• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. prosince 2016 
@hhani cau hani, no jak bych to rekla. prevence? ja na to moc neverim, rakovina je nejzakernejsi proto, ze neboli. proto se na ni casto prijde strasne pozde. to bychom musely kazdyho pul roku nekam na krev a celkovy vysetreni...nevim, mozna me nekdo opravi a ja budu rada.
kazdopadne jsem reportaz nevidela a ani nechci.
23. zář 2013 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice janourku nas, kde jsi? pocitate foliky a nemuzete se dopocitat, vid?:slight_smile: cekame na tebeeeee:slight_smile:
23. zář 2013 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
taky jsem na reportáž nekoukala,těch negací je kolem IVF i tak moc. Dneska je to týden co mi vyšetřují embryjko a nervy začínají pracovat.
@janice_opice držím palce na UTZ :wink:
23. zář 2013 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@hhani
@sasanka033 přesně tak mluvíš mi z duše... Fakt se vy... Na takový přemýšlení - podle těch vědců, co jsem sem dala včera, to nikdo nikdy neprokázal!!!! A vysokou hladinu estrogenů, které CA způsobují většinou, mají především holky kterým chybí ovulace.... Takže fakt je zbytečný se tím trápit...a ty novináře bych hnala bičem... Takový veci by se mely vysílat až kdyz to někdo prokáže...
23. zář 2013 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Pro inspiraci a pro odvahu : já v 15+0
23. zář 2013 v 09:29  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@pidisek Kde máš ty mimka, vždyť máš trakový pidi bříško :grinning:
23. zář 2013 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@danaho ahoj a jak dlouho jeste budes cekat? budou nejaky prubezny vysledky nebo tak neco?
23. zář 2013 v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@pidisek vis co jsi mi slibila!!!! :grinning: :grinning: :grinning: jdu vyplivnout tu ovesnou kasi k snidani :grinning: :grinning:
23. zář 2013 v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@sasanka033 mají na to vyšetření až 3 týdny. Ale minule mi volali asi po 12 dnech. To rovnou zavolají je zdravé a bude transfer a nebo není vhodné k transferu a to by pak bylo v pr...
23. zář 2013 v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@danaho jasny. no tak to je teda fakt desne dlouhy:( tak pevny nervy a nepripust si k telu nakou spatnou moznost, protoze stejne tak to muze dopadnout i uzasne a za devet mesicu rodis:slight_smile:
23. zář 2013 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasanka033 no kéž by. Byli jsme teĎ na super víkendu a tam jsem se skvěle odreagovala. Ale už mi pár lidí začíná říkat ať se na ten boj o mimčo vykašlu. Že si ubližuju a ať se smířím s tím,že budu bez dítěte. Tak to já fakt nedám. To si vůbec neumím představit. Ale tyhle řeči mi moc nepřidali :frowning2:
23. zář 2013 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasanka033 ty jo ja zapoměla, promiiiiiňňň......... ale uz tam něco je :slight_smile: :slight_smile: ovesná kaše mňammmmm :slight_smile: zlato ja byla hubeňour před stimulkou, ale je fakt ze ten kratky protokol s Elonvou je hodně šetrný a nepribrala jsem ani gram....
23. zář 2013 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@danaho co je komu do toho? lejno. to je jen tvoje rozhodnuti, jak daleko jsi ochotna pro miminko jit. vsechny umlc, to je vylozena drzost.
ja si to taky neumim predstavit, i kdyz zijeme hezkej zivot, nemuzu rict, ze by mi neco chybelo. teda krome toho miminka, ale ne ze bychom se nejak jakoby trapili, mame se hrozne radi, jsme spolu radi, nevisime ale na tom. ale oba vime a jsme rozhodnuty zatim pro miminko udelat vsechno. ale uz jsme i resili, ze proste kazdej nekde ma limity a muze se stat, ze jednoho dne reknu, ze uz je toho na me moc a ze uz to dal nejde. ale budu to ja nebo partner, kdo o tom rozhodne, ne nikdo z okoli. meli by te podporovat,pokud jsi sama rozhodnuta touhle cestou jit.
23. zář 2013 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@pidisek to nic, delam si srandu :slight_smile: je to krasna fotka:slight_smile: ja jsme teda nenabrala ani pri stimulce, aspon myslim teda. vahu nemam, ale rekla bych ze jsem mela takovy nervy, ze jsem i jedla min....
23. zář 2013 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@danaho ja nevím kde jsou :slight_smile: ale včera pro kýchnutí mi málem rozpárali bricho :grinning:

Hele neposlouchej ostatní je to tvé tělo a tvé rozhodnutí !!!!!!! A smířit se s tím????? Proč bys mela!!!!????? Vsadim se ze všichni co ti tohle říkají, děti mají ze jo.....
23. zář 2013 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@sasanka033 @pidisek teď o víkendu mi to právě řekla jedna zdravotní sestra co děti nemá a bude jí 50. Ale taky bojovala,ale vzdala to. Asi myslela spíš to abych si neubližovala těma stimulacema. Jinak o tom s nikým moc nemluvím. Ví to jen pár nejbližších a kolegyně v práci se šéfkou. Ale to jsem ráda,protože mě v tom podporují a hlavně nemám problém si vzít volno když potřebuju jet do Brna. Ono to na mě zase začíná nějak doléhat,musím věřit,že to bdue dobrý. Neumím si představit jít do 5 IVF. Ale pokud by to bylo nutné tak to udělám. :slight_smile:
23. zář 2013 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@pidisek na to,že jsi skoro v půlce a máš tam dvojky,tak to fakt není vůbec poznat. jsi pořád hubeňour :slight_smile:
23. zář 2013 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@danaho no tak to samozrejme klobouk dolu. ja jsem proti tobe jste zabar. 5 IVF si nedovedu predstavit:( ted jsem pri cekani v nemocnici mluvila s pani, co ma za sebou 7 transferu (ale ne ivf, to nevim kolik mela ketu) a az sedmej byl uspesnej a ja si tohle neumim predstavit...no a ted do toho chce jit znovu pac chce dalsi dite.
23. zář 2013 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice já stimuluju 2 dny :D a taky se zatím chválím....no uvidíme :D :D :D
23. zář 2013 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasanka033 transferu mám za sebou 5,teď bude 6. Kdybych jedno dítě už měla tak to asi vzdám. Ale takhle chci pořád bojovat. Však se dočkáš a věřím,že ti to nebude trvat tak dlouho jako mě. :slight_smile:
23. zář 2013 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@danaho ja mam za sebou 2krat stimulaci během 5ti let a povedl se 5tý transfer...
23. zář 2013 v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@danaho
@pidisek
holky, kolik vam je let?
23. zář 2013 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@verunousek tak držím palce!!!!
23. zář 2013 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@sasanka033 sasíí já předávám tyhle tři poslední dny práci.....na utz jdu na 13. hodinu...:slight_smile:
23. zář 2013 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Me 36
23. zář 2013 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice aha! no tak to aspon este maj cas rust!:slight_smile:
23. zář 2013 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasanka033 mě bylo v červnu 38 :frowning2:
@pidisek to je super,že se ti to povedlo a ještě k tomu rovnou dvojčátka :dizzy_face:
23. zář 2013 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@danaho ...to jo, po těch letech :slight_smile: :wink:
23. zář 2013 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak sedim v cekarne a modlim s3,aby to nebyla takova hruza jako posledne.......
23. zář 2013 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@janice_opice numericka klavesnice ti nebude stacit, az budes psat ta cisla!!! :slight_smile:
23. zář 2013 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek