• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

autor
@sasanka033 ;)))to dost pochybuju jen doufam ze jich bude aspon 5
23. zář 2013 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak cooooooo?????????????
23. zář 2013 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek jeste nevim,cekam maji skluz
23. zář 2013 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice držím palceeeeee :wink:
23. zář 2013 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jezis mne snad klekne pumpa, kde ses???:slight_smile:
23. zář 2013 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 tak po 5 dnech stimulace nalevo 6 foliku cca 9 mm a na pravo 3 9 mm takze nic moc
23. zář 2013 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice nic moc?? jak to myslis nic moc? ja jich mela pet dohromady!!!! ty voe raduj se, vzdyt jsi i chtela aspon pet a tohle je 9!:slight_smile: huraaaaa:slight_smile:
23. zář 2013 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice 9 je krásný číslo :wink:
23. zář 2013 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@sasanka033 @danaho no ale jsou male pocet je ok ale jsou to prcci :(
23. zář 2013 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Jsi teprve 5 den stimulace,to ještě dorostou. A jdeš ještě na UTZ?
23. zář 2013 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice aha, ale ja tam byla taky 5DC a nesli jeste ani zmerit poradne, jak byli malinky a musela jsem tam 7DC znova! a to meli tech 12 uz.
23. zář 2013 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho no ja vim jak to bylo minule tak uz bojim tak uvidime.jasny ve stredu vecer cetrotide a ve ctvrtek rano na kontrolu....fakt mam strach ze to zase nedozenou jako posledne.
23. zář 2013 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak snad to aspon trochu dohoniii minule jsem stimulivala 3 tydny a kousek s temahle davkama se mi to fakt prodrazi
23. zář 2013 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice hm, to je jina vec no...ze by sis musela stimulku prodlouzit, ale nehazej flintu do zita! treba jeste budes mit ohromnou radost, ze porostou jak z vody!
23. zář 2013 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 no uvidíme,ale vím jak to bylo minule....stagnovali a stagnovali....snad trošku povyrostou jak říkáš, třeba ve čtvrtek ráno budou aspon 15 mm:slight_smile: ale po tom všem stojim nohama na zemi. Ted mám Menopur do středy a pak bych musela dokoupit :///////
23. zář 2013 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ja vim, zlato, mas zkusenosti az az. no holt musime doufat, jsi na zacatku stimulky, teprve za tejden bude jasneji a pri OPU bude vubec teprve jasno, jak do vlastne dopadlo.
23. zář 2013 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já vím,že se bojíš. Každý cyklus je jiný a nikdy se to nedá říct dopředu. Je to jen o nervech.
23. zář 2013 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@danaho no já mám akorát nervy z toho, že je to poslední cyklus, tak si moc přeju,aby to vyšlo:slight_smile:...a já ty cykly mám tak nějak podobné právě, takže už vím no.... ale díky za podporu
@sasanka033 no to je jasný, tak uvidíme, kéž by kéž by....jdu dát vitamíny a chvilku se natáhnout.. Hele já si asi píchla omylem o 50 jednotek víc to neva ne?
23. zář 2013 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no spis to neva nez va bych rekla. ale rekni jim to, az tam pudes zas, az si to zapisou, kdyby tam treba byl nakej vykyv. jasne, natahni se a odpocin si, ty nervy cloveka ztahaj vic, nez kdyby bezel maraton.
23. zář 2013 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já vím co prožíváš jsem na tom stejně,taky mám ten poslední pokus. Minule jsem měla 3 embrya a teď 1!!! Tak mě to posekalo. A u tebe to může být naopak. Minule blbí a teď to bude dobrý. A navíc ti teď zvýší dývku léků,tak určitě dorostou. Pořád tomu věř. :slight_smile:
23. zář 2013 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@danaho @sasanka033 no holky te jasny ze to nevzdam ale priznavam,ze 8. Ivf je fakt uz I na me moc......ale nevzdam to to si piste :wink:))
23. zář 2013 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@danaho a jak jsi na tom ted v jake fazi?
23. zář 2013 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice teď čekám na to až mi zavolají jestli je to jediný embryjko zdraví. Mají na to až 3 týdny a dneska je to týden co ho vyšetřují. Dneska jsem dostala MS,tak jedu za týden v pátek do Brna na UTZ a pokud bude vše v pořádku tak mě pak čeká KEt. Buď tohoto vyšetřeného embya pokud bude zdravé a nebo tam mám jedno zamražené co nešlo vyšetřit. Takže transfer bude určitě.
23. zář 2013 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky, dneska je fakt spatnej den. mam hrozne spatnou naladu, je mi uplne smutno, ouzko, to co tady ctu o vasich pokusech me strasne mrzi a jsem nasrana, jak je to nespravedlivy...
23. zář 2013 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 na mě to taky dneska padá,ale se spíš začínám bát toho co mi zavolají. Hele taky u vás prší?Ttady od rána. Typický podzimní hnusno :angry:
23. zář 2013 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho dneska je snad prvni den asi po dvou tejdnech, kdy jeste nespadla ani kapka.
23. zář 2013 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 všechno se to nahnalo k nám :grinning:
23. zář 2013 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho no asi uz se to ale vraci zpatky!:slight_smile:
jako dneska fakt spatny no...jdeme vecer na bedas, tak se z toho snad vymlatim.
23. zář 2013 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Ta si to užij a pořádně do toho třískej :grinning: Balím to v práci a valim domů. Tak zatím papa :wink:
23. zář 2013 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Ahoj, dopadne to dobře :wink: , zavolají jsou vhodná k transféru!!!! Ale, že jsi nervozní to chápu....Držím všechny palce :wink:
23. zář 2013 v 16:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek