• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

21. května 2017 
@janice_opice ty ubrousky to je ta perlicka?? A mas male nebo velke?? A to lalium myslis jak velke??
11. srp 2014 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb no právě..já to neutírala do sucha..až ted´..pozdě...a byly to blbý ubrousky..jsem to málem obrečela...že jsem tak blbá... :angry: :frowning2: Už ho taky občas chodím mýt do koupelny..asi to bude lepší..a koupím toho medvídka.. :wink: Já ho přebaluju ihned..i když jsme venku..i když tam má trošek..on to nesnáší...a stejnak...ch jo..
@kamisb bepanthen asi myslíš..no..ten je na předcházení opruzenin..já už mu tam chudatkoj..dávala všchno...
11. srp 2014 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm jůůů super..neboj holka...je to blbý,ale Jani měla smůlu......neboj... :wink:
11. srp 2014 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - no ne to co jsem posílala je něco novýho ....http://www.lekarnaave.cz/babypanthen-mast-100g
já tím chvíli mazala i jednu bradavku nějak mě ta levá bolela a už je klid.
11. srp 2014 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 nebude..všechno Ti doklapne až budeš mít prcka u sebe...A daj Ti broužurky hezký v nemocnici.. a na pojišťovně třeba.. :wink: Tam je všechno hezky schrnutý..já se bála třeba s kojením..a jednou jsem si to nechala ukázat ..pak i v sedě...a dobrý...důležitý je fakt se na vše ptát.....v porodnici..bála jsem se trošku,jak to budu doma zvládat...a zvládám to líp než v porodce.
11. srp 2014 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb aha..tak to jo.. :wink:
11. srp 2014 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no snad mas pravdu.. zacinam mit vitr ze vseho :frowning2:
11. srp 2014 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb a Ty plně kojíš? My jsme minule přibrali jen 200g...ale přisuzuju to tomu blinkání...ale prý i stačí 150
11. srp 2014 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm Je to super,že jste to zvládli...nakonec....bylo to těžký děsně pro Tebe...ale jsi u konce mít to svý štěstíčko u sebe... :wink:
11. srp 2014 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 to víš,že mám... :wink:
11. srp 2014 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl take ted objednavam toho medvidka a i to lalium a nevim zda i ty ubrousky perlicka.. mam ted nakooupenou kosmetiku sebamed ale tak ja myslim ze se to nezttrati.. :slight_smile:
11. srp 2014 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl :slight_smile: ja si ted totiz vubec nedovedu predstavit ze budu mama a jak to zvladnu.. proste vubec si tu situaci nedovedu predstavit
11. srp 2014 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@beryltm no kvuli tlaku a tem ostatnim.potizim..
11. srp 2014 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 ja koupila velky baleni ve zdravotnich potrebach a striham si to..a to jaky mnozstvi di koupis je na tobe..nejdriv jsem kupovala maly a protoze mi vyhovovalo tak jsem doobjednala velky..treba ti nebude vyhovovat chce to zkusit
11. srp 2014 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - jj nakonec jsem se rozkojila. Ale je to otesánek někdy je přisátý třeba i půlhodiny a někdy víc ...ale jak u toho i spí tak ho nechávám no ...naštěstí v noci vydrží tak 20 minut a pak začne zívat nebo jej sám vyplivne :slight_smile:
prý se přibírá ideálně 120-250g ....posledně jsme měli navíc 260g za 8 dní ...prý jsme na horní hranici, ale že to nevadí....teď by to vycházelo na 10 dní asi půl kila, ale nevím to přesně vážila jsem na digitální váze spolu se mnou ..a máme to jen na desetiny (jako třeba 56,4kg) takže to nějak zaokrouhluje.
Jen 200g ...to je hezký pokud to je za týden ...ale i kdyby za víc dní tak bych to neřšila, dokud kaká, hezky čůrá a budí se na jídlo tak je to v klidu.
Mě teď občas taky blinká, ale mě teda u toho jak tlačí po kojení ...tak to pak jde vrchem i spodem no a to si poslední dobou i začal krkat ...někdy dokonce v leže :grinning:
11. srp 2014 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jj objednala jsem to lalium 50ml a ty ubrousky 200ks a medvidka :slight_smile:
11. srp 2014 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 já mám kosmetiky..že nevim,jestli to prcek využije.. :grinning: to zmákneš...fakt...mateřskej pud dělá hodně...
11. srp 2014 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jejej to je super,že tak hezky krká...no já se na to někdy vyprdnu..dvakrát mi to prošlo a teď se poblinkal chudák..ale přítel to vychytal včera,dal ho do autosedačky..a hned si krknul..
jojo..bylo to 200g za týden..vidíš to..jdu se s ním zvážit... :grinning:
11. srp 2014 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 a objedmala jsi si I tu redici lahvicku k tomu doufam...
11. srp 2014 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb 4,2 kg......za dva týdny a 4 dny tedy 700g...ale má triko a bryndák :grinning:
11. srp 2014 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 ta situace byt mamou se neda popsat a vys etlit, to se musi zazit....ale neboj priroda to zaridila moc dobre
11. srp 2014 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice jj objednala :slight_smile: no snad to vse zvladnu :slight_smile:
11. srp 2014 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - to bohatě staší ...a něco váží i plínka :slight_smile: třeba pěkně počůraná má i 120g jsem zjistila :wink:
já ho možná taky dneska ještě převážím ....ale teď furt spinká ...to jsem na něj zvědavá odpoledne a v noci.
11. srp 2014 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 jjj zařídila :grinning:
11. srp 2014 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb on byl bez plínky...větral :grinning: :grinning: :grinning:
11. srp 2014 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no mně taky spinkal...ted bude tatka vstávat,tak ho dá na bříško a pak ho nakojím...
11. srp 2014 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no ted si hezky spinká a prdí do plínky, no možná i kadil ....taky by měl na bříško, ale budit jej nebudu ...už to zase budou 3 hodiny od začátku posledního kojení.
snad je jen unavenej z těch veder, že takhle spinká, většinou spí dopoledne tak hoďku ...a ted vlastně usnul kolem 10h ...spal do 11:15 ...pil u toho usnul a spí dál.
11. srp 2014 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb no můj má zas žízen a hlad to je masakr... :grinning: Možná to počasí... já si říkám...že kdyby jim něco bylo,tak brečej...snad :grinning: Tak to asi v noci spí obvykle jak zabitej,ne?
11. srp 2014 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no až na to že se budí na jídlo kolem 1h, pak kolem 4, pak 6 ...a to už pak chce ke mě do postele, ale pak ještě tak do půl 9 spíme. Ale super bude až odbourá to jídlo kolem tý 4hodiny ...doufám, že se dočkám :sunglasses:
11. srp 2014 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak to dobře spinká...to já kojim tak co 2 hodky od odpoledne do rána
11. srp 2014 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek