nebo je jen do zásuvky.

jj dětičky se povedli :wink:
24. črc 2014 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke dělali nám ledvinky.Jo jo prdíky..ale už se začíná učti tlačit..to jsou grimasy... :grinning: :grinning: :grinning:
24. črc 2014 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo jo čůrá...tak to je fajn...už jsme se doma pokajdili..tak dnes dvakrát tak je to fajn...říkali,že odstříkat,jestli mimi vypije vše z prsa nebo ne..a čučela jsem...40 jsem odstříkala z pravého..z leveého mi to moc nejjde...mám na hovno odsávačku..nekupovat elektrickou babyono....vůbec nemá tah..tak jsem tahala spíš z pístový obyč..ale je to pomalý..a chudák bradavka..zkusím i tu ruční medelu co mám a popřípadě.. koupím jinou elektrickou asi.. :grinning: :grinning: :grinning:
24. črc 2014 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb nejsi divná...já jsem první den doma...a jdu pověsit pračku a porovnat hadýrky miminku a uklidit suchý prádlo..miláček ho hlídá...jinak si nedokážu představit,že by nebyl doma dnes..bych se nenajedla..a zase jsem u kojení usnula...ale je fakt,že v nemocnici jsme skoro nic nenaspali...teda hlavně já.....tak hlavně,že ho člověk nezalehne...
24. črc 2014 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb jo..s krkáním máme právě taky problém... :angry:
24. črc 2014 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. črc 2014 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@kamisb Já jsem se toho přebalení bála, aby neblinkala. Ale taky mi to je proti srsti. Tak jsem zkusila dneska přebalit po kojení a je klidnější při přebalování. Jen mi prosím napište, jak to v noci a přes den děláte za sebou. Takže nakojíte, odříhnete, přebalíte a pak dáte do postýlky? To mi ale malá neusne :frowning2: Usíná u prsa.

Já jsem malou už jednou nechala dopoledne asi hodinu na zahradě. Resp. jsem ji postavila kočár k francouzskému oknu v obýváku. Takže ji mám blízko, na očích a přeci venku.

Holky, mě už nechce být ani v kočárku. Pořád chce být u mě. Snad ji to přejde. A je děsně nenažraná. Snad je přisátá nonstop. Ach jo.

@brsh Měla Adinka ráda kočárek? Nebo radši to nosítko?

@muddledgirl Gratuluji moc ... ten je nádherný. Krásné blond vlásky. Tak pokud ledviny zkontrolovali, tak je vše v pořádku a jak psala Janča, každé mimi je jiné. Pokud ale kaká, tak super. Ale jak říkali, důležitější je čůrání.
24. črc 2014 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak myslis ani bepanthen nic ze nemusim?? No zupan mi zabral pul tasky tak uvazuju zda ho vzit ci ne.. pak nevim co na sal ale asi jen przuvky, hroznovy cukr a piti s kosili ve ktere budu rodit :slight_smile: kolik tak tech plinek??Ten balik 42ks staci ne??
24. črc 2014 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl teda to je krasavec.. moc krasny klucik.. :slight_smile: moc se vam povedl.. :slight_smile:
24. črc 2014 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl zlato, gratuluju, je nadhernej.
24. črc 2014 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke čůrá... :wink:
24. črc 2014 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke jo jo...jsem taky zvědavá jak bude spát prcek...usíná u prsa taky..ale když ho podrbeš pod bradičkou,pohladíš,tak by se moh trošku probrat...protože ten můj savec teda saje o 106... :grinning:
24. črc 2014 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 42 bude stačit urččo myslim.....dostaneš asi nějaké vzorečky..my dostali po porodu takový boxík.....ale bepanthen bych radši vzala a i něco na bradavky...plínky, a ubrousky a u nás i toaleťák...vložky nám dávaj a je pravda že víc větraj ty jejich..

Jo a já blindila o 106 v neděli..už jsem prý byla předýchaná.......
24. črc 2014 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 děkujeme
@sasanka033 díky zlatí..
24. črc 2014 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jak často koupete? Já si říkám, že po koupeli hezky spinká. A kdy začít vytvářet nějaký režim?
24. črc 2014 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke nakojim z jednoho odrihnu pak z druhyho odrihnu prebalim a polozim zase na kojo polstar nebo kdyz kojim vleze a dam prso a vetsinou usne.....koupu 1x za dva dny
24. črc 2014 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke no já jsem doma první den...ale říkali s režimem začít hned..ráno přebalit, nakrmit, za tři hodky klidně zas a tak...koupat obden ...dnes jsme nekoupali...tak jsme ho jen omyli žínkou, utřeli,dali bepanthen, ošetřili pupík a kapkou oleje namazali :wink:
24. črc 2014 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl souhlas spravne ;)
24. črc 2014 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl jj na bradavky beru a bepanthen take a jedno baleni plenek.. kdyztak by pritel donesl dalsi :slight_smile: uz aby to prislo, proste nastala ta chvile :slight_smile:
24. črc 2014 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@muddledgirl Tak tento režim samozřejmě máme také :slight_smile: Až momentálně na to kojení :grinning: Ale mě šlo o to, jestli bych malé neublížila, kdybych koupala každý den (jen vodou), teď koupu taky obden. A jestli koupete stále ve stejnou dobu a jestli uspáváte taky ve stejnou dobu. Já se snažím +- hodinu, ale s tím kojením to asi nejde načasovat přesněji :slight_smile:

Tak v noci jsem přebalovala už po kojení, nakojím (ona usne), přebalím, tím se zase vzbudí, dám prso a usne a šup do postýlky. Jen mi nechce odkrknout. Tak nás právě teď zlobí prdíky (proto píšeme a nespíme) :frowning2: Už jsme dali kapičky, nahřáli bříško, masírovaly, cvičily nožičkama a nějak to nejde ven. Ach jo.
25. črc 2014 v 01:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke hele netrap se tim tolik.je jaany, ze kvuli kojeni ted proste nemuzes mit rezim v presnou hodinu.to az trochu povytoste tak to bude dulezity ted to jeste nevnima..ja ho teda nemam. Ublizit ji nemuzes kdyz ji budes koupat kazdy den snad jen, ze maji mimca suchou pokozku tak ji budes muset vic mazat a mozna ty "zdrave bakterie si nestaci udelat ten film po telicku..ale pokud ji to pomaha na prdy tak bych ji rozhodne v te teple vode koupala :slight_smile:divej tchyne rikala, ze driv museli koupat kaxdej den, xe hnali z prochazky domu aby proste ofpoledne vykoupali..a deti kvuli tomu budili..a ze by to na muzovi nechalo nasledky to jsem si nevsimla.Delej jak to ty sama citis..jsi skvela mama a Klaudinka potrebuje hlavne tebe ..uvidis to ostatni vcetne rezimu se srovna casem.To same prdiky..Nekdo na ne moc netrpi mama muze jist vsechno a mimco je v pohode a nekdo dela vsechno od cviceni, nahrivani, kapucek atp...a stejne to nepomaha..dobra zprava je, ze to prejde v tech 3-4 mesicich..chce to vydrzet..ja jsem ta stastnejsi..teda nemuzu jist vsechno to ne, ale Valcu ty prdiky trapi jen obcas....vydrz zlato
25. črc 2014 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice tak dalsi bezesna noc.. strasne me boli kriz a tlaci me na konecnik a ze stran bricho.. tak nevim co to je.. a asi s tim nic neudelam vid??? Nemuzu ani sedet :frowning2:
25. črc 2014 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 no holka to budes muset vydrzet no..to byva udel posledniho ttimestru jak mimco roste a tlaci vsude mozne..pokud by se to stpnovalo tak az pojedes do Podoli tak se na to zeptej...
25. črc 2014 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jj je to docela sila...premyslela jsem zda to nemuzou byt zarazene vetry nebo mimco roste :slight_smile: no nevim ale je to sila :frowning2: co vy??Mate krasne to je parada :slight_smile:
25. črc 2014 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke Já zatím žádný režím ohledně koupání nemám..dnes poprvé doma...a v nemocnici jsme koupali jen jednou....Myslím,že zbytečné koupat denně.... :wink: :wink: :wink: Jinak nám dětská říkala,že vůbec není problém používat s mírou samozřejmě šampon, sprcháč, mlíčko olej na miminko...klidně denně..
25. črc 2014 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@petulak1988 jo jo...každá to chcem mít za sebou,ale už bzch znovu hailtona nechtěla...to vyvolávání nicmoc.. :frowning2:
25. črc 2014 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl ja nechci vyvolavani :frowning2: jen nevim co me to v noci chytlo a stale se to drzi... boli me vsechno a hlavne zada a kostrc
25. črc 2014 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek