• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

@petulak1988 já ho nemám
12. srp 2014 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl aha tak ted nevim zda to nebude zase jen zbytecna vec do bytu.. uz nemam kam co dat
12. srp 2014 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 ja ho dostala od svagrovy pac neter byla blinkaci....a prpis jinak funguje stara dobra klasika-podlozeni postylky knizkama
12. srp 2014 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl chuditko tak snad to bude brzo dobry
12. srp 2014 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice jj nad tim jsem take premyslela, no pokud budeme blinkaci tak bych asi klin kooupila.. ale pockam az jak to bude.. :slight_smile:
12. srp 2014 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - já mám jen takový jakoby molitanový ...už nevím kde jsem ho koupila ale stál pár korun tak jsem ho vzala ...mám ho na matraci ale spíš ho používám, když je tam malej ráno a kouká po hračkách. V noci jsem ho tam jednou dala když si nekrknul ze začátku a pak se mi v postýlce hrozně převracel ....a nějak z něj stejně slezl dolů.
když je mimi blinkací tak podložit knížkama je asi lepší.
12. srp 2014 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jj dekuji za zkusenost.. nechtela jsem kupovat zbytecne :slight_smile: a co malinkej jak se mate??
12. srp 2014 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice, @muddledgirl - tak to je na blbý s těma očíčkama ...tak aťjsou prckové brzo v pořádku.

+ @petulak1988
mě dneska Adámek v noci moc nespal al ted taky ....vzbudil se o půlnoci, v 2:45, 4:45, a v půl 7 už chtěl ke mě do postele...ale tam naštěstí ještě do 8h tak nějak spinkal. V 9h jedl a pak teda spustil řev, tak jsme šli na procházku, ale spal ani ne hodinu...a ted už je zase přisátej. To asi jak jsem ho včera dopoledne chválila jak krásně spinkal...tak abych si nemyslela.
a to jsem si myslela, že v noci bude krásně spinkat, prože se vzbudil včera v 14h na jídlo a už odpoledne nespal ..jen asi 15minut u manžela na ruce. A po jídle v 20h se tvářil, že jako taky sát nebude ...no nakonec asi za půlhoďky odpadl.
12. srp 2014 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - ted jsem psala :slight_smile:
12. srp 2014 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb :slight_smile: no bal se aby sis na to jak krasne spinka moc nezvykla.. ale jinak je to urcite zlaticko.. :slight_smile: uz se tam tesim... :slight_smile: a co ty??Jak ti je??
12. srp 2014 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - unavená, občas hladová, ale šťastná ...dneska mě čeká gynda po 6ti nedělí a nový doktor (sice mě kdysi operoval, ale jinak nový) jak jsem na to zvědavá a trochu nervozní. Sem tam ještě lehce špiním a v neděli se mi udělala "boule" nad jizvou ...tak snad v tom zase nebude hematom :frowning2:
12. srp 2014 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak drzim pesti.. me se udelal opar , takze se ted naopak modlim aby mala jeste vydrzela protoze bych ji nemohla dat ani pusu..jen malilinkej takze doufam ze jako minule do dvou dnu zmizi
12. srp 2014 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Cau holky tak jsme dnes cely den vyletovali :slight_smile:ocicko zda se uz ok
12. srp 2014 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@janice_opice ta je krasná :slight_smile:
13. srp 2014 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice krasna holcicka po mamince.. ma uzasna kukadla.. :slight_smile:
13. srp 2014 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky tak dnesni zpravy z krve nejsou asi moc dobre 1/310 ..mam jit na dalsi odbery pristi tyden..Kolik jste meli? :frowning2:
13. srp 2014 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hhani Haniii bud v klidu urcite je to ok navic krev se nema hodnotit samotna..preci jen je to kombinovanej screening...nechapu proc ti je takhle rikaji....jedna sr o 1. Screening ne? Kdes na nem byla? Bud fakt v klidu...ja ani nevim jakou jsem mela krev zaj8mal.je I me pouze celkovy vysledek..a jestli jsi byla na trippl testecj tak ty bych ja odmitla...
13. srp 2014 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988
@pidisek holky je to milacek hodnej...vcera byla tak unavena, ze usnula v 21 a vzbudila se az v 5.30
13. srp 2014 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice byl to prvni screening ..byla jsem v Thomayerove nem. tam me poslal muj gyn ..nejdriv udelal utz a potom jsem sla na krev tam..Ja nevim podle me ty dalsi budou asi tripple,protoze maji vse spocitat dohromady a potom udelat vysledek..a co odber plodovky, nebylo by to jistejsi?
13. srp 2014 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice teda vy jste ji dali, ze byla takhle unavena.. ja ted dopripravila tasky..mam dve jednu se svyma vecma a druhou mi pak prinese Lada na sestinedeli, 30ks plen , 3latkove pleny a mam tam jeste co se neveslo me..jako dvoje baleni vlozek, maly cestovni fen a sampon... myslis ze je to v pohode??Doufam ze bude volny nadstandart :slight_smile:
13. srp 2014 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani neboooj to bude v poradku a celkovy vysledek ti nerekli??
13. srp 2014 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 celkovy nerekli jestli tohle nebyla celkova,ale to je podle me blbost
...rikal,ze je to na hranici,vim,ze nejsem mladice a pocitala jsem s mensi hodnotou,ale az takovou ne :frowning2:
13. srp 2014 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani noa si bych chtela vedet celkovou hodnotu a az pak se rozhodla zda jit na plodovku ci ne..
13. srp 2014 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hhani ja za sebe bych nesla ani na triplle ani na plodovku.byla jsem na screeningu v Podoli..rano na krev a v poledne na utz a pak mi to vyhodmotili dohromady..se zeptej kamisb a muddled jak se s tim trapily a zbytecne hlavne kamisb s tima tripplama.Jako dle myho jsou to teda neprofesionalove a ja za sebe bych na plodovku nesla ani nahodou..kamaradka mela celkove vyslecky 1/110 q ma zdraveho chlapecka..a potom co jsem byla sama svedkem pruseru s plodovkou nikdy..to by ty vysledky musely byt 1/10....abych sla....ale to je muj nazor a meli by ti dat celkovy papir s celkovyma vysledkama ..tohle mi fakt prijde divny..a hlavne utz je dulezitejsi..nenech se zbytecne vynervovat zlati to bude dobry..ver mi!!!
13. srp 2014 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@petulak1988 holka ja pleny nepotrebovala..jen poporodni vlozky..tam jsme dostali 1 baleni...no a kojopodprdu, poporodni katata a vlizky do podprdy..a hygpotreby pro me jinak nic nebylo treba
13. srp 2014 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - látkový pleny na ublinkávání Ti tam půjčí ....tak ty bych nevozila.
13. srp 2014 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani - no jestli to je hraniční asi bych počkala spíš na ULZ v tom 20tt ...nebo ať Ti jej udělají dřív myslím, že jde udělal i kolem 16tt...na tu krev v 16 týdnu bych nešla ...jen mě to všechno pak ukázalo jako špatně a nakonec to bylo jen zbytečný strašení.
A nemáš čísla z tý krve?
13. srp 2014 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb aha ja myslela ze je tam nedavaji :slight_smile: no tak jen papirovky :slight_smile:
13. srp 2014 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jj plus tam mam rucniky.. na mimco mam z kosmetiky jen sudokrem... :slight_smile: zitra by mi mela prijit ta kosmetika.. :slight_smile:
13. srp 2014 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice @kamisb nerekl mi vubec nic jen hodnotu toho DS a řekl,ze mam jit na kontrolni odbery a,ze se to spocita vse dohromady a z toho je presnejsi vysledek..vubec ted nevim..vim,ze je i jina moznost nez odber plodovky a to odber krve,ale posila se to do ciziny ,stoji to 14.000,- a vysledky jsou stejne presne jak z plodovky tak do toho asi pujdeme... uvidim jak dopadneme v to pondeli..tohle je fakt peklo :frowning2:

..jinak holky DĚKUJUUUU !!!!
13. srp 2014 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek