IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
muddledgirl
26. črc 2014
@marke dobrý spinká...Jen teda nevím,kdy ho dávat na bříško..protože když je hladový...tak řve jak tur....tak jestli ho na minutku nakojit,aby dostal přední mlíčkou,které je sladké a uklidnil se...To samé s koupáním....když je hlad..děsný řev...a když ho nakojím tak zas blindí...ale jinak je v podstatě děsně hodný miminko....když tlačí, tak taky řve,ale já se mu nedivim... 😉
pidisek
26. črc 2014
@muddledgirl moooooooc gratulujemeeeeee !!!!!!! At jste zdraví a šťastní!!!!!!!!!
janice_opiceautor
26. črc 2014
@muddledgirl brouku zadej si misto tydnu narozeni ukazuje se ti 42tt ; )
muddledgirl
27. črc 2014
@janice_opice já zadala datum..kdy se narodil... :-o
muddledgirl
27. črc 2014
@pidisek moooccc děkujeme kočíí..
janice_opiceautor
27. črc 2014
@muddledgirl podle me musis jeste nejak prekopat udaje o tehotenstvi a ulozit..
muddledgirl
27. črc 2014
@janice_opice jo jo...a nejde mi to.. 😃 😃 😃 Ty jo..Ta medela co máš musí být super..já konečně smontovala medelu standart co mám odsestřenky a oproti té baby ono el. a pístové je to hukot.Když přikoupím sadu el.jednotky a adaptéru,tak z toho budu mít medelu mini electric..jen kde to koupit..možná tady viď?
muddledgirl
27. črc 2014
No já úplně čučím...jak miminko krásně spinká dvě hodinky..tatínek taky..tak jsem odsála 30 mlíčka, nasnídala...a pohodička.... 😃 A shídla jsem se ....a docela o.k...už sedím o.k. i na zadečku,takže to šití asi fatk bylo malinký 😃
janice_opiceautor
27. črc 2014
@muddledgirl jojo je super naprosto budu doporucovat kazdymu.Dobry je, ze za tech 1500 ji zase urcite prodam...koupim si ty kelimky na zamrazovani mlicka...pry je to pak dobry I na prikrmy ttak se to asi oplati..potrebuju ted namrazit no 🙂 u nas taky spinka ted miminko a tatinek ...ja vybaluju Kubu ty veci z tabora to zase stoji za to...dostali tam huste do tela pry si I pro nejake kluky prijeli rodice, ze to nwdali tak jsem hrda, ze to Kuba dal....v Praze me ceka velky prani tak to tu aspon vyvetram...
marke
27. črc 2014
@muddledgirl Ahojky, kdy dávat mimčo na břicho taky nevím 🙂 Už jsem se tu holek ptala. Tak když je mimčo klidné 😃
Ty týdny těhu zrušíš v úseku těhotenství - první výběr (teď tam je čeká miminko nobo něco podobného) - tam dej Nechci uvádět. A tím se to odstraní.
Jéééé, já chci taky takové hodné mimi. A super, že už jsi zahojená.
pidisek
27. črc 2014
holky 🙂 tak my dnes máme 5 měsíců 🙂
marke
27. črc 2014
Holky,
tak jsem včera nekoupala a v noci zase tlačení a brek - no už to není tak strašný, ale pořád nás to trápí. Tak jsme 3 hod zkoušely, co zabere. Pak jsem to vzdala a řekla si, že ji tedy vykoupu. Takže jsme ve 3 ráno se vykoupaly (jen v umyvadle), najedly a krásně usnuly na 3 hodiny. Takže super. Asi budeme každý den koupat 🙂
Tak to Klaudinka je asi nějaký nespavec. Ráno jsem nakojila a ona pak jen leží a brumlá. No a tak za půl hoďky začne brek.
marke
27. črc 2014
@pidisek Jééééééééééé, vy jste nádherní. Už 5? Vždyť nedávno jsme čekali, kdy porodíš 🙂 To to letí.
A dělají mamince pořád jen a jen radost? A doufám, že jste zdraví!
A jak se vlastně pidísci jmenují? Máš v profilu jen zkratky 😞
pidisek
27. črc 2014
@marke
jsou super, krásně spí, hrajou si, jedí stejně a fakt nemám nic, co by mi vadilo 🙂

jinak : Dita a David 🙂
petulak1988
27. črc 2014
@pidisek to jsou zlaticka... a mamince to mooooc slusi.. kocka.. 🙂
janice_opiceautor
27. črc 2014
@pidisek 🙂)) jsem rada, ze uz se konecne poradne chlubis..mas totiz cim 😉))
pidisek
27. črc 2014
@janice_opice 🙂 🙂
pidisek
27. črc 2014
hoky mrknete ke me do bazárku - prodávám věci po dvou i po po jednom 🙂

http://www.modrykonik.cz/market/body-dupacky-ov...
muddledgirl
27. črc 2014
@janice_opice to je nádherná cena..a Kuba je moc šikovnej 😉
muddledgirl
27. črc 2014
@marke jo je hodnej fakt..když řve tak děsně..ale chvilku,takže pohoda.... 😃 😃 😃 všechno mi to vynahrazuje miláček.. 😉

Tka na netu jsem se dočetla,že fakt od návratu z porodnice...Holky..ale kdy ? Píšou po jídle a přebalení...Když se vzbudí má děsnýho hladíka a když se nají,tak se mi poblindí ne? 😞 Dnes se teda teď konečně jednou nepoblindil...tak hlavně aby jsme přibírali no...
muddledgirl
27. črc 2014
@pidisek nádherný fotky..moc vám to sluší. 😃
janice_opiceautor
27. črc 2014
Jo holky tak.jsem sice spinila, ale uz ne a mrcha neforazila tak nevim.co to bylo
muddledgirl
27. črc 2014
@janice_opice tak taky dobře... 😉
kamisb
27. črc 2014
@janice_opice - to asi může být (třeba hormoty) nebo mrcha teprve přijde.
kamisb
27. črc 2014
@muddledgirl - my dneska dali asi půlhodiny po jídle a v pohodě ...mamka nám to ukázala ještě jednou a krásně zvedal hlavičku, my dávali blbě ručičky.
muddledgirl
27. črc 2014
@kamisb no jo to mě právě ale většinou spinká....a vám blindí..nám skoro po každém hamání...právě já se bojim..páč pořádně nevim jak to dělat..
kamisb
27. črc 2014
@muddledgirl - no jen když se přejí ...včera dělal, že ho bolí bříško, pak že má ještě hlad a pak se poblil 🙂 takže už mu víc nedávám a dobrý 🙂
marke
27. črc 2014
Ahoj holky,
to to letí. Až mi je z toho do breku. Zítra už nám jsou 3 týdny, Adámkovi už 4. Ach jo. Dneska Klaudinka poznala své 3 prababičky 🙂 Byly jsme na chviličku na oslavě 1. roku její sestřenky. Ty jsou nesrovnatelné - velikostně.
V úterý jdeme na kontrolu, tak uvidíme, jestli přibíráme. A sestřička si na mě udělá čas a zkontrolujeme kojení a budeme vážit, abychom viděly, kolik vycucá.
Tak mi dneska dovezli to nosítko ErgoBaby. Malá zrovna po baště plakala v postýlce, tak jsem ji zkusila dát do nosítka. A bylo to super. Hned přestala a usnula a když jsem ji vyndala, tak krásně spinkala dál. Tak jsem ráda, že se jí v nosítku líbí. 🙂
hhani
27. črc 2014
@pidisek jsou nadhernyyyyy 🙂 ..
marke
27. črc 2014
@janice_opice Já víc špiním po teplé sprše. Ale to jsou pořád očistky. Tak se třeba jen tělo rovná. Čistí se od všech těch hormonů.

@pidisek Moc ti přeju hodné dětičky a taky trochu závidím. A děkuji za jména - jsou krásná.

@brsh Kousek výš jsem psala o nosítkách. Jsou fakt super! Tak snad jí budou bavit i dál 🙂

@kamisb V úterý se zeptám dr. jak přesně pokládat na bříško. Ať mi to taky ukáže 🙂