• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

@kamisb přesně to mi říkali v nemocnici..že nesmí zbýt mlíčko...no já myslela,že se po..v nemocnici..ale když už jsem aspoň něco odstříkala,tak je to hned lepší.. :wink:
25. črc 2014 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Jak podáváš ten Sab Simplex? Před každým kojením? A kolik kapiček?
25. črc 2014 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke ja 10 kapicek
25. črc 2014 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - to jsem si taky myslela, ale i to je prý příznak, že je něco špatně a pak bolí to bříško....jako asi sem tam větry je dobrý, ale malej střílí hodně.
25. črc 2014 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - doktorka říkala 10 kapek před kojením a může se bud vzdycky nebo pole toho kdy jej to prý trápí nejvíc. tak dávám zatím ob kojení ...trochu na to zapomínám :frowning2:
25. črc 2014 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice -tak jsem zvědavá kdy přestanu hubnout .-( a to jím i 5x denně ale je pravda, že jím spíš na stojáka a v poklusu nebo ve dveřích ledničky :unamused:
25. črc 2014 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@kamisb Děkuji.

Tak to já si radši na váhu nestoupám :slight_smile:

A teď od jinud. Jak se vám holky zatáhla jizva? Masírujete ji? A natíráte? Já ji mám hezkou - natírám infadolanem, ale přemýšlím, jestli nezačnu něčím zvláčňujícím.
25. črc 2014 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - mě se krásně zhojila ..stehy už vypadli.
ale zatím nemažu ...ale mám contratubex....myslím ....mazala jsem už kdysi a bylo to super.
25. črc 2014 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - tak já se vážila v porodnici a to jsem byla na váze před těhu a už mám další 4kg dole :angry:
25. črc 2014 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Malá měla reflux a stejně cvičila. I dr na neurologii a naše cvičitelka na joze mi říkaly, ať jí dávám na bříško furt - že tím posiluje a krásně si přitom odříhne i odblinkne to, co je navíc. Tak jsem poslechla -. A teď mi plašanka lítí pozadu po bytě, protože má svaly jak Arnie :grinning: Musím mrknout na fotku, jsem tu dva dny nebyla, tak už jsi určitě něco hodila :slight_smile:
@marke - joooo, měla od začátku kočárek. Drncání se jí líbilo, takže jsem furt krosila v terénu :grinning: a doma v nosítku. Jak u bláznů. Já se tomu teď směju, ale bylo to na palici...
25. črc 2014 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl ááááá, už ho vidím, panáčka :grinning: Krásnej je, moc a takovej spokojenej, hehe :slight_smile:
25. črc 2014 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb ty se mas taky bych potrebovsla hubnout..
26. črc 2014 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh Ahojky. Ještě se zeptám. Ty jsi v tom Ergo baby neměla tu novorozeneckou vložku? A jak jsi ji nosila než držela hlavičku?
Mě teď nechce ani v kočárku zabrat. Tak nevím, co s ní.
26. črc 2014 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb aha..tak náš si prdnul tak dvakrát co vím.. :grinning:
26. črc 2014 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh no..já to teprv dnes zkusím s tím bříškem... :grinning: Musí se prý dávat několikrát denně,že?Plašanka.. :grinning: :grinning: :grinning:
26. črc 2014 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh svaly jako Arnie :grinning: :grinning: :grinning: děkujeme.. :grinning:
26. črc 2014 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice
@kamisb no já mám dole deset...tak jsem ráda..i když patnáct ještě z těhu...ale je to super...

Z jiného soudku..pupíček se nám hojí..ale ne nejrychleji.Dětská včera říkala,že ho mám vytírat každý den...srolovaným konečkem? Hnisá mu to tam...nebo co to je..a zas v nemocnici říkali,že musím opatrně,abych kůži nespálila,tak já nevím...já mu to vždy tak rychle vytřu srolovanou malou gázičkou...při každém přebalení...
26. črc 2014 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dneska byla tak úžasně klidná noc :slight_smile:
A dokonce jsem teď i malé ostříhala nehtíky - no to byly nervy. U ukazováčku jsem ji ho asi vzala víc, ale nebrečí, tak snad dobrý.

Včera večer jsme se koupali a na závěr se mi pokajdila do vody :slight_smile: A pak když jsme masírovali, tak se mi taky pokajdila :grinning: Tak byla asi krásně vyprázdněná a spinkala nádherně.

Jo, jednou je hůř a podruhé líp.
26. črc 2014 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@muddledgirl ja tehu nechala v porodnici ted jeste tech 20 po tech 8 stimulkach a lecbe po rakovine a bude to dobry akorat detox ted nemuzu no :((
26. črc 2014 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja mam dispozici z rodiny a po tech 2 tehu a tech silenejch hormonecg a lecich mi to proste pujde hur no navic musim jist kvuli tem krvinkam a nesmim se moc namahat uvidim v zari co mi reknou v Motole
26. črc 2014 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl nam rikali jen tupat opatrne namocenou tou srolovanou gazou jak v porodnici tak nase detska v zadnym pripade nedrhnout
26. črc 2014 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl -nám se pupík zhojil ryhle ...mám tamponky i na ty očíčka ..takový ty čtverečky a jen jsem jej namočila tím lihem a spíš jen přimáčkla na pupík ...PA říkala i lehce zatlačit dovnitř. Strup se sloupnul 2x a už je to ok.
26. črc 2014 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - my dáváme taky na bříško, někdy se jako snaží...ale spíš na nás zvysoka peče....položí hlavu na bok a cucá si ruku.
26. črc 2014 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl Já používám taky takové ty čtverečky a jen na něj dám líh. Mě říkali v porodnici i dr. roztáhnout tu pupíkovou "řasu" a trošku přitlačit dovnitř ten čtvereček a vytřít (jako otočit) do půlměsíce. A dle dr. při každým přebalení. A myslím si, že ho máme OK.

Já na bříško dávám min 1x denně tak na půl minutky. A klaudinka se vzteká, takže se snaží zvedat. Jen ty nožičky nevím, jestli natáhnout nebo pokrčit. Ale jinak nosánkem krásně ryje :slight_smile:
26. črc 2014 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
@janice_opice Já ze svých 15 kg nabraných mám asi 3. A to jsem htěla, aby mi zbylo aspoň 5 kg. No, teď radši na váhu nelezu, jinak zjistím, že už ani ty 3 kg nemám :frowning2: Jedině, že bych teď na váhu lezla s Klaudinkou = ta by mi tu váhu dorovnala :grinning:
26. črc 2014 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@marke to se mas no ja to nudu mit tezkej boj no po tom vsem co mam za sebou :((
26. črc 2014 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A aby toho nebylo malo tak dorazila mrcha :((((((( to jsem myslrla, ze vydrxi aspon do konce srpna :(
26. črc 2014 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke to vis, ze mela. Az asi do ctyr mesicu. Oni tam jsou jak larvicky, hlava drzi krasne
26. črc 2014 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl muzes davat porad na minutku. Neboj. Vse vychytate :slight_smile:
26. črc 2014 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Ty jsi to samozřejmě měla hodně složité. A ty kg ze stimulek jsou fakt navíc. Ale zy ten výsledek to stálo :slight_smile: A ty máš úžasnou rodinu, která tě bude podporovat, a silnou vůli. Takže věřím, že to zvládneš. A kolik chceš dolů?
Mrcha? To jako už? Vždyť ti dorazila hned po šestinedělí :frowning2: Já myslela, že obvykle dorazí při kojení později (tak po 4 měsících) To´s mě tedy nepotěšila - já si už za těch 9 měs. zvykla, že nechodí :slight_smile:

Holky, jakou vyberete antikoncepci? Já původně chtěla injekce, ale četla jsem na ně špatné informace. Tedy Janča to neřeší :slight_smile:
26. črc 2014 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek