• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

21. května 2017 
@marke dobrý spinká...Jen teda nevím,kdy ho dávat na bříško..protože když je hladový...tak řve jak tur....tak jestli ho na minutku nakojit,aby dostal přední mlíčkou,které je sladké a uklidnil se...To samé s koupáním....když je hlad..děsný řev...a když ho nakojím tak zas blindí...ale jinak je v podstatě děsně hodný miminko....když tlačí, tak taky řve,ale já se mu nedivim... :wink:
26. črc 2014 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl moooooooc gratulujemeeeeee !!!!!!! At jste zdraví a šťastní!!!!!!!!!
26. črc 2014 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl brouku zadej si misto tydnu narozeni ukazuje se ti 42tt ; )
26. črc 2014 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já zadala datum..kdy se narodil... :astonished:
27. črc 2014 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek moooccc děkujeme kočíí..
27. črc 2014 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl podle me musis jeste nejak prekopat udaje o tehotenstvi a ulozit..
27. črc 2014 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo jo...a nejde mi to.. :grinning: :grinning: :grinning: Ty jo..Ta medela co máš musí být super..já konečně smontovala medelu standart co mám odsestřenky a oproti té baby ono el. a pístové je to hukot.Když přikoupím sadu el.jednotky a adaptéru,tak z toho budu mít medelu mini electric..jen kde to koupit..možná tady viď?
27. črc 2014 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
No já úplně čučím...jak miminko krásně spinká dvě hodinky..tatínek taky..tak jsem odsála 30 mlíčka, nasnídala...a pohodička.... :grinning: A shídla jsem se ....a docela o.k...už sedím o.k. i na zadečku,takže to šití asi fatk bylo malinký :grinning:
27. črc 2014 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@muddledgirl jojo je super naprosto budu doporucovat kazdymu.Dobry je, ze za tech 1500 ji zase urcite prodam...koupim si ty kelimky na zamrazovani mlicka...pry je to pak dobry I na prikrmy ttak se to asi oplati..potrebuju ted namrazit no :slight_smile: u nas taky spinka ted miminko a tatinek ...ja vybaluju Kubu ty veci z tabora to zase stoji za to...dostali tam huste do tela pry si I pro nejake kluky prijeli rodice, ze to nwdali tak jsem hrda, ze to Kuba dal....v Praze me ceka velky prani tak to tu aspon vyvetram...
27. črc 2014 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl Ahojky, kdy dávat mimčo na břicho taky nevím :slight_smile: Už jsem se tu holek ptala. Tak když je mimčo klidné :grinning:
Ty týdny těhu zrušíš v úseku těhotenství - první výběr (teď tam je čeká miminko nobo něco podobného) - tam dej Nechci uvádět. A tím se to odstraní.
Jéééé, já chci taky takové hodné mimi. A super, že už jsi zahojená.
27. črc 2014 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky :slight_smile: tak my dnes máme 5 měsíců :slight_smile:
27. črc 2014 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Holky,
tak jsem včera nekoupala a v noci zase tlačení a brek - no už to není tak strašný, ale pořád nás to trápí. Tak jsme 3 hod zkoušely, co zabere. Pak jsem to vzdala a řekla si, že ji tedy vykoupu. Takže jsme ve 3 ráno se vykoupaly (jen v umyvadle), najedly a krásně usnuly na 3 hodiny. Takže super. Asi budeme každý den koupat :slight_smile:
Tak to Klaudinka je asi nějaký nespavec. Ráno jsem nakojila a ona pak jen leží a brumlá. No a tak za půl hoďky začne brek.
27. črc 2014 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek Jééééééééééé, vy jste nádherní. Už 5? Vždyť nedávno jsme čekali, kdy porodíš :slight_smile: To to letí.
A dělají mamince pořád jen a jen radost? A doufám, že jste zdraví!
A jak se vlastně pidísci jmenují? Máš v profilu jen zkratky :frowning2:
27. črc 2014 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marke
jsou super, krásně spí, hrajou si, jedí stejně a fakt nemám nic, co by mi vadilo :slight_smile:

jinak : Dita a David :slight_smile:
27. črc 2014 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek to jsou zlaticka... a mamince to mooooc slusi.. kocka.. :slight_smile:
27. črc 2014 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pidisek :slight_smile:)) jsem rada, ze uz se konecne poradne chlubis..mas totiz cim ;)))
27. črc 2014 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
27. črc 2014 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoky mrknete ke me do bazárku - prodávám věci po dvou i po po jednom :slight_smile:

http://www.modrykonik.cz/market/body-dupacky-overaly/6ui8/samitkove-dupacky/
27. črc 2014 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice to je nádherná cena..a Kuba je moc šikovnej :wink:
27. črc 2014 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke jo je hodnej fakt..když řve tak děsně..ale chvilku,takže pohoda.... :grinning: :grinning: :grinning: všechno mi to vynahrazuje miláček.. :wink:

Tka na netu jsem se dočetla,že fakt od návratu z porodnice...Holky..ale kdy ? Píšou po jídle a přebalení...Když se vzbudí má děsnýho hladíka a když se nají,tak se mi poblindí ne? :frowning2: Dnes se teda teď konečně jednou nepoblindil...tak hlavně aby jsme přibírali no...
27. črc 2014 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek nádherný fotky..moc vám to sluší. :grinning:
27. črc 2014 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Jo holky tak.jsem sice spinila, ale uz ne a mrcha neforazila tak nevim.co to bylo
27. črc 2014 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak taky dobře... :wink:
27. črc 2014 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - to asi může být (třeba hormoty) nebo mrcha teprve přijde.
27. črc 2014 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - my dneska dali asi půlhodiny po jídle a v pohodě ...mamka nám to ukázala ještě jednou a krásně zvedal hlavičku, my dávali blbě ručičky.
27. črc 2014 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no jo to mě právě ale většinou spinká....a vám blindí..nám skoro po každém hamání...právě já se bojim..páč pořádně nevim jak to dělat..
27. črc 2014 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no jen když se přejí ...včera dělal, že ho bolí bříško, pak že má ještě hlad a pak se poblil :slight_smile: takže už mu víc nedávám a dobrý :slight_smile:
27. črc 2014 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
to to letí. Až mi je z toho do breku. Zítra už nám jsou 3 týdny, Adámkovi už 4. Ach jo. Dneska Klaudinka poznala své 3 prababičky :slight_smile: Byly jsme na chviličku na oslavě 1. roku její sestřenky. Ty jsou nesrovnatelné - velikostně.
V úterý jdeme na kontrolu, tak uvidíme, jestli přibíráme. A sestřička si na mě udělá čas a zkontrolujeme kojení a budeme vážit, abychom viděly, kolik vycucá.
Tak mi dneska dovezli to nosítko ErgoBaby. Malá zrovna po baště plakala v postýlce, tak jsem ji zkusila dát do nosítka. A bylo to super. Hned přestala a usnula a když jsem ji vyndala, tak krásně spinkala dál. Tak jsem ráda, že se jí v nosítku líbí. :slight_smile:
27. črc 2014 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pidisek jsou nadhernyyyyy :slight_smile: ..
27. črc 2014 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Já víc špiním po teplé sprše. Ale to jsou pořád očistky. Tak se třeba jen tělo rovná. Čistí se od všech těch hormonů.

@pidisek Moc ti přeju hodné dětičky a taky trochu závidím. A děkuji za jména - jsou krásná.

@brsh Kousek výš jsem psala o nosítkách. Jsou fakt super! Tak snad jí budou bavit i dál :slight_smile:

@kamisb V úterý se zeptám dr. jak přesně pokládat na bříško. Ať mi to taky ukáže :slight_smile:
27. črc 2014 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek