• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@janice_opice moc drzim pesticky, ty to zvladnes, jsi dobra.. :slight_smile:
30. črc 2014 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 ne ne necvičila..ale holky z červencovek některé jo..vím,že jedna měla jen jeden steh......já nevím kolik mám..koukala jsem...ale PA to nevěděli..a doktora jsem se nestihla zeptat...
30. črc 2014 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl :slight_smile: to mela dobre.. :slight_smile: co Samik??Nemas nejakou fotecku?? ja za 14zacnu male domlouvat zda bych uz nechtela ven potvurka.. abych ji do terminu premluvila :slight_smile:
30. črc 2014 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - držíme palečky a přeji hodně štěstí.
Hlavně se nenervuj ...jsi holka statečná.

Jinak Adámkovi je dneska měsíc :grinning: musíme udělat večer fotečku ....
30. črc 2014 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@kamisb grarulujeme Adamkovi..toto utika Val budou v patek 2 :slight_smile:
30. črc 2014 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice tak jak jsi dopadla??
30. črc 2014 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl chaaaaaa je to normalni asi mne manzel leze taky na nervy :slight_smile:))) asi hormony, ale uz je to lrpsi
30. črc 2014 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - jj letí to .... a bříško je podle mě horší a horší ...chudínek ...jdeme na 13h na převážení ...nevím jestli teda nemám vysadit třeba to pečivo vůbec a jíst třeba ty knacbroty jen nebo fakt už nevím ....kdyby to bylo z mléčných výrobků tak by prý byla stolice hodně zelená a to podle mě není ,...když mu pak meju prdelku nebo otírám ubrouskem tak to je normálně žlutý.
30. črc 2014 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 nevim jeste...zitra daji vedet pokud dobre tak pujdu v pondeli nebo v utery na druhy kolo a to si myslim, ze uz bude fakt jen o domluve na penezich a o datu kdy zacit pripadne spis prevzit agendu...
30. črc 2014 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb holka a jaky kapicky mu ted davas? Ti kluci na to proste trpi vic no :(
30. črc 2014 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice a tvuj pocit???Tak stale drzim pesticky :slight_smile:
30. črc 2014 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - ten sab simplex ...týden a přijde mi to horší :frowning2: si myslím, že přes den kvůli tomu ani neusne.
ale v noci docela spí ....včera dostal najíst kolem 21h ...sice asi hodinu usínal ale usnul ...pak se vzbudil v 0:40 ...ale to měl hlad ...pak ho prdíky vzbudili v půl 4 ...ale to jsem mu jen zacvičila nožičkama a zahřála bříško a ještě na hodinu usnul. Pak se teda vzbudil před 7h ....to si ho beru k sobě do postele ...tam si trochu pocucá prso a ještě tak do půl 9 - 9 spí. Dostane napít a jde do kočáru ...ale dneska v něm moc nespí a kroutí se jak paragraf ....před chvíli ho trochu uklidnil dudlík.

ještě asi zkusím svařit ten kmín, ale to se musím podíval kolik a jak se to dělá, ale někde v diskuzi červencovek to někdo psal ...tak to zkusím odpoledne dohledat.
30. črc 2014 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 no pocitove fakt dobry, ale vim, ze to nic neznamena kazdopadne by ta prace byla super :slight_smile:
30. črc 2014 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak to moooc drzim pesti at to vyjde kdyz se ti to tak libi :slight_smile:
30. črc 2014 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ja si dam.lzicku kminu do tech jednoraxovych sacku z DM a piju normalni hrnek..ale to delam.ja...ja si myslim, ze u nas dost pomohly ty kapky BioGaia co ma Val a ja beru ty Lactobacily od Swiss..tak zkus ty Baby calm jak rikala brsh...asi to chce vyzkouset vic druhu no..
30. črc 2014 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 dik jako nejvic by se mi libila zadna prace no, ale to nejde bohuzel no :(
30. črc 2014 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak to budu muset asi do toho DM ka nebo je mají i jinde nevíš?
zítra jedeme do kolína tak se tam případně stavíme ...jedeme kolem ...pokud mě teda tchýně odveze.

teď prcek ještě spí ...tak nevím jestli ho budit aby se najedl nebo nechat spát ...aby pak nevyváděl u doktorky, ale máme to jen 5 minut autem.
30. črc 2014 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jasny no... to chapu... ale kdyz uz to musi byt tak aspon aby te to bavilo :slight_smile:
30. črc 2014 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 jj je to v oboru co jsem delala a chci pokracovat -HR a pouziti jazyku...
30. črc 2014 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ja vim ze je maj prave v DM dost je pouzivam nikde jinde jsem je nevidela za takovou cenu a baleni
30. črc 2014 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Tak příručky k mimi mám přečtené :slight_smile: Už se to tam opakuje :slight_smile:
Se cvičením musím počkat na konec šestinedělí. Do té doby se po císaři cvičit nemá. Spíš mě zajímaly cviky na břicho, co doporučují :slight_smile: Děkuji, uložím si je a potom začnu.

@petulak1988 Jo, jak psala@muddledgirl, ono to s tím spaním mezi kojením (když kojíš často) není tak žhavý :slight_smile: To já za hodinu ani nezaberu :frowning2: Ale pravda je, že už zase můžu spát, jak chci :grinning: Ale příroda to zařídila tak, že po porodu tolik spánku žena nepotřebuje :slight_smile:

@brsh Jojo, věřím, že to půjde :slight_smile: To jsi v noci gruntovala s malou? Tak to si nedovedu moc představit :grinning: Možná tak žehlit :grinning: Nás v noci trápí prdíky a nejsem si jistá, jestli by se v nosítku vyprděla.

@janice_opice Jojo, to vy to měly horší. Malá se přicucávala v pohodě, ale poslední týden dost mlaská, pouští se a znovu přisává. Ale asi to je tím, jak tlačí.
30. črc 2014 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl
@petulak1988 Moje švagrová rodila v květnu a nemá nástřih. A nic pro to nedělala. Malý měl asi 48 cm a 3300 g. Je pravda, že jí je 21 let, tak třeba to je věkem = elasticita.

@kamisb Tak gratuluji k 1. měsíci :slight_smile: To to letí :slight_smile:
@janice_opice To není ani možný, už 2 měsíce? Vždyť jsi nedávno rodila :grinning:
30. črc 2014 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Mě sestra říkala, že nemám extra vyčleňovat jídlo. Prý se musí i dětský žaludek adaptovat. Takže nejíst jen to, co hodně nadýmá. Mimi má prý střevní mikroflóru matky. U nás to je lepší, sice brečí, ale už to nebývá tak urputné tlačení a tak dlouhé.
Někde jsem četla, že někomu na prdíky pomáhá pít roibos čaj. To jen takový tip. Chci to zkusit, aspoň bude změna čaje :slight_smile:
Mě doporučovala dr. ty babycalm. Já mám oboje a střídám je.

@janice_opice Je mi líto, že musíš jít do práce. Já se taky o nás fin. bojím, ale věřím, že to zvládneme. Jinak půjdu za rok (další školní) na částečný úvazek. Snad by to dopadlo. Ale hlavně držím palce, pokud se Ti ta práce líbí. A jak to budeš dělat s Valinkou?
30. črc 2014 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Jaké jednorázové sáčky? A na co jsou?
30. črc 2014 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky,
mě někdo asi vyměnil děťátko :slight_smile:

Poslední 3 dny jsme nějaké hodné a spavé :grinning: V noci sice špatně spíme, ale to kvůli prdíkům.
Asi tím, že se nám podařilo zvednout laktaci, tak už nejsme tolik hladové :slight_smile: A už máme 2 brady :grinning:
30. črc 2014 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marke no kez by se mi vyhnul take :slight_smile: ja bych moz na i spala ted s tim panderem :grinning: ale kdyby nebylo to vedro..to me asi zabije, jeste ten mesic
30. črc 2014 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme zpátky ...vážíme 4040g (přírůstek 260g) ....jinak kapičky prý zatím neměnit jen máme dávat jen když se kroutí a ne preventivně před každým kojením ...že se můžou 6x denně max 15 kapek.
A přes den máme dávat i vodu když je takový vedro ...prý třeba 5 nebo 10ml ....a tím trochu prodlužovat to kojení.
U prsa nechat pokud spí tak 10 minut ....dneska než jsme jeli tak jedl po 3hodinách a to 10 minut fakt sál a pak odpadl ... po těch 2 hodinách asi chce i trochu dudlat či co :wink:

jo a prý je to ještě malý miminko tak má na prdíky nárok no ...a na chování u toho :slight_smile:
30. črc 2014 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marke - tak on tlačí a kroutí se třeba 5 minut než si prdne, ale třeba dopoledne to bylo co půlhodiny. Tak to je pak takový na hlavu.
30. črc 2014 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 jo jo..nějakou fotečku ještě dodám...od včerejška je nějak víc vzhůru...tak teď hlídal taťka a já asi hoďku nebo doďku a půl spala,už jsem byla vycucnutá......Až si přítel udělá jídlo..tak já se pak asi vrhnu na to filé a kaši..mám na to děsnou chuť...včera filé nedonesl. :grinning:
30. črc 2014 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 no jak psala Jani mně..je lepší,když si mimi řekne samo..takže z mé zkušenosti bych už Hamiltona znova nechtěla...pokud nechceš, tak to hlavně řekni...často ho dělají na tajňačku :wink:
30. črc 2014 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek