• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

28. listopadu 2016 
autor
@petulak1988 a kdes kupovala .?? Pekna postylka
9. srp 2014 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice nakonec jsme jeli na chodov.. ale i tam meli ty kojici trika ale netroufla jsem si je jeste koupit, protoze se bojim ze bych neodhadla velikost... a moc dekuji :slight_smile:
9. srp 2014 ve 22:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky takhle krasne paseme a snazime se vzeprit na rucickach ;)))
10. srp 2014 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí (5)
@marke promin, Adi ma virozu a dva dny to byl horor. Ja to delam v telefonu, jmenuje se to Moldiv ta aplikace. Co Klaudik? Btw: s tim cvicem fakt pockej. Ja uz bych mohla zacit, ale jsem hotova. Doma necvicim. Zacnu po prazdninach u Sipkovy. Snad bude jezdit Vilem normalne z prace, abych mohla na studiovky
10. srp 2014 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice jeee ta je tak krasna a je videt jak moc je spokojena.. :slight_smile:
10. srp 2014 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky teda už aby se ochladilo, tohle je šílený. A k tomu prcek furt nechce nebo nemůže přes den moc zabrat :frowning2:
je to teda docela náročný, to jsem zvědavá jak dlouho to bude trvat ....aspon 2hodinky v kuse kdyby přes den spinkal, tak bych byla spokojená.
10. srp 2014 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb Ahojky, máš to v interce:slight_smile:
10. srp 2014 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@marke - ahoj, tak to nás bříško trápí spíš přes den, naštěstí v noci docla spinkáme. Asi jak se přes den vysílí tak pak padne za vlast.
Začali jsme denně koupat, já tak obden mažu olejíčkem a jakoby masíruji, pak dáváme na bříško ...a podle toho jak je to dlouho od posledního krmení tak buď jde rovnou do postýlky nebo dostane ještě najíst.
Dneska usnul snad do 5 minut od položení a zatím hezkyspinká.
Já dopiju svojí dávku fenyklovýho čaje a trochu vody bodnu clexan a taky půjdu hajat.

Jinak zítra mě čeká poslední injekce Clexanu ....jupííííí :grinning:
10. srp 2014 ve 21:43  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@kamisb no o tom vedru mi ani nemluv, to uz neni normalni.. ani se malinkymu nedivim ze nemuze zabrat :frowning2:
11. srp 2014 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 - myslím, že buď ráda že jsi ještě 2v1 ...takhle sice trpíš Ty, ale jen Ty ....ty prťata to zvládají a hodně hůř.
a dneska jsem čekala ochlazení, jako venku 22°c ..ale vlhko ale doma to ještě moc znát není a kvůli Adámkovi se průvan moc udělat nedá.
11. srp 2014 v 09:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb no tady od noci leje jako z konve.. a je pekne zatazeno tak doufam ze ty tropy uz nebudou.. :slight_smile: doma uz je lepe, tak doufam ze to vydrzi.. :slight_smile: no ve ctvrtek uvidim , kam jsme se pohnuli :slight_smile: dneska ma mala opet akrobaticky den.. jako uz asi tyden v kuse... prosim te co doporucujes na piti k monitoru??
11. srp 2014 v 09:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb
@petulak1988 holky na ty chate je krasne I kdyz jsou ta vedra..ten les to nejak proste asi zlepsuje a ta sama priroda kolem..ted se tu vyprselo a odpoledne se chystame na Krivoklat s detma vsema tak snad uz nebude lejt, ale zaae pirostou houby...
11. srp 2014 v 10:09  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice jj to ti verim, tu chaticku ti zavidim..ten klidek a tak.. a jestli uz rostou houby tak to musi byt paradicka :slight_smile: miluji houby na vsechny zpusoby a i sbirani hub..je to fajn relax :slight_smile: malinkou mam od rana v zebrech.. :slight_smile: asi se ji tam libi.. tady porad prsi a je krasny vzduch konecne.. :slight_smile: Jani pouzivala jsi v postylce deku??Nebo uz pouzivas nebo jen takove ty slabsi a normalni jeste ne.. je fakt ze bylo vedro ale kdyby nebylo pouzivala bys ji??
11. srp 2014 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@petulak1988 ne jestli myslis perinku rak tu jsem.jeste nepouzivala zatim lehke deky a zavinky a spaci pytel a v tom mi nastesti chce spinkat pac ona je jak pidalka pohybliva a deky si odkope..takze co to pujde tak spaci pytel..zavinka a deka az bude trochu vetsi..I kdyz jsem si dala usit prima vec do postylky ;)
11. srp 2014 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky tak nas ceka pristi tyden prvni ockovani tak mam trauma..
11. srp 2014 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice jakou prima vec sis dala usit??Jo pytel mam jeden, pak jednu obyc zavinku po me a tri rychlozavinky plus slabe deky.. no deku normal jsem povlekla ale asi ji pak uklidim no :frowning2:
11. srp 2014 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice budes davat vsechna ockovani??
11. srp 2014 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@petulak1988 ne jen ta povinna zatim...
11. srp 2014 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@petulak1988 ja zkusim najit obrazek
11. srp 2014 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@petulak1988 kdyz byla uplne malilinka tak zavinovacky jenom ted ji balim do tenke deky a kdyz je chladneji tak spaci pytel a pres to tenka deka.... dneska silnejsi deka a rano byla odkopana v postylce a uplne dole a jeste napric postylkou :grinning:
11. srp 2014 v 11:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice to uz je takova cestovatelka jo :grinning:
11. srp 2014 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@petulak1988 no je fakt teda ziva a pohybliva ..jsem to dnes do telefonu rikala sestricce a ta se smala, ze to bude druhej Kuba..no potes.....hele tohle jsem si nechala usit do postylky....ale jinej motiv..
11. srp 2014 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice pockej to je jako v uvozovkach ten pytel a da se privazat k postylce?? :slight_smile: je to moc krasne,,na kolik ti to vyslo??
11. srp 2014 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@petulak1988 presne tak..moc sikovny..sije to jedna pani a chce za to I s postovnym 800,-...ale ja zkusim jeste tchyni, Kolik by si rekla..myslim pro cizi mne to usije zadara jen si koupim latku...chci jeste fusak do autosedacky a kocarku
11. srp 2014 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice to je krasny.. :slight_smile: to mas super :slight_smile:
11. srp 2014 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@petulak1988 muzes si vybrat latku jakou chces p

..
11. srp 2014 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@petulak1988 zadej si na FB Dany Švadlenka a koukni ji na fotky
11. srp 2014 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice tyy jo to je fakt nadherny :slight_smile: ty zavinky a povleceni a vsechno..je to moc krasne
11. srp 2014 v 11:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@petulak1988 jjinaktohle jsem objednala u ty pani pac tchyne nemela cas..ale tchyne mi usila cely komplet do postylky...a to do kocarku a do autosedacky si necham u ni
11. srp 2014 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@petulak1988 zjistim.kolik by za to chtela tchyne jo
11. srp 2014 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek