• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@petulak1988 je to asi tři týdny, tak jsme byli na víkend v Harrachově a cestou zpět jsme se stavěli v Ikei na Černým mostě, ježíš ten byl otrávenej, i když je pravda ,že to vedro taky dalo své, chtěla jsem zajet do Arény v Štěrboholech, ale ani já neměla sílu, takže jsme jeli domu.
8. srp 2014 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa jj ty vedra byly sileny takze se mu ani moc nedivim.. a co brisko??Mas fotku?,
8. srp 2014 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eevvaa no ja si zive pamatuju jak jsem v 27 a snad do 35 tt prestavovala chatu a byla cila jako rybicka no ale ja jsem hyperaktiv to je tezky, ale sla jsem.nekam na nakup a mwla jsem dost...
8. srp 2014 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 no fotku už tvoříme minimálně týden, zítra začínám 28. týden, tak snad k tomu dojde, to byly plány každý týden, pak z toho vytvořím jednu fotku na porovnání, ha ha ha. No poslední veřejnou fotku mám ve fotoblogu i s manželem, to jsem začínala 22. týden. Ještěže na té Šumavě jsou to fotopointy, my se vyfotili na Zhůří. Jsem se nadlábla - brambory a květákový mozeček, ještě budu mít na večeři, mužskej tohle nejí, má flíčky ze včerejška. A jdu mýt nádobí.
8. srp 2014 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa ja ted dopekla kure, umyla zachod a koupelnu a pujdu se najist..vecer snad na ten nakup..pritel byl celkem i pro :slight_smile:
8. srp 2014 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no já když jdu jen na nákup tak jsem taky grogy, a jestli dojde k malým úpravám v bydlení, tak si ještě drobet taky máknu :slight_smile:. Potřebujeme dát pryč starou skříň a psací stůl z obýváku, aby měl malý taky svůj koutek nejen v ložnici :slight_smile: a byl se mnou, když budu vařit, větší změny nás čekaj za dva roky, mě dojde stavebko, tak pak se do toho pustíme, a jestli budu těhotná, tak to bude mazec :slight_smile:
8. srp 2014 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 jé kuřátko, to bych si taky dala, ale my ho většinou hodíme na gril, aspoň je mužskej venku užitečnej i ve vaření, jen ho musíme koupit. No uklidit bych taky měla, kdyby náhodou o víkendu zavítali známí, byli jsme u nich v neděli a slibovali, že zajdou, když budou mít doma jen ty tři nejmenší dětičky.
8. srp 2014 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa :slight_smile: no akorat luxovani uz nechavam na priteli.. :slight_smile: vyuzila jsem toho ze mi dnes o neco lepe..bricho sice boli ale snesitelne tak jsem neco udelala... a nez zacnou ty vedra hlavne :slight_smile: jeste peru jednu pracku, povesim a dnes hotovo, nebudu to zase prehanet
8. srp 2014 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 no já to s úklidem taky moc nepřeháním :slight_smile:
8. srp 2014 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa :grinning: jj ted uz vic nedavam.. ja jsem trosku maniak na uklid ale jako na zdravy uklid, nemam rada veci polozene tam kde nemaji byt a tak.. vsechno ma sve misto :slight_smile: tak si to jeste chvili uzivam nez me to za mesic prejde :grinning:
8. srp 2014 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 no je to sranda se vším, teď se taky snažím uklízet, pak nebude čas, manža zrovna na úklid není, to nechci vidět :slight_smile:, asi si babička užije kočárku a já budu muset jednou za čas vygruntovat pořádně :slight_smile:, ale jestli se tu pustíme do předělávání až po porodu, tak se stěhuji s malým k tátovi, to už jsem sdělila, že tu v prachu nebudeme.
8. srp 2014 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eevvaa no ja vybouravala v tom 27 tt koupelnu na chate :grinning:
8. srp 2014 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice tak zatím nás čekaj jen malé úpravy + malování, ale mužskej furt hledá něco jiného a na tohle není čas :slight_smile:, ještěže ta ložnice už je hotová pár let, jen postavit postýlku a pobalit věci do porodnice, ty už mám snad taky všechny :slight_smile:. Přeci jen s tím mým tlakem, nikdy nevím, co se může ....
8. srp 2014 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Moc hezké fotky. Jen dotaz - kdo je ten šestý? Čtvrtý je manžel a pátá je Valinka, ale šestý? :grinning:

@muddledgirl My dokrmovali ze stříkačky přes prst :grinning: Na to prso nepotřebuješ :grinning: Ale je pravda, že jde nejspíš o množství, jak jste už si psaly s kamisb.
8. srp 2014 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke sesty je manzel ..ctvrty je bracha-dvojce te Kaji co je na fotce ;)
8. srp 2014 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, tak jsem včera už podruhé stříhala nehty Klaudince. Už zase je měla dlouhý a škrábala se :frowning2:

Dneska je úžasně hodná. Už i v noci, spinkala od 21,00 do 1,30 (a to jsem ji budila, protože mě tlačila prsa) a pak až v 4,00 a pak jsem ji budila v 8,00. Potom jsme šly do města - resp. jsem si vzala kolečkové brusle a mezi naší vesnicí a městem je cyklostezka, tak jsem jela na bruslích a tlačila kočárek :grinning: Bylo to super. Cesta nám zabrala 40 min. Udělala jsem si nákup, nakojila v parku a hrrr zpátky :grinning:
8. srp 2014 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@marke supeeeerr ty brusle!!!
8. srp 2014 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 Jeee, tak super, začínáte se připravovat na porod - už hezky :slight_smile:
8. srp 2014 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke jj jsem rada ze tam byla nejaka zmena.. :slight_smile: snad se tak za tyden zacnu otvirat :slight_smile: pamatuji si jeste slova Budky jak rikal ze by mi pral porodit v tom 38tt ze leto v tehotenstvi je narocne.. :grinning: neverila jsem mu :grinning:
8. srp 2014 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice u nás se to stalo už mrtěkrát no... :frowning2:
8. srp 2014 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - tak to malej má ted dva dny fakt "dost" dneska je vzhuru od 7h ...a spal jen asi 2hodiny v kočárku ...od 12h chce zase co hodinu a půl k prsu ...jinak příšerně začne řvát.... kdyby aspon v noci spal ještě dýl :frowning2:
tak třeba 6hodin :sunglasses:
8. srp 2014 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - a to jako tak moc pláče že začne modrat? Hm tak to je chudínek teda ....to Adámek sice občas teda vřeští, ale asi ne tak moc teda...naštěstí. I když včera a dneska to je docela na hlavu, ale asi furt ještě může být hůř no.
8. srp 2014 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamsb chce brečet a nenadechne se .....včera vřískal...už jsem si říkala,že mám málo mlíka..pořád sosal...a brečel..nejedla jsem nic....co by mu mohlo vadit....tak jsme rozmrazily mlíčko asi 60ml a medelu za boha nechtěl...sakra..snad to mlíko nevyliju..no nakonec vypil z láhve asi 5ml a usnul asi na 4 hodky..... :grinning: Poprvý..no masakr...a dneska i v noci je hodně spokojené miminko...Měla jsem to super..přítel mi ho hlídal asi od deseti do tří...a já celou dobu prospala...a dnes je moc hodné miminko..za tu dobu se mi pěkně nalily prsa..uff...hned jsem odstříkala 110 a je mi líp...JInak Samík vřeští běžně jen chvilku...ale nepopadne ten dech no..
9. srp 2014 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice tak jsem sehnala 3/4 leginy a krasnou tuniku, tak jsem jela domu spokojena.. koupila jsem i kosili ve ktere budu rodit.. :slight_smile: v akci za 150 protoze doma zadnou nemam.. :frowning2: a dnes jsem povlekla postylku, nakonec jsem neodolala a povlekla si ji sama.. a jak to tu krasne voni..uz bych v ni chtela princeznu :slight_smile:
9. srp 2014 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tady je :slight_smile:
9. srp 2014 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice Chtěla jsem zkusit, jestli už brusle půjdou :slight_smile: Před rokem jsem na nich jezdila se Samčou - tedy on na kole. :grinning: A ani mě nebolí nohy :grinning:
Po císaři můžu začít cvičit na břicho až po tom šestinedělí, žejo :frowning2: Cvičíš nějak?

@petulak1988 Tak ať to vyjde :slight_smile: U mě se nic nedělo ani těsně před císařem :frowning2: Jen trochu zkrácený čípek už měsíc před tím.
Krásná postýlka :grinning:

@kamisb Jojo, známe to - naše nespavce. Klaudinka dneska v noci měla zase bolení bříška, nebylo to tak hrozný, ale když zabrala, tak se za 15 min vzbudila s brekem a znovu. Tak to bylo od 1 do 5 hodin. Takže noc taky nic moc. A k tomu celé dopoledne snad ani nezabrala - resp. jen na 2x 15 min. Ani oběd jsem nestihla, musel ho dodělat manžel :grinning: Ono se všechno srovná, už se těším, budeme se zatím podporovat :grinning:
A co už zvládá Adámek? Už se často směje? Klaudinka se zasmála předevčírem 2x, včera vůbec a dneska 1x - tak pořád čekám, kdy se začne smát cíleně. A jak pase koníky? My zvedáme hlavičku, ale moc se nám nechce nebo se vztekáme. Ale už se jí podařilo i hlavičku na koníka otočit :grinning: A začíná reagovat na hračky :grinning: Dneska jsem měla řehtačku a koukala po ní a sledovala ji :grinning: Už je to veselejší, než jen to ležící miminko.

@muddledgirl Tak to s tím dýcháním je blbý. Klaudinka maximálně hodně zčervená (ale to asi 2x) a jednou se jakoby zalknula, ale jinak brečí normálně. To jestli Samík zapomíná dýchat je blbý, ale ono to přejde, uvidíš. Náš Samča prý zase z breku zvracel.
9. srp 2014 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, máte monitor dechu? Vždy jsem si říkala, že je zbytečný, ale co mám Klaudinku, tak se bojím SIDS. Do kolika měsíců se to může stát? Prý asi až do 4 nebo 6?
9. srp 2014 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke toho bych se tolik nebála..mám ho půjčený z porodnice...ale spíme tam maximálně v noci...
9. srp 2014 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke prime avaly necvic urcite tak 5 mesicu...zeptej se doktora az pujdes na kontrolu sedtinedelni radsi....ja zatim nemuzu moc cvicit vubec nesmim mit moc fyzickou namahu uvidim az co mi reknou po te velke kontrole..ale stejne tu beham po lese a zahrade a taham barely a vodou apod...takze pohybu mam fost jen cilene necvicim a s brichem pockam fakt ty primy brisni az po tech 4-5 medicich a od zari zkusim dikmy.monitor dechu mam..doatala jsem a jak.byla nedonosena a malinka tak ji ho davali I v porodnici.Syndromem.se nenech rozhodit....nejcasteji je mezi 2-4 mesicem ..ale neboj...chce to dite neprehrivat a matka kuracka taky nejsi tak tam.je ta pravdepodobnost fakt miziva..ale pro klid je to fajn
9. srp 2014 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke jj me z cs 2 poskocil na cs5 jen tim ze se zkratil a ted nejak posunul dopredu.. tak snad se to nekam pohne.. :slight_smile:
9. srp 2014 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek