• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

@marke já to měnila už milionkrát..
1. srp 2014 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 proč ne..někdo má poslíčky x měsíců před porodem... :wink:
1. srp 2014 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jj to jsem mela dnes.. :frowning2: ty zada byly snad horsi nez bricho a dohromady teda parada :frowning2:
1. srp 2014 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke aha tak po zadání nechci říct....jestli se snažíme o miminko se to změnilo..je to ujetý....
1. srp 2014 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jj asi jo... mam jich tam dano cele baleni a to je zbytecne to mi pak pritel prinese... dekuji
1. srp 2014 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 bude hůř... :grinning: :grinning: :grinning: Hele kočko...jsou vyjímky..který maj za chvíli odrozeno...Vůbec ničím se neděs.....já si říkala taky jak rychle to zvládnem... :wink:
1. srp 2014 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja jsem oplachovala pipku a stehy dubovou kurou a sprchovala a obcas promazla sadlem.Byla jsem od ucha k uchu rostrihla po tech klestich a jeste pred koncem sestinedrlu jsem sexovala ..zahojilo se mi to rychle....ale mne se hoji rychle vsechno :slight_smile:
1. srp 2014 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@brsh ta je boziiiii :slight_smile:))) couvacka prtava no u nas zaciname cestovat po postylce a posteli..kdyz nespi tak se furt hybe ze nejde moc prevlect a prebalit furt je v pohybu..krasne zacina past a je vztekla trochu, ze se po brise neumi premistit jeste k hracce....;))) uz je s ni taky sranda I kdyz ne takova jako s Adi .;) Adi je bozi ;)
1. srp 2014 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Dnes nam jsou 2 mesice ;)
1. srp 2014 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@janice_opice teda ta ma kukadla.. je nadherna... :slight_smile:
1. srp 2014 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - gratulujeme :wink: já i přísavka :slight_smile: i když teď byl s dědou na procházce a ještě hodinu spal pod oknem v kočárku. aspon jsem si hodku ještě pospala ...dneska v noci jej hodně bříško trápilo.
1. srp 2014 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice krásná prdelka
1. srp 2014 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no já to dnes nepřeháním se sprchou..protože to místo,které mě chvílema dost bolí,tak nemá pořádně přístup vzduchu...větrám co to de...a mažu tím gelem z dubový kůry..tak uvidíme no..
1. srp 2014 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Jojo, je to pěkně blbý. Taky jsem to hledala, abych se toho zbavila :slight_smile: Ale našla jsi to, tak super :slight_smile:
1. srp 2014 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
@janice_opice Taky moc gratulujeme k 2 měsíčnímu výročí :slight_smile: Je k sežřání :grinning:

Tak dneska jsem prvně půjčila kočárek - tchyni a tchánovi - šli se vyvenčit asi tak na půl hoďky, tak jsem si v klidu aspoň na chvíli sedla - tedy sedím pořád, ale spíš mám na mysli, že jsem na chvíli vypnula :slight_smile:

Malá dneska spinkala hezky (ťuk ťuk ťuk). A prdění a tlačení nám jde líp, tak snad se to začne rovnat. Já dávám před kojením BabyCalm (je to přírodní) a když začne tlačit, tak dám Sab Simplex. A nevím, jestli je to tím, nebo věkem, ale je to o hodně lepší (ťuk ťuk ťuk).

@muddledgirl Tak ať se rychle zahojíš. To jsem si myslela, že to trvá po přirozeným porodu kratší dobu. To já opuchliny nemám žádné (jak jsem porodila a snížily se hormony, tak se ztratily) :slight_smile:
1. srp 2014 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marke - taky už jsem manželovi psala aby ten babycalm koupil ..dr.max drogerie je mají taky tak snad v Nymburce budou mít. A uvidíme no.
Dneska v noci to bylo poprvé trochu náročnější ..po kojení ho to nějak chytlo a furt se kroutil ...chudínek.... :frowning2:

Ale i mě dneska bolelo břicho tak neví co jsem včera snědla ...možná ta br.kaše 3 den už nebyla dobrej nápad.
1. srp 2014 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke já mám otekloub jen pipkuo_O:-/
1. srp 2014 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb O náročných nocích také vím :slight_smile: Tak hlavně, že víš, že něco bylo špatně. Nejhorší je, když právě nevíš, co mimi prohání. :frowning2:
No zkus a uvidíš. Malá, když je pije, tak jí kručí v bříšku - pokaždé :slight_smile: No a pak ji to většinou jde spodem :grinning: Tak bych řekla, že to dobře maže :grinning:
1. srp 2014 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl :grinning: Tu jsem právě měla v těhotenství a po porodu hned klid :grinning: A stehy máš tedy zahojené?
1. srp 2014 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke to já až teď... :frowning2: ne ne...stehy ještě jsou a ty dva moc zahojeně právě nevypadají...a bolí jak sviň...skoro celý den větrám a namazala jsem to něčím z lékárny...

Ty jo..co je tu mimís..tak andulka je pěkně ofláklá...teď mi sedí na zádech a jde mi k rameni...a teď ťape po klávesnici..přítele mrskne,a ž to uvidí..
1. srp 2014 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, odepisu vam z domova, ale ted se musim pochlubit :wink: Adinka si sama sedla. Ja ji fakt zboznuju, laska moje
1. srp 2014 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
holky mam jet na pohotovost kdyz mam dost silne pichani v podbrisku?? Nemuzu sedet ani lezet jen chozeni davam..nejdou to kontrakce ale fakt nevim co to je.. navic v podoli maji stop stav takze bych rodila jinde kdyby se neco delo a to nechci
1. srp 2014 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 radeji vyraz, treba Te vrati, ale taky nemusi :wink: drzim palce!
1. srp 2014 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - pokud se Ti něco nezdá, je rozhodně lepší jet....než si pak něco vyčítat.
1. srp 2014 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb u nás je to stejný, taky jí pořád někde lovim :grinning: A jak Adámek? Krásně baští?
@janice_opice - jooo, asi mi odzvonilo s pohodou u kafíčka :grinning: Ale jsem na ní tak hrdá. Vali je krásňoučká, na to muchlování už mi takový miminko chybí - ale čas bych vrátit nechtěla. Já si jí nejvíc užívám od čtyř měsíců :slight_smile:
Holky, a malá mi včera snědla na první pokus celej banán :confused: :grinning: Tak dneska ke sváče bude jablíčko, trošku doslazený banánem právě. A odpo krupička taky s banánem. Jí to rozdělim :grinning: k obědu dýně hokaido. Jsem zvědavá :slight_smile:
2. srp 2014 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 tak co kočko?
2. srp 2014 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky :wink: tak nas pustili domu. Balim veci do porodky pro me a Aleska. Pripravuji postylku a prouteny kocarek do obyvaku at to tu je kdyby nahodou.pac u me se nikdy nevi. Pry kdyby se cokoliv delo tak mam ihned prijet a aleska uz vyndaji.jee jak ja se na nej tesiiim.jinak termin cisare 20.8. Uvidime zda to tam dotahnem.nic akutniho nechci tak doufam ze vyrazime. Ve stredu mel alesek uz 2600 g. Je to nas chlapak :wink:
2. srp 2014 ve 13:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 tak jak si dopadla??
2. srp 2014 ve 13:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm - tak zase na chvíli doma, to je super co. Tak hlavně nejančit s přípravama ....
my třeba teprve včera přilepili ty samolepky na zeď.

jinak holky od včerejška sledujeme hračky ...najednou z ničeho nic :slight_smile: tak se už na chvíli "sám" zabaví :wink:
2. srp 2014 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jo včera jedl v 17:50 v 19h koupání a mazání po 20h chtšl zase jíst a tak dostal pak šup do postýlky ...sice naplno zabral až kolem 21:30 ...ale na kojení se vzbudil až v půl 3 :slight_smile: a ted drží 3-3,5hodiny.
2. srp 2014 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek