• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. prosince 2016 
@janice_opice - jo teď jsem si vzpomněla jak jsme si koupily od Hádka tu startovací sadu na mimča...tak jak je tam ta jedna dozička to intimiss tak doporučuji pokud se Ti třeba udělá koutek ...mě se nějak teď už asi po 3 po porudu udělal a přitom po nikom nic nepiju ...a párkrát jsem mázla a je pryč ...vubec to neprasne ani se neudělá stroupek a zmizí přes noc ...takže super ... a prý se to dá použít i na spodek pokud začíná lehce pálit.
11. srp 2014 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl pokusim se hodit odkaz z toho mobilu to jde blbe a souhlas s plenama z dm a ja ted chvalim ty bella happy
11. srp 2014 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb ty jo a ja mam ted prasklej koutek a mam to doma sakraaa
11. srp 2014 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb tam ale nemaj jedničky u nás...právě... :grinning: Já jak nemám váhu..tak nevím kolik přesně vážíme...ale zkusim to až se vzbudí...se s ním zvážit..

jejd..atak slaninu nejím bohužel.....aa..to jí anglání...fish pie, chicken pie...kuřecí zapečené v listovém těstě..nebo ryba.. :grinning:
11. srp 2014 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb no..já to mám taky furt....prasklej koutek..mažu zázračným kelímkem od Oriflame...ale brzo mi dojde....

Jedině že bych plenky objednala z Tesco..ale koukám,že cenově jsou stejný jak pampersky ve slevě v Rossmanu...no uvidím no.
11. srp 2014 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
4500g bez obleceni :grinning: fakt uz je peknaa :slight_smile:
11. srp 2014 ve 12:47  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice teda ta uz je pekna... da se ten medvidek a lalium koupit i nekde v lekarne..nebo to je jen na objednani z netu??
11. srp 2014 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - já se teda snažím chodit do koupelny a mýt zadeček žínkou, ale jsou někdy hrozně líná, přitom tam mám taky všechno ...čistý plínky i babypanthen na zadeček.
jo ...jen teda když použiješ ty vlhčený ubrousky, hlavně ten zadeček pak musíš utřít ještě něčím suchým a vždycky nech chvilku pak na vzduchu dýchat ....
jinak já koupil ty na slevu v DM ....ta jejich babylove ...mám zelený i bílý a musím říct, že zatím je vše ok....ale taky je pravda, že já ho vždycky přebalím hned jak se vykadí. Takže v tom vlastně vubec není ....on většinou fakt kaká hned po jídle ...tak do 20 minut tak čekám a pokud nevytuhne úplně tak ho přebalím.
Pokud zabere na tvrdo ....ta ho nechám spinkat ...ale zase je pravda, pokud kadí fakt jako hodně že to i slyším tak s tím v plínce neusne.
Já si teda nemůže stěžovat na ten sudocrem ...a pak jsem koupila myslím v lekarnaave.cz ...nějaká BabyPanthen mast 100g...a je taková trochu řídší a taky dobrá.
11. srp 2014 ve 12:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - tak tam dej šunku místo toho ....a zastrouhaný balkánem fakt super ....
a bylo to i rychlý ....kuřecí osmažit na pánvi...přihod tu slaninu, zalít smetanou ke šlehání ...odstavit ze sporáku, pak nastrouhat ten balkán ....a pak na to dát vyválený to lístkový těsto a šup na 20 minut do trouby ...a je to i sytý.
11. srp 2014 ve 12:52  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@petulak1988 to nevim holka ja to objednavala :slight_smile:)
11. srp 2014 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holkyyy.tak dnes byla posledni poradna. Pristi tyden v utery nastup a ve stredu cisar. Uz se na Aleska moc tesim. Mam hrozny strach z toho cisare. :frowning2:
11. srp 2014 ve 12:54  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice - to jsme měli ted o víkendu taky 4500g ...takže jsem zase za těch 10 dní nabrali skoro půl kila ....to jsem zvědavá kolik to pak bude na kontrole ...jdeme příští pátek ....a 56 už je nám malá ...teda jak která no, ale ideál teď 62 a v těch vedrech to je asi i lepší.
11. srp 2014 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice tak ja to take objednam :slight_smile: musim jeste pripravit veci na koupani a prebalovani usporadat do doz a uz budu mit vse :slight_smile:
11. srp 2014 ve 12:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@beryltm jee to uz mas za par a za chvilku budes mit maleho u sebe.. a budes chtit celkovou nebo spinalni anestezii??
11. srp 2014 ve 12:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@beryltm - já se taky bála, ale bylo to fakt vše v pohodě. Největší strach jsem měla z tý injekce do zad, ale vubec nevím, že mě píchla ....a pak ten zákrok v pohodě ....jen jak tahají pak prcka ven tak cítíš trochu tah ...ale pak jak ho uvidíš tak už z toho nic nevíš ....
Tak hlavně aby šlo všechno jak má ...a neboj se ....těš se, že už budete spolu. Tak dlouho jste zápasili a teď už je dobojováno a konečně se uvidíte.
11. srp 2014 ve 12:57  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
autor
@kamisb no jo, ale na to jak jsme byly malinke tak uz mame skoro dvojnasobek vahy tak mam radost ;)
11. srp 2014 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@petulak1988 tak mezapomen k tomu na perlan objednat
11. srp 2014 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice tyy jo me prijde ze vubec nevim jak co pouzivat...ta moje holka bude chudak.. :frowning2:
11. srp 2014 ve 13:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - to mi je jasný ..že máš radost .....ale už se pronesou ...dneska v noci mi to nějak docvaklo jak jsem ho zvedala na rameno, aby si odkrknul ...že teda nevím jak to budu dělat třeba za měsíc dva ...pokud mi bude furt přibírat kolem 300g za týden ....
autor
@beryltm neboj se nic to neni ja teda mela akutniho a blbou anesteziolozku ale fakt to nic neni...tak jsi se dockala :slight_smile:)) suppeerrt jste to spolu zvladli :slight_smile:
Ja totiz jeste nevim zda jit do celkove ci spinalni anestezie.u nas pak na siti stejne uspavaji celkove. No necham to na doporuceni anesteziologa.
uz se Aleska nemuzem dockat.uz pristi tyden bude s nami.neuveritelny :slight_smile:
11. srp 2014 ve 13:04  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@beryltm jj po tom vsem co jste oba vydrzeli je zazrak ze uz budete spolu, datahli jste to nakonec temer do terminu, coz je nadhera.. jste sikulky
11. srp 2014 ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb jojo pronesou a jesye jak se uz hodne hybaaa..nwboj oni pak ten rust trochu zpomali ;))
11. srp 2014 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 dekujem. Vubec jsem neverila ze vydrzime takhle dlouho. Je to pasak :sunglasses:
11. srp 2014 ve 13:10  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@beryltm ja celkovou nemohla tak jsem mela spinal...
11. srp 2014 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@beryltm to teda je..je to silny chlap.. a ty silna maminka.. vydrzela jsi toho fakt dost.. :slight_smile:
11. srp 2014 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice tys nemohla celkovou kvuli tomu tlaku?
11. srp 2014 ve 13:13  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice moc děkuji..hned objednám... :wink:
11. srp 2014 ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek