• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

8. září 2017 
autor
@petulak1988 je krasneee fakt, ze jo..dneska muz napusti bazenek na osvezeni tak jsem rada :slight_smile:)) jeste jedeme do Rakovnika pro pivo a dzusy a chcinupecr babovku zitra prijede Kuba z tabora ..ted jdu nalozit maso na gril a uz bych potrebovala aby ten mrnavej spac chtel bastit pac me desne boli prsa uz a ona furt chrni ;)
25. črc 2014 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Jani prosím Tě...odsávám nakonec jen pístovkou....zatim..ta má el.je na hovňajs..ale potřebuji poradit...jak dlouho můžu schraňovat to mléko.....než ho dám do mrazáku? Děkuju moc..
25. črc 2014 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 no jo..už jsi velký týden...je to pak už na hovňajs... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
25. črc 2014 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl v lednici 24 hodin pak se musi spotrebovat nebo zmrazit..lepsi zmrazit co nejdriv a v mrazaku 3 mesice
25. črc 2014 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice teda ty mas spaci panenku :slight_smile: to budete mit krasne...bazen , grilovacka...parada :slight_smile:
25. črc 2014 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl me celkem mrzi, ze tu medelu elekttickou jeste pouzivam ta je super ..uz se me na ni ptala I Kamca jenze ja muaim jeste odsavat jinak bych vam ji prodala pac levneji byste ji fakt nesehnaly tuhle medelu swing...jen ji proste jeste potrebuju no....
@muddledgirl no nerikej ze to bude cely mesic...:slight_smile: uz vim proc si rikala ze se tesis na porod :grinning:
autor
@petulak1988 jo akorat smrdi septik :grinning: bude ho muset muz vypustit...;) no vcera od 20-23 nechtela zabrat a obcas to bulo I s brekem :slight_smile: ale zase spala krasne v noci
25. črc 2014 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ni doufam opravdu ze se ta moje mala od tve princezny nakazila tehu bacilkama a tudiz bude taky takhle krasne spaci.. podle me je to i tim, ze ma u sebe klidnou maminku
25. črc 2014 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo jo..to vím...já to myslim tak,že sbírám zatím mlíko na zamražení...a potřebuju vědět do jaké doby se musí zmrazit :wink:
25. črc 2014 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no tech 24 hodin vydrzi
25. črc 2014 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice už sem to našla....24 hodin se může sbírat než se zamrazí....že tam může být 24 hodin v lednici to vím..uff...ta ruční je masakr..

Co budete mít k obědu? Jani,já mám furt hlad...je to tím kojením...ale deset kilo zůstalo na sále,tak aspoň něco.... :wink:
25. črc 2014 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice to odříhávání...to je taky masakr...nějak nám to nejde zas...vrrrr :angry:
25. črc 2014 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl ja mam kure a kasi ze vcera.. :slight_smile: tak nemusim varit, vyprala jsem dve pracky a potrebuju zehlit ale nejak nemuzu premoct pri te bolesti.. :frowning2: chjooo no snad to prejde :slight_smile:
25. črc 2014 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 tak odpočívej...dokud můžeš...já průběžně chodila spát :wink: :wink: :wink:
25. črc 2014 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no ja bych nejradsi zalehla ale jak si lehnu tak ty zada priserne boli :frowning2: no jo no.. nejak dnesek preziju a budu doufat, ze to prejde.. :slight_smile: napsala jsem aspon jedne profesorce zda by mi nenapsala temata na pristi rok na dva predmety, ze bych si dopredu udelala nejake zapisky nez tu malinka bude :slight_smile:
25. črc 2014 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jj vzdyt jsem ti to psala 24 hodin v lednici a pak zmrazit
25. črc 2014 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl my dneska obed jen neco fo ruky pac jedeme nakoupit a vecer chceme grilovat...
25. črc 2014 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 - v tom podolí v županu nechodil asi nikdo jen maminy co měli děti na jiným patře. jinak aní já jsem ho nepoužívala a to jsem zmrzlina :slight_smile: tak bepanthen na prsa si vem ...alke jinak vše mají plenky počítej asi 10ks na den.
25. črc 2014 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice uzdička nastřižená ...brečel jen jak jsme ho držely aby se nehýbal ....kontrola za půl roku.
25. črc 2014 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - my koupeme obden, ale pokud byla ta vedra tak každý den. a už nebrečí je s tátou ve velký vaně a tak hodinu po jídle a je spokojený.
jinak já do vody kápnu olejíček a mýdlem meji jen místa co mažu krémám a fakdíky.
obličej umývám jen tou borovou vodou ...jak koupeme ve studniční vodě tak mu s ní nemáme mít obličej.
a slunečnicovým olejem tělíčko mažu jen pokud se suchej ... a jednou týdně máme čistit ouška.

a to kojení v noci pokud se mi u přebalování vzbudí tak pak ještě dám na chvilinku prso a zase usne a to už se nesnažím o odříhnutí
25. črc 2014 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ahojky. děkuji moc za povzbuzení. On člověk je po té probdělé noci, kdy miminko jen pláče, takový beznadějný.
S režimem si hlavu nedělám. To jen mě napadlo, jestli tím není malá takový nespavec. Já ji ukládám k nočnímu spánku někdy mezi 21 - 22,30 - podle toho,jak se vzbudí na kojení :slight_smile: Jojo, asi si musím taky něco vyžrat, když těhu jsem měla tak ukázkově bezproblémové :slight_smile:

Dneska jsem volala dětské sestřičce = laktační poradkyně. Tak jsme se domluvili, že o víkendu zkusím nějaké tipy, asi mám málo mléka. A v úterý jdeme na kontrolu, tak si na mě udělá čas a zkusíme zvážit, nakojit, zvážit a zkontrolovat přikládání. Tak jsem ráda. Je suprová a strašně hodná.

@muddledgirl To my v porodnici koupaly denně, ale nevím, jestli to nebylo tím, abychom se to naučily. Já vím, že je to zbytečné, ale mě jde o to, aby malá v noci spala. Dneska usnula v 22 hod. a probudila se o půlnoci a pak plakala a tlačila až do 4 hod. Poté usnula do 5,30. Takže děs.

@kamisb Tak zabírají vám ty sab simplex?
25. črc 2014 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marke - no zatím se tím nebudí a hlavně mu mooooc chutnají. Ale prdí furt tak se budu muset zamyslet nad tím co ještě blbě jím
25. črc 2014 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb dekuji za radu, vyndam ho, protoze mi zabira desne mista.. takze aspon budu mit misto na jine veci, no ja ted dozehlila ale neni mi vubec dobre.. :frowning2:
25. črc 2014 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tak jestli prdi tak to je lepsi nez kdyby ne..pravee to je dobre pokud prdi a nema brichobol..treba nejis nic spatne jwn proste ta travici soustava musi vyzrat a az bude mit vic pohybu tak taky vyprdi vic pac si tozhybe streva
25. črc 2014 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb Já absolutně netuším, co jím špatně. Předevčírem a včera jsem měla úplně to samé na oběd i večeři. Jen na snídani jsem měla 1. den chleba a 2. den včerejší rohlík. A to samé jsem i pila. No a 1. den spinkala nádherně a 2. den to byla katastrofa. Asi fakt musí dozrát.

Holky, můžu kousek čokolády? Někde píšou že jo a někde že ne.
25. črc 2014 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 to jo to je dobrý nápad...malý je vesměs hodný,ale stejně nic nestíhám..přítel ho včera dlouho choval,tak jsem aspoň uklidila čisté prádlo, pověsila pračka,uklidila tašku a věci z porodnice..připravila na stůl vše potřebné pro mimi pro každý den i koupání...otřela umyvadlo...a z toho ničeho jsem byla vyšťavená...
25. črc 2014 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 to je naprd.když Tě bolí,když ležíš...ten třetí trimestr je celej takovej divnej
25. črc 2014 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice mňam grilovat :grinning:
25. črc 2014 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl myslim ze na prvni den co jsi se vratila z porodnice jsi toho udelala az az.. ja pololezim ale nic moc teda.. :frowning2: pujdu si ohrat jidlo az mlady douradujou v kuchyni.. :frowning2: synator tu ma pritelkyni ..od tech se pomoci dockat nemuzu.. tesim se az prijde pritel z prace :slight_smile:
25. črc 2014 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek