• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@brsh - hihi, baští dobře naštěstí mlíčko je ...tak jsem ráda ....dneska doděláme 1 pleny a musíme koupit 2 ...ty 1 už nám moc nejsou přes bříško :grinning: a 3 mi přjdou větší ....ale pár dní v tom vydrží.
2. srp 2014 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Tak to tě lituji, přeji Ti, aby se Ti stehy rychle zahojily. Hlavně, abys tam nechytila nějaký zánět. Jojo, větrej, větrej.

@petulak1988 Tak jak to s tebou vypadá? Že by přeci jen další miminko už chtělo na svět? :slight_smile: Myslíme na Tebe.

@brsh Tak to je super, že tak krásně baštíte ovoce :slight_smile: Zeleninu už tedy zvládáte všechnu? A kdy jsi začala dávat příkrmy?
Ty jsi někdy měla čas na kafíčko? Já si to nyní nějak nedovedu představit :slight_smile: Dneska jsem malou zase měla na hodinku v nosítku, abych uvařila :grinning: Jen se mi zdá, že se mi tam (i v té vložce) naklání, aby neměla skoliozu. Tak ji nechci moc dlouho nosit, dokud si nezpevní záda. Ona se tedy na tu stranu naklání dost často, asi tím, jak jsem ji měla vždy položenou na hrudi. Ach jo, snad to je jen tou nezpevněnou páteří. Když ji dám na záda, tak se většinou narovná.
Psala jsi, že si Adinku nejvíc užíváš od 4 měsíců. Můžu se zeptat proč?

@brsh @janice_opice Já mám pořád pocit, že tím, jak mi Klaudinka roste, něco mi uniká, něco se mi ztrácí. Prostě jsem plná hormonů a nějak nechci, aby mi to miminko vyrostlo (i když mi tolik pláče - ale už se to lepší). Ale je pravda, že se zase neopak hrozně těším na ty další pokroky, až se na nás usměje, až ji budou bavit hračky, až začne žvatlat a lézt, ... Jen mi je pořád hrozně smutno a nevím proč. Nějak mi je ze všeho (co se stalo a děje) do breku. A nějak se pořád nemůžu srovnat s tím, že jsme ji bez jejího přičinění, i bez mého (vše bylo v pořádku), vyndali ven dřív. Mám pocit, že chtěla ještě chviličku dozrávat v bříšku.
Nojo, hormony - to jsou potvory.
Jo a nějak mi hrozně chybí ten stereotyp s manželem - odpolední káva, večerní vínko a posezení v kuřárně. Manžel je pořád v práci a když ne v práci, tak dělá doma venku, tam já být nemůžu, když pořád kojím, ukládám, chovám, masíruju, ... a snažím se doma něco udělat.
Ach jo, nechci vás holky tím nějak zesmutnit ani otravovat, ale potřebovala jsem se vyzpovídat.

@beryltm Jééé, tak to je super. Ale už jsi taky vydržela dlouho, takže teď by to už bylo v pohodě :grinning: Už to máte za pár.

@kamisb Já chci takyyyyyyyyyyyyyyyyy, aby malá už spinkala dýl než 2 hodiny od usnutí :slight_smile: A to přišlo z nenadání? Nebo jste se nějak přičinili? Jojo, je to asi tím, jak rostou, už je Klaudinka taky trošku lepší, už i přes den spinká 3x :grinning:
Už měníte pleny? Teda, vy rostete :grinning: Já mám doma ještě jedno balení (78 ks + nějaké zbytky) plen č.1 a myslím si, že nám tak akorát vyjdou. Mám tedy plíny tak cca na 12 dní. Pak kouknu, jak jsou velké ty 2 a už bychom asi taky přešly. No, když vy už máte 4 kg, tak to se není čemu divit :grinning:
2. srp 2014 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - tak tohle v noci bylo poprvé, ale většinou když uložíme kolem 21h ke spánku tak se budi na pití v půl 1 a pak po 3 hodinách, ale ne od uložení ale od vzbuzení. Já hlavně už vynechávám už i jedno noční přebalování pokud se teda nepokadí....takže vlastně jednou v noci jen nakojím ...to zabere max půlhodinku a zase pokládám do postýlky a spíme. Nejlepší je to ale ráno kolem tý 7h ...si ho vezmu k sobě do postele a nakojím v leže a ještě hodinu aspon spíme. Ale je pravda, že pokud usnu i já tak se pak nesníhám nasnídat. V týdnu se většinou dokopu nějak vstát a dát si snídani ....o víkendu to neřeším ...vrazím jej pak manžílkovi a jdu se v klidu najíst.
Dneska tu byla mamka a brácha s rodinou a řeknu Ti, že jsem teda docela k.o. a přitom jsme nic vlastně nedělali.

smutek jsou asi hormony neboj, ono se to srovná ....já si většinou přes den na chvíli odpočinu díky rodičům manžela ....je to sice jen třeba na hodku max dvě denně ...ale i to je fajn.
Ted už prcek je v postýlce, ale teda ještě nespí, ale zatím nebrečí... tak bych si měla jít dát něco k večeři a pak umýt nádobí a dneska musím jít spát dřív než včera.
2. srp 2014 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky moc ted nestiham cist a psat, zitra si vas doctu v Praze jedu tam na ootoku musim si v pondeli vyridit ten rodicak.. mam nejak.moc aktivit ;))).posilam.foto naseho staronoveho chatopovozu :slight_smile:
2. srp 2014 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@kamisb to jo, ale raději bych, aby bylo vše jinak. Nějak to má na mě větší dopad než jsem čekala a mám pocit, že mě rodina nechápe :frowning2:
3. srp 2014 v 01:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to byly kočárky, my se ségrou jezdili v oranžové, jenže se porouchal podvozek, tak jsme ho před pár lety vyhodili, jak by se teď hodil u táty, klíďo bych s ním i tam jezdila, retro jde do módy.
3. srp 2014 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice a ta fialová, to je barvička, i když mě hodně lidí tvrdí, že jsem postižená touhle podobnou barvou z práce :slight_smile:
3. srp 2014 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eevvaa ja jsem jezdila v bile podle fotek..Pro Kubu jsem mela oranzovou na chate a tuhle tu mame pujcenou od sousedu, kteti ji dostali a vozili v ni lonsky leto vnuka, letos ho podefila Val a protoze cekaj dalsi vnouce tak pristi rok zase bude vyuzit :slight_smile:)
3. srp 2014 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@beryltm
@muddledgirl
@marke ahojy holky.. nn jeste jsem 2v1 :slight_smile: jen se mi hodne zkratil cipek, myslela si ze jsem po konizaci ale je pry uzavreny.. monitor pry krasny.. maly se vubec nelibil, celou dobu kopala, uplne mi nadzvedavala bricho.. na ultrazvuku vse ok, vody dostatek :slight_smile: tak mam hodne odpocivat.. uz se nepretezovat a kdyby cokoliv tak prijet.. pry to byly poslicci a tvrdne mi bricho ale magnezko uz nemuzu .... tak uz jen vydrzet.. no dost mi keslo za posledni 3dny bricho.. tak uvidime jak dlouho u me bude jeste chtit byt.. kdyz jsme tam prichazeli a ja videla napis porodni sal...tak mi bylo docela ouvej :grinning:
3. srp 2014 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted premyslim jestli uz smontovat lehatko nebo ne?? Odkdy ji tam tak budu moci davat??
3. srp 2014 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 to záleží jaký máš:-*
3. srp 2014 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin - i já bych Ti přálo aby to všechno bylo jinak. Ale stále věřím, že to jednou prostě klapne.
Je mi jasný, že to je těžký a někdy se s tím musíme vypořádávát dýl ....je to normální, kor když už jsi se těšila.
Drž se holka.
3. srp 2014 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb
@marke
@petulak1988 čau dívtky tak co jak válčíte???já stahuju formuláře a chystám si věci na ten úřad práce a smažim pýchavku mnááámmmmm
3. srp 2014 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A jeste jedna spinkacoptotahovaci ;))
3. srp 2014 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@janice_opice - teda to je obr.
hele když po něčem krkám hodně tak to asi prckovi nedělá pak moc dobře co?

jinak dneska chce zase co 2hodiny pít a trápí ho to bříško, moc nespal přes den ...teď teda spí už skoro dvě hodiny mě na klíně, kam odpadl po kojení :grinning:
3. srp 2014 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb NO já třeba krkám po paprice a celkově papriku nemůžu..takže asi nee..já si myslim, že i zase změna tlaku, Val byla dneska celá nějaká vyřízená a brečela víc než obvykle ..to počasí jim asi taky dává zabrat
3. srp 2014 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak to mu to dnešní bolení asi dělal ten domácí chleba a to byl už několik dní starý :frowning2:
tak jsem ho přendala před hodinou na gauč a furt spí :slight_smile: už to je 3 hodiny co začal jíst naposledy ...snad mu to vydrží pak i v noci ..a to jsme chtěli dneska koupat ...tak ho asi při přebalování až se vzbudí jen lehce omeju žínkou.
3. srp 2014 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tak ho vykoupej až zítra at si ho neprobereš dyk ta miminka jsou čistounká:slight_smile: :wink:
3. srp 2014 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no koupat nebudu ale omýt by to chtělo, dneska se docela zpotil :unamused: ...už se vrtí ...zase prdík
3. srp 2014 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ti kluci to maj holt těžší s těma prdama :unamused:
3. srp 2014 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - asi jo, hold to musíme nějak vydržet...snad to nebude trvat moc dlouho.
3. srp 2014 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb rikaj tak 3-4 mesice ..ja s prdama zkusenost nemam.no..tak vydrzet a bude to dobry jak se za ne vic hybat tak se to zlepsi..
4. srp 2014 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Super retro vozítko. A jak si Val v něm hoví :slight_smile: Jinak na zahradu dobrý :grinning:
Wow, tedy ta je. Tak takovouhle jsem viděla naposledy snad před 15 lety. Jo, já houby nejím, ale řízky z pýchavky jsou mňamka :slight_smile:
Tak hodně štěstí na úřadech. Nezávidím Ti je.

@petulak1988 Ahojky, tak stále 2v1 :slight_smile: Jen se holky držte. Každý den v bříšku se počítá k dobru :grinning: Dobře, že jsi jela, taky jsem jednou plašila a jela a od každého v porodnici jsem slyšela, že lepší desetkrát plašit, než jednou přijet pozdě :slight_smile:
A jakpak Ti dneska je? Tak hlavně teď už jen odpočívej. Nenamáhat se, jen lenošit. Už si lenošení za chvíli pár let neužiješ :slight_smile:
4. srp 2014 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
@janice_opice Ahojky, Klaudinka od včera děsně prdí a tlačí. Ale docela jí to jde. Jen jí to brání nějakému vydatnějšímu spánku, protože ji to vždy vzbudí a kroutí se. Ale moc nepláče, spíš se jako vzteká :slight_smile:

Včera jsme byli na návštěvě u našich a byl tam její o 6 týdnů starší bratránek a hráli asi spolu hru, kdo dýl vydrží nespat :slight_smile: Takže jsme celou návštěvu obě jen prokojily a pronosily :grinning: Nojo, aspoň si nás rodiče užili :slight_smile:

A v noci mi udělala malá čáru přes rozpočet. Vždy spí první úsek asi 3 h, pak se budí vždy po 2 h až do rána. No a dneska, první úsek zase 3 h, ale pak to nějak zařízla a vzbudila se až za 4 h. Jenže to jsem jí musela ještě trochu pomoct, protože jsem si myslela, že mi snad praskne prso :grinning: A nakonec jsem z něj ještě trošku (asi 15 ml) odstříkala (ale mám doma jen tu pístovou, tak spíš tak pro uklidnění). A teď chrní v mé posteli a tlačí, ale vstávat ještě ne. Tak uvidíme, jaký bude den :slight_smile:

Hele, hledala jsem nápady do čeho zamražovat MM a našla jsem zajímavou myšlenku, že do sáčků na led. Prý vyzkoušet, jak jsou velké a kolik má ta jedna "bublina" ml a pak si vždy vyloupnout jen potřebný počet bublin. Přišlo mi to jako dobrý nápad. A nezabere v mrazáku moc místa :grinning:
4. srp 2014 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke jj byli jsme vcera na zive kapale odpoledne v mnisku.. fajn polezeni na louce.. :slight_smile: a pak jsme si dali veceri v pekne restauraci ..nazvala jsem ji posledni veceri pane..pak uz pujdeme az s prdolkou :grinning: bricho me tlaci..hlavne v noci ale to uz musim vydrzte..jsem rada ze vim co ty bolesti byly.. snad jsem stale zavrena na ten tyden co jsem tak jak mam byt..v ctvrtek mam prvni poradnu.. :slight_smile: dekuji ze jsi na me myslela.... :slight_smile:
4. srp 2014 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice, @marke - tak holky nevím ..ten babycalm ...musí se tomu nechat pár dní než to začnefungovat nebo jak by měl být vidět rozdíl?
jsem si myslela, že třeba bříško přejde úplně ...on totiž umí tlačit a kroutí se jen chvíli a pak je klid... v noci jsem to začala střídat jednou tohle a jednou ten sab simplex ..snad to nevadí ...on mi ty ředěný kapičky spíš plive totiž.
Jinak po 3 hodinovým spánku večer ...se pak vzbud před 1h a pak po 3h (ale to jsme pak přes hodinu blbli a nechtěl spát - až jsem mu pak musela dát ještě cucnout z druhýho prsa a to ho uspalo) ..ale zase pak spinkal až do 7h ...a pak ještě do 9h.
Pak chvíli koukal v postýlce na hračky a teď už zase baští. Snad zase na chvíli usne ...potřebovala bych něco odžehlit a hlavně si uvařit oběd.
4. srp 2014 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - snad budou úřady v klidu ....a moc nebudete moknout ...jsem se v 10h iblékla, že půjdeme ven a začalo lejt a prší furt ..snad usne pak na chodbě v kočárku ...a nebo u prsa :wink:
4. srp 2014 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky budíte na krnutí, když usne u prsa?
4. srp 2014 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ja ji nebudim vetsinou...
4. srp 2014 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek