• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

22. března 2017 
@muddledgirl jj tak to jo... no ja mam pritele temer denne v praci krom vikendu, tak se tak nejak pripravuji na to co zvladnu jeste kolem.. :slight_smile: tak uvidime.. ted planuji vyvarit dudlik a pripravit sesity atd do skoly.. :slight_smile: at mam hotove i to :slight_smile:
29. črc 2014 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jo bud v klidu Valča prděním směle konkuruje tatínkovi:grinning: občas se fakt směju strašně:slight_smile:)
29. črc 2014 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@petulak1988 jj vyvařovala celý pak jsem z toho akorát vymačkala tu vodu,pokud se do něj dostala..jinak to zvládneš, říkám, já tenkrát na Kubu byla úplně sama a prostě se to zvládnout musí...hlavně si uvědom, že na prvnim místě je miminko a pak až to ostatní..takže ty máš pečovat o miminko a to ostatní se nějak udělá . a šestinedělí je od toho šestinedělí, že máš co nejvíc odpočívat a sžívat se s miminekm...
29. črc 2014 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 ty vedra jsou hnus0:slight_smile:
29. črc 2014 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jj mas pravdu...to je jasny na prvnim miste miminko a ostatni se urcite nezblazni...uvidime jak budu fungovat :slight_smile: tak fajn a muzu uz ho vyvarit ted??Mam ho do porodnice?? Nekde jsem slysela ze to nevydrzi dlouho
29. črc 2014 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jj to teda.. uz v noci vubec nespim, dnes jsem usnula kolem 6hodiny a vstavala po 7 protoze zacali sekat travu :frowning2:
29. črc 2014 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice zkoušet...souhlas...dnes jsem měla rajče:wink:
29. črc 2014 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 holka jako vyvaříš ho a vydrží to chvíli no vždyt když budeme do dusledků tak jakmile ho vyndáš na vzduch tak už sterilizovanej není přece ...takže to by ses musela zbláznit...já ho dala do krabičky na dudlíky a bylo..ale malá stejně neni moc dudlíková má ho tak 1x týdně
29. črc 2014 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky já jdu zítra kvuli práci a na úřad práce kvuli tomu rodičáku, sociálka mi už poslala potvrzení a pak mizim..v noci jsm vůbec nespala vedrem a i Val se budila děsně ..což normálně nedělá i jsm jí svlíkala už se těšim na chatu
29. črc 2014 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jj a tu krabicku mam take vyvarit?? Ptam se jako blbec ja vim :grinning: no ja zase cekam na penize ze socialky , posledni nemocenska za cerven... a nikde.. :frowning2: grr
29. črc 2014 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - hm tak to Ti to jde hodně dlouho teda ...mě se nemocenská a mateřská lámala 19.5. a peníze přišly 6. a 7.6. ...a mateřská chodí krásně kolem toho 6. v měsíci.

no nic jdu vytřít děda šel s prckem na procházku tak ať aspon něco stihnu
29. črc 2014 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 no a já se ve středu zase naseru..cikoška si přijde na poštu pro sociální dávky 27 tisíc kurva kde to jsme a já žebrám k pitomýmu rodičáku o nějakej příspěvek na bydlení a hovno....takže musim pracovat
29. črc 2014 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no me zacala materska 11.7. takze za cely cerven mi mela uz 25.7 prijit nemocenska a pak jeste mi prijde za tech 10dni v cervenci a pak az materska.. chjo nevim kde to zase je, ale urcite to zase poslali pozde z prace :frowning2:
29. črc 2014 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice coze jak 27 tisic?? :frowning2: to je docela sila..
29. črc 2014 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - hm tak to je teda na prd, mě to kromě 1.měsíce chodilo pravidelně a včas.
29. črc 2014 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no me taky nez do prace nastoupila nova ucetni.. grrrr jinak socialka posilala vzdy na cas, taks e ted tesim ze materska tak take bude chodit
29. črc 2014 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 sociálka je v pohodě to já se bojim toho rodičáku jak bude chodit... mně ještě nepřišlo nemocenská tech 12 dní v červenci tak nevim,jelsti to pošlou až jakoby v srpnu..konec neschopenky tam mají od 13.7 a paní říkala, že to posílaj hned,ale neni to tu, nicméně socka v pohodě jak jsem si posílala lístky na peníze sama
29. črc 2014 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 prostě přišla cikoška na poštu pro sociální dávky a ty byly 27 tisíc no co ti mám říct jako jinýho akorát se naseru
29. črc 2014 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no nejak nechapu ze mohou byt tak velike socialni davky.. :frowning2: asi jak pro koho co?? To je des..
29. črc 2014 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 no to je přesně to jak pro koho...celej život pracuju a odvádim daně a jsem bílá což jsou zásadní chyby ,který dělám asi teda..nixc ju si hrát s malou radši páč jsem nasraná už ted a protože musim kvůli takovejm hajzlům do práce
29. črc 2014 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jj to se ti nedivim :frowning2: jo tak je to u nas postavene..
29. črc 2014 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co rikate na poporodni stahovaci pas?? Zacinam se bat ze mi bricho zustane.. no asi fakt uz vymyslim kraviny..
29. črc 2014 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 To mě to bříško po porodu nechybí, jen jsem si ho užívala, ale nepřekáželo mi. A často jsem ho hladila, ale co se narodila malá, tak jsem si ho snad ještě nepohladila. Prostě si hladím Klaudinku :slight_smile:
29. črc 2014 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marke jj asi to tak bude.. ja ho take casto hladim.. :slight_smile: a trochu uz i prosim aby uz nerostlo :grinning: uz ho skoro neunesu
29. črc 2014 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 Jinak malá hodně brečí a musí se nosit, ale na uvaření nějaké rychlovky (do večera) jsem čas vždy našla :slight_smile: Teď mám to nosítko a stíhám to super :slight_smile:
A dudlíky jsem vyvařovala celé cca 5 min.
29. črc 2014 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke a co malinka?? :slight_smile:
29. črc 2014 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke super, musim se na ty dudliky vrhnout.. jee a libi se ji v nositku??
29. črc 2014 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Tak držím palce, ať práce vyjde :slight_smile: jojo,cikáni - to víš = menšina :frowning2:
29. črc 2014 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dámy, dnešní hlášení.

V noci nás trápily prdíky, takže jsme zase hodně špatně spinkaly. Jinak se budíme po 2 hodinách. Ach jo, kdy já se vyspím?

Návštěva dětské dr.:
Tak rosteme jak z vody :grinning: V 21 dnech máme 52 cm (tj. +3 cm) a 3330 g (tj. +450 g za 14 dní). A zkoušely jsme kojit a vytáhla během 10 min z jednoho prsu 60 g (dle váhy). Jinak vše v naprostém pořádku :grinning: Tak mám radost. Další kontrola za 3 týdny - tj. v 6 týdnech věku.
29. črc 2014 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marke malinka je sikulka.. :slight_smile: ja uz se tak tesim az porodim :grinning: no jdu si dat malinky rizek k obedu a pak si ujdu na chvilku lehnout, jsem nejaka hned ze vseho unavena..
29. črc 2014 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek