• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. prosince 2016 
@kamisb no prozatim ne jen Bahnikova vcera rikala,ze pokud se nechce fotit,coz sakra nechtelo,tak to bude kluk...Chtela se podivat na nej zepredu tak se otocil zady a potom mu potrebovala zmerit nozicku tak si na ni sed a ani se nehnul :grinning: ..byla to sranda :grinning: ..ale urcite si to nechame rict..
6. srp 2014 v 15:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@hhani - tak pak dej vědět. Nám si mudr v gennetu na screeningu tipla a vyšlo to :slight_smile:
teď tu chrochtá po jídle :grinning:
6. srp 2014 v 15:58  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kamisb tak na takove chrochtanicko se neuveritelne tesim :slight_smile: urcite dam..hlavne si sem k vam budu chodit porad pro rady :grinning:
6. srp 2014 v 16:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb no já tam osobně nebyla..byl tam přítel..tak jsem mu dala kopii nástupu na mateřskou a zas ho tam vyslala chudák..pojišťovna mi ještě dluží skoro dva litry za tatínka....tak to taky vyřídí..no jsem zvědavá s čím přijde... :grinning: :grinning: :grinning: Tak režim má být to je hezké...ale když dítě řve hlady co hodku....tak to zrovna prodlužovat moc nejde...dnes to zvládá i dvě,tak super..uvidíme..co se bude dít ddál..
6. srp 2014 v 16:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice no oni příteli tvrdili,že měl zaměstnavatel nahlásit,že jsem na MD......no jo no..nějak to dopadne...uvidíme co řeknou na tu kopii nástupu na MD
6. srp 2014 v 16:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@hhani bomba..krásný moc gratuluju :grinning:
6. srp 2014 v 16:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 já se nemyju od porodu dole ničím jiným než vodou..mazala jsem si místa dvě malinká,kde mám slezlou kůži tím gelem z dubové kůry..ale to je spíš na jizvu asi.....Na toto jsem dostala dnes v lékárně hemagel..tak snad to poslední co zabere..jinak nevim....

Mně v porodnici řekli sprchovat často studenou vodou...dnes lékárnice řekla,že už to můžu střídat studenou a teplou....
6. srp 2014 v 16:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - tak je jasný, že když to nejde tak to nejde ...myslím ten režim .... jen jsem tím chtěla říct, že se fakt budit nemusí pokud jí hezky přes den. mě se dneska přes den budí po 2,5h od začátku předešlýho kojení. A pak spustí hysterák .... :grinning:
6. srp 2014 v 16:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - já třeba tu kopii od dokorka k mateřský vubec nemám, zaměstnavatel má povinnost MD nahlásit sám. Já jsem u min.vnitra a jen jsem vyplnila nějaký papír pak u ní ...ale prý to bylo spíš kvůli tý kartě života či co.
6. srp 2014 v 16:30  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kamisb jooo..já vim,jak to myslíš...nám tak dlouho nikdy nespí..takže pohoda..další věc co nemusím řešit.. :grinning: :grinning: :grinning: Blindilka,te´d mi dlouho nespal...ale usíná...potřebuju trochu poklidit..v sedum přijde kámoš přítele pomoct mu s pračkou...a tak tu nechci být za bordelářku..Jo jo..náš taky vždycky spustí....teď si neodkrkl a chudák zas blindil...no a dneska super den..máme poblinděný tři zavinky..jednu pokajděnou...měl to až na zádech.. :grinning: :grinning: :grinning: tak mu musim ještě dát povlečení...protože když znečistí i díky mně tu deku co mám pod sebou,tak mám ještě tři spací pytle..ještěže jsem tak zásobena,...
6. srp 2014 v 16:31  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@kamisb no..my máme vedoucí tady ve městě a účetní co vše řeší v Kutný Hoře..jsou to píčusové...u nás :grinning:
6. srp 2014 v 16:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@hhani supeerrr a ja mam presne opacnou zkusenost a I moje kamaradly..kluky vedely hned a holky se schovavaly :slight_smile:) s Valcou jsem to mela taky tak..Kuba ukazal pindika brzo ,;)
6. srp 2014 v 17:22  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
6. srp 2014 v 18:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb Ahojky, pořád máš pocit, že mlíčko Adámkovi nestačí?
Pokud ano, tak mi poradila laktační poradkyně kojit takto: 1. prso 7 min, 2. prso 7 min (odříhnout) a znovu 1. prso 7 min, 2. prso 7 min. Malá to ani 4x nezvládla :slight_smile: A ještě mi doporučila homeopatikum Ricinum communis (nebo tak nějak) 4x denně 5 kuliček.
Kojila jsem z obou prsou i předtím, ale až toto mi pomohlo a během 2 dnů bylo mléka dost :slight_smile:

Jinak s prdíkama Tě chápu. Taky vždy nevím, co s malou a jak ji pomoci, když ji to opravdu chytne (a říkám si, zlatě, když byla v bříšku a tohle ji netrápilo :grinning:). A to bylo zrovna včera a předevčírem. Asi jsem špatně jedla. Včera to bylo děsný, probrečela snad celý den. To pokud brečí Adámek "jen" hodinu v kuse, tak bych Ti někdy měla půjčit Klaudinku :grinning:
Ale opravdu jen musíme vydržet. Koukni na tohle, třeba to pomůže:

http://www.modrykonik.cz/blog/collette/article/jak-pohoupat-brisko-pomoc-pri-problemech-s/

@muddledgirl (koukni na odkaz, kdyby byly prdíky)
6. srp 2014 v 19:07  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice
@muddledgirl
@kamisb
Holky, hezký odkaz na jídlo:
http://www.kojicimaminky.cz/

A něco na zasmátí (úžasný je bod 5 - to jsem se málem počůrala):
http://www.modrykonik.cz/blog/adelkaurso/article/modry-konik-za-40let--dzyais/
6. srp 2014 v 19:11  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@marke to me mrzi, ze takhle Klaudinku trapi prdiky vydrz ty 3 mesice a bude to lepsi...ten Ricinus jsem brala uz v porodnici...ted jsem mela jine a musela je vysadit kvuli mnozstvi ;) jinak ja si fakt myslim, ze u nas delaj hodne moc ta probiotika a Lactobacily..
6. srp 2014 v 19:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@brsh Klaudinka se trošku už zlepšila, tak mám z toho radost. Už to není probrečený celý den, to jen vyjímečně. A i spinkání v noci už je lepší.
Chápu, že to muselo být strašný, ale tím, co píšeš, mi dodáváš sílu se těšit a vydržet, protože bude líp a budu si to užívat naplno :grinning:
6. srp 2014 v 19:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice @kamisb Včera jsem koupila nějaké Laktobacily pro mimi, tak vyzkouším a dám vědět, jestli nám pomohly (není to ta BioGaya, je to Biopron)

Dneska už to je lepší, prdíme a kakáme (včera jsme taky prděly, ale bylo to těžký, při sání se nevykakala). V noci to bylo docela v pohodě. Usnula až v 21,30, ale probudila se na kojení jen v 1,00 a pak ve 4,00 a v 7,00 jsme vstávaly :grinning:

@muddledgirl Nám taky říkaly, že v noci můžeme nechat spinkat až 6 hodin. Ale naše malá to nějak nechápe :grinning: My kojíme taky pořád.

A s tím brekem, taky pomůže přiložení a já to zase tolik neřeším. Pokud to je hodinu po kojení, tak přiložím znovu. Přeci jen to pomáhá pro prdění :grinning:
6. srp 2014 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@hhani Moc gratuluji k dobrým zprávám. Tak ted si to už jen užívej, uteče to hrozně rychle :slight_smile:

@petulak1988 Tak zítra kontola :slight_smile: Tak napiš. Myslíme na tebe. A hlavně se holky držte, at to vydržíte ještě chvíli 2v1 :grinning:
6. srp 2014 v 19:39  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Jen reakce na to odstříkávání:
Já odstříkám, jen když mám pocit, že mi prso praskne, nebo když tam mám někde tvrdší část. Jak to chápu, tak pokud po kojení budu odstříkávat, tak bude tělo reagovat jako na vyšší poptávku mléka a bude tvořit víc :grinning: Tak se nedivím, že máte hoooodně mléka :grinning:
Nám neříkaly, že má být prso úplně prázdné, ani nevím, jak bych to poznala - já mám po kojení prsa měkká, takže asi v pořádku. A tvoří se mi jen dle poptávky Klaudinky :slight_smile:
6. srp 2014 v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kamisb nasazujeme léčbu a vůbec se mi do ní nechce. Mám 73% asi mě z toho klepne :frowning2:
6. srp 2014 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@coralin - to je fakt hodně, .....fakt mě to moc mrzí.
Ale pokud chceš jednou miminko svoje, tak se to asi musí podstoupit. Musíš být moc a moc silná.
6. srp 2014 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@marke - no já mám jen pocit, že je mlíčka míň, ale asi nebude když furt přibírá ..dneska jsem si s ním stoupla na naší váhu digitální ...byl hambatej a myslím že za týden těch 200g udělal určitě. Takže asi mu to stačí no....kor když v noci vydrží spát takhle dlouho.
6. srp 2014 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
To jsem zěvdavá kdy mi dneska usne, furt na mě koukají dvě velký oči z postýlky, když mu jdu zase dát dudlíka do pusinky. A to přitom od půl 9 ráno spal asi tak 3-4 hodiny.
Tak snad zabere.
Jinak manžel včera přivezl Papersky ty bílý č.2 a nějak mi asi nejdou správně oblíkat ...někde dělám chybu a nevím kde ...ale už 2x dneska šlo hovínko i ven :angry:
6. srp 2014 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@marke - odkaz na kojíci maminky už mám ...přihlásila jsem se hned ze začátku co to paní založila ...asi zkusím jeden den ty špagety s kukuřicí a slaninou ...případně šunkou ....
..dneska jsem obědvala jen rýži s kukuřicí a mrkví ....něco mě včera prohnalo ...a pak nemá malýho bolet bříško :frowning2:
6. srp 2014 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@marke - hihi ten druhej odkaz je super ....zase se jednou někdo nudil, ale tentokrát v dobrém smyslu ...nesmyslu :grinning:
jdu zase zasunout dudlíka :angry:
6. srp 2014 ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@marke s tema lactobacilama ale musis vydrzet minimalne 10 dni pro vysledky...
6. srp 2014 ve 22:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@marke hmmm..tak v Praze mají asi novější metody než u nás.. :grinning: :grinning: :grinning: Ha....malý spal asi dvě a půl hodiny a od kojení ke kojení vydržel tři hoďky..bomba.... :grinning:
7. srp 2014 v 06:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@marke tak když máš prsíčka měkká..tak je to o.k...V porodnici už to u mně vypadalo,že bude zánět....ale ne....stává se to běžně :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2014 v 06:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@marke tak to mam radost :slight_smile: ver v lepsi zitrky. Nektery deti proste na prdy trpi. Adi mi ted zase nechce bastit, pritom ma zuby venku... Tj porad neco :grinning: takze ted je nejhorsi faze, ze taham flasky i jidlo :grinning: Jidlo nabidnu a nasledne vyhodim a mala si da mlicko. Dneska jdeme s kamaradkou obhlidnout jednu lokaci na foceni. Uz se tesim. Akorat se mi udelal na obliceji nejakej bordel, vypada to jako obri opar - tak bude mit dost prace s retusi :grinning:
7. srp 2014 v 08:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek