IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pavlina1976
23. zář 2013
@janice_opice Ahoj Janinko, to je super 9 kousků, a mě se teda tak malý nezdaj....., ve čtvrtek budou mít 15mm, na začátku mi taky rostly pomalu a pak to dohnaly 😉 . Ale zase jsem měla málo zralých, jen dvě 😞 . Bude to OK, prostě žádná jiná varianta, než, že se to povede se nepřipouští!!!!!
pavlina1976
23. zář 2013
@sasanka033 Ahoj Sass, no prosím tě až tak? Sportovní večer ti náladu jistě zlepší 😃. Jinak já jsem dnes byla u holiče, ale bojím se, jestli mě učeše v pátek podle mých představ, no musím jí hlídat 😃. Jinak barvička se nám opět parádně povedla 😉. Už jsem z toho nějaká nervozní 😉 . Ve středu jdu na utz, jak mi vyrostly folíky a kolik a kdy, že bude ten slavný plodný den 😃 . Tak jsem zvědavá, když už do sebe člověk rve ty sra.......ky, tak ať to aspoň pomůže!
sasanka033
23. zář 2013
@pavlina1976 no pekne si to nakladas, svatbicka a este stihas folikulovat🙂 vubec se ti nedivim, ze jsi nervozni! mne se zveda kufr nervozitou jen pri predstave svatby🙂)) to jsem mozna minule nezminila, ze ja touzim jen po tom gestu, zadosti o ruku, ale ne svatbe 😃
jaka17
23. zář 2013
Ahoj holky, jsem s Vámi, jen nestíhám...
@janice_opice ahooj, to musí ještě dohonit, nezoufej...mooc držíme palce ..
pavlina1976
23. zář 2013
@sasanka033 Tak to kdyby ten tvůj chlap věděl, tak jsem si jistá, že by gestoval okamžitě 😃
coralin
23. zář 2013
@sasanka033 jak myslíš..
coralin
23. zář 2013
@janice_opice a pak?
coralin
23. zář 2013
@janice_opice to teda je
brsh
23. zář 2013
@janice_opice Janino, dyk to je krásný. Vím, jak to máš s tím dalším vývojem, ale podívej na ten můj jeden poklad. Jedno vajco, čtyři buňky a šup 😃 Takže žádný černý myšlenky, hlaď břuch a věř jim. Já je taky hladila (myslela jsem, že jsou tři 😃 ) !!!
@pavlina1976 - užij si kráááááááásně páteční den, Pavli! Svatba v září je nejhezčí, tak ať vše klapne na jedničku.

Holky, jdu vás trošku nakopnout - já jsem dneska po velkým utz a z tý naší jedný čtyřbuňky je 26 cm dlouhý a 380 g těžký mimino, který se vyvíjí tak, jak má 🙂 Akorát vokázat se pořád nechce 😃 Už se těším, až se vy moje spolubojovnice z IVF, přidáte k mým těhu diskutérkám 😉
lenkafel
23. zář 2013
ženy vůbec nestíhám dočítat, Janince samo držím palce moc si to mimčo zaslouží

@brsh gratulace ke krásnému vyvíjejícímu se mimču
danaho
23. zář 2013
@pavlina1976 Díky,no kéž by. Promiň ale jak tu jsem teď málo,tak mi uplně unikla tvá svatba. Už byla nebo terpve bude? 🙂
danaho
23. zář 2013
@brsh gratuluju. Krásně miminko roste,jen tak dál. x-)
pavlina1976
23. zář 2013
@danaho v pátek bude 😃
pavlina1976
23. zář 2013
@brsh Děkuju, moc moc gratuluju, je to skvělá zpráva 😉 . Užívej si to a dávej na sebe pozor matko!!!!! 😃
danaho
23. zář 2013
@pavlina1976 no jo už jsem to dočetla 😃 Budeš krásná nevěsta. 😉 A jak se cítíš,kolik budete mít lidí?
janice_opiceautor
23. zář 2013
@danaho jé tak to na tebe budu moc myslet, strašně držím palce!!!!!At to vyjde!!
janice_opiceautor
23. zář 2013
@sasanka033 neměj špatnej den, to bude zase dobrý, akorát blbej tlak!
janice_opiceautor
23. zář 2013
@pavlina1976 ahoj nevěsto, no já vím, ale takhle jsem to měla minule - nakonec skoro po měsíci dozrály 3 tak uvidíme snad se zmátořej
janice_opiceautor
23. zář 2013
@jaka17 děkuju za držení palců, snad se trochu pohnou
sasanka033
23. zář 2013
@pavlina1976 😃 😃 😃 😃 ted jsi mi zvedla naladu🙂

@coralin holcicko, co je s tebou? nevypadly ti pismenka z klavesnice? 🙂 dyt jsi nam napsala dohromady asi deset slov a este je rozdelila do tri vzkazu!🙂 jak se mas? co delas?
pavlina1976
23. zář 2013
@danaho na oběd budeme mít dvacet (jen rodinu) a potom přijde tak dalších 20 lidí x-) , snažili jsme se jen ti nejbližší, ale nějak se to nahledalo.....Hlavně aby v pátek vyšlo počasí, aspoň trochu sluníčka na focení 😃 . Cítím se už trochu nervozně 😉 , nějak to na mě doléhá 😉
janice_opiceautor
23. zář 2013
@brsh já vím Baruš, no uvidíme, věřím, že tentokrát se to povede, já hlavně byla u jinýho doktora ne u své doktorky oblíbené,která mě vždycky povzbudí tak i z toho jsem byla taková přešlá - i když on byl fajn.....
Moc ti gratuluju k mimoučškovi to je skvělý!!!!!!!!ty jsi fakt zářnej případ!!!!!!
janice_opiceautor
23. zář 2013
@coralin jsi OK? 😮
sasanka033
23. zář 2013
@janice_opice to jo, mozna blbej tlak, ale to by museli bejt i vsichni ostani naky divne natlakovany🙂 jsem dneska poslala do pr...dva lidi. pac se chovali jako idioti. jako fakt mne dneska prijit pod ruku neni dobrej napad:)
janice_opiceautor
23. zář 2013
@lenkafel děkuju moc, věřím, že se hnou..musíííí!!!!!
sasanka033
23. zář 2013
@janice_opice taky se ti @coralin nako nezda?
janice_opiceautor
23. zář 2013
@sasanka033 no jestli jí někdo nevlezl pod nick??:------ =-)
pavlina1976
23. zář 2013
@janice_opice No tak to je jasný, nebudou se ukazovat nějakýmu doktorovi, kterýho nechtějí 😃 , ve čtvrtek bude tvoje paní doktorka a naměří takovou velikost, že ti všechny léky okamžitě zakážou 😃
danaho
23. zář 2013
@janice_opice Budem si je držet navzájem 😉
@pavlina1976 na pátek zrovna hlásí hezky. Počasí vám určitě vyjde a kdyby přeci jen spadlo pár kapek,tak je to štěstí 🙂
janice_opiceautor
23. zář 2013
@pavlina1976 🙂))) hele že sem šoupneš fotečky viiid?????? krasavice 🙂 a jak budeš pod čapcem tak i to mimino přijde páč to má prostě tak 🙂
@danaho určitě je to fakt nefér tohleto strašně, musíme to zlomit!!!

Začni psát odpověď...

Odešli