• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. prosince 2016 
@janice_opice tak aspoň tak..já bych ho nejradši vystřelila na měsíc..když něco potřebuju..tak se ptá a kde to je..tak říkám..máš oči.. :grinning:
30. črc 2014 ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb Ty jo..tobě do dítě spí....dlouho...jak to děláte...můj prcek už třetí den furt pije..jen kojim a kojim..ale ta k co...když chce... :grinning:
30. črc 2014 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl jj ale to az tak ve 40tt ne?? Tedy doufam :slight_smile: ja bych si take dala file a kasi.. ale vcera jsem uvarila vecer omajdu..
30. črc 2014 ve 13:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@marke tak až skončíš šestinedělí,tak Ti napíšu zbytek... :wink: No..je pravda,že moc spánku nepotřebuju..nespočítám to..ale moc toho nenaspím..včera jsem šla spát tak o půlnoci....od půl šestý už bývám zhruba vzhůru s mimísem a v noci dost koukal..tak jsem moc nenaspala...ale dobrý..teď jsem spala chvíli..

No...mně se teda nikdo ani neptal..ale já jsem pro nástřih...já teda měla prcka asi na šest zatlačení..to poslední bylo rychle dvakrát za sebou...a na to,že jsem se neuměla nevím proč nadechnout..tak tlačit mi šlo..až doktor pak skoro křičel,že už netlačit..páč i já jsem cítila jak malý vyletěl rychle jak raketa....
30. črc 2014 ve 14:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@marke to je dobře,že spinkáte..my zase začínáme být dost vzhůru...je teda mimís v klidu....
30. črc 2014 ve 14:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl :grinning: pobavila me ta veta ze vyletel jak raketa.. :slight_smile: no uvidime ja to nakonec bude.. :slight_smile:
30. črc 2014 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@petulak1988 jo..mně ho doktorka poprvé udělala den před termínem..
30. črc 2014 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 no přítel mi to říkal až včera,že ho doktor málem nechytl....a já,že mi to je jasný..že jsem to cítila..že vyletěl....od vlásku..na dvě zatlačení rychle za sebou byl venku...Doktor mi dodal sílu,,když říkal,že když pořádně zatlačim,tak že budu mít hotovo..a bylo.. :grinning:
30. črc 2014 ve 14:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl :grinning: ja uz se tak tesim :slight_smile: dovesila jsem pradlo a pujdu se asi najist..ikdyz vubec nemam hlad, snedla jsem broskve ale do tepleho se mi moc nechce.. :slight_smile: asi pockam az prijde pritel a najim se s nim :slight_smile:
30. črc 2014 ve 14:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 - v Podolí hamiltona hlásí, jak jsem chodila na monitory už nahoru na sál ...tak když tam jezdili maminky co už měli skoro termín tak jim to doktoři nabízeli, jestli chtějí nebo ne.
Ale nevím jak je to v poradnách ....
30. črc 2014 ve 14:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - jo v noci spí pěkně, přes den to je horší, ale to přisuzuji vedru a tomu bříšku.
Ted usnul v lehátku, tak snad mu to hoďky vydrží aby měl rozestup ty 3 hodiny od krmení. Dostal kapičky a pár lžiček vody převařený kojenecký ...dal si asi 5 a pak to začal plivat :slight_smile:
30. črc 2014 ve 14:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb tak tam to bude asi stejne...dekuji za informaci :slight_smile: jdutam poprve ve ctvrtek pristi tyden.. :slight_smile:
30. črc 2014 ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - tak vydržel asi 20 minut :frowning2: a už je u prsa ....furt plakal a už měl v pusince celou ruku
30. črc 2014 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb neni to tim vedrem??Vzdyt uz je to silene.. :frowning2: asi jim to chudinkam take nedela dobre
30. črc 2014 ve 14:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 - jj říkala doktorka že ty vedra jsou na prd ....právě proto dovolila i dávat trochu tý převařený kojenecký vody. A klidně kojit po 2 hodinách, ještě že nechce dřív .... :wink:
30. črc 2014 ve 14:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb jj jsou silene :frowning2: ja uz si tak preju aby skoncily ale asi se nedockam.. :slight_smile:
30. črc 2014 ve 14:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb tak to je dobře,že hláší...no já bych ho chtěla..ale po zkušenosti už nééé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no..my jsme taky skoro furt vzhůru od včerejška a jinak pil každý dvě hoďky..od začátku do začátku...i v noci tak.Ale te´d ty dva dny...chce furt...já tedy zkoušim dudl..jestli občas nechce jen dudlat..ale většinou ne...
30. črc 2014 ve 14:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb nám espumisan chutná..jestli pomáhá to otázka..ale asi trochu jo a určitě líp srajdí... :grinning:
30. črc 2014 ve 14:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - mě si ho už právě párkrát vzal ....dvě noci za sebou na to 1.usnutí ....když jdu do postele já tak už ho nemá ale aspoň se ududlá :grinning: ...to vedro je hrozný venku přes 30°c a tady kolem 27°c :angry:
30. črc 2014 ve 14:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb já ho moc nedávám...ale když chce po chvíli zas pít..tak zas nechci aby se přepíjel ....a dudlik mu dávám...když tlačí...ale dnes tlačil tak,že zapomněl dejchat...to bude asi po mně..ch jo.. :frowning2: Ani nevim kolik je,ale děs...no tak to půjdem ven fakt až večer....já už jsem z toho taky hotová..
30. črc 2014 ve 14:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - tak to málej kadil i před tím v pohodě. Prdí taky, ale to prý je právě blbý ....měl by asi prdět jen občas.
30. črc 2014 ve 14:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb no to nám skoro vůbec neprdí zas... :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2014 v 15:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@marke byla by to prace na castecny uvaxek + homeoffice.do firmy bych dochazela 1-2× tydne na par hodin a Valca bude s tatinkem v te dobe..msm od Aventu kelimky na mrazeni mlicka tak odstrIkam a tatka nakrmi z lahvicky
30. črc 2014 v 15:42  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl tak u nas je to to sameeee ;)) muz se taky furt ptaaa :grinning:
30. črc 2014 v 15:43  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@muddledgirl - tak pak záleží jestli to jako nejde nebo jestli nepotřebuje.
Nám prdí po tom když se kroutí ...a teď se hezky vyprděl jak jsem mu mazala (masírovala) bříško tím fenyklovým olejíčkem.
30. črc 2014 v 16:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Moji krasni milackove :-*
30. črc 2014 v 19:13  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
@janice_opice teda nadherni oba..musim rict , ze Kuba je moc peknej kluk.... ten bude muset jednou ty holky odhanet :slight_smile:
30. črc 2014 v 19:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@petulak1988 no ma velky oci a husty, dlouhy rasy a je vysokej a jeste bude..Myslim, ze mu zensky prominou I to, ze je takovej mimoň :slight_smile:
30. črc 2014 v 19:35  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice - to je krásný ....
30. črc 2014 ve 20:05  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@kamisb taky jsem.byla dojata a on taky jak se na nej usmala :slight_smile:
30. črc 2014 ve 20:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek