• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
autor
@marke ja si na zamrazpvani koupila ty kelimky od Aventu a pak do nich budu davat I prikrmy a tak...jsou s vickem a da se na ne nasadit od lahvicek uzaver s dudlem
4. srp 2014 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice, @marke - kamarádka ty kelímky měla taky a jsou super.
4. srp 2014 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jj mne je prave poradila kamaradka a prave do nich zamrazuje jidlo, kdyz uvari tak aby bylo I na jiny dny a tak...je z nich nadsena ja uz mam.3 zamrazeny
4. srp 2014 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Ahojky. Dej tomu čas. U nás to nevymizelo úplně, ale líp se jí tlačí (nebo spíš to je asi projímadlo :grinning:) Já bych řekla, že znatelné to bylo tak za 3 dny.
Já ji nebudím. Opřu si ji ve spánku a chvíli počkám. A buď si odříhne nebo ne.
4. srp 2014 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Aha, tak to já od aventu měla jeden kelímek s víčkem v nějaké reklamní tašce. Ale ten má dost široké hrdlo, na něj asi savička nejde. Ale od aventu se mi líbí potom ty lahvičky,že jsou rakové široké jak prso :slight_smile:
4. srp 2014 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke na ten kelimek je redukce a na to jde pave ta objimka se savickou z aventackych lahvicek
4. srp 2014 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si nedovedu představit, kolik toho v příkrmech pak malá sní. Aby člověk nezamrazil hodně ml a pak to zbytečně nevyhazoval :slight_smile: A stejně tak s MM. Kolik toho teď tak jako +/- miminka vypijou?
4. srp 2014 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Aha, jo tak :slight_smile: Tak ty jsou super :slight_smile: Ale já neodstříkávám.
4. srp 2014 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 Super, tak to jsi si to ještě užila :slight_smile: Jojo, s tou večeří máš pravdu, taky jsme chvíli před porodem byli :grinning: Tak se držte a vydržte :grinning: A dej vědět, jak poradna.
4. srp 2014 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke taky zamražuji do sáčků na led..má asi 10 ml...jedna bublina... :grinning:
4. srp 2014 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 hmm..tak to máš od narození..tak super..zatím malému se v lehátku nelíbí... :frowning2:
4. srp 2014 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já jo...jinak mi z 99% blindí.....vždycky mi usne u prsa..
4. srp 2014 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jj jen nevim zda to nenecham na priteli az budu v porodnici :slight_smile: ted lezim, jak sedim tak me picha podbrisek
:frowning2:
4. srp 2014 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 tak hajej..já skoro furt ležela ty poslední týdny..
4. srp 2014 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak to mě naštěstí neblinká ....případně jen lehce něco vyteče z pusinky, ale to není ani lžička..a tím, že když spí a má hlavičku na stranu tak to moc neřeším.
4. srp 2014 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no dnes se male neco nelibi tlaci tak silene na zebra ze uz nevim co to je :frowning2:
4. srp 2014 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, vy všechny odstříkáváte? A z jakého důvodu?
4. srp 2014 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já taky někdy ne...když jsem hodně unavená...ale snažím se skoro pokaždý....ale malej hltá a přecpává se evidentně..doktorka říkala,že blinká přebytky.. :grinning:
4. srp 2014 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 hmm..chůdě...zkus si dát něco dobrého kouknout na film a spinkat..
4. srp 2014 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke v porodnici jsem myslela,že mi prasknou prsa ...což je normání 2-4 den od porodu..a laktační poradkyně říkaly,že prso má být prázdné po nakojení ....že mám zkusit odsávat doma...no a před pár dny jsem odsála i 160 za den....v podstatě se tím předchází zánětu... :wink:
4. srp 2014 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - já jen vymačkám prso pokud tam někde cítím něco tvrdýho ...jinak ne. Ale poslední dny mám pocit, že mu to nestačí ...snad se nabídka zvýší jak všude píší, že když chce prcek víc, že se za dve tři dny udělá i víc mlíka. V noci byl klid až když jsem mu dala napít ještě z druhýho prsa.
4. srp 2014 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl snedla jsem dva chleby s marmeladou misto obeda, okurku salatovou a pullitr mleka..mala skyta a zacina bourit, skoda ze se po bource ten vzduch vubec nezmeni :frowning2:
4. srp 2014 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kdyz jsem koupila tatarku v patek, v sobotu se nazcla...mohu ji jeste dnes??
4. srp 2014 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 hi..já zas dneska samý výživný věci.....no..byla jsem s kámoškou venkku....já šla do Lidlu...ona počkala s prckem venku a jsem zas zpocená a můžu do sprchy...
4. srp 2014 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 je to tam napsaný...asi dva týdny se může
4. srp 2014 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jj ja vzdy ted jedla jen cerstve otevrenou tak super.. k veceri bude smazak a brambory... :slight_smile:
4. srp 2014 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke jj ja mam hodne mlika tak odstrikavam...porad mi tece
4. srp 2014 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 mňam :wink: my řízek kuřecí..
4. srp 2014 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke jo jo ..mně taky teče ..
4. srp 2014 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Jani..za jak dlouho nejdýl vypadají ty stehy?
4. srp 2014 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek