• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@muddledgirl jj od 3 jsem nespala vubec, neslo to proste.. :frowning2: za 5dni zacinam 9.mesic.. :slight_smile: malinky je hodnoucky teda..
25. črc 2014 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb hmmmm...a neblinká Ti když neodříhne...mně teda vyjímečně taky zatim ne..chovala jsem ho třičtvrtě hodiny v klubíčku..na zádech a nic..tak jsem se na odříhnutí vyprdla...
25. črc 2014 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 kočinko..nechci strašit..ale pak se vyspíš ještě míň...já si to radši ani nesnažím uvědomovat...od pátka to čtvrtka to nebyla vůbec žádná hitparáda...ale v nemocnici se člověk nemusí o nic jiného starat než o mimíska tak to jde..i ten žvanec ti přinesou...ale kdybych neměla teď doma přítele,tak nevim,kdy bych stihla jíst... :grinning:
25. črc 2014 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 chůďátko.. :frowning2:
25. črc 2014 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl me ani nevadi to nevyspani to je celkem v pohode ale kdyz te do toho vse boli ze nevis co to je.. snad to do vecera trochu prejde.. spim hodne blbe uz asi pres mesic, tak jsem si zvykla ale nebolelo me u toho nic.. :frowning2: no tesim se az tu malinka bude.. ikdyz porad se bojim , jestli se o ni zvladnu spravne postarat :slight_smile:
25. črc 2014 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke njn...někdy to tak je....nám Samík docela spí....ale už se naučil tlačit...a když blinká...tak furt převlíkám...přepírám věci v ruce...než je dám do pračky......Jinak jakou máš zavinovačku? Já mám z netu a od kámošky..ale prostě jak nejdou pořádně utáhnout jako Ty v porodnici..tak se mi celej stejně vrtí....tak jsem přítele poslala,jestli nějaký nesežene,aby tam byl Samík pevně...
25. črc 2014 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke..v nemocnici je koupali denně ano...já jen jednou... :wink:Pak sestřičky... :wink: První den měli mimíska u sebe přes den docela,abych si odpočinula..ale já nemohla usnout ani na minutku štěstím :wink:
25. črc 2014 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 jejda..zvládneš...to zvládne každá maminka..holt ty prdíky, srajdičky, tlačení Samík prožívá..maminka buse muset zrychlit přebalování.No a mistři v oblíkání taky nejsme...ale jde jen o čas...pro mně je teěžké spát,jak blinká,tak mám srach...ale usnula jsem v noci...a on mi většinou spí míň jak tři hodiny...takže tak....
25. črc 2014 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jste sikovní :slight_smile: no ja se nejak najim a pak zkusim usnout.. :slight_smile: treba to pomuze
25. črc 2014 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl brouku krasny flaky libovyho hoveziho kvuli tem mym bilkovinam a zeleninku a veprovy mnam
25. črc 2014 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@muddledgirl ja tu zavinovacku utahuju jeste lehkou plinkou;)
25. črc 2014 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl jdu zrovna mrazit mlicko
25. črc 2014 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Tak jsem po kojeni zase odstrikala 175 ml mlika to je des ;)))) asi udu vyrabet syry a to jsem vysadila uz ty bozi vitaminy ;))) a Valca uz ma 4100g takze jestli to tak pujde dal tak dvojnasobek ave porodni vahy mame za chvilku a nw ve 4 mesicich :grinning:
25. črc 2014 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojky, tak dopoledne jsme byli na 3D ultrazvuku, nelituji toho, že jsme šli. Už vážíme 808 g, jsme velcí kluci emoticon. Akorát furt šermoval ručičkama před obličejem, ale přeci se povedly 3 fotky a na jedné na nás dokonce vyplazuje jazyk, naznačuje co si myslí, když ho šimráme ultrazvukem, potvůrka jeden.
25. črc 2014 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@muddledgirl S tím blinkáním to máte taky na prd. Ale třeba aspoň stihneš něco doma udělat, když chrupe :slight_smile:
Já mám 2 obyč zavinovačky taky z netu, ale ta jedna má takovou tkanici na převázání. Mě připadlo, že v porodnici měli ty menší zavinovačky. Ale malá nesnáší pevný úvaz. To se může zbláznit. A je jak Copperfield - hned se z toho dostane - už v porodnici.
Mě ukazovali 2 způsoby pevného úvazu. 1. přes zavin. pevně utáhli deku (ale na to je dost teplo). 2. z plíny uděláš trojúhelník, na něj položíš mimi takto: ta nejdelší strana je podle ramen a vrchol (cíp) je dolů = pod zádíčkama (trojúh. je špičkou dolů). Pak levou ruku dáš k tělíčku a levý cíp (který je vedle ruky) utáhneš přes něj do prava a dáš ho pod pravou ruku. Tu také dáš k tělíčku a pravý cíp vedeš zase doleva a zastrčíš pod mimi. No a pak ho takto dáš do zavinovačky. Snad je to srozumitelné :slight_smile:

@janice_opice Ty máš tak hodně mléka? A proč tedy kojíš z obou prsů? Tím si jen tu laktaci zvyšuješ, ne? :slight_smile: I tím odstříkáváním, nebo se pletu?
25. črc 2014 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - mě nechce v zavinovačce být, hezky je v noci vzorně přikrytý dekou :slight_smile:
25. črc 2014 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - no prdí ..ale nevím no ....on totiž příznak koliky a bolení bříška je právě i to prdění ....ale už jsem mamče volala aby ještě koupila v DM ten polštářek ...on se neztratí
25. črc 2014 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - on prý i ten chleba není dobrej .... protože je v něm droždí, ale to bychom fakt nemohly už jíst skoro nic.
jo a čokoládu tu já si teda sem tam dám ....prý nevadí kousek hořký čokošky, ale čokoláda je spíš kvůli alergii ne?
25. črc 2014 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - v prsou Ti správně nesmí zbýt mlíčko ...takže by jsi po kojení měla vždycky trochu odstříkat ...aby Ti nezačala prsa tvrdnout a neudělal se zánět. Já to dělám jen rukou ..když cítím že tam je ještě tvrdší kousek.
Někdy prcka krásně ohodím ještě :slight_smile: kdyby lenoh pořádně sál a nespal tak se nají víc.
25. črc 2014 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eevvaa moc gratuluji k ultrazvuku :slight_smile: je to moc krasny to 3D vid??
25. črc 2014 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jani myslis ze se muzu vykoupat ve vane doma??Kdyz budu mit vlaznou?
25. črc 2014 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 urcite muzes ja se taky koupala jen muso byt max 36 stupnu
25. črc 2014 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice dekuji moc..bude vlazna.. :slight_smile: je mi desny vedro a zkusim zda to nepomuze na ty zada.. :slight_smile:
25. črc 2014 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak 20 minut az pul hodinky bude v pohode ne??Chci se chvilku nalozit.. jeste jsem se nekoupala porad jen sprcha a bazen uz riskovat nechci, ted je porad narvano..
25. črc 2014 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. črc 2014 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jojo..příteli to dneska ukazovali,tak to taky vyzkuším to utahování plínkou...dneska už jsem kajdili třikrát.... :grinning: :grinning: :grinning: A jdu taky odsát ...
25. črc 2014 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke jo holka on moc nechrupe..ale pokud neřve,tak ho furt netahám........teď ho kojím každý dvě hoďky a ještě mezi páč má žízeň.. :wink:
25. črc 2014 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 20 minut ok
25. črc 2014 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jééé já vám to závidím...můj jak není utažený tak to není ono..i když teď je tak nadopovaný mlíčkem,že usnul a je přikrytý teplou zavinkou.

Jinak u nás byla teď doktorka..je moc fajn....a ve čtvrtek další kontrola..pupík se nám moc nehojí a tak čistit při každým přebalení a očičko furt máme se zánětem.. :frowning2:
25. črc 2014 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já myslim,že když prdí,že je to o.k...právě,že se to uvolňuje,ne??? :wink:
25. črc 2014 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek