• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

21. května 2017 
autor
@muddledgirl
@kamisb no Val spi nekdy I 6 hodin v noci..malokdy, ale spi :slight_smile: a to uz mame dvojnasobek porodni vahy ...mozna I tim jak uz je starsi....
15. srp 2014 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jé taky bych ráda...i když kdybych se dokopala jít spát rovnou s ním po tý 21h tak se myslím hezky vyspím. Ale na druhou stranu nějak nejsem unavená, asi jsem si už zvykla nebo co. Jako při kojení kolem tý 1-2h v noci jsem totálně k.o., ale pak už to je dobrý. Asi mi pomáhá ta hoďka až dvě po tý 7h raní.
A taky že tenhle týden už přes den moc nepláče....dneska jsem měla ráno 10prášek těch laktobacilů tak to možná zabírá.
Ted zase krásně prdí na hrací dece a vubec si toho nešímá :slight_smile:

jo a dotaz jak dlouho se ty kapičky všechny vlastně můžou brát? já tak 5-6x denně kapu ten sab simlex (10 kapek) a pak ještě sem tam dávám ten babycalm.
15. srp 2014 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 to máš dobrý :wink:
15. srp 2014 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb hi hi... :grinning:
15. srp 2014 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
@janice_opice
tak Samík vydržel krásně hladovku do dvou..brečel jen chvilku a pak spinkal.. ve dvě jsem nakojila...tedy jen těch deset minut..jenže v kočárku se stejně třikrát poblinkal..ale spinkal víceméně..byla jsem za kámoškou v nemocnici...a začal řvát až před pátou...bomba...a zase jsem teda kojila jen těch deset minut...no..namazala jsem mu obličejík Ondřejovou mastí a teď čumí na Olivera...hlavičku dává spíš napravo...taky jsem mu dala hračku nalevo,tka po ní natahuje ručičky....

Kočky kámoška je cca ve 4 tt,ale v děloze a nikde nikdo nic nevidí a hcg 2000..To asi nebude v poho,co? :frowning2:
15. srp 2014 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - no ještě nych týden počkala...4tt na ULZ je brzo....chodí se nejdřiv tak 5tt+ něco ...což je 6tt.
15. srp 2014 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - jo a vy máte rýmu, že odsáváš? já jen občas tamponkem vyndavám holuba když jej vidím.
15. srp 2014 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no ona před dovčou měla prášky na oddálení ms...hcg žádné...teď po dovče měla pozitivní test...tak šla na gyndu a měla hcg 2000 a je cca 4 tt...a doktorka ji poslala do nemocnice na podezření s mimoděložním..ale není vidět vůbec nic...

No kámoška tvrdila,že má malej rýmu...někdy to tak vypadá..chrochtá a vypadá,že nemůže dýchat..ale nic jsem neodsála tou obyč. odsávačkou a koupila jsem na vysavač...ale zatím ho trápit nebudu..přijde mi to,jak kdy....tak nevim.....holuby nevidim..jen jsem viděla trošku rýmy včera
15. srp 2014 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no víš..je mi divný,že při tom hcg nic není vidět..já měla hcg 195 a za 10 dní už srdíčko
15. srp 2014 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - jako říkají, že při hodnotě 1000 musí být něco vidět.
ale vem s, že já měla brzo hned 1739 a to ještě před termínem MS ...tak to by tam asi nic vidět nebylo podle mě, ale nevím no.

jinak Adámek taky chrochtá, udělal to i před doktorkou a prý je to normální, tak to neřeším. Jsem si myslela jestli nemá spíš něco na průduškách, ale tak říkala, že to je ok tak to už neřeším.
15. srp 2014 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl
@kamisb holky to chrochtaj pac neumej smrkat a cisti si tak nosanek od mlucka, ktery se jim tam dostane ;)
15. srp 2014 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl kor teda Samik, jestli vic blindi tak se mu to do tech cest dostava vic...jinak mi na utz ve 4tt prijde brzo...ale tezko rict...
15. srp 2014 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl asi bych 2 tt mibinalne pockala nez si nechat udelat zakrok
15. srp 2014 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - když mě přijde že spíš chrápe/chroptí pusinkou ...ale hlavní je, že se nedusí ...
Dneska celý den byl zlatej, hezky spinkal a pak koukal v kuchyni co to dělá táta ...vařil si ...a teď už zase skoro hodinu spí ...a já zase sedím tady a koukám na net a televizi :angry:
ale chci si konečně objednat ten vaflovač ...a koukám jestli by se ještě něco k němu nehodilo :grinning:
15. srp 2014 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@kamisb no ja jdu spat jsem.desne utahana ted jsem mela 3 dny zaprah ...brouuu v pondeli jedu do Prahy tak v utery si vas v klidu doctu na velkym pc z toho mobilu je to des..
15. srp 2014 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak krásnou dobrou noc ....no já už jdu taky ...ale kníkal si kníká ze spaní .... :wink:
no jsem zvědavá kdy se vzbudí na papání .... počítám v momentě ldy usnu :wink:
pááá
15. srp 2014 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no...tak snad to bude dobré...ona je cca 3+0 nebo 3+3 teprve...moc bych ji přála ty dvojčátka no....
16. srp 2014 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jinak ano..prý už je na utz něco vidět,když je to nad 1000 a u ní nikdo nikde nic nevidí... :astonished:
16. srp 2014 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@kamisb jo jo..miminka chrochtaj..prý tam můžou mít i zbytky plodovky..což po měsíci..si teda nemyslim.. :astonished: :astonished: :astonished:
16. srp 2014 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice aha...Samík i kýchá poslední dny o stošest....je to děs to oblíkání...někdy je venku hrozný hic a včera moc teplo nebylo odpolko dvanáct stupňů..tak jsem mu dala krátký bodynko, mikinku, tepláčky.

Jinak jsem hotovsoj...v pondělí jdeme na focení a já ho nemám v čem fotit..jako oblečky mám..ale nic úplně tka krásnýho na fotky..tak dneska mrknu ještě do města...snad něco seženu....
16. srp 2014 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl a to ten fotograf nic nema???? To je divny ne? Nebo jaky fotky? Hele miminka jsou krasna ve vsem;) my fotili newborn a bud nahatou nebo.v tech obleccich co ma fotografka....
16. srp 2014 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ne nemá... :wink: :wink: :wink: Tak divný to je..ale fotí vše...a je známý tady...já jsem ráda,že může k němu dom....že nemusí k nám...nestíhám nějak uklízet jako dřív...jé mimísek spinká už přes dvě hodky od kojení...tak jsem umyla nádobí...a teď nalakovala trapka nehty :grinning: :grinning: :grinning: jo a umyla konečně hlavu..jak se máte?
16. srp 2014 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Jani..když rozmrazíš mlíčko...ohřeješ...tak jak pak ještě ho dlouho můžeš používat..aby jako nebylo zkažený...Nebo ho dáš do termoobalu? Já Ti vůbec nevim...i když na září je čas..
16. srp 2014 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja ho vetsinou hned spotrebuju..co nesni tak vylevam uz znovu neohrivam..24 hodin opet od rpzmrazeni
16. srp 2014 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no ja uz jsem na chate 4 tydny ...to utika ..zari za dverma...Kuba do skoly....ted se stresuju z toho ockovani...
16. srp 2014 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - nestresuj se ....nás to čeká taky začátkem září, třeba to bude úplně v pohodě. Dopředu je to zbytečný.
Já dneska v půl 10 šoupla prcka do kočárku ..manžel je na zahradě a udí klobásy, tak ho má na povel a taky asi ještě spinká ....jedl v půl 9 v posteli tak snad ještě hoďku vydrží :slight_smile:

Jinak holky pokud by jste potřebovala některá někdy budíka na 4:45 nebo na 6:30 ...tak řekkněte půjčím vám Adámka :grinning:
16. srp 2014 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice no to bych taky neohřívala...já jen že jak jsme asi třikrát zkoušeli tu medelu....tak než začal sát trvalo pěkně dlouho.....a vylejvat třeba 100 ml je škoda no...
16. srp 2014 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice proč se z toho stresuješ...Taky bych někam vypadla..není ale kam...Dnes chci jít na nákupy do Dm...přítel počká venku s kočárkem......
16. srp 2014 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb :grinning: :grinning: :grinning: tak a my už máme dvě a půl hodky od jídla..cpu mu teda dudlík..páč mám kojit jen těch deset minut...no ale zvážím se s ním po týdnu a uvidíme..zas abych ho netrápila hlady chudáka :grinning: :grinning: :grinning:
16. srp 2014 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - hihi, taky ho občas takhle vážím ...jeden den šel na váhu po jídle a mělo 4,8kg ...hehe 300g za tři dny ...tak snad toho jen hodně vypil :slight_smile:

taky zatím prý spinká, hlídá děda ....už to jsou 3 hodiny co začal jíst. Jako u nás fakt pobyt venku v kočárku je super...to si krásně spinká. Jen doufám, že mu není zima.
16. srp 2014 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek