• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

28. listopadu 2016 
@janice_opice - to jo, je prostě vidět jak už reaguje ....nás zatím moc nevnímá ....ještě ho nic moc nezajímá.
30. črc 2014 ve 20:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb jj je uz bezvadna fury se smeje strasne se hybe ale silene a vsechno sleduje, kazdy den je znat :slight_smile:
30. črc 2014 ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - na to se už taky těším. A jsem zvědavá jak se bude měnit.
Do kdy budeš na chatě už to víš? že bychom se mohly vidět až budu v Praze .... zatím sice nevím kdy tam pojedu ....ale v srpnu tak určitě tak dva dny budu.
30. črc 2014 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - Jani jaký máš doma ten vaflovač ? jako jeslti je kvalitní a dobrej .... jsem si řekla, že si taky nějaký koupíme :sunglasses:
30. črc 2014 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb zatim.vubec netusim jak budu v Praze to se domluvime ;) moc se tesim.....vaflovac ti poslu odkaz
30. črc 2014 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb http://m.mall.cz/sendvicovace-vaflovace/eta-3151-90000
Jsme s nim.moc spokojeni..ale prodavaj jen vaflovace pokud nechces kombi
30. črc 2014 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - dík ...já koukala na tehle ...http://vaflovace.heureka.cz/severin-wa-2103/
ale vůbec netuším ...asi bych chtěla jen vaflovač ne kombi
30. črc 2014 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice tak to jsem ráda,že to není tak jen u nás.. :grinning:
30. črc 2014 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb nám se kroutí až chytá hysterák a modrá...už třikrát odvčera...vrrr....prdět by podle mně potřeboval...ale nejde no..
30. črc 2014 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice ta Vali je kouzelná teda...a Kuba ty řasy..tichá závist...
30. črc 2014 ve 21:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - jo tak to jo, to by chtělo aby prděl ...tak to Adámek se po kroucení vždycky vyprdí, ale někdy to je na dlouho no.
Tak se začíná ozývat ...jdeme nakrmit ...naposledy jedl v 17:50. si nějak dal načas teda
30. črc 2014 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb Ty jo...my hamáme furt...já už ani na ty hodiny nekoukám..i když ted spí asi hodinu už...to jde.. :grinning:
30. črc 2014 ve 21:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - hm tak to nic moc teda ...pokud jí fakt nějak extra často. I když ve dne se mi to líbí ..kor když u toho kouká nebo pak když se dívám jak postupně tuhne a odpadá :slight_smile:
takhle večer se přemáhám abych neusnula dřív já.

No nic jdu taky spát ....ráno jedeme do Kolína k doktorce aby se koukla jestli nemáme špatně držení hlavičky ..teda asi ňák svaly kolem nebo jak to napsat ...hodně mi vytáčí hlavu dozadu. Tak aby nám ukázala nějaký cviky.
30. črc 2014 ve 22:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak holky, abyste si nemyslely...vcera od 21.30-01:00 furt plac ..najedena a prebalena a ani prdiky ji neyrapily..a to od 19.30 nespala..no dost hruza ;)
31. črc 2014 v 05:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice :frowning2: :frowning2: :frowning2: zatím toto neznám...a doufám,že nepoznám...mně stačí když tlačí.. :grinning: Tak ať je líp.. :wink:
31. črc 2014 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice :grinning: aaale on nebude mimon... z toho vyroste.. asi jen puberta.. ale je opravdu moc hezky...a malinka take :slight_smile:
31. črc 2014 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl no tohle se nam stalo poprve ...tak snad to ted nebude furt..ona vcera byla dost pretazena dle meho a nemohla zabrat..a taky furt zmena prostredi
31. črc 2014 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jinak se mi v noci zdalo o mliku, o praci a o tom, ze mam milence no desiva noc....;) dneska mi maj volat s tou praci tak jsem jako na trni ..
31. črc 2014 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice jee tak to drzim pesticky.. :slight_smile: urcite to vyjde :slight_smile: teda ty mas sniky :grinning: no ja vcera koukala na cetnicke humoresky,dokoukala jsem je do konce a v noci se mi porad zdalo o nich.. asi ve me zanechaly silny zazitek :grinning:
31. črc 2014 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
a trhla jsem v noci rekord... na zachod jsem sla 9 krat :grinning: to byla sila.. :grinning:
31. črc 2014 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: Tak se jdu pochlubit jaky mame obr pupek jsem 12+4 a to jsem bricho nemela skoro zadne ..uplne se desim jak to bude vypadat tak za 2 mesice ,ale pro mimiska klidne prasknu :grinning: :grinning: ...jinak v pondeli 1 screening tak jsem trochu na nervy,ale z tohohle pupku uz musi mimisek proste byt..podle Angelsounds od Janči @janice_opice se ma porad k svetu tak snad bude vse v poradku :slight_smile:
31. črc 2014 v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí (5)
@hhani krasne bricko.. moc ti to slusi.. na screening drzim pesticky.. , to vis , ze z tohohle briska za par mesicu vykoukne miminko.. :slight_smile:
31. črc 2014 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@petulak1988 děkuju :slight_smile: no snad jo..jen at uz je ten screening za nami..to cekani me zabije :slight_smile:
31. črc 2014 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
autor
@hhani jojo holka to cekani je des...jak nekdo rika, ze se mu styska po brisku taknmne ne..jsem rada, ze je mala venku pac jsem mela furt strach a furt cekala co bude a jak bude po tech letech ivf a vseho..takze tehotenstvi jsem mrla krasny a pohodovy, ale jsem rada, ze je tu zdrava holcicka..ted mam.zase strach z cernyho kasle a pak z ockovani jakou bude mit reakci...proste si nevyberes...
31. črc 2014 v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojík, tak jsem si ve dvou bazárkách vybrala 10 věcí za 315 korun, to jde ne, bodýčka, overálky a jedny dupačky, leč těch máme dost, ale moc se mi líbily :slight_smile: a asi pak budu kupovat až průběžně co bude potřeba, až bude malý na světě, ale nikdy neříkej nikdy, že. No počítám, že něco přinesou návštěvy do peřinky, ale to už by mohlo být i ve větším na jaro. Ale sháním zavinovací bodýčka v 56, asi projdu bazárek tady na koni.
31. črc 2014 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@janice_opice jo Jani je to tak ten strach bude ted uz porad,ale dokud ten uzlicek nebudu drzet v ruce tak tomu proste neuverim...
31. črc 2014 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@eevvaa to je krasna cena :slight_smile: no ja uz si sama zakazala neco kupovat protoze se mi to uz nikam nevejde :slight_smile: takze az budu vyrazovat male tak budu dokupovat vetsi :grinning: jeste premyslim o tom potahu do autosedacky ale porad nevim zda jo nebo ne
31. črc 2014 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice no já taky blbě spím...nebo spíš mám problem usnout...Tak ať to vyjde s tou práci:-*
31. črc 2014 v 11:37  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@petulak1988 no já taky furt přemýšlím, co by ještě šlo koupit, ale už taky musím něco nechat všem tetičkám, babičce, dědům a dalším. Myslím, že co nevidět, budou chtít i ženské z práce vědět, co by se nám hodilo :slight_smile:Jsem ráda, že čekáme chlapečka, u holčičky bych se nechtěla vidět.
31. črc 2014 v 11:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@hhani to utíká..krásný pupik...já už v 6 tt musela kupovat nový kalhoty:-*Držímě se Samem všechny pesticky co máme.:-*
31. črc 2014 v 11:41  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek