• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
autor
@marke no vidíš to jak je šikovná:slight_smile:))
29. črc 2014 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@marke - tak malej je teď na zahradě v kočárku, snad se jednou v klidu najím :slight_smile: dneska je tam docela příjemně ..na chůvičce je 26°c tak to jde.
29. črc 2014 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice to vedro není normální..taky jsem toho za včerejšek i v noci málo naspala...jsem trošku vycucnutá....snad přijdou bouřky...ráno tu lilo...ale pak zas vedro.....
29. črc 2014 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 jejda nevím.....já ho nemám..a neplánuju pořizovat...to radši budu dělat ty cviky,co mi dala fyzioterapeutka v porodnice..no jsem líná...ale už jsem jich pár dělala....no a těším se až nebudou tepla a po šestinedělí budu chodit s mimískem ven..na dlouhé procházky..
29. črc 2014 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no snad mi v porodnici take nejake cviky poradi..ja prave cetla ze ten pas pomahazpevnit dole zada.. na bricho je jasny ze budu muset cvicit..pokud se donutim :slight_smile: co Samik??Haja??
29. črc 2014 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 mně se taky nechce...Jo jo hajá..
29. črc 2014 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl kdyby aspon uz prestalo to vedro..vubec nespim.. pujdu to zkusit ted protoze v noci nasppim tak dve hodinky..
29. črc 2014 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak cukrovku nemám, tak udělám tu Hruškovu tvarohovou bábovku bez pečení, mám tu rybíz, tak ať ho sdělám :slight_smile:. A malému jsem v bazárku koupila 1 overálek v 62 a dvě trička na rozepínání vpředu celkem za 95 kč. 2 overálky v téhle velikosti mám od ségry po synovcovi a spoustu dupaček, takže spíše koupím ještě bodýčka s dlouhým rukávem, přeci jen přes tu zimu je využijeme, ale nebudu to přehánět, přivezla jsem si i kabátky po nás :slight_smile:, na doma to bude fajn. spíše to ušetřím na jaro a léto, abych pak mohla pokoupit bodýčka, abychom byli frajeři v kočárku :slight_smile:, až budem honit nevěsty.
29. črc 2014 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marke - ta to je super, a máš furt dávat jak si řekne malá nebo to nějak protahovat?
29. črc 2014 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 je to hnus....já moc taky ne...snad se to brzy zlepší...mimíse teda furt kojim holt..,,,má asi žízeň :wink:

No a už mě chutná mlíko v kávě ..měla jsem dnes druhou..že jsem měla velikánskou chu´t..jinak asi budu pít meltu..a dlabu křupinky s mlíkem... :wink:
29. črc 2014 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa tak to je super :wink: že není cukrovka..jo jo..hadříky se hoděj..teď jsem ráda,že toho mám tolik..páč jak malej furt blindí..tak to je něco..i když jasně se snažíme aby blindičky končily hlavně na plínách.. :grinning:
29. črc 2014 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 Já se taky moc těšila, až budeme spolu a teď občas vzpomínám, že jsem se i v tom těhotenství vyspala víc, než teď :grinning: Dneska přes den zase docela spinká, tak to zase bude bezesná noc. Už nevím, co bych v ty noci dělala. Asi si začnu pouštět filmy :grinning: Nebo studovat, ale v noci se mi nechce zapínat mozek :grinning:
29. črc 2014 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no jsem ráda, že jí nemám, sestra jí taky neměla, ale máme dispozice v rodině, měla jí mamka a pak na to zdravotně doplatila a bohužel ... no snažím se ty oblečky sesumírovat, ale asi ještě něco pokoupím v tom druhém bazárku ve čtvrtek, stejnak půjdu na krev a je to kousek od nemocnice, sepíšu si co chci, ať nekupuji zbytečnosti. Stejnak si myslím, že nám něco přinesou příbuzní do peřinky. No jsem jednou zvědavá na nás :slight_smile:.
29. črc 2014 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Dneska mi sestřička říkala, že mám velkou bradavku. Jani, kdy se Ti malá zvládla přisát bez problémů - Klaudinka se občas pouští.

@kamisb Tak to my dneska byli ve městě (na té kontrole, v bance, na úřadech a v lékárně). Klaudinka spinkala, tak jsem byla ráda. Ale vedro bylo příšerný. Hlavně jsem to nečekala, tak jsem nás oblékla víc. :frowning2:
Zdálo se mi, že mám málo mléka, tak mi sestřička doporučila ty homeopatika a řekla, že mám kojit z obou prsou a jak, abychom zvedli laktaci. Teď mám kojit už zase z jednoho, pokud bude do 1/2 hodiny ještě chtít, tak z druhého. Jinak už nestřídat. Ale kojit pořád po 2 hodinách (nebo jak si řekne), když chce.

@muddledgirl Jaké cviky? Mě žádné neukazovali :frowning2: Můžeš mi je prosím popsat?
29. črc 2014 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa Super, že cukrovka není :slight_smile: Jojo, oblečeníčko je radost. Nám se právě nejvíc osvědčily overálky. Tolik malou při oblékání a svlékání netrápím :grinning:

@kamisb Jo, taky jsme si nechali ukázat tu polohu na bříšku a polohu přes rameno na krknutí. Nějak mi nešla tam dát :grinning: A v ní krásně krkla jak sestřičce, tak i mě. A sestřička taky říkala, nechat odříhnout max 10 min., pak to už nemá význam.
29. črc 2014 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke já v noci i ve dne...když mimi teda spí...nebo usíná a já ho mám třeba vedle sebe,když jsem už unavenější,tak si čtu všechny letáčky a brožurky, co jsem dostala v porodnici a VZP...vše o mimískovi.

No...nevím jak to je po císaři s těmi cviky teda... :wink: S kámoškou to cvičili..mně to jen ukázali..a druhé holčině...které brali miminko zvonem..tak ta ty papíry taky nedostala..tak asi jsem byla dostatečně fit...jsem říkala,že dnes budu cvičit,ale asi ne... :grinning: :grinning: :grinning: jsem lenoch..trošku jsem poklízela, pověsila prádlo...odsála něco..teď vyvařuju odsávačku....

Já ho teda odvčera na bříško dávám...ale nevím..jestli to není blbě...ve čtvrtek se tedy nechám poučit od doktorky..na you tube jsem to nenašla..tak to ještě zkusím na netu pohledat...
29. črc 2014 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke dokud se kojí..nemá se moc cvičit ani držet diety.... :wink:

Toto jsou cviky od fyzioterapeutky..aha tak koukám,že to jsou cviky pro šestinedělí
29. črc 2014 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke po císařském řezu se má cvičit po dohodě s lékařem...
1.proti otokům: natáhneš se na rovnou zem a střídavě propínáš chodida...proti zánětům žil a dolních končetin také.10x

2.zpevnění břišních svalů ...leh na zádech...Při výdechu zatáhněte břišní svaly, po několika sekundách uvolněte 10x

3.cvik pro zpevnění svalů dna pánevního, velmi důležité..cvičte conejčastěji...Vleže sevřete hýžďové svaly a svěrače, jako byste chtěla přerušit močení 10x.

Nezapomeňte relaxovat. Pro chvíle odpočinku je pro Vás nejdůležitější poloha na břiše.Nepokrčujte nohy, hřbety rukou si dejte pod čelo a odpočívejte tak dloho,dokud Vám to bude příjemné.Tento cvik je užitečný pro vaši dělohu a její závěsný aparát, které bývají po porodu ochabléTakto se dostávají do své původní polohy.../Asi platí jen pro porody přirozenou cestou..nevím..Jani třeba ví../
29. črc 2014 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl
@marke no kdyz me mala necha vyspat aspon hodinu az dve mezi kojenim tak toho naspim vic nez ted od 7.mesice.. vubec nemuzu spat ale je to asi tim vedrem a hlavne zadama, desne me boli..
29. črc 2014 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 jo já taky zhruba bych mohla spát hoďku mezi kojením...ale to se blbě praktikuje....moc toho taky nenaspím....ale zatím se to dá... :wink:
29. črc 2014 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jj tak jasny.. ale aspon budu uz moc trochu se prevalovat nebo tak.. ja uz nevim kam bych to bricho strcila :grinning: uvidime jak to bude potom :slight_smile:
29. črc 2014 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 je to lepší...ale zas Tě budou sr... očistky a šití :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2014 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jj kez bych se siti vyhla ale asi marne dufam :slight_smile: tak ale ty do sestinedeli skonci a pak se uz snad budu normal hybat :slight_smile: a lavne uz bude prdolka u me..uz ji chci videt jak vypada a vedet ze je zdravoucka a tak.. chapes co myslim vid??
29. črc 2014 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 cvičíš s aniballem? Já nikoho kdo by nebyl šitý neznám.......To víš,že chápu.....je to dlouhý já vim...
29. črc 2014 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke cvik 4. Vleže zvedněte jednu dolní končetinu asi 15 cm nad podložku a provádějte kroužky nejprce doleva a potom doprava 10x.Pak dolní končetiny vystřídejte.

cvik 5.Stáhněte k sobě hýždě a při nádechu zvedněte pánev nad podložku, během výdechu položte zpet 5x.

6.cvik Klekněte sei, dlaně položte na zem.S nádechem vyhrbte páteř a s výdechem pomalu přes výchozí polohu páteř mírně prohněte... 5x

Pokračování bude neboj...
29. črc 2014 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - neboj, to si vychytáš. Jestli malá spí, tak je spokojená a neděláš nic blbě :slight_smile: Já jsem s tím právě taky vařila :slight_smile: a na to noční nespání.......to je každá rada drahá. Já jsem hodně uklízela s malou v nosítku, to co jsem přes den nestihla.
29. črc 2014 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@marke holka tak my to mely s tim.prisavanim.komplikovane,prisala se prvne ten den jak prisla laktacni poradkyne a pak uz se nepustila.to bylo 19.6 tudiz 19.den po.porodu...
29. črc 2014 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky dneska na mě myslete...jdu dělat pohovor v AJ s výkonným ředitelem jedný společnosti tak mám staženou prdel:grinning: hlavně,abych neztratila mlíko :grinning:
30. črc 2014 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice to zvládneš...Budu myslet..jo..to s tím mlíkem si taky říkám...páč mě přítel leze na nervy..i když se teda snaží bobek no...
30. črc 2014 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl ja prave znam holciny co nebyly sity.. s anibalem necvicim ..v porodnici rekli , ze v tom moc ucinku nevidi.. ty jsi cvicila??
30. črc 2014 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek