• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. prosince 2016 
@kamisb jj spolupracovala..vypila jsem behen neho litr piti a monitor pry naprosto v poradku :slight_smile: byla jsem na nem pul hodinky..
14. srp 2014 ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@hhani ja byla na krvi a ultrazvuku ve stejny den, take jsem nejdrive vedela vysledky z ultrazvuku a pak cekala na krev..zadny papir mi nikdo nedal..jen mi Budka rekl ze je negativni...
14. srp 2014 ve 13:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky to je hrozný prcek chce být zase už skoro furt přisátej .....kojíme tak po 2,5h přes den někdy teda ani ne po 2h a je tak půlhodiny přicucnutej ...sem tam se otrhne nebo usne a když si to uvědomí tak chce zase ... :angry:
asi už zase roste a docela se začal zakuckávat při sání :unamused:
14. srp 2014 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb jo holka já má od včerejšího večera Valinku furt na prso...špatně spala a dneska taky nemůže celý den zabrat a chce furt prso takže další spurt asi
14. srp 2014 v 15:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - ted to ale bylo fajn konečně ..sice teda jedl od 13:15-13:45 ...ale pak jsme šli ven a až ted se vzbudil a papá. A ani se moc nevzteká, že by ho bolelo bříško ...jen teda u jídla hezky prdí :grinning:
14. srp 2014 v 17:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - jen jestli ty spurty nejsou moc častý :confounded:
14. srp 2014 v 17:15  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice tak mi dnes dorazila kosmetika :slight_smile:
14. srp 2014 v 18:35  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahojky holky. Tak se zase po několika dnech ozývám :slight_smile:

1. Děkuji za informace ohledně cvičení. Nebojte, přehánět to nechci. Právě, že se bojím, abych něco neuspěchala. Tak s cíleným cvičením ještě pár měsíců počkám a ted se budu jen hýbat :grinning: Ale ty brusle byly fajn :wink:

2. Tak dneska je to 10 dní, co bereme ty laktobacily a možná nám pomohly :slight_smile: Ono se to taky přesně říct nedá, protože jsme zase o 14 dní starší :grinning: Ale co se stalo, tak malá už nemá takové problémy s tlačením (kromě dneška) a už z ní není průtokáč :slight_smile: Ale to nevím, jestli je dobře nebo ne.

3. Klaudinka je poslední 3 dny zlatá. Začala jsem jí dělat pevný úvaz. V porodnici ho nesnášela :slight_smile: a ted se jím zklidní. A i líp v noci spí. Až dneska, taky nemůže celý den zabrat a brečí a tlačí.

4. Jinak je u prsa snad taky pořád - ale já to neřeším. V úterý jdeme na kontrolu po 6 týdnech. Myslím, že ted hodně přibrala :grinning: Už má 4 brady :grinning: Tak uvidíme, jak na tom je :slight_smile: Jo a poslední dobou se mi taky u prsa zakuckává. Nenasyta :grinning:

5. Jinak růstový spurt je vlastně skoro pořád (viz článek) :grinning:
"Bývá to v období několika prvních dní doma, kolem 7-10 dne, 2-3 týdnů, 4-6 týdnů, ve 3.měsíci, 4.měsíci, 6.měsíci a 9. měsíci."
14. srp 2014 v 18:49  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
6. Jo jinak já už min 10 dní koupu denně. Ob den s kosmetikou a mezitím jen vodou s olejíčkem. A už děláme večerní režim :grinning: Vykoupat, nakojit a spát :grinning:
14. srp 2014 v 18:52  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
autor
@marke to jsem rada, ze probiotika zabrala ;) my mely s valcou asi nejhorsi den zatim.....tak doufam, ze zitra bude zase lip...
14. srp 2014 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak ja mam dneska dost..Val furt nespi..nespala celej den az na 20 minut a v noci taky furt neklidna a ted jeste nespi..nejde ji zabrat....no snad brzo usne..ted si ji vzal muz a chova..no sranda :grinning:
14. srp 2014 ve 22:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@hhani však jooo...DS...z krve i utz...vidíš...já Ti to psala kočko..tak to je fajné..máte tam super doktory.... :wink:
15. srp 2014 v 07:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb jéé to je ještě dobrý..každý dvě hoďky nebo dvě a půl.... :grinning:
15. srp 2014 v 07:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice no kočí..Sam zas včera spal jak dudek...dneska blil jak šakal..a zánět v očíčku neustoupil..teď spinká chudínek..tak ho vezmu k doktrorce s tím očíčkem...a řeknu jí o tom zvracení a podívá se aspoň na tu vyrážku....
15. srp 2014 v 07:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@hhani jak píše kamisb..je to krev i utz ..to DS...a to se takto říká normálně... :wink: ..a jak píše celkový je negativní nebo pozitivní..já tam měla něco,že na hranici... :astonished:
15. srp 2014 v 07:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@marke já už taky koupu denně..baví ho to..nás taky...a kvůli režimu.. i když zatím se nějak ani nemůžeme vejít mezi šestou a sedmou..hladovýho koupat nejde...a po jídle zas blinká..má chudáček rýmu..tak jdu taky dnes pro odsávaku na vysavač..zatím vyvařuju tu hadičkovou..ale doktorka říkala,že je naprd..Hlavně,že bobeček nemá teplotu.
15. srp 2014 v 07:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl Tak to my ani mezi 6 - 7 nemáme v úmyslu koupat, protože musím srovnat režim obou dětí :slight_smile: Takže my koupeme mezi 7,30 - 8 hodinou. Samča chodí v 8 spát, tak aby byl už doma klid. Pro oba.

Jinak se nám Samča vrátí od mámy už ted v neděli. Už týden chce jet domů, tak ho tam nebudeme držet. Prý chce domů kvůli sestře :grinning: Tak máme radost :grinning:

S tou odsavačkou - není potřeba kupovat přesně tu na vysavač, stačí tuhle přidržet u hubice /tu nádobku). Někdo si jí zadělal třeba do korku, aby to drželo. Takže to taky chci zkusit - malé odsávám asi každý 3 dny.
15. srp 2014 v 08:14  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
15. srp 2014 v 08:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@marke hmmm..tak se mi zkroutila ...vyvařením...to je jedno...stejnak jsem zkusila něco odsát a nic..tak to spíš vypadá,že to má ucpané chůdě...uvidíme...děkuji..
15. srp 2014 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre ranko holky.. mate krasne starosti i radosti.. :slight_smile: uz se nemuzu dockat.. :slight_smile: to cekani na porod je desne dlouhe :grinning:
15. srp 2014 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@petulak1988 ahoj čiči...jo jo...tak naštěstí jsme o.k...přecpáváme se..tak jsme dostali hladovku na tři hodiny,....přibral 660g za dva týdny...takže musím kojit max. deset minut zkusit prodlužovat intervaly mezi kojením....a očičko vytíral opthalem...ale už je skoro dobrý..
15. srp 2014 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@muddledgirl - hihi, to je cvalík :slight_smile: já jsem zvědavá jak na tom budeme my na kontrole za týden. včera jsme ho měřili na přebalováku a má asi už 58cm.

jinak dneska od rána od 9h poprvé papáme :slight_smile: hezky venku spinkal v kočárku asi od 10:20 do 12:20 :slight_smile: hlídala tchýně tak jsem vařila.
a v noci jedl v 20:30 ...sice skoro hodinu se s tím pral včetně přebalení a rozmýšlení jestli chce ještě ....ale pak se vzbudil až v půl 3 :slight_smile: ...jen tak dál Adámku ...ale pak v 4:45 a v půl 7 a chtěl k mamince, ale pak spinkal ještě do půl 9.
15. srp 2014 ve 12:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl takze otesanek... :slight_smile: no asi mu od maminky mooooc chutna.. to je dobre ,ze se ocicko lepsi.. :slight_smile: ja dnes uklidila a umyla linku, pouklizela loznici, peru, ted jdu varit, prijde tchyne budouci a zkusim neco upect... a stejne se drzi mala maminky jak klistatko.. :slight_smile: dnes je mi o neco lepe tak toho vyuzivam.. :sunglasses:
15. srp 2014 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb jo jo...pěkně jedem.. :grinning: :grinning: :grinning: teda musím ho pochválit..že chvilku brečel..přebalila jsme ho..dala dudlík...a spinká a ve dvě už může jíst......Dneska se snad ozve kámoška jak slíbila...a půjdem ven...dnes jsme s prckem byli jen chvilku...Jakto,že Ti to dítě tak dlouho spinká..taky bych brala jednu noc taková..ale dá se to..přítel občas pohlídá a já si jdu lehnout.....Jdu si dát jogurtíka.. :wink:
15. srp 2014 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - u nás by 10 minut neprošlo...on si musí u jídla odpočinout a pak ještě chce pokračovat :grinning:
15. srp 2014 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - no jo, jenže já než se dokopu spát tak je půlka jeho spaní za náma ...většinou se snažím jít tak kolem 22h ale včera jsem šla až v 23h....ale i tak 3 hodiny v kuse dobrý. Nevím jakto, že tak spinká ...asi ho na noc pořádně nacpu či co :slight_smile:
15. srp 2014 ve 13:19  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kamisb mně se budí max. po dvou a půl...a můžu ho nacpat jak chci.. :grinning: To ten můj taky odpočívá u toho ještě...no ale jinak jsem ho kojila asi minutu v čekárně...a z prsa to stříkalo o 106 a pak se kuckal..Ty jsi psala,že se Ti kucká viď?
15. srp 2014 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 já uklízela furt a cs jsem měla furt tři... :grinning: však víš..tři dny po termínu s dvouma hamiltonoma... :grinning: :grinning: :grinning: jen si počkej..radši...a taky odpočívej..pak se moc nevyspíš....i když zatím to jde..asi si zvykám.. :grinning:
15. srp 2014 ve 14:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl tak ja mam CS 6 od minule se zvysil a i se cipek zmenil a pootevrel takze myslim ze to postupuje krasne
15. srp 2014 ve 14:36  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@muddledgirl - jj někdy se zakucká dost a stejně se nepustí.
15. srp 2014 v 15:29  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek