• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

@janice_opice přítel mě dal k narozkám a k prckovi...lístek na Tarju..on vyzvídal předem..a já řekla,že nehrozí v září a kam bych dala prckoj..tak vše zajistil..mám odvoz od bývalého,který tam se mnou jede...a bude i můj řidič....kočííí...když bych si dala jednu desítku třeba.....jak dlouho to je v mlíku..že by se prckoj třeba dalo odstříkané po zbytek dne..asi blbost viď...
8. srp 2014 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky to dite zacina byt strasne pohyblivy to snad ani neni mozny :slight_smile: krasne uz pasr a vzpira se na rucickach a ja se hybe tak se mi pretocila z briska na zada se z ni podelam..:slight_smile: furt nohy venku z kocaru :slight_smile:)
8. srp 2014 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl klidne si dej ja uz mela pivo asi 3x hned po kojeni jsem si dala a pohoda.Tarju si uzij...mne se vic libila s nightwish nez samotna ale I tak je dobra ;)
8. srp 2014 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl proste kdyz si das pivko a budes kojit za 2-3 hodky tak pohoda ;)
8. srp 2014 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo jo..já ji viděla jen v Anglii s Nightwish..moc se těším..jo? On teda teď už nechce každou hoďku...já si to přečtu..letím do sprchy...a pak přítel pro snídani konečně..mám hlad jak vlk..nějak to zanedbávám poslední dobou to jídlo..moc děkuju...A jak se máte s Vali? A co naše Martinka? Psala mi moc hezký vzkaz,když se malý narodil...jsem chtěla poděkovat moc..málem mě to rozbrečelo...
8. srp 2014 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl s Vali se mame myslim dobre akorat twea zacala byt dost xiva viz vyse :grinning: jwn moc nestiham.sem chodit prave jsme furt venku nebo varim :slight_smile: takze ani o Martince a Pavlince nic nevim no jak se maji zlaticka az se dostanu k PC tak jim napisu ;)
8. srp 2014 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke dekuji jsi zlata :slight_smile: jinak cipek zavreny ale jeste vic zkraceny a posunuty dolu CS 5
8. srp 2014 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 a ty mas za chvilku "Terezku"? U sebe vid ; ) nebo jak se bude tedy nakonec jmenovat?
8. srp 2014 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jj nejspis Terezka.. jj mam presne 21dni do terminu.. :slight_smile: uvidime kdy se ji bude chtit :slight_smile: obtezuje me jen to bricho ze nemuzu sedet normalne a tak.. myslim ze my tlaci uz vsude tak mam asi zacpu nebo zarazeny vetry a dost to boli ale jinak vse v poradku.. tlak 100/77 a vaha 66.1 :slight_smile: ultrazvuk v poradku ..mala ma uz odhadem 2600g a pry krasny pohyby a i dychaci ze jsou krasne videt, ze pekne odpovida, tak pry se nemusim bat cvalika, ze bude mit kolem tech 3kil :slight_smile: pristi tyden uz s monitorem :slight_smile:
8. srp 2014 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 tak super hlavme, ze je ok no a ty to bricho uz vydrzis vzdyt jsi o nej tak bbojovla tak si uzivej ;)) I kdyz maji byt zase horka tak nohy do lavoru a zavrit se do stinu ;) mne dnes prijede konecnw manzel a ma dovcu tak bude stavet pristresek a uzivat si malou....a privezeme mi od kamosky vak na noseni tak ho vyzkousim do lesa na houby..:slight_smile:
8. srp 2014 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice jeee na houby bych sla take.. :slight_smile: ale to uz bych asi nedala.. a co je to za vak?? S malou uz je sradnda vid?? jj hlavni je ze je mala v poradku :slight_smile: uz jen tri tydny.. no ty vedra davam hur, ale snad to ma byt jen vikend.. ted bylo par dni prijemne.. snad se zacnu treba za tyden pomalu otvirat :slight_smile: ale co kdyz je ji tam dobre tak vydrzim, jen uz se ji nemuzu dockat..
8. srp 2014 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to Samík bude asi taky..jak často Jani mám dávat na bříško...včera zmodral rychle a dnes už dvakrát..včera jsem to i obrečela..měla jsem hrozný strach,ale začínám si zvykat..Tobě to některé dítě dělalo,že nedýchalo,když brečelo? Diskutovala jsem to s více lidmi a všichni řekli,že se to prostě stává...ch jo....
8. srp 2014 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jasný...je to blbý..ale jak chodím to třech diskusí..tak už se občas ztrácím kdo co podstupuje a nepodstupuje..užívej si čerstvého vzdoušku..já dám kávu..dávám si ji málo..ale dnes mám na ni vyloženě chuť...umyju nádobí a valíme do Lidlu...není tu žádné jídlo a já se pak zanedbávám....přítel nebo já počkáme s malým venku....Odpoledne přijde paní majitelka..tak musíme uklízet...vrrr...
8. srp 2014 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 vypada jako satek, ale neni to satek je to vypolstrovany.. https://m.mall.cz/nositka-satky-krosnicky/babykool-baby-pouch tohle myslim ale nejsem si jista...
8. srp 2014 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl u Kuby se mi to nikdy nestalo a u Valci 2x takze stava pry ta mala mimca do toho 6 mesice nebo do 4 obcas zapomenou dychat..proto se davaj I ty monitoey dechu a nikdo pry zatim nezjistil proc
8. srp 2014 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice to vypada dobre, tak pak dej vedet jak si s tim spokojena :slight_smile: tu chaticku ti zavidim... pritel byl minule na krivoklatsku pracovne a uplne se rozplyval :slight_smile: pres leto to musi byt uzasneee :slight_smile:
8. srp 2014 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky kde je to tehotenske H&M ?? CHodov a Zlicin?? nebo nejaky tip na obchod s leginama a elastickyma suknema??
8. srp 2014 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 jo je tady uplne neuveritelne krasne a mne se tu libi I podzim, zima a jaro :slight_smile:
8. srp 2014 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jj to verim.. my tam jezdime na ty vanocni trhy na hrad.. al to je desne lidi... musime take vyrazit jen tak na prochajdu.. :slight_smile: miluji lesy.. Kokorin, cesky raj a tak.. :slight_smile: a s prdolkou to bude uzasne..
8. srp 2014 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 ja vim o Andelu ale ne v OC ale naproti OC je samostatny HM spesl pro tehule ..kupivala jsem si tam kalhotky a bezvadny kojici trika..
8. srp 2014 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jooo kousek od kina?? No tak tam juknu, dekuji moc.. a cenove nebyly nejak drahe?? Mam uz to jen na 20dni :grinning:
8. srp 2014 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 ty kojici trika na dyl ne?? Ja je nosim ted kdyz nekam jdu ; ) cenu uz si nepamatuju ale nebylo to nic drahyho hlavme jsou super..mam cwrny a bily...

Ja se docela tesim az pojedeme na Krivoklat ted v tydnu s tou Libertou :grinning: to budou asi lidi cucet ale musim rict, ze proste je super
8. srp 2014 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to byly nejlepsi kocary.. prostorny a vydrzely dost :slight_smile: jj kojici trika jo to mas pravdu..ja uz mam asi tehotenskou demenci :grinning: vcera jsem mela udelat fakturu a byla jsem uplne mimo.. :grinning: tak ja tam juknu protoze kojici trika asi budu potrebovat.. :slight_smile: ja bych jela hned nekam na vylet, jenze uz toho moc neujdu..nedavno jeste 10km po skalach a lesem ze Slap a ted uz jsem jak velryba :grinning: udelej nejake pekne fotecky.. :slight_smile:
8. srp 2014 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 jasny udelam jdemw s hodne detma :grinning: ...jdu nakladat maso a vyvetrat sousedum a isprchovat se u nich..tak hezky den
8. srp 2014 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@petulak1988 ahojky, díky za tip na obchod, snad tam mužského vytáhnu :(, sama už do Prahy nepojedu, necítím se na to a v PB nic nekoupím a přes bazárky se bojím, ráda bych si koupila nějaké gatě na podzim a ty musím vyzkoušet, plus nějaké to kojící triko, jedno mi přivezla švagrová, ale chce to mít aspoň dvě, kdyžtak se nechá unosit i tak, ne? Jo a zjistila jsem, že je mi na těsno šušťákovka, takže snad podzim bude krásný a teplý :slight_smile:, tu si fakt kupovat nebudu. Zrovna jsem včera říkala manželovi, ještěže jsem si tenkrát koupila volnější :slight_smile:.
8. srp 2014 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa a jak je v Pribrami?? :slight_smile: no je fakt ze tam nic neni .. :frowning2: ja uz se tam pred porodem asi nedostanu :frowning2:
8. srp 2014 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 snad nic nového :slight_smile:, jsem ráda, že už nejsou ty hice, i když na víkend je hlásej, snad to přežijeme. No mě se právě takhle už nechce samotné trmácet do Prahy busem, tak snad manžela ukecám, ale on ty nákupy miluje :(, no ještě bychom tam měli zajet k příbuzným na zahrádku, co nejdříve, tak to třeba spojíme.
8. srp 2014 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa jj muj pritel miluje nakupy asi jako ten tvuj.. :grinning: jedine nakupy ktere si uzival byly na prdolku :slight_smile: tam byl ve svem zivlu :slight_smile:
8. srp 2014 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek