• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. prosince 2016 
@janice_opice - tak to nevím, mě říkali, že světlý by se memělo, že je víc kynutý ...hm tak to je pěkný teda.
I když na webu psali, že když je den nebo dva dny starý že je jedno jaký se jí.
28. črc 2014 v 18:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb furt mi říkali at krájim dva dny starý housky, já je krájel půl dne a už jsem jich mel plnou vanu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. črc 2014 v 19:10  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice - tak tak ....jinak jsem koukala na web a všude doporučují celozrné pečivo ...tak nevím no :frowning2:
28. črc 2014 v 19:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb hele to jea si těžký no každej říká něco jinýho celozrnný je zdravější,ale zase tam jsou ty zrníčka no tak si vyber...asi to chce vyzkoušet prostě co mimčo jo a co ne.... říkám, já jim fakt všechno kromě vyloženě nadýmacích věcí a jsme v pohodičce ..ale říkám už dlouhodobě užívám ty lactobacily a malá ty kapičky Bio Gaia tak tea i díky tomu ...ale to nevim no
28. črc 2014 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,
tak to Klaudinka je dneska řekla bych nejvíc spavá za poslední týden. Jen doufám, že to nevětří zase strašnou noc :slight_smile:

@petulak1988 Já Helmannsku jedla, protože je na ní psáno, že vajíčka jsou pasterované. Máš pěknej pupíček. To já skoro bříško neměla, takže mi nevadilo a trochu mi bylo líto, že mi to období skončilo. :slight_smile:

@muddledgirl Jídlo? Tak to já miluju sýry, takže si dávám denně na snídani chléb se sýrem. Rohlík jsem zkusila, ale nevím, jestli ji to nenadmulo. Zítra chci zkusit dnešní housky. Uvidím, jestli zase nebude malá trpět. Vzhledem k tomu, že nestíhám jídlo dřív než v 10 - 11 (snídani), tak pak si dám většinou sváču - jogurt, nebo něco k jídlu, pokud mám navařeno a na večer uvařím večeři, takže mám teplé jídlo kolem 17 hod s manželem. A jako holky, bez cibule a toho, co nadýmá.

@janice_opice To nosítko jsme dneska zkusily na hodinu, stihla jsem uvařit a pověsit prádlo a poklidit kuchyň. Takže super. Takže takový rychlý obrat do Prahy :slight_smile: Jo, vanu chápu. :grinning: Zítra napíšu, jak na tom jsme.

@brsh Tak nosítko jsme dneska měli hodinu. Jen mám pocit, jestli malá může dýchat, když si ji utáhnu na tělo, ale kdyby to nebylo dost utažené, tak se mi tam bude kroutit. Když jsem se předehnula, tak se mi tam divně zkroutila. Tak jsem dostala strach, aby to bylo dobře.
28. črc 2014 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb
@janice_opice no já mám zavinky na hovňajs..objednala jsem si z ebaye a jednu koupím od paní z MK...on má rád být úplně upnutý v zavince...nebo v ní radši nebýt.. :grinning: šUNKU MAJ V LIDU VYBORNOU./98% MASA/.Mně jen zarazilo,že vyrážku neměl a dětská říkala,že to jsou silný alergeny no...
28. črc 2014 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb jo jo..jak píšeš..jogurty jím..starý chleba, sýr, knackebrot...polívku jedině tak kuřecí co...porkovou, braMBORAJDU, ČOČKOVKU těžko :frowning2: :frowning2: :frowning2: Zítra udělám filé s br.kaší.... :wink:
28. črc 2014 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl proč ne bramboračku?
28. črc 2014 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl hele o paprice jsem neslyšela jako o alergenu, o rajčeti jo,ale každý mimčo to má jinak, navíc, když si dáš asi jedno tak nic
28. črc 2014 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - mě hlavně vadí, že nemůžu svoje omáčky ...manžel dělá všechno na cibulovým základu a to nám mudr rozhodně zakázala.
Tak to hold nějakou dobu vydržím no ...tak hold máme minutky :slight_smile: nebo něco jen na přírodno bez cibule no.

@janice_opice njn, vím, že každej to má jinak, ale když už bolení bříška má tak nevím co mu to dělá :frowning2:
28. črc 2014 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb ono mu to nemusí dělat nic holka prostě jen ten trávicí trakt se vyvíjí no.. i kdybys jedla jen suchá starý housky..
28. črc 2014 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - to máš pravdu, ale někdy to je na hlavu. I když dneska ho ani tak netrápily prdíky, ale asi to dusno/vedro a pak nemohl vůbec zabrat a usnout. Ale za to se hezky dneska cachtal s manželem ve vaně ...odrážel se nohama od stěn vany a máchal ručičkama ....pak dostal véču a už spinká :grinning:
já i dala ještě jogurt a kousek šunky a asi se půjdu osprchovat a taky spát. Ikdyž začíná mentalista ...tak se možná ještě na něj podívám. pokud u toho nesnu :sunglasses:
28. črc 2014 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@kamisb no jako je pěkně hnusně úplně mě sere, že jsme museli jet do Prahy, i když aspon si vyperu pořádně a dám vanu a udělám barvičku a pedikůru a tak..musim kvůli práci a kvůli rodičáku ve středu no..ale na chatě je krásně..tam od toho lesa jde krásnej vzduch navečer je tam úplně úžasně
28. črc 2014 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice - tak tady je docela dobře dopoledne tak do tý 11h a pak večer po 18h je už taky docela dobře. Dopoledne většinou tak od půl 10 jsme před barákem ve stínu ...když usne tak to je fajn ...když ne tak hold drncám no, většinou ale aspoň na hodinku zabere.
A večer pak venku spí vždycky ...někdy tam jsem i já a třeba si čtu nebo se doma válím a manžel je venku nebo s malým na pivu :slight_smile: včera šli dopoledne i s dědečkem ....
28. črc 2014 ve 21:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb Tak to máš dobrý, že tě někdy vysvobodí tcháni taky bych potřebovala anebo aspon jednou za dva dny na chvíli:slight_smile:
28. črc 2014 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice - mě Praha čeká tak za 3 týdny měla bych na krev na imunologii a pak na hematologii.
asi to vezmu v jeden "dvojden" a přespím u mamči ....na tu imunologii musím být na lačno.
A taky bych měla na gyndu ...ale to chci nejdřív zkusit jestli by mě nevzal doktor tady v Sadský, že bych se k němu přehlásila.
28. črc 2014 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - jj na tohle jsou v baráku fajn, jeden den jsem si vyžehlila a pak se v klidu i naobědvala, tchýně byla venku na zahrádce, tak jen sem tam pohoupala když se prcek začal vrtět.
A tchán se nabízel že může vozit středy a úterky dopoledne když budu chtít :sunglasses:
28. črc 2014 ve 21:51  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb tak to máš super ... to je velká výhoda s Kubou jsem byla úplně sama takže tam neznám nic ..a s Val mám aspon muže a tchyni,která se bude starat,akorát je na druhym konci prahy
28. črc 2014 ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@marke no ja uz se tesim az bude malinka venku.. jsem uz jak hoch..takova neohrabana, ale verim ze mi bude pupik chybet... hladim ho cely den a uzivam si ho, jen v noci a pri ruznych aktivitach uz je to horsi
28. črc 2014 ve 22:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice prý houby hodně vadí....víš..bobek řve chvilku,ale děsně..tak ho nechci moc trápit no... :wink:
29. črc 2014 v 06:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice ráno jsem si dala rajče...tak uvidíme...alergie se projevuje do 12-nebo 24 hodin..nějak v tom mám zmatek.. :grinning: :grinning: :grinning: Bobek byl hlavně chudák..přítel mi donesl neperlivou vodu....jenže s citronovou příchutí.. :astonished:
29. črc 2014 v 06:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice no to je právě to,že každý tvrdí něco jiného..třeba v brožurce od vzp je,že kojící mamky mají jíst vejce..to mě docela zarazilo....dyť po těch prdím i já....
29. črc 2014 v 06:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice
@kamisb no je pravda...že já nejim nic,co by bolení mohlo způsobovat a stejně řve..naštěstí je to jen na chvilku....
29. črc 2014 v 06:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 já tedy nevim..mně pupek nechybí vůbec...a těch 25kg nahoře taky...ne...doufám,že to dám dolů....ale už šlo asi 13 kg..je to fajn..já se bala,že půjde tak pět.. :grinning:
29. črc 2014 v 06:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl :grinning: no ja uz se desne tesim.. :slight_smile: ty vedra uz nedavam, ono zaprsi a stejne je porad teply vzduch.. pres den to jde ale v noci vubec nespim.. uz jsem nejaka unavena.. :frowning2: to je Samik zlaticko.. :slight_smile: stihas i veci okolo??? Jako uvarit a tak??
29. črc 2014 v 08:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@ muddledgirl no presne tak ...kazdej tvrdi neco jinuho...hele rajcata jim skoro kazdej den a v pohode...dokonce jdem.mela uz I ttesnovyho cidera --do you like curling darling a nealko pivo I jednou po lojeni maly pivko a dobry...:slight_smile: asi fakt chce zkouset a vydrzet no ty 3-4 mesice nez se zacnou vic hybat...mne pupik taky nechybi..jsem rada, ze je venku ziva a zdrava...po tom.vsem jsem se fakt bala a jeste ten konec takze za me jsem rada, ze uZ tu je
29. črc 2014 v 08:48  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl jo a jinak jsem.mela I nakladany houby ;))))))
29. črc 2014 v 08:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - no vidiš a já zase četla, že citrony se mají. Tak si vyber ....
jinak dneska se budil s bolením bříška před každým kojením v noci ....pak se vyprdí a dobrý, ale teda to jak prdí je hrozný ...horší než chlap.
Jeden den to docela jde a pak je to zase horší ...včera ho bolelo hodně tak uvidíme co dneska ....kapičky už dávám před každým kojením ....a když vidí lžičku tak se uklidní ...asi jsou ty kapičky dobrý.
29. črc 2014 v 10:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice Jani jak si vyvarovala dudlik??Myslim pokud si treba mela taky takovy,nejde z neho vyndat ten samotny dudlik, tak myslis ze to muzu vyvarit i s tim plastem??
29. črc 2014 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 no..já nikdy nevarila každý den.Přitele mám doma..tak i koupal...někdy hlídá chvíli mímo a já si jdu lehnout do 2.mistnosti...páč i když spí,tak vzdychne a já jsem vzhuru.Jinak na prach kašlu a podlahy udělá přítel.K obědu bude file s br.kaši
29. črc 2014 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek