• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
autor
@kamisb
@muddledgirl holky vy jste nebyly s miminkama na kyclickach na vysetreni?
16. srp 2014 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já byla asi ve 3 týdnech a jdeme ještě asi za 2-3týdny na kontrolu.
máme to prý na hraně ...ale počkám jak to bude vypadat ...jinak kamarádka mi tohle doporučila tak to pak případně pořídíme...
http://www.marwell.cz/vyhody.htm
je to místo těch plen co se dávají ...si je neumím představit na ty jednorázovky jak je dávat
16. srp 2014 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si dneska připadám jak těhotná, furt chodím do kuchyně a něco hledám k zakousnutí :frowning2:
snad z toho nebude mít prcek bolení ... hm teď jsem objevila nějaký plněný bombon a asi je v něm trocha alkoholu.
Jinak holky Adámek furt spinká.
16. srp 2014 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb uz marvelky pry nejsou k sehnani :-/
16. srp 2014 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb my davame plenku latkovou jednu jako siroky baleni...
16. srp 2014 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb pry uz je nedelaji
16. srp 2014 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - hm tak to mě mrzí :frowning2: ach jo, tak hold budeme muset přes pleny no případně.
16. srp 2014 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no ja se po nich prave shanela vsude mozme I v Motole..tak davam latkovou do plenkovych kalhotek pres obleceni a cvicime
16. srp 2014 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jinak tohle mám doma http://www.lekarna-drmario.cz/index.php?detail=8588000219018002
a pak nějaký kalhotky s umělou vložkou, ale ty jsou nějaký veliký
16. srp 2014 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no já uvidím co mi řekne teď a pak to hold budeme řešit v tom vedru říkal, že to dávat nemám... ale on má furt nohy na žabáka a když ho přebaluji tak mu občas ty nohy do pr.uhlu dávám.
16. srp 2014 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jj taky to tak mame furt nohy na zqbaka a v tech vedrech jsme nedavali jen cvicili nozicky...Kuba mel tenkrat ksirky...jak byl velikej...my jdeme 25 zase na kontrolu
16. srp 2014 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tady jen jen uterky a 1 za 14 dní tak budu 25 asi volat abych věděla který ten týden tam je ....takže půjdeme buď 26 nebo pak v září 2. asi
a 4.9. jdeme na tu rehabilitaci ...tak jsem na to zvědavá.
16. srp 2014 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ty jo no ted jsi mi nasadila brouka jestli nemame jit taky 26..musim tam v pondeli zavolat..mam pocit, ze maj taky uterky
16. srp 2014 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - :sunglasses: tak uvidíš no ....za zavolání nic nedáš ...
16. srp 2014 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no my už máme 4,360 g ..masakr... :grinning: Chudák tlačí čím dál víc... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
16. srp 2014 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já jdu na kyčličky až v úterý..první vyšetření bylo už v porodnici
16. srp 2014 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jo jo miminka spinkaj krásně venku
16. srp 2014 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já mám taky furt hlad...ale co si budem povídat oproti těhu skoro nejim..ale v těhu jsem se hodně přežírala no..
16. srp 2014 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl to jo v porodnici to nepocitam tak ti jo ;)
16. srp 2014 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek Tvé lehátko mi zachranuje život....Tak to tlačení je spíš bolení bříška..kolika ...podle chytrých knih...bohužel se to zhoršuje..takže jdu dnes pro ty laktobacily a babycalm....když má bolení..dám ho do houpačky a pustim mu písničku..v noci tak dvakrát vydržel 3 hodiny mezi kojením..náš rekord..děkuji.. :grinning:
18. srp 2014 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@muddledgirl - nám se zlepšilo, já už beru ty laktobacily 14 dní a asi i tím jak rosteme. Sice tlačí a budí ho to někdy ale už u toho tak nebrečí, prostě zatlačí vyprdí se a je to a někdy zase usne nebo se třeba ani nevzbudí a prdí ze spaní. Sice tak 1x denně kvůli tomu brečí ale to už jde.
18. srp 2014 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no já nevěděla,že to je kolika...když tlačí.. :grinning: :grinning:Tak přítel sehnal babycalm..ale má se doplnit kojeneckou vodou...to mu nikdo neřekl..nestačí převařená kohoutková..?
18. srp 2014 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - to určitě ne, ale jestli máš třeba rájec vodu tak ta stačí ...ale z kohoutku rozhodně ne.
18. srp 2014 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb už přítel přinesl kojeneckou...rajec fakt nepijju....blééé :grinning: Dítě usnulo v houpačce..tak jsem aspoň umyla obývák nádobí...a letim do sprchy..Přítel měl dvanáctku a končil v deset...šel k holičovi a teď spí...a mně už tu hrabe...včera jsem byla venku jen na chvilku a je to znát...
18. srp 2014 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jinak u nás je kohoutková podle mně lepší..než nějaká v plastu..člověk neví,jak dlouho to tam leží a tak...ale když se píše kojenecká,tak kojenecká..
18. srp 2014 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - jj píše se kojenecká, kohoutkovou nesmí prcek hodně dlouho ...jak to nevím
18. srp 2014 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já vím,že to nemyslíš špatně..ale jsou lidi co kohoutkovou převářejí a nekupují kojeneckou...ale naštěstí to řešit nemusíme..páč máme mlíčko.. :wink:
18. srp 2014 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - jj vím, že jo a že někdy se říká, že je zdravější ...ale proč to pokoušet a zbytečně riskovat :wink:
18. srp 2014 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - my už na procházce dneska byli a ted venku hlídají babičky..já jdu zkusit usnou ... v půl 4 asi přijde zase hladovec :grinning:
18. srp 2014 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek