• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. října 2017 
@janice_opice Ahoj Janinko, to je super 9 kousků, a mě se teda tak malý nezdaj....., ve čtvrtek budou mít 15mm, na začátku mi taky rostly pomalu a pak to dohnaly :wink: . Ale zase jsem měla málo zralých, jen dvě :frowning2: . Bude to OK, prostě žádná jiná varianta, než, že se to povede se nepřipouští!!!!!
23. zář 2013 v 16:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 Ahoj Sass, no prosím tě až tak? Sportovní večer ti náladu jistě zlepší :grinning:. Jinak já jsem dnes byla u holiče, ale bojím se, jestli mě učeše v pátek podle mých představ, no musím jí hlídat :grinning:. Jinak barvička se nám opět parádně povedla :wink:. Už jsem z toho nějaká nervozní :wink: . Ve středu jdu na utz, jak mi vyrostly folíky a kolik a kdy, že bude ten slavný plodný den :grinning: . Tak jsem zvědavá, když už do sebe člověk rve ty sra.......ky, tak ať to aspoň pomůže!
23. zář 2013 v 16:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 no pekne si to nakladas, svatbicka a este stihas folikulovat:slight_smile: vubec se ti nedivim, ze jsi nervozni! mne se zveda kufr nervozitou jen pri predstave svatby:slight_smile:)) to jsem mozna minule nezminila, ze ja touzim jen po tom gestu, zadosti o ruku, ale ne svatbe :grinning:
23. zář 2013 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, jsem s Vámi, jen nestíhám...
@janice_opice ahooj, to musí ještě dohonit, nezoufej...mooc držíme palce ..
23. zář 2013 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Tak to kdyby ten tvůj chlap věděl, tak jsem si jistá, že by gestoval okamžitě :grinning:
23. zář 2013 v 16:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 jak myslíš..
23. zář 2013 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. zář 2013 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to teda je
23. zář 2013 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Janino, dyk to je krásný. Vím, jak to máš s tím dalším vývojem, ale podívej na ten můj jeden poklad. Jedno vajco, čtyři buňky a šup :grinning: Takže žádný černý myšlenky, hlaď břuch a věř jim. Já je taky hladila (myslela jsem, že jsou tři :grinning: ) !!!
@pavlina1976 - užij si kráááááááásně páteční den, Pavli! Svatba v září je nejhezčí, tak ať vše klapne na jedničku.

Holky, jdu vás trošku nakopnout - já jsem dneska po velkým utz a z tý naší jedný čtyřbuňky je 26 cm dlouhý a 380 g těžký mimino, který se vyvíjí tak, jak má :slight_smile: Akorát vokázat se pořád nechce :grinning: Už se těším, až se vy moje spolubojovnice z IVF, přidáte k mým těhu diskutérkám :wink:
23. zář 2013 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
ženy vůbec nestíhám dočítat, Janince samo držím palce moc si to mimčo zaslouží

@brsh gratulace ke krásnému vyvíjejícímu se mimču
23. zář 2013 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina1976 Díky,no kéž by. Promiň ale jak tu jsem teď málo,tak mi uplně unikla tvá svatba. Už byla nebo terpve bude? :slight_smile:
23. zář 2013 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh gratuluju. Krásně miminko roste,jen tak dál. :dizzy_face:
23. zář 2013 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danaho v pátek bude :grinning:
23. zář 2013 v 18:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh Děkuju, moc moc gratuluju, je to skvělá zpráva :wink: . Užívej si to a dávej na sebe pozor matko!!!!! :grinning:
23. zář 2013 v 18:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina1976 no jo už jsem to dočetla :grinning: Budeš krásná nevěsta. :wink: A jak se cítíš,kolik budete mít lidí?
23. zář 2013 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho jé tak to na tebe budu moc myslet, strašně držím palce!!!!!At to vyjde!!
23. zář 2013 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@sasanka033 neměj špatnej den, to bude zase dobrý, akorát blbej tlak!
23. zář 2013 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 ahoj nevěsto, no já vím, ale takhle jsem to měla minule - nakonec skoro po měsíci dozrály 3 tak uvidíme snad se zmátořej
23. zář 2013 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 děkuju za držení palců, snad se trochu pohnou
23. zář 2013 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ted jsi mi zvedla naladu:slight_smile:

@coralin holcicko, co je s tebou? nevypadly ti pismenka z klavesnice? :slight_smile: dyt jsi nam napsala dohromady asi deset slov a este je rozdelila do tri vzkazu!:slight_smile: jak se mas? co delas?
23. zář 2013 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danaho na oběd budeme mít dvacet (jen rodinu) a potom přijde tak dalších 20 lidí :dizzy_face: , snažili jsme se jen ti nejbližší, ale nějak se to nahledalo.....Hlavně aby v pátek vyšlo počasí, aspoň trochu sluníčka na focení :grinning: . Cítím se už trochu nervozně :wink: , nějak to na mě doléhá :wink:
23. zář 2013 v 18:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brsh já vím Baruš, no uvidíme, věřím, že tentokrát se to povede, já hlavně byla u jinýho doktora ne u své doktorky oblíbené,která mě vždycky povzbudí tak i z toho jsem byla taková přešlá - i když on byl fajn.....
Moc ti gratuluju k mimoučškovi to je skvělý!!!!!!!!ty jsi fakt zářnej případ!!!!!!
23. zář 2013 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coralin jsi OK? :-O
@janice_opice to jo, mozna blbej tlak, ale to by museli bejt i vsichni ostani naky divne natlakovany:slight_smile: jsem dneska poslala do pr...dva lidi. pac se chovali jako idioti. jako fakt mne dneska prijit pod ruku neni dobrej napad:slight_smile:
autor
@lenkafel děkuju moc, věřím, že se hnou..musíííí!!!!!
23. zář 2013 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice taky se ti @coralin nako nezda?
23. zář 2013 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 no jestli jí někdo nevlezl pod nick??:------ :confused:
23. zář 2013 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice No tak to je jasný, nebudou se ukazovat nějakýmu doktorovi, kterýho nechtějí :grinning: , ve čtvrtek bude tvoje paní doktorka a naměří takovou velikost, že ti všechny léky okamžitě zakážou :grinning:
23. zář 2013 v 18:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice Budem si je držet navzájem :wink:
@pavlina1976 na pátek zrovna hlásí hezky. Počasí vám určitě vyjde a kdyby přeci jen spadlo pár kapek,tak je to štěstí :slight_smile:
23. zář 2013 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 :slight_smile:))) hele že sem šoupneš fotečky viiid?????? krasavice :slight_smile: a jak budeš pod čapcem tak i to mimino přijde páč to má prostě tak :slight_smile:
@danaho určitě je to fakt nefér tohleto strašně, musíme to zlomit!!!
23. zář 2013 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek