• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

@muddledgirl Moc ti přeju hodného Samíka. To blinkání za chviličku přejde, uvidíš.
27. črc 2014 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kolik hodin denně vám mimčo spinká? Já jen, jestli nemám zkreslenou představu. A co dělá, když nespinká?
27. črc 2014 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@marke tak.mne ocistky davno skoncili ;) moje telo se od hormonu bude cistit uz do konce zivota.....Tak dej vedet jak jste dopadly..utika to desne nam je dnes 8 tydnu..;) zitra jedeme do Prahy a ve streeu zase zpatky...super, ze se nositko libi ja si privezu Manducu sem abychom spolu mohly chodit po zahrade a k sousedum a tak...hlavne ty jeji vecery ubreceny abychom prechodily uz tezkne
27. črc 2014 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak dneska zase usínáme nějak dlouho, ale našli jsme dudlík který si chvíli nechá a neplive jej po nás.
Tak uvidíme no ..včera usnul docela v pohodě, tak dneska ne no ...má to obden na střídačku.

Jinak spánek za den nevím kolik třeba dneska v 0:30 se vzbudil na jídlo ...usnul v 1:30 ...pak další kojení 4-5h ráno, pak se vzbudil v 7h ...pak ještě hodinu spal. Pak usnul v kočárku až kolem půl 10 - spal do 12:30 h, pak zase jídlo a usnul v 13:30 ...spal až do půl 5. Po 18h jsme šli ven ...usnul v 19h ...spal asi hodinu ..pak koupat a najíst. A teď si ještě něco brumlá v postýlce a nechce usnout. Asi čeká na další kojení a pak snad už konečně usne.
Když nespí tak chvíli máchá rukama a nohama a sleduje něco co nevím co ...a jinak brečí ...pokud teda zrovna nejí.
27. črc 2014 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb :grinning: :grinning: se picnu
27. črc 2014 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no jo..náš je asi hamounek no...váhu doma nemám...tak uvidíme ve čtvrtek u doktorky....a to ho nekojím vůbec dlouho....většinou tak 10-15 minut...on hrozně hltá prdelka..
28. črc 2014 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke já už se těším až mě dojde manduca..nemůžu se dočkat...až s ní vyrazím třeba na kávu po šestinedělí....cítím se dobře....a miminko je hodné....jen na ty chvilky co řve...ale to bych řvala i já....zvládáme to líp,než jsem čekala..ale nechci to zakřiknout...Tak snad Klaudinka taky bude lepší...ono to možná je i tím,jak je menší,tak je to s ní trošku horší....

Tak jsem sháněla motorek a adaptér na netu abych z Medely standart měla mini elektrickou a sehnala jsem inzerát za stejnou cenu použitou elektrickou,tak jsem paní psala...tak moc doufám,že mi jí prodá.... :grinning:
28. črc 2014 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Ty jo..ten Ti vydrží dlouho bez jídla...no náš Samík teda pokud nespí ,netlačí,nekajdí, a tak, tak věšinou hamá...Zhruba po dvou hodinách kojím... :grinning:
28. črc 2014 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jaaaak mensiiii jaaakkk horsi? Jsem zjistila, ze velikost mimi na to vliv vubec nema ;))))
Hele bacha na to vyrazeni na kavu nez bude naockovanej ;) ale na zahradku k odstrcenymu stolu se da..ted zrovna v tv rikali jak ten cernej kasel radi..ja z nej mam paniku .....
28. črc 2014 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl mne pterodaktyl spi I 4-5 hodin.ze zacatku spala ty 3 hodky a uz mame 4200 ;) jeste 520 g a mame dvojnasobek porodni vahy :grinning:
28. črc 2014 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marke - no vidíš, tak to mám radost :slight_smile: Mně tedy na něj teď padá prach :grinning: ale věřím, že ještě unosíme, až jí budu tahat na zádech a nebudu chtít rvát kočárek. Nebo třeba na horách.
28. črc 2014 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak se mi do ty Prahy nechce na druhou stranu se tesim do vany :slight_smile:
28. črc 2014 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice tak Ty jsi přeci dřív psala,že miminko čím je větší,tím má lepší trávicí systém.. :wink:

Neboj.....já nemyslim,že bych teď vzala Sama na kávu....já se bojím..aby na něj někdo něco neflusnul..ale když mám kámošku,která mě dvě děti...tak to stejně asi bude těžký...já z něj mám taky paniku..fakt...pamatuješ,jak jsem Ti psala,že byl u syna té kámošky ve škole...hrůza....však sis o tom určitě četla jako já na netu...
28. črc 2014 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice mně říkali po třech hodinách spánku ve dne budit, v noci po čtyřech...asi aby nebyl dehydrovanej a hladovej ..nevim...ale to nehrozí,že by tak dlouho spinkal..on spinká skoro furt...ale má krátké intervaly...od kojení ke kojení tak 2-3 hoďky max...
28. črc 2014 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl psala jsem, že si to myslím, že Kuba netrpěl na prdy, že byl možná velikej a vyvinutej trávicí systém už :slight_smile: ale asi to pravda není ..páč Valča je taky v pohodě:slight_smile:)) Srajdí a prjdí dobře ..jen občas,když snim něco blbýho tak trochu bolebřich ale nic strašnýho..je fakt, že jim ty lactobacily a ona taky tak možná tím jsme v pohodě:slight_smile: ..jojo a zrovna o tom mluvili i v tv právě tak jsem řekla, že zalezu na chatu a nevylezu ..domluvila jsem se s doktorkou, že budeme očkovat předposlední týden v srponu
28. črc 2014 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no já budila po 3,ale ona se po těch 3 budila ve dne a ted to má přes den taky tak ty 3-4..hele já jí dala ted doma na přebalovák a je vidět jak vyrostla to hje hustý :slight_smile:))je to furt pídě,ale už to není takový pídě:slight_smile:
28. črc 2014 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak my dneska přes den zatím od půl 9 ráno naspali jen hodinu ...teď to na něj zkoušíme doma s dudlíkem v kočárku. A jak nespí tak chce jíst každý dvě hodiny.
28. črc 2014 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Jani...co ta dobrá šunka z Lidlu,špatný pro mimi...? Já teda ať jim co jim..tak řev,když tlačí....Dětská říkala,že papriky rajčata jsou silně alergenní..řekla mi to po tom..co jsem snědla minimálně papriku a rajče...a mimís za 24 hodin vůbec nic na těle.Jani ovocné čaje taky ne? Doktorka říkala,že ne...v letacích jsem četla,že ano...Tak nevím..jestli můžu ten jablečný se skořicí....taky jsem ho pila a mimís nic,tak nevím....

A teda holky co jíte furt? Nám je osm dní a to je furt knackebrot,starej chleba,sýr, šunka z Lidlu..jogurt bílý s medem a vločkama....dochází mi inspirace...

HI hi...větší pídě...
28. črc 2014 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no dneska taky spíme míň...asi jim je hic...
28. črc 2014 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
@janice_opice holky prosím o radu...Jak oblíknout malýho ven do kočárku...? Se bojim,aby nebyl přehřátej...Doma má bodýčko s krátkým...tepláčky a košilku....a na tom dečku slabou...
28. črc 2014 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja v Lidlu sunku nekupuju ale sunka je v pohode .ja jim vsechno teda cerstvy papriky ne ty delaj problem I mne a rajcata jim..nejim akorat cibuli, kvetak a vylozene nadymave veci jako zeli, fazole ale jinak jim vse I jahody.teda jen par a obcas a cerstvy prcivo jim I kynuty..teda to ted ne kvuli diete.musis holt zkouset no...kazdy mimco snese a nesnese neco jinyho..jinak ja Val davam jwn treba bodyckp s kratkym a pripadne ponozticky ..dle nohou teda amebo takovej kratkej overalek
28. črc 2014 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - hele my máme takový bodíčko s kr.rukávem co má takový jakoby nohavičky a nic víc a ven ho nepřevlíkám ...prostě jen přikreju bud do zavinovačky nebo je tou bambusovou plenou.

teď usnul u prsa a dokonce se nechal přemístit do kočárku tak jsme ho vynesly ven...snad bude nějakou dobu spát...aspon do 19h.
Jinak já snídám včerejší pečivo - tmavý se šunkou nebo třeba lučinou či tav.sýr, pak ke svačině ten knakebrot s něčím zase namazat ...nebo jogurt, oběd ...cokoliv kde není česnek a cibule, svačina třeba puding byl včera ..jinak zase něco na chleba, večeře buď jogurt nebo třeba polívku.
A ovocný čaj jsem četla, že se může ...jinak piju ty kojící čaje 2x denně a k tomu jeden ten dětský fenyklový čaj, pak šťávu a teď jsem zrušila vodu s vodovodu a začala jsem zkoušet tu kojeneckou vodu a včera jsem si nechala přivést neperlivý minerálky. Ale taky už nevím co jíst, i když dneska byl břicha bol zatím jen jednou.
28. črc 2014 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb tmavy pecivo je horsi nez bily vis to?
28. črc 2014 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky poradte .. dnes jsem koupila tatarku helmans myslite ze ji muzu?? mam desnou chut na domaci hranolky ale bez ni mi to nejede, tak jestli udelat nebo ne
28. črc 2014 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 ja si davala
28. črc 2014 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ok dekuji.. snad je to v pohode kdyz je uplne nova..i pres ty vedra co?? :slight_smile: mam na to fakt desnou chut :slight_smile:
28. črc 2014 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 jako kupovany salaty s majolkou ne, ale takhle kupivanou tatarku od H joo
28. črc 2014 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jj tak salaty by me vubec nenapadly... tak super, dekuji moc.. uz se teda sotva valim, prijde mi ze jsem den ode dne vetsi.. :grinning:
28. črc 2014 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 no jo no to je ten konec ;)
28. črc 2014 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
vcerejsi pupek... :grinning:
28. črc 2014 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek