• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

autor
@hhani no holky @kamisb a @muddledgirl si tim taky prosly a platily si to..vsechno bude v poradku neboj.drzim pesti.
13. srp 2014 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@hhani ahoj snad se nebudeš zlobit,když budu reagovat na tu plodovku musím s tebou nesouhlasit s tím,že ty testy a plodovka vycházejí stejně NEVYCHÁZEJÍ ...před pár dny se to stalo mé kamarádce nechtěla jít na plodovku tak si zaplatila ty testy do ciziny dala za to 15.000 a výsledek jí hodil do kolen je v 5 měsíci a vyšel jí z testů Edwardsův syndrom byla na zhroucení...nedalo jí to a zašla si na plodovku protože těm výsledkům nechtěla věřit takže se tý plodovce stejně nevyhnula.A kupodivu výsledek úplně jiný z plodovky Edwardsův syndrom nepotvrzen takže je štěstím bez sebe ...snad se nebudeš zlobit,že sem reagovala.
13. srp 2014 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jak je na krivoklatsku?? Tam budete az do konce prazdnin?? :slight_smile:
13. srp 2014 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elysion ne vubec se nezlobim naopak alespon vim jaka je realita.. fakt nechapu proc to tedy nabizi a rikaji,ze je to uplne stejne..Moc dekuji za reakci :wink:
13. srp 2014 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani Hodně štěstí :slight_smile:
13. srp 2014 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 ted jedeme v pondeli do Prahy protoze v utery mame prvni ockovani a kdyz bude Val ok tak sem pojedeme na vikend a v nedeli zase zpet 25.jdeme na kycle no a ten zbytek zase sem.
13. srp 2014 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hhani prvotni je to, ze te takhle vystresujou zbytecne....vyckej neboj fakt budes mit zdrave mimco uvidis...
13. srp 2014 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak to mate krasne.. :slight_smile: ma tam malinka krasny vzduch :slight_smile:
13. srp 2014 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 to si pis ja bych tu hned bydlela mit to tu k trvalymu bydleni!!
13. srp 2014 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no to ti verim :slight_smile: me by Praha take nechybela..sice Radotin je hodne v zeleni ale Krivoklatsko nebo kokorinsko to je jina liga :grinning: ,zitra do Podoli do poradny tak zase do centra..
13. srp 2014 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - máš erární oblečení a oni je tam oblékají většinou do košilky a nohy balí do jedný pleny a pak je stahují do druhý pleny ...další dávají pod hlavu a pak šup miminko do zavinovačky.
13. srp 2014 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani - hele já si ten prenascan zaplatila ...je tam kolonka s tím, že pokud by vyšel na něco pozitivní tak se stejně pak chodí na odběr plodové vody.
Jako já třeba po triplle testech měla DS vyšší (jako méně rpravděpodobný) než z toho 1.trim. screeningu ....ale pak se jim nelíbilo něco na ULZ a pak z těch vyšetření z krve vytáhla genetička jednu hodnotu toho volnýho HCG (či jak se to jmenuje) k tomu přidali, že mi už bylo 35let ...takže 3 "symptomy" a najednou, že by doporučila plodovku ...a přitom jen po tom ULZ řekla, že to je zbytečný.
Ale je jasný, že všude se mohou seknout ...nic není 100 % ....i plodovka má nějakou setinku kde se něco může neodhalit.
Někdy se jde zase třeba moc brzo na ten odběr krve a ještě ty geny z prcka nejsou uplně dostatečně rozmnožený v tvojí krvi.
Prostě je všude riziko ....jde spíš o to ....co je větší riziko ....jestli třeba hodnota toho 1:310 nebo pak chyby při odběru plodovky.
Ale hlavně se zkus nenervovat a vyčkat ....ono taky jsme po IVF ...to prý taky některý ty hodnoty to zkresluje.
Tak se drž budeme na Tebe moc a moc myslet.
13. srp 2014 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@hhani já měla kočí krev dost špatnou 1:55...down..ani se to říkat nemá..ale nějak jim to vylítlo..a já se pak hodně chvílema trápila..celkem jsem měla 1: 780 tak nějak.....doktor teda v HK od začátku říkal,že miminko podle utz je zdravé...no poslali mě za genetičkou..ta mě v podstatě nic neřekla..jen poslala na plodovku..kam jsem nešla...a zaplatila si harmony test...jinak vím,že to moc nejde..ale zkus být trošku v klidu....ono věkem se to dost snižuje...mně bylo 32 v květnu....a okolo 30. věku je normální,že to vychází kolem 1:800 a kolem 35 asi 1:350...takže zatím...tfuj tfuj a moc myslím..pusinky..jdu vás dočíst
13. srp 2014 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@elysion co to bylo za test..Prenascan???? Nám nepotvrdil nic...a mimisek je zdravý...jinak chyby jsou všude..to tak prostě je..
13. srp 2014 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elysion my měli Harmony test dvakrát a pak Maternit 21....
13. srp 2014 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani plodovku bych nepodstupovala.....riziko malé,ale je..
13. srp 2014 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani já myslím,že to máš celkový výsledek...
13. srp 2014 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani ono prý může mít vliv krvácení v těhu, udržovací léky,IVF..dokonce věk partnera..Já jinak měla málo DNA v krvi miminka byla jsme na Harmony testu dvakrát...protože jsem byla rarita...doplatila za mně amerika se Sanusem x tisíc a měla jsme naposledy Maternit 21 ...stojí kolem 30 000 tisíc..ale údajně je nejpřesnější...no a ten zaplt pánbu ve 24tt konečně vyšel negativní...ty předtím se kvůli málo DNA nedali hodnotit..masakr....takže prosím nevzdávej to...a věř,že miminko je zdravé... :wink:
13. srp 2014 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl Moc děkuju :slight_smile: ..koukala jsem na ten Maternit asi bych i ten podstoupila i za ty penize,ale vsude spis pisi o tom Prenascanu,ale ne moc v dobrem...Ten Maternit delaji v Praze jen v Motole?Nebo kde jste na nem byli vy?Ja se proste bojim,ze ted ty tripple vyjdou jeste hur a to me desi...Hledam alternativu co jineho :frowning2:
14. srp 2014 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hhani triplle jsou totálně zavádějící testy a všude ve vyspělých zemích od něj upouští.....nešla bych na ně....budeš akorát ve stresu....fakt to jsou testy úplně na nc..má to potvrzeno i od celkem lékaských kapacit
14. srp 2014 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hhani hlavně fakt nechápu proč ti neřeknou celkový výsledek screenngu.....já fakt byla ráno na krvi, v poledne na utz a tam naházeli všechna data včetně věku a tak a neboj bude to dobrý.... :dizzy_face:
14. srp 2014 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani no já dojížděla do Hradce do Sanusu...tam dělají Harmony test a ten Maternit...no mně se má doktorka neptala tripply mě nabrala......Kde ho dělají v Praze kočko nevím..ale je hodně drahý no...Určitě bych šla na nějaký test....neboj..to bude dobrý..1:300 něco je celkový výsledek utz a krve,ne? ..a pokud by to byla jen krev..tak to vůbec nic neznamená...já měla krev 1:55
14. srp 2014 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Jani mi to nedalo a napsala jsem Višničce a ta mi odepsala at ji zavolam,že mi vše vysvětlí..řekla mi,že v mém věku je to naprosto normalni naopak dokonce normalni hodnota je 1:250 takže mám ještě 60 k dobru :slight_smile: Nicméně mi řekla at urcite nechodim na odběr plodovky,ale necham si udelat ten Prenascan už jen z duvodu kolik mi je let..a v pripadě,ze by tam bylo neco spatne,coz si ona nemysli,tak jit na tu plodovku jinak rozhodne ne a Triply taky mam odmitnout v mem veku mi lepsi hodnotu stejne neukazou...proste se vse odviji od data narozeni...Tak me trochu uklidnila
@muddledgirl 1:310 je jen DS celkovy mi sdelen nebyl...pro pana doktora na genetice je zrejme nejdulezitejsi toto cislo... coz nejak nechapu...
14. srp 2014 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hhani já ti to říkala...nenervuj se!!!! já měla v mém věku taky strach.... jsem ráda, že mám stejný názor jako Višna :wink: akorát ě sere jak ti nc neřeknou a vystresujou člověka úplně
14. srp 2014 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice ale serou mě s timhle..no ještě,že tu Višňu máme...na ní opravdu nedám nikdy dopustit a nechápu lidi co oní můžou psát jakkoli negativně...
14. srp 2014 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani - hele cellkový číslo není ...je buď výsledek pozitivní nebo negativní.
a pak se uvádí zvlášť čísla za DS ...a ty další dva trichomy.
takže si myslím, že to bude už krev i ULZ ... kdy jsi byla na tý krvi a kdy Ti ty hodnoty řekl...ty nemáš nějaký papír z toho? mě ho dali v genetu že ho mám nosit v průkazce a druhý odevzdat doktorovi.
14. srp 2014 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb zatim nemam jen jsem tam volala na vysledky..to je prave taky to co me je divne,ze midelali utz a potom jsem jela na krev do nemocnice na genetiku a to vse v 13+2 coz si myslim,ze testy krve meli byt drive nebo se mylim? Kazdopadne ted uz je to jedno.. sestra ma znamou v Gennetu tak se pokusime nejak domluvit jestli se da jeste neco delat nebo jit rovnou na ten Prenascan...
14. srp 2014 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak dnes prvni monitor v Podoli...poprve jsem tam necekala tak dlouho :slight_smile:
14. srp 2014 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani - tak to určitě ...krev má být mezi 10-12 týdnem podle mě teda ....takže to může být lehce zkleslený.
14. srp 2014 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - a co spolupracovala malá?
14. srp 2014 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek