• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

@kamisb jo jo...taky u nás toto pomáhá....hodinu nám ještě nasštěstí neřval...
6. srp 2014 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb :slight_smile: jo to ti verim ze to musi byt hrozne kdyz nevis co muje.. me kdyby tak nebolelo to bricho tak by to bylo v pohode.. spis se bojim aby s ni bylo vse v poradku a tak.. zitra jdu poprve do toho podoli tak uvidime
6. srp 2014 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - ráno se zase probudil a plakal ...tak jsem mu dala rovnou cucnout a u toho se hezky vyprděl.
Tak nevím no ...asi ho raděi vždycky rovnou přiložím ...jen se bojím, že už zase nějak hodně přibírá ...ikdyž asi má za týden o skoro 300g zase víc ..podle naší váhy, ale je to normální na vážení, takže nevidím gramy.

Teď si povídá v posteli v ložnici. Jo a v noci se pak vzbudil na pití až v půl 3 zase. Což od 20:30 je dobrý.
6. srp 2014 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - tak pak napiš dojmy.
6. srp 2014 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jj dam.. a co tam delaji??
6. srp 2014 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jak často a kolik toho kmínovýho čaje malýmu ? ted si vzal pár lžiček
6. srp 2014 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak to u nás pláče taky vždy když se probudí..ale vždy to má nějaký důvod.Já vim,že váš je starší,ale záraží mně,že spoustě maminkám neříkají ať děti budí.Mně řekli už v porodnici a pak i dětská,že mám mimíse budit v noci nejdýl po 4 hodinách a ve dne po třech....Tak nevím proč nám to říkali..a spoustě lidem ne...to je zvlláštní...já váhu nemám...tak snad bude dál přibírat no...nám asi konečně začíná vyžadovat kojní cca po 3 hodkách...ale zas mín spinká....v noci dělal tisíce yvuků...no znáš to...
6. srp 2014 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb holka nevim ja ten kminovej odvar pila sama....Valce jsem to nedavala ..ona s tema prdama je v pohode zlobi ji jen nekdy trochu....
@muddledgirl jinak ja musela budit po 3 hodinach pac byla nedonosena ale ona se tak po 3-4 hodinach budila sama jen v noci spala I 5 az6 hodin ja ji nebudila pokud mimco pribira a je spokojeny samo si reguluje potrebu spanku..zrovna vxera jsem o tom spabi miminek do 4 mesicu cetla
6. srp 2014 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb brsh to bude vedet :slight_smile:
6. srp 2014 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - pokud přibírá jak má tak se v noci budit nemusí ...ono to je pokud by byli malý nebo aby se neztratila laktace. V noci ho fakt nebudím a přes den dýl jak 4 hodiny nevydrží takže to fakt neřeším.
6. srp 2014 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - snad odpoví :slight_smile:
a co na úřadech dobrý?
6. srp 2014 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@kamisb spíš to máš pít Ty no...co jsem četla...ale nejsem žádnej odborník....každý stejně má jiné názory na všechny...

no...tak to čučím..proč mi to říkaly i holčině co se mnou byla na pokoji....teď chtěl kojit až po třech hoďkách a málem mi prdly prsa..tak jsem odsála něco...Protože zatím jsme přibírali...narodil se 3520...v nemocnici nevím na kolik spadnul a odcházel s 3300...po týdnu 3500,což je prý v normě...No..ale u nás je to zatím jedno..protože tři hodiny fakt nespí..i když už se blížil včera v kočárku..déšť nedéšť trajdaly jsme s kámoškou....
6. srp 2014 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočky...když jste šly nahlásit malého na pojišťovnu...chtěli po vás nějaký doklad o mateřské...přítel tam byl a že prý má donést potvrzení o mateřské. Přijde mi to jako blbost..jediné co mám je žádost o mateřskou...kopii..nic jiného nemám...
6. srp 2014 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - jen malého rodný list ...ale je pravda, že jsem vypisovala nějaký papír kdy jsem na mateřskou nastoupila. Ale vidět nic nechtěla ...já ani nic nemám.

Tak jako v nemocnici říkali, že bychom měli budit, ale dětská říkala, že už nemusím a hlavně mi dala leták kde se píše k tomu bolení bříška jak předcházet a jak tišit a že má být nějaká režim a tam se píše že se mají prodlužovat ty prodlevy mezi kojením, hlavně v noci. Že pokud přibírá tak v noci už tolil pít nemusí.
6. srp 2014 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ahojky prosim te jakou mas tu myci emulzi z dubove kury?? Mam jen ten gel jako masticku a nevim kde koupit tu emulzi
6. srp 2014 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb hrozný výsledky testů.. odpolko mě to položilo a ořvala jsem to
6. srp 2014 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin - to mě moc mrzí, že máš furt takovýhle trápení...a co Ti říkala Malíčková, nějaký doporučení ?
6. srp 2014 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no s tou pojistovnou to je to co jsem.tady tenkrat resila...ja jim musim nahlasit konec neschopnpsti a nastup na rodicak
6. srp 2014 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 ja ne tu ma muddled
6. srp 2014 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no urady dobry..vuridila jsem rodicak no...na nic jinyho narok nejni
6. srp 2014 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - hm tak to je blbý co?
tak třeba klapne někde nečekaně nějaká ta práce...aspon na pár dní
6. srp 2014 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jak to myslis na par dni??? Ja shanin dlouhodobe...
6. srp 2014 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se hlasime po Screeningu,který podle utz dopadl dobre,ale na vysledky z krve musime pockat do pristi stredy,tak snad bude vse v pohode...Jinak jsem se vcera rozloucila v Cube mela jsem na konec nasi oblibenou Bahnikovou,ktera nam udelala ten nadherný transfer :slight_smile: ...tak mi rekla at uz si to ted uzivam,nestresuju se,stat se muze kdykoli cokoli a povinne mame prijit mimnko ukazat :slight_smile:
6. srp 2014 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@janice_opice - no myslela jsem aspon na pár dní v týdnu, nepředpokládala jsem, že by jsi chodila do práce denně. blbě jsem to napsala :unamused:
6. srp 2014 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani - opatrujte se, a fakt si užívej...pokud Ti není zle ....případný stres a nervy jsou k ničemu.
6. srp 2014 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl zlati prosim prosim jakou mas tu emulzi??
6. srp 2014 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jsem uz ted trochu klidnejsi jen ta krev jeste,ale verim,ze to bude v pohode..Jinak nemit pupik tak ani nevim,ze jsem tehotna :slight_smile:
6. srp 2014 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani - tak to je dobře, mě bylo zle docela dlouho
6. srp 2014 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani - a co netipovala doktor(ka) co to bude nebo se necháte překvapit?
6. srp 2014 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek