• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
Dneska jsem byla na odběru kvůli tomu tlaku, tak mi to včera nedalo a našla jsem výsledky z preventivky a zároveň předoperačního na tu listopadovou hysteroskopii a měla jsem ALT a AST nebo jak v limitu, takže snad zítra až si budu volat kvůli výsledkům to bude taky ok. I pak v únoru si obvodní to ALT kontrolovala kvůli tomu hornímu tlaku, byl taky zvýšený, tak to vypadá asi na ten syndrom bílého pláště.
31. črc 2014 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa no ja se prave u holcicky vyradila ..minule jsem vyfotila vsechny hracky.. pritel rekl pri pohledu na ne, ze jsme se zblaznili a smal se :slight_smile:
31. črc 2014 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@petulak1988 no hračky už taky nějaké máme, ale poskrovnu, asi to nechám na ježížkovi :slight_smile:, i když ten nejhezčí dárek bude živý :slight_smile:
31. črc 2014 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa no ja chi k jezisku toho pejska od fisher price.. stoji 1000 :slight_smile: jeste z toho nebude mit moc rozum ale brzy po vanocich uz snad jo.. :slight_smile: jink budou asi vecicky na sebe pod stromeckem :slight_smile:
31. črc 2014 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@hhani vzdyt jo ja na Valmcekala 10 let takze verim.tomu aZ ted
31. črc 2014 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
šoupla jsem konečně do alba fotky z 3D ultrazvuku :slight_smile:
31. črc 2014 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 no my pejska asi časem podědíme :slight_smile:, no já si myslím, že asi taky pokoupíme či pokoupí prarodiče potřebné věci, stejnak z toho letos nebude mít rozum, za rok mu to vynahradíme, ale to už budem přivazovat i stromeček :slight_smile:
31. črc 2014 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa jo my taky uz dalsi vanoce budeme na stromecek opatrnejsi :slight_smile:
31. črc 2014 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Ahojky, moc gratuluji k růstu :slight_smile: To už vás je pěkný kus :grinning: Vy chodíte k dr. každý týden?
Tak to Klaudinka vydrží s malými přestávkami tlačit a brečet třeba i pár hodin. A naprosto chápu, jak je to deprimující.
Ale i tak se mi zdá, že se to zlepšuje. Každý týden je na těch mimískách znát :slight_smile:
31. črc 2014 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa jo jo..to mám taky :grinning:
31. črc 2014 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Taky toho moc nenaspím, ale o půl 6 nevstávám :slight_smile: To to ještě jednou zkusíme s malou zaříznout :slight_smile:
Tak samotný porod jsi měla rychlý :slight_smile: To je super. A co ty otoky? Už ustupují?

Malá bývá taky dost vzhůru, ale když nebrečí, tak je to fajn. Zrovna včerejší večerní procházku mi celou prokoukala :grinning:

@janice_opice Tak to by měla Valinka fajn, kdyby v době, co by máma pracovala hlídal tatínek. Tak to jooo, já myslela spíš na babičky nebo jesle. A od kdy bys chtěla jít do práce? A prosím, co je to HR?
Máš krásné dětičky :slight_smile: Jen na fotce Kuba na 13 nevypadá :slight_smile: A Val se na nj krásně řehtá :grinning:
31. črc 2014 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Tak prace nevysla bohuzel
31. črc 2014 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hotovo...okopirovala jsem si celou prukazku.. kdyby uz to nahodou na me prislo at ji mam na pamatku :slight_smile: vyndala z ni fotecky a je to.. :slight_smile:
31. črc 2014 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice chjo , to me mrzi :frowning2:
31. črc 2014 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke HR je Human resources aneb Lidske zdroje..
31. črc 2014 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
@janice_opice Už se taky těším, až začneme trochu víc reagovat :slight_smile:

Jooo, to Klaudinku teď zajímají takové ty dva čudlíky, které, když se zmáčknou, tak z nich začne téct ta bílá pochoutka :grinning:

Ale těším se na to sledování, úsměvy, žvatlání :slight_smile:
31. črc 2014 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl
@kamisb Tak to my jíme každé 2 hodiny. Resp. jsme si udělaly režim - nakojím z jednoho prsu (dokud chce), pak odříhneme, přebalíme a ještě přiložím k druhému prsu. Sestra říkala, že pokud to je do půl hodiny, tak mám přikládat k druhému a bere se to pořád jako jedno krmení. Tak ji nechám sosat ještě tam a pak většinou odpadne. No, ne vždy, ale kdyžtak ji potom už jen chovám, než zabere. No, časově to máme tak na min. hodinu, ale co bych pro ni neudělala :grinning: A hlavně, není křik a brek. Pokud nezačneme tlačit.

@janice_opice Jejej, to jste si tedy včera užily :frowning2: A copak jí bylo? Byla jen přetažená?
Tak jak práce, už něco víš - zatím dočítám, tak třeba něco ještě vyčtu :slight_smile: Hele, živé sny o práci a milenci :grinning: Že by už tělo potřebovalo pravidelný sex :wink:

Jo a jak píšeš, nejdřív strach, aby mimi rostlo jak má a vyvíjelo se. Po narození už doživotní strach o toho miláčka. A lepší to nebude :slight_smile:

@petulak1988 Ahojky, tak jakpak je? Vše v pořádku, doufám :slight_smile: Vydrž, už to máš za pár :grinning: Tedy 9x za noc - to jsi měla radši spát na záchodě :grinning:

@hhani Krásně se začínáš zakulacovat :grinning: Hlavně, aby jste byli oba zdraví. Myslíme na tebe a držíme palečky :slight_smile:
31. črc 2014 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke no uz jsem o tom i uvazovala.. chodila jsem kazdou hodinu.. uz me to fakt nebavilo..pak mi silene dlouho trva nez usnu takze dohromady zase naspano asi 2az 3hodky..malinka si me pripravuje.. ale aspon uz me nebude nic bolet a budu si moci lehnout jak chci.. :grinning:
31. črc 2014 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice To je mi líto s tou prací. :frowning2:
31. črc 2014 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani - krásný bříško, tak držíme palečky aby screening dopadl na 1.
31. črc 2014 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - :frowning2: tak to mě s tou prací moc mrzí. snad se naskytne něco jinýho.
31. črc 2014 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb no nevim s myma cadovyma moznostma evim.tohle bylo idealni, ale nastup uz od srpna ted od pondeli to bych nedavala a jestli neco nesezenu tak to financne nedame
31. črc 2014 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :frowning2: :frowning2: :frowning2: to je škoda,že nevyšlo...tak snad něco brzy vyjde..co bude vyhovovat..jsi šikulka,tak tomu věřím...
31. črc 2014 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke tak mě moc zabrat nejde...ale te´d jsem spala asi půl hodiny...tak aspoň něco.... :grinning: No...to tlačení už šlo...ale ty dlouhé hodiny předtím..hnus fus...a těším se až šestinedělí bude za mnou..jen kvůli stehům a nateklé pipce...jinak si to užívám...kojím tak co hoďku...přibrali jsme 200g a vyrostli o centimetr za týden,tak jsem ráda... :wink: Dnes přišla i ta klasik zavinka...tak je prcek hned klidnější a já taky.. :grinning:
31. črc 2014 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke prcek hámá i třeba jen deset minut..vždy usne...a to říhání to je boj...a za hodinku zas..
31. črc 2014 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak to já zaberu hned, ale každý kvíknutí mě vzbudí.
31. črc 2014 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - to je mi jasný, ale nikdy nevíš na co narazíš.
31. črc 2014 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - ted zrovna papáme po 3 hodinách ...byli jsme na procházce a pak ještě spinkal před barákem ...tak jsem si chvíli četla.
31. črc 2014 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - tak to já v noci nechovám než zabere ...nakojím, odkrknkout (někdy), přebalím ...někdy dám ještě cucnout ...já teda ze stejnýho prsa ..a pak pokládám do postýlky ..pohladím, zhasnu a spíme :wink:
31. črc 2014 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 Tak to mě taky trvá dýl, než zaberu, ale jak píšeš, aspoň si člověk už může lehnout jak chce :slight_smile:
31. črc 2014 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek