• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

28. listopadu 2016 
@janice_opice to budes hodna..dekuji :slight_smile:
11. srp 2014 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ty jo snad se nam.vycasi na ten vylet
11. srp 2014 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb tak mě přes den spinká většinou hezky.on spinká vůbec hezky..jen ty intervaly spánku nejsou tak dlouhé..ale má to po kom mít..já spala málo ještě před pár lety...
11. srp 2014 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice no tady to na vycaseni nevypada.. :slight_smile: leje jak z konve a vzduch uz opet tropy :frowning2:
11. srp 2014 ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kamisb je to blbý,že ten průvan se udělat nedá...ale větračky mám otevřený furt....jinak bych holt umřela...
11. srp 2014 ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 jinak na monitoru mě říkali,že sladký dítě může v bříšku i uspat..tak pozor..mně spal skoro furt.....děs běs...a to jsem se sladkým ládovala pořád a ráno kafe a tak.. :grinning:
11. srp 2014 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl jak poznaji ze je vzhuru?? Me se tam hybe cely den.. :slight_smile: a nevim kdy spi a kdy ne...tak prave nevim, zda sebou vzit cokoladu a sladke piti nebo jen vodu.. nechce se mi treba hodinku chodit aby se probudila.. :slight_smile:
11. srp 2014 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 prcek miloval tu klasik zavinku v porodnici..kde je úplně těsně..než jsem ji objednala..tak si odvyk a teď ji zas nechce...vříská,když ho zavazuju...tak občas je jen v bodýčku, teď si zvykl i na slabou dečku.A někdy ve spacím pytli...ale to moc taky nemusí..jinak ty zavinky..které seženeš v obchodech..můžou,ale nemusí vyhovovat...je tam moc místa..ale každé mimi je určitě jiné..no já si objednala swaddle me zavinku,tak nevim,jestli v ní bude chtít vůbec být..
11. srp 2014 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 - mě se neptej co pít ...malej na monitoru zásadně nespolupracoval ...ale hodně holek říkala, že ráno kafíčko a pak třeba kofolu nebo hodně sladký pití ...musíš si to vyzkoušet ...některým miminkům vadí jen to že se přepásá břicho ...a jsou vzhůru ...Adámek to většinou raději prospal
11. srp 2014 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@petulak1988 když je vzhůru,tak by měl být tep miminka 140-160 /někdy je to trošku víc,někdy trošku míň/..já měla věčně míň...a chodili mi ho budit....a on zas usínal...trdýlko moje.. :grinning: :grinning: :grinning: kamisb to zná... :grinning: :grinning: :grinning:
11. srp 2014 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl jj neterim se v nich libilo ale kazde je jine tak uvidime.. mam jednu do kocarku a pak dve do postylky a kosiku no a jednu normaůlni, tu jsem myslela na ten zacatek, tak uvidime co se ji bude libit.. :slight_smile: no jeste 18dni do terminu.. myslim ze se ji bude chtit az po terminu :slight_smile:
11. srp 2014 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - tak není vedro a malej celý dopoledne spinká ...na chvíi jsem mu dala i nahřátý peckový polštářek...tak mi tu před chvílí střílel pod nos a ani se nevzbudil ...za chvíli ho zkusím přenést do malý postýlky v obýváku ..usnul před půlhodkou po kojení ...ale mě se líbí když mi spí na nohou, ale měla bych sejít taky najíst.
11. srp 2014 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@petulak1988 já byla vždy v porodnici na všech polohách....a to co mi nejvíc vadilo na zádech...tak tam byl vzhůru většinou celou dobu.. :grinning: :grinning: :grinning: já myslím,že chůze by Ti ani nepomohla... :grinning:
11. srp 2014 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb jj to znam , jak me pripasali na te pohotovosti tak mi uplne skakalo bricho, strasne ji to vadilo a pak jen rekli ze monitor je po 20minutach na nem uplne v poradku a mala je v pohode, tak asi byla vzhuru :grinning:
11. srp 2014 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - s tím výletem Ti nevím ...má snad pršet až do středy ....ale všude to být nemusí.

Jinak mě se malej odkope nen když je fakt vedro nebo má hodně bolení bříška...jinak jak ho položím a přikreju tak ho i najdu.
Pokud bříško bolí tak jak se kroutí tak se taky po postýlce přesouvá.
11. srp 2014 ve 12:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl jj tak uvidime jak bude spolupracovat :slight_smile: uz se tesim.. 1.-) holky ja vam tak zavidim ze uz to mate za sebou
11. srp 2014 ve 12:12  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@petulak1988 no asi vylet prelizime a spojime s Lužnou...
11. srp 2014 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice jeee na luznou bych taky jela.. :slight_smile: uz se tesim az bude prdola v kocarku a budeme moci vyletovat :slight_smile: ted uz nic nezvladam..
11. srp 2014 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb no holka..já byla vždycky jedlík a před pár dny jsem se přistihla,že moc nejím..a teď už si to teda hlídám...ráno velký jogurt bílý s grankem a k obědu okurku s acidem a dvěma rýžovými chleby...Zvláštní,že v těhu jsem jedla 3x víc a že mi nebylo zle...se divim...

Super,že spinká...já začínám stíhat i trochu uklíizet se divim..Ráno jsme spali vedle sebe.Vždycky jsem se bála,že malýho zalehnu...ale moc mi nechce usínat večer v postýlce.....ch jo...ne vždy,ale bývá to častjěší ho najkojím a počkám než usne a až pak ho dám do postýlky..někdy ale vytuhnu taky...položím ho vždy kousek vedle mně..teď měl přítel noční..tak tam spinkal...

Jsou to zlatíčka...nás nevím,jestli bříško trápí...asi ne...ale teda mrtě kajdíme a čůráme..plenky ani nepočítám..už jedem asi 4.balík po 78 ks...

Jinak jsem naprdnutá,že plíny 1 jsou v DM, Rossmanu, Bille jen pampers...Tesco , Kaufland a Hypernova jsou daleko....Ale přemýšlím ,že bych dnes přítele vytáhla...Hypernova je asi dva kiláky..akorát,když dostane hlad..tak to zas bude sranda s kojením jak včera...měl žízeň či co..a já kojila na lavičce....no masakr..plínu za podprdou.. :grinning: :grinning: :grinning:
11. srp 2014 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 já vím kočko...moc dobře si to pamatuju...počkej..jak budeš furt fotit....to miminko hrozně roste.....rychle....až z toho brečím... :grinning:
11. srp 2014 ve 12:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 čiči...lepší po termínu a když bude sestouplá...já měla cs 3 až do konce... :grinning: :grinning: :grinning:
11. srp 2014 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl jj myslim ze fotit bude hodne tatinek.. ten mi porad hladi bricho a povida si s malou..uz se na ni strasne tesi :slight_smile:
11. srp 2014 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@muddledgirl no ja uz mam cs 5 a hlavickou pry naleha ale jsem zavrena..nebo jsem byla ve ctvrtek jeste zavrena .. :slight_smile:
11. srp 2014 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Kočky...jaké preferujete plínky a vlhčené ubrousky? Já měla ubrousky od kámošky a jsme trošku opruzení za zadečkem...vyzkoušela jsem už sudocream, infadolan, tekutý pudr..a efekt nic moc....Plínky máme pampersky celou dobu a ubrousky teď taky..
11. srp 2014 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 tak to je super,že se tak těší..tak to je super,že naléhá... :wink:
11. srp 2014 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja pouzivam pampers a 1 plenky z Dm a taky bella happy a ty jsou bezva..na zadecek pouzivam medvidka a perlan a stridam s vlhcenymi ubrousky pampers na opruzeniny pouzivam lalium a sudokrem a v pohode...
11. srp 2014 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl jj super to je.. :slight_smile: uz bych chtela mit ty same starosti co mate vy :slight_smile:
11. srp 2014 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb no vylet se preklada...tady uz neprsi ale muze asi zacit a je hosne mokro...tak pidalka furt rotuje a odkopava se :grinning: nejepsi je vzdycky ty nozicky z kocaru :grinning:
11. srp 2014 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice no ...já jsem přesvědčená,že se mu to udělalo z těch obyč. ubrousků vlhčených..co jsem měla od kámošky...Prosím hoď mi odkaz...na toho medvídka..ráda bych to vyzkoušela a lalium...teda taky zkusím...ten pytel spací do postýlky je úžasným..nám se mimís taky děsně stěhuje.. :grinning:
11. srp 2014 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - hele v DM josu 1 lepší ty babylove ....mají větší tu absorbční plochu v těch kalhotkách.

Jo a zkoušela jsem recept z těch kojících matek ....kojicimaminky.cz .... špagety se slaninou a zakysanou smetanou a kukuřicí (teda bez bazalky) ....tak byly dobrý jen jsme si přidali navrh sýr.
a včera jsem dělala tu kořecí zapečený pod listovým těstem a to je fakt mňamka ..dneska dojídám ...jen je to trochu slanější jak je to s anglickou slaninou a balkánským sýrem ...ale fakt výborný.
11. srp 2014 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek