• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. října 2017 
@muddledgirl prosim te muzu uz pit malinik??Nebo se muze cele tehotenstvi??
4. srp 2014 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jezis zlato to ja uz si vubec nepamatuju, ale myslim, ze posledni tak maximalne do 3 tydnu ale spis driv..
4. srp 2014 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb dík, já vím, že už máš jiný starosti... je to těžký a pořád se to nechce pustit ....
4. srp 2014 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Kami, malý babycalm pomáhal, ale stejně trpěla na prdy do konce třetího měsíce strašně moc. A to ještě dostávála Sab Simplex, kmínový odvar a prostě všechno možný. Teď teprve jsem přestala s kmínem a až dodělá Sab, tak zkusím přestat i s tím. Prdy jsou svině prostě :frowning2: ale věř, že bez pomocníků to bude ještě horší. Dávej Adámka co nejvíc na bříško!
4. srp 2014 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 maliník pít můžeš, ten Ti porod nerozjede :slight_smile: Jsem ráda, že jste ok! Držte se, holčičky!
@marke - no zkouším různou zeleninu a něco jede víc, něco míň. Začala jsem s příkrmy asi před třemi týdny. Třeba batáty jsou ok, ale dýni mi teď totálně ignoruje :grinning: přitom je taky dobroučká. Nechce jablíčko, ale banán sotva vezmu do ruky a už ho do ní musím ládovat :grinning: Dneska odpo dostala krupičku s banánem a nestíhala jsem krmit, hehe. Maso začnu až za dýl, to má čas. Teď zkusím nějaký to ovoce a pak jogurt. Koupila jsem si jogurtovač, tak budu dělat domácí. A s tím užíváním.... Tak malá fakt řvala. Moc jsem si na tom neměla co užívat. Jako miminko, dobrý, hezký, voňavý....ale nešťastný s trápením. Takže jen co se zlepšily ty její uplakaný dny a noci, tak jsem si začala užívat i já. Usměvavou, šikovnou holčičku... Teď se zase pořád vzteká na kolínkách, že jí nejde lezení :grinning: a přes den jí moc nejde spát v postýlce, jelikož je hned na čtyřech a péruje, hehe...no máčo. A ještě k tomu ergu - dávala jsem tam malý třeba srolovanou plínku, když byla ještě úplně pidi. Aby jí nelítala ta hlavinka :slight_smile:
4. srp 2014 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 určitě...já ho teda nepila....
4. srp 2014 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jasný chápu...no my máme 15 dní od porodu...a těch pár se tam drží jak klíště.... :grinning:
4. srp 2014 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Jani..dnes přišla manduca..nějak jsem to nezvládla tam sama malýho dát...vrr.. :angry:
4. srp 2014 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh a nevis kolik muzu??Dva salky denne?? dekuji moc.. no ja jsem take rada ale zase me desne boli spodek a podbrisek..tlaci uz desne.. asi uz je dole pripravena.. :slight_smile: tak uvidime.. verim ze nakonec budu jeste prenaset :grinning:
4. srp 2014 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin - ale prosím Tebe jiný starosti ....taky budeš mít ....i když vím, že tahle slova moc nepomáhají ..drž se ...myslím na Tebe a moc přeji a držím palečky, aby se to štěstí usmálo i na Tebe.
4. srp 2014 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh - tak já teď střídám ten babycalm a sab simplex...já piju ty fenyklový čaje...dělá je z koj.vody a dovám lžičku i jemu. Masírujeme bříško fenyklovým olejíčkem.
A na bříško ..no dáváme asi jen 3x denně ....protože když nespí tak se někdy fakt vzteká tak ho nechci ještě víc rozčilovat, ale přiznám se bez mučení že na to hodně zapomínám :angry:
4. srp 2014 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb musíš vydržet. Prdy jsou prostě děsný :frowning2: Ale jednou zmizí jak pára nad hrncem :slight_smile:
5. srp 2014 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky co pomuze na zacpu?? Cpu se broskvi, piju hodne mlika.. a kdyz nejdu denne tak me ten podbrisek boli jeste vic..ted se tu houpu na mici protoze na zidli uz proste sedet nemuzu, to me boli konecnik a podbrisek.. :frowning2:
5. srp 2014 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 já v těhu chodila pravidelně..na to,že jsem se cpala furt sladkým...zkus švestkový kompot...ale jinak mi pomáhaly určo jablka, jogurty, acido,ovoce,zeleninka..A hlavičku máš už úplně dole...?že Tě furt bolí ten konečník....ale pak bývaj aspoň rychlejší porody...když je miminko sestouplé..
5. srp 2014 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no rikala mi ze kdyz me picha v pochve, boli podbrisek a tak takze malinka uz je dole tak asi jo :slight_smile: to pichani mam casto.. no s tim podbriskem je to des ale na pohotovosti bylo vse v poradku tak to beru ze se dole pripravuje porod a holt jsem odkazana na mic.. :slight_smile: ve ctvrtek jdu do poradny tak uvidim co mi reknou.. no ja jdu vetsinou obden ale uz hure.. asi to muze byt i tim ze deloha to tam utlacuje nebo nevim
5. srp 2014 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl a co mrnousek??? :wink:
5. srp 2014 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 jo kočíí to je možný...fakt nevim...jestli je dole hlavičkou,tak to je super...že se připravuje..no už se Ti to pomalu holka blíží a neboj se nic..Jasně,že jsem trošku dostala strach,když rupla voda....ale pak už jsem byla v péči odborníků..tak jsem byla docela v klidu...Mrňousek dobrý..včera hezky chrupkal...měl pauzy dvě mezi kojením tři hoďky..no ale od té doby zas tak po hodině..no uvidíme..teď spinká..je od kojo hodku a půl..tak možná těch pár věciček vyžehlim,co tu mám.....
5. srp 2014 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jj je hlavickou dole.. a podle ultrazvuku uz v panvi podle toho kde me tlacila a ultrazvukem a na to rekla tady uz je hlavicka.. a asi i tim se zkracuje ten cipek.. v poradne byl jeste dlouhy a ted uz rikala ze je sice uzavreny ale zkraceny.. :slight_smile: tak uvidime kdy se ji bude chtit vykouknout.. :slight_smile: mohla by na mej svatek 17.8 :slight_smile: to uz budu 38+2 :slight_smile: ale bojim bojim :slight_smile: snad vse zvladnu jak mam a bude vse v poradku
5. srp 2014 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - my měli večer sakra bolení usnul až po nakrmení v 22h ...ale pak jedl až v půl 3 :slight_smile: sice se mezitím budil ale jen na tlačení a spinkal dál ...ráno zase bolení, ale pak jedl v půl 9 a pak si chvíli "hrál" a od půl 11 spal v kočárku až do 12:30. ted papá ...no spíš už zase usíná ....
5. srp 2014 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nemáte tip kde koupit kojící trika za rozumnou cenu? nemám žádný až půjdu někam třeba na návštěvu nebo do Prahy k doktorům. :frowning2:
5. srp 2014 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jak tooo nezvádla manducu???
5. srp 2014 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice nejde mi tam miminko dát no...se bojim asi..
5. srp 2014 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Lidl..a vydržej...jinak já chodim i po sekáčích..jsou tam kolikrát značkový věci za pár kaček a jak nový..
5. srp 2014 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tak s tim pockej az budes mit Samika vic v ruce ;)
5. srp 2014 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice asi jo....prostě jsem ho musela položit...nožičky jsem mu tam nenandala... :grinning: :grinning: :grinning:
5. srp 2014 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska poporvé prcek řval v kuse snad hodinu, nakonec šel ještě na prso a teď je už v postýlce, tak snad usne. Je to hrozný jej takhle vidět a nevědět jak pomoct ...nic nepomáhalo ...jen přiložit k prsu.
5. srp 2014 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Díky, jsi zlato. Dneska jsem se trochu zhroutila.. Byla jsem u Maličkový :frowning2:
5. srp 2014 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jak ja vam zavidim ze uz mate prdolky u sebe.. ja uz nevim co s tim brichem..choulostivka ffakt nejsem ale boli me cely den jako v ten patek co jsem sla na pohotovost a tam bylo vse v poradku..ten podbrisek tahne, krece kdyz vstavam z lehu nebo sedu a naopak kdyz si sedam a leham.. fakt uz nejak nemuzu :frowning2:
5. srp 2014 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin - ahoj, to mě moc mrzí :frowning2: zas nějaký špatný zprávičky nebo z tý konzultace?
5. srp 2014 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - neboj dočkáš se.... já dneska jak vřeštěl a já něvěděla co s ním, tak bych ho nejraději nacpala zpátky do bříška.
5. srp 2014 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek