• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

21. května 2017 
@marke - mělo by se už častěji na to bříško ...a nohy roztáhnout jakoby do stran a pokrčit myslí ...ručičky tak aby byla opřená o celý předloktí ...a nesmí zvedat zadeček a ani lokty.
no já už mám asi 52kg a před těhu jsem měla ideálních 57kg ....

@janice_opice - hm tak to já doufala, že tak půlroku aspon nic nebude :frowning2:
26. črc 2014 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh Aháááá, já to špatně pochopila. Tak paní se mi už ozvala a domlouváme se. Má krásnou - styl Petunia černá, koupenou v květnu, i s novou novoroz. vložkou za 1300. No neber to :grinning: Už se na ni moc těším! Snad se v ní bude Klaudince líbit.
26. črc 2014 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke tak tj paradni cena. Ja ji kupovala ta plnou, zrovna nebyly v bazarkach zadny :frowning2: ale to unosite i pak. Hlavne, at je Klaudi spokojena ;/)
26. črc 2014 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@marke no prave no taky jsem myslela, ze jeste chvili neprijde..:((((..taky jsem.si zvykla zitra je Val 8 tydnu, korigovane 5 a uz je tu
26. črc 2014 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ja taky, ale treba na tom s @marke budete lip nez ja a neforazi tak brzo
26. črc 2014 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Takže tak, jak je na obrázku :slight_smile: Tak to děláme. A frekvenci taky zvýšíme, ale já zase četla, že se za pozici na bříšku (kvůli posilování svalstva) považuje i pozice, kdy je mimčo na hrudi matky, protože hlavičku taky zvedá. A tam je Klaudinka hoooodně často. A zadeček tedy přidržovat, aby ho nezvedala a stejně tak lokty?

Já před těhu měla 50 (resp. 48), což je málo, chtěla bych mít tak 55. Ale teď jsem se byla zvážit a mám 53. Ale jsem oblečená :frowning2: Tak doufám, že níž už to nepůjde :slight_smile: A jakou máš výšku? Já 170 cm.
26. črc 2014 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
To foto mimča na bříšku (není to moje mimi, je to z netu)
26. črc 2014 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marke - já 164cm
no podle mě má špatně nožičky ...doktorka je dává víc do stran. doktor na kyčle říkal, že když mmáme jednorázový pleny tak hodně dávat na bříško, že má pak správně ty roztažený nohy ...takže asi víc do stran ještě a zadeček nesmí zvedat a prý je ještě dobrý masírovat u toho zádíčka ...rukou jezdit po páteři.
a jj na hrudníku se to prý taky počítá, taky tak občas ležíme.
26. črc 2014 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Jeee, to to letí. To už má 2 měsíce :slight_smile: (resp. za týden) A pozoruješ na ni nějaké zpoždění vzhledem k tomu, že by jí mělo být 5 týdnů? Mám na mysli, jestli je vývojově na 5 nebo 8 týdnů (aby to nevyznělo blbě).
Tak doufám, že tak brzo mrcha nedorazí. Ani mě to nenapadlo :slight_smile:

@brsh No právě a to je model, který se prodává za 3600 + novoroz. vložka (700). A navíc mi ji přiveze tchyně (prodává ji paní v Hlinsku, kde tchyně pracuje) :slight_smile: Tak doufám, že bude Klaudinka nadšená stejně jako já :grinning:

@kamisb

Tak od včera dávám Sab Simplex a malá se mi už tolik nekroutí. Snad je to tím. A teď se z postýlky ozvalo zase kajdění do plíny :slight_smile: A bez breku :grinning: To je tak super zvuk :grinning:

Holky, ptala jsem se, jakou antikoncepci budete používat. Máte nějaké názory?
26. črc 2014 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Jooo, takže toho našeho úžasnýho žabáka, kterýho umíme už z bříška :grinning: Tak toho používáme pořád na spaní :grinning:
26. črc 2014 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marke - no malej se kroutí furt teda :frowning2: ... ale kadí v pohodě ...
polud to na nás nehraje aby se mohl nosit a chovat.

jinak my jsme se doma dohodli, že antiko.. nebude, jinak je asi dobrý se domluvit s doktorek vzhledem ke kojení
26. črc 2014 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - jj žabák je dobrej ...malej spí na zádech, ale nohy má taky tak ukázkově rozcavený :slight_smile: asi větrá už jako malej :grinning:
26. črc 2014 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dvě fotečky z focení ....bespal tak nám všude kouká :grinning:
26. črc 2014 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@kamisb my se domlouvali, že v době kojení antiko nebudu brát, ale pak jo. Sice nám nešlo otěhotnět, ale nakonec po tom profuku to šlo přirozeně. Tak riskovat nebudeme :slight_smile:

jojo, trénuje na dospělost :slight_smile: Malá se taky kroutila, ale je to tak 20 % toho, co předtím.
26. črc 2014 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě jedna jako těhu ...
26. črc 2014 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
nevím proč jsou tak veliký ...omlouvám se, za zabraný místo : :sunglasses:
26. črc 2014 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - no malej jak kdy ...většinou pokud mu zachytím nožičky aby se měl o co zapřít tak to jde, ale občas ani to nepomáhá.
jo a jak se používá ten polštářek nahřívací ...kdy ho dáváš?
26. črc 2014 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke myslim, ze zadny zpozdeni nesleduju ..rekla bych, ze je ziva a mrstna je dost :slight_smile:))
26. črc 2014 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Já ho dávám většinou, když se kroutí. Tak ho nahřeju v mikrovlnce (pozor - jen na 180W) na minutu a pak jí ho dám na bříško a třeba ještě kojím, ale má ho na bříšku, aby jí prohřál. Nebo přes něj jakoby masíruju bříško.

@janice_opice Tak to je super, takže je normálně na 8 týdnů :slight_smile: A co už zvládáte? Už pasete?
26. črc 2014 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke super kočí..... :wink:
26. črc 2014 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no tak to buď ráda...že jsi těhu nechala v porodnici.. :wink: To ostatní bych tolik nehrotila,i když Tě chápu... :wink:
26. črc 2014 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ne to je jasný že nedrhnout..já to opatrně otírám a snažím se lehce dát ten hnis pryč a od včerejška se to o půlku zlepšilo...ten pupíček...
26. črc 2014 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Ahojky, tak jak to zvládáte se Samíkem?
@marke nám říkali,že do 3 měsíců stříhat nehtíky nemusíme,že se zlámou a odpadnou sami...tak uvidíme no.. :grinning:
@kamisb taky mám ty čtverečky z gázy.. :wink:
26. črc 2014 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb :grinning: :grinning: :grinning: no jsem zvědavá na Samíka..on je zlatej...ale když teda se počůrá, pokajdí, chce prso....tak řve jak tur.....a když neblinká nebo netlačí,tak je v pohodě....

Doktorka včera říkala,že velká většina takto malých miminek si neodříhne...Nevím co s ním..páč když čekám na odříhnutí,tak si stejně většinou neodříhne a jak s ním manipuluju,tak se mi skoro vždycky poblindí...
26. črc 2014 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Klaudinka se už ale škrábala, sice se jí nehty lámaly, ale měla potom poškrábaný obličej. A jak se loupe, tak to vypadalo, jako kdyby měla lupénku :slight_smile: Tak jsme je ostříhali.
Je super, že je Samík hodný. A někde jsem četla, že na odříhnutí se má čekat max 10 min. Tak uvidíš, ono se to za pár dní poddá. My taky nekrkali a teď to už jde.
26. črc 2014 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke jo jo..vytřít..tak nám to taky ukázovali..já se včera bála...ale dnes ten hnis vytírám a je to mnohem lepší.. :wink:
26. črc 2014 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh zkusíme to dneska už sakra..teď Samík spinká... :wink:
26. črc 2014 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke injekce nechci radši.nevím...poradím se s doktorkou....věřím ji... :wink:
26. črc 2014 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek