• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

8. září 2017 
autor
@marke tak ja prestala odsavat, kdyz se mala naucila prisavat jenze ja proste pul hodky po kojeni a to si mala bere dost..uz ma 4500g dle bcerejsiho vazeni pred koupanim mam plna prsa a mliko mi tece tak to odsat musim no...ale uz jsem si tohle jednou zazila no proste se mi toho mlicka dela fakt hodne..
7. srp 2014 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice no jsm zvedava,ale me je fakt uplne fuk co to bude..hlavne at jsme zdravi a vse je jak ma...nicmene ja si tipuju holcicku od transferu..tak uvidime :slight_smile:
7. srp 2014 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@marke mooooc dekuji :slight_smile:
7. srp 2014 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Nojo, trpíme pořád na prdíky. Jednou víc, jednou mín. Dneska bych řekla, že ji to tolik netrápí, ale spíš, jako by to nemohla vytlačit. Ale věřím, že bude líp :slight_smile:
Tak to jsi opravdu jak "kojná" :slight_smile: Tolik mlíka :grinning: Tak to už chápu, že odstříkáváš, ta bolest a tlak jsou hrozný.
Jojo, máme Laktobacily na 2 měsíce, tak budu pravidelně dávat a jsem zvědavá, jestli to bude k něčemu. Kdyby jí to aspon pomohlo, aby jí šlo líp tlačit. Ale díky za info, kdy to zabere - já myslela že o něco dřív. Zrovna si malá ulevila - ufff, už ten křik byl hrozný, nervy drásající.

@kamisb Tak to bude asi jen pocit, nebo má zase spurt :slight_smile: má být mezi 4 - 6 týdnem :grinning: Ale 200 g za týden je super :grinning:
A nejsou mu ty dvojkový plínky ještě tedy velké? Že by mu to proto protýkalo.
Jo, ty špagety s kukuřicí a slaninou vypadají dobře :slight_smile: Ale hlavně tam jsou i tvoje oblíbené omáčky :grinning:
Malá zase tlačí, nějak to nemůže ze sebe dostat - celou noc. Tak jsme dneska spaly špatně (budila se každé 2 hodiny).

@muddledgirl Já rodila v Pardubicích :grinning:
My dneska v noci spali jen po 2 hodinách. Pořád nás trápí to bříško.
Jasně, tak už chápu, proč odstříkáváte :slight_smile:

@brsh Určitě bude líp. Hezky to utíká. Někde jsem četla, že se mimi nemá přemlouvat, takže to děláš bezvadně, jen chápu, že možná vaříš zbytečně a pak to malá nechce :grinning:
Kdopak se bude fotit? Ty a Adi? No neboj, určitě to není tak hrozný, trochu zakryje make-up a zbytek - retuš je zázračná :grinning:

@hhani Nemáš zač, užívej si a dávej vědět, jak rostete :slight_smile:
7. srp 2014 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
:hearts: 1 měsíc :hearts: (přesně)
7. srp 2014 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hhani jj ja ro mela stejne a jak se zasekla v katetru tak jsem od zacatku rikala, ze to bude palicata holka po mne ;)) myslim ze nam vsem.je fakt jedno zda to bude kluk ci holka po tom co jsme si prosly ;))))
7. srp 2014 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke gratulujeme Klaudince k mesici ;)
7. srp 2014 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@brsh Prosím, v jakém programu děláš tu koláž (více fotek v jednom formátu)? Tu jak máš v profilu 6 měsíců s Adinkou :grinning: Díky za info
7. srp 2014 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - no dej pokoj spurt už byl v tom 3.týdnu :grinning:
no ale 1 pleny jsou mu malý ...ty 2 jsou od 3-6 kg tak by být velký neměly ..jen maminka je nešika..ted je pro změnu nějak pročural ...asi jsem je málo utáhla.
on začal kadit nějak nahoru ...nechápu .... :angry:

jinak dneska v noci jedl 2x po 4 hodinách ...o půlnoci a ve 4h a pak až lehce před 7h ....takhle už by to šlo :slight_smile:
7. srp 2014 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - graulujeme k 1.výročí :wink:
7. srp 2014 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marke taky gratulace..my srajdíme pořád...včera tu byly kámošky a houpaly mi se Samíkem...přiznám se,že zatím to nepotřeboval,tak jsem ho to neučila..a oni hoďku s ním kývaly..no odešly a on se mi poblil.Dnes přišla medela calma..moc se mu z ní tahat nechce..ale uvidíme...Zkouška na 7.9., kdy budu na tom koncertě pár hodin..Přítel si nechal malýho a skoro dvě hodky jsem spala,tak bomba.....No snad malou to brzo přejde..my furt srajdíme...kámošky zas chytrý at tam dám separačku a nemá to význam..páč je to vše až na plínce..
7. srp 2014 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb No, ono spurty jsou v 2-3 týdnu, 4-6 týdnu, 3.měsíci atd. Takže pořád :grinning: - aspon ze začátku :slight_smile: Malá je dneska taky pořád u prsa. Nechce spát (ted na hodinu usnula), ale pořád se kroutí a jí. Tak nevím, co s ní. Asi si ji k prsu přilepím :grinning:
Velikostně by mu už měly být (pleny), tak asi víc utáhnout :slight_smile: Klaudinka se dneska pokakala až na pupík, takže šla pod sprchu :slight_smile:
Jeee, vy jste se hezky vyspinkali :slight_smile:

@muddledgirl Tak at už se mu ta záklopka vytvoří :slight_smile: Chudinka, pořád blinkat. A ty mu dáváš pít z lahve? To já když dokrmuju (resp. dřív) jsem dávala ze stříkačky. Říkají, že z lahve to není dobrý, aby potom neodmítal prso. A tou stříkačkou to jde hezky, malá tahá i sama :grinning:
Jo a na co separačku? Ty používáš taky jednorázovky, ne?
7. srp 2014 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - tak mě dneska spinkal v kočárku když jsme šli nakoupit asi od 10-11:30. A pak skoro hodinu jedl, teda s přestávkou na přebalení ...na pultu se tvářil, že je najedenej ale jak jsem ho dala do postýlky abych se najedla taky tak spustil řev, že má ještě hlad...nejdřív jsem chvíli odolávala, ale pak mu dala ...no co cucnul si a usnul u prsa ...pak jsem ho dala do malý postýlky v obýváku a do půl 3 spinkal a teď už zase saje :slight_smile: ...snad pak zase na chvíli usne ...ven se mi dneska už nechce je tam zase docela teplo :frowning2: ..vyšlu až večer manžela :sunglasses:
7. srp 2014 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke trénujem na koncert...táta mlíko nemá :grinning: mám Medelu calmu..z té se musí tahat...ale jinak jsem krmila i z Aventky jednou...
7. srp 2014 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke já nedokrmuju..já mu dala jen kvůli tomu září :wink: Aventku už zkoušet znovu nebudu,když mám Medelu...Jo,jednorázovky..zas kámošky chytrý..ale já je musela mít do porodku..tak jsem to zkusila párkrát a je to na hovňajs.. :grinning:
7. srp 2014 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no ono je to uplne jedno jakou lahvicku mu das ta medela a ty spesl aventky jsou jen marketingovej tah a je to uplne jiny nez z prsa takze odstavit si ho muzes tou lahvi taky....ja pokud pujdu do prace na nejaky ten den v tydnu tak to taky takhle budu muset vyresit no se neda nic delat :unamused:
7. srp 2014 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no z tý medely jde ale fakt blbě tahat....mark.tah he asi všechno...když se na to tak podíváš :wink:
7. srp 2014 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak mu to dej tou stříkačkou ...to manžel jistě zvládne ...můj ho takhle krmil rád :slight_smile:
i když jednou určitě nezlenivý :wink:
7. srp 2014 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ja se kočko nebojím..že nebude chtít prso...bude to vyjimka a holčina jedna mimi z medely krmila týden a prso jí bere.Střikacka můj názor je tak na dokrm...ne na na nakrmení kolem sto ml....a když už tu medelu mám tak jí využíju.
7. srp 2014 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - to asi jo no, my jsme takhle dokrmovali i 60ml :slight_smile:
ale tak jednorázově to je asi fakt jedno ...kor jestli mjáš mlíčka dost.
7. srp 2014 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb děkuju, boj to bude, vůbec se mi do toho nechce, tentokrát, ale mimi chci moc, takže do toho půjdu
7. srp 2014 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja vim mam je taky...ale kdyz jsem to konzultovala s tou laktacni tak to prave rikala
7. srp 2014 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ale taky to tou medelou budu muset resit je to asi nejmensi zlo
7. srp 2014 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin - to mi je jasný, že léčba asi bude zdlouhavá a nikdo nezaručí že to pomůže. Ale nevzdávej to ....odpočiň si, pročisti si hlavu a uvidíš.
A co ta práce? klaplo to nebo něco jinýho třeba?
7. srp 2014 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb hmmm....no...uvidíme..ještě je čas... :wink:
7. srp 2014 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice hmmm...se divim..mně v porodce zas řekli,že aby mi dítě vůbec v tom měsíci a půl chtělo flašku..tak šup a už jsem zkoušela aventku a dnes tu medelu....no náš malej se teda dlouho vztekal..než přišel,jak z ní má pít..
7. srp 2014 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no jak rikam taky budu muset po medele sahnout tak snad to bude dobry a vydrzime aspon do pul roku kojit
7. srp 2014 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pozdrav z chajdy ;))) 3 raubíři...čtvrty prijede v sobotu ;) a paty je jeste v kocarku ;)..a sesty prijede zitra ;)
7. srp 2014 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice dobré ránko..hezké fotky.. :wink: já myslim,že to dáme půl roku i s medelou.... :wink:
8. srp 2014 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no taky doufam a na ci koncert to vlastne jdes??? :slight_smile: ja si yo uz nepamatuju a z ty chaty to tady moc nestiham docitat.
8. srp 2014 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek