• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

25. března 2017 
@muddledgirl Tak to já v tom vedru taky kojila snad nonstop. Teď kojíme tak 2 - 3 hodiny. Spíš ty dvě. Ale dá se to :slight_smile: A hlavně, dr. říkala, že je prostě pořád ještě malá, takže má na to nárok. A pokud ji to vyhovuje a prospívá, tak se maminka přizpůsobí - a ráda :grinning:
To když mi malá usne (do 17 hod - to se vrací manžel z práce - tak max. 2 - 3x), tak se snažím doma něco udělat. Většinou trochu poklidím a uvařím. A to poslední spaní chodíme ven na procházku :slight_smile:
Je super, že jsi sehnala správnou zavinovačku. A jak jsi poznala, že to je ta pravá?
Nám říhnout jde nejlíp, když si ji položím jak pytel brambor přes rameno. To si říhne skoro vždy. Ale pokud kojíš jen z jednoho prsu a je mimi pěkně přisáté (nemlaská, neodtrhává se), tak si třeba ani říhnout nepotřebuje, protože se nenaloká vzduchu.

@kamisb Tak to my jíme po 2 - 3 hodinách. Ve dne i v noci. Ale dá se to. :slight_smile:
To v noci moc neuspávám (nechovám), ona u toho druhého prsa usne :slight_smile:
31. črc 2014 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke jj presne.. budu rada az budu moct na brisko protoze jsem tak zvykla spat
31. črc 2014 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Jen v noci chovám, když brečí, protože tlačí. A potom taky, pokud neusne u prsa, tak chvíli musím, protože když ji položím, začne brek (většinou zase tlačení).
31. črc 2014 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988
@marke ja teda na brise furt spat nemuzu kvuli prsoum boli me to...ale tak ja mam.vetsi prsa...tak treba vam to pujde lepe :slight_smile:
31. črc 2014 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb to každou maminku:-*
31. črc 2014 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dneska mi přišel papír na lázně a je to schválený. Ale pojedu až září/říjen :slight_smile:
31. črc 2014 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice Jani...nejde něčim urychlit hojení stehů a natekle pipky ?Skoro furt větram a sprchuju studenou vodou.
31. črc 2014 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin -ahoj, tak hlavně že je máš schválený. Září/říjen tu bude coby dup.
31. črc 2014 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tety, tak Adi ma ze sebou pulrocni ko a ocko. 7600 g a 67 cm - v poledne basti zeleninu, odpo krupicku, dnes zkusila poprve banan a dobry, takze zacnu delat presnidavky. Jinak breakuje po byte, leze dozadu, plazi se, rotuje. Pi dr dnes pravila, ze poleze co nevidet. Snazi se si sednout, ale bez uspechu :slight_smile: a posilam brsh
Ahoj tety, tak Adi ma ze sebou pulrocni ko a ocko. 7600 g a 67 cm - v poledne basti zeleninu, odpo krupicku, dnes zkusila poprve banan a dobry, takze zacnu delat presnidavky. Jinak breakuje po byte, leze dozadu, plazi se, rotuje. Pi dr dnes pravila, ze poleze co nevidet. Snazi se si sednout, ale bez uspechu :slight_smile: a posilam dukaz misto slibu, ze se konecne prodraly na svet ty dva zuby :grinning: Ale daly ji zabrat, chudince :slight_smile:
31. črc 2014 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
holky jsou poslicci krece v podbrisku vystrelujici do krize?? vzbudilo me to.. a jestli teda to jsou jen poslicci tak se mam na co tesit :frowning2:
1. srp 2014 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@petulak1988 Tak to já na břiše nikdy nespala :slight_smile: Takže to mi nechybělo - jen jsem se snažila spát v těhu na levém boku a chyběla mi možnost toho přetáčení a na zádech :grinning: Jinak já prsa tak velké nemám, ale i na boku mě tlačí :slight_smile: Takže si nedovedu ani představit si na ně lehnout :grinning:
1. srp 2014 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@brsh Ahojky, tak to už jste kus ženský :slight_smile: A jak snáší očkování?
No ta je krásná :grinning: Jaké má dlouhé řasy!
Tak to už skončilo klidné období, když drandíte po bytě :grinning:
1. srp 2014 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke no me zatim ted vubec prsa neboli treba to zacne :grinning:
1. srp 2014 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem dala teplou sprchu pro jistotu se oholila kdyby nahodou a zatim je to dobry.. :slight_smile:
1. srp 2014 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 To na porod máš ještě chvilku čas, jen ji tam nech ještě se dočančat :slight_smile:
Neboj, mě ještě 2 dny po porodu taky nebolela a pak jsem se najednou vzbudila, koukla do zrcadla a zhrozila, co mi to narostlo :slight_smile: Ale nebolí, jen jako tlačí :slight_smile:
1. srp 2014 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke no ja se modlim aby tam jeste byla.. dost me to vydesilo, nemohla jsem se narovnat bolest podbrisku a vystrelovalo to do krize :frowning2: tak jsem se dost lekla..
1. srp 2014 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh krásná holčička.. :wink:
1. srp 2014 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 jo jo..to se člověk pěkně lekne..ale jak se říká..kontrakce poznáš..jsou pravidelné.....toto jsou poslíčci... :wink:
1. srp 2014 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no pekne to bolelo.. opetovne se ve me rozvinul muj strach :grinning: urcite to budu mit s tema krizovyma bolestma.. :frowning2: ja se nemohla hnout.. nez jsem si dosla vubec na zachod tak to pekne trvalo :grinning: pak mi trochu pomohlo houpani na mici a pak jsem si dala hodne teplou sprchu.. bolesti zatim presli,ikdyz obcas to jeste citim ale zato malou jsem asi nakrkla.. myslim ze mi prokopne bricho :grinning:
1. srp 2014 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No uz jsme ve finale.. snad tam malinka jeste minimalne dva tydny vydrzi.. nevim jestli ted mam odpocivat nebo jestli zitra muzu na vylet..
1. srp 2014 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 taky jsem měla strach..no já je měla furt...v porodce...kočíí zvládnout to prostě musíš, neboj.... :wink:
1. srp 2014 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 Jasný, samozřejmě, že už musíš být nachystaná, že to může kdykoli přijít :slight_smile:

@muddledgirl Ještě pořád jsi si nezměnila ten termín porodu :slight_smile: resp. že už nejsi těhotná - nebo jsi slonice :grinning: a my o tom nevíme :grinning:
Psala jsem ti postup už někdy dřív, ale nevím kdy, kdyžtak napíšu znovu :slight_smile:
1. srp 2014 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no musim no.. :slight_smile: ty jsi mela poslicky porad?? Asi je ted uz muzu cekat kdykoliv co???DNeska to bylo asi poprve..
1. srp 2014 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke no kdyby me ty bolesti dnes nevzbudily tak jsem byla v klidku.. ted premyslim zda zitra jet na vylet nebo nee
1. srp 2014 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988
@muddledgirl Tak to já neměla ani poslíčky, takže nevím, co to je :frowning2:
No výlet, to musíš zvážit sama, jestli dneska bude už klid, jak jedete daleko, jak to bude náročné, ...
A hlavně si s sebou vem radši i tašku do porodnice :slight_smile:
1. srp 2014 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke no chceme jet do muzea parnich lokomoti a pak lokomotivou do Kolesovic.. :slight_smile: takto by snad nemuselo byt tak narocne.. :slight_smile:
1. srp 2014 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh - je fakt krásná .... známým dcerka taky nejdřív lezla po zadu ...furt byla zaseklá někde pod postelí nebo skříní :grinning:
1. srp 2014 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kamisb prosim te potrebujes v podoli plinky na porodni sal?? Vim ze je to mozna jinak pri cisari, jen jestli nahodou nevis, zda by nestacilo ze by mi je prinesl pritel potom az na pokoj.. zabiraji mi misto v tasce
1. srp 2014 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 já poslíčky měla asi jen dvakrát..jako silné ms bolesti..super silné a křížové...pak x týdnů do porodu nic.. :grinning:
1. srp 2014 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - na sál mslím, že ne ....vezmou Ti pak malou ...prohlídnou zváží a přinesou podle mě zabalenou ...podle mě stačí až pak na pokoj ...nebo si hod do tašky teřba jen 2-3 ...
1. srp 2014 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek