IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
janice_opiceautor
16. srp 2014
@kamisb
@muddledgirl holky vy jste nebyly s miminkama na kyclickach na vysetreni?
kamisb
16. srp 2014
@janice_opice - já byla asi ve 3 týdnech a jdeme ještě asi za 2-3týdny na kontrolu.
máme to prý na hraně ...ale počkám jak to bude vypadat ...jinak kamarádka mi tohle doporučila tak to pak případně pořídíme...
http://www.marwell.cz/vyhody.htm
je to místo těch plen co se dávají ...si je neumím představit na ty jednorázovky jak je dávat
kamisb
16. srp 2014
Já si dneska připadám jak těhotná, furt chodím do kuchyně a něco hledám k zakousnutí 😞
snad z toho nebude mít prcek bolení ... hm teď jsem objevila nějaký plněný bombon a asi je v něm trocha alkoholu.
Jinak holky Adámek furt spinká.
janice_opiceautor
16. srp 2014
@kamisb uz marvelky pry nejsou k sehnani 😕
janice_opiceautor
16. srp 2014
@kamisb my davame plenku latkovou jednu jako siroky baleni...
janice_opiceautor
16. srp 2014
@kamisb pry uz je nedelaji
kamisb
16. srp 2014
@janice_opice - hm tak to mě mrzí 😞 ach jo, tak hold budeme muset přes pleny no případně.
janice_opiceautor
16. srp 2014
@kamisb no ja se po nich prave shanela vsude mozme I v Motole..tak davam latkovou do plenkovych kalhotek pres obleceni a cvicime
kamisb
16. srp 2014
@janice_opice - jinak tohle mám doma http://www.lekarna-drmario.cz/index.php?detail=...
a pak nějaký kalhotky s umělou vložkou, ale ty jsou nějaký veliký
kamisb
16. srp 2014
@janice_opice - no já uvidím co mi řekne teď a pak to hold budeme řešit v tom vedru říkal, že to dávat nemám... ale on má furt nohy na žabáka a když ho přebaluji tak mu občas ty nohy do pr.uhlu dávám.
janice_opiceautor
16. srp 2014
@kamisb jj taky to tak mame furt nohy na zqbaka a v tech vedrech jsme nedavali jen cvicili nozicky...Kuba mel tenkrat ksirky...jak byl velikej...my jdeme 25 zase na kontrolu
kamisb
16. srp 2014
@janice_opice - tady jen jen uterky a 1 za 14 dní tak budu 25 asi volat abych věděla který ten týden tam je ....takže půjdeme buď 26 nebo pak v září 2. asi
a 4.9. jdeme na tu rehabilitaci ...tak jsem na to zvědavá.
janice_opiceautor
16. srp 2014
@kamisb ty jo no ted jsi mi nasadila brouka jestli nemame jit taky 26..musim tam v pondeli zavolat..mam pocit, ze maj taky uterky
kamisb
16. srp 2014
@janice_opice - 😎 tak uvidíš no ....za zavolání nic nedáš ...
muddledgirl
16. srp 2014
@kamisb no my už máme 4,360 g ..masakr... 😃 Chudák tlačí čím dál víc... 😞 😞 😞
muddledgirl
16. srp 2014
@janice_opice já jdu na kyčličky až v úterý..první vyšetření bylo už v porodnici
muddledgirl
16. srp 2014
@kamisb jo jo miminka spinkaj krásně venku
muddledgirl
16. srp 2014
@kamisb já mám taky furt hlad...ale co si budem povídat oproti těhu skoro nejim..ale v těhu jsem se hodně přežírala no..
janice_opiceautor
16. srp 2014
@muddledgirl to jo v porodnici to nepocitam tak ti jo 😉
muddledgirl
18. srp 2014
@pidisek Tvé lehátko mi zachranuje život....Tak to tlačení je spíš bolení bříška..kolika ...podle chytrých knih...bohužel se to zhoršuje..takže jdu dnes pro ty laktobacily a babycalm....když má bolení..dám ho do houpačky a pustim mu písničku..v noci tak dvakrát vydržel 3 hodiny mezi kojením..náš rekord..děkuji.. 😃
kamisb
18. srp 2014
@muddledgirl - nám se zlepšilo, já už beru ty laktobacily 14 dní a asi i tím jak rosteme. Sice tlačí a budí ho to někdy ale už u toho tak nebrečí, prostě zatlačí vyprdí se a je to a někdy zase usne nebo se třeba ani nevzbudí a prdí ze spaní. Sice tak 1x denně kvůli tomu brečí ale to už jde.
muddledgirl
18. srp 2014
@kamisb no já nevěděla,že to je kolika...když tlačí.. 😃 😃Tak přítel sehnal babycalm..ale má se doplnit kojeneckou vodou...to mu nikdo neřekl..nestačí převařená kohoutková..?
kamisb
18. srp 2014
@muddledgirl - to určitě ne, ale jestli máš třeba rájec vodu tak ta stačí ...ale z kohoutku rozhodně ne.
muddledgirl
18. srp 2014
@kamisb už přítel přinesl kojeneckou...rajec fakt nepijju....blééé 😃 Dítě usnulo v houpačce..tak jsem aspoň umyla obývák nádobí...a letim do sprchy..Přítel měl dvanáctku a končil v deset...šel k holičovi a teď spí...a mně už tu hrabe...včera jsem byla venku jen na chvilku a je to znát...
muddledgirl
18. srp 2014
@kamisb jinak u nás je kohoutková podle mně lepší..než nějaká v plastu..člověk neví,jak dlouho to tam leží a tak...ale když se píše kojenecká,tak kojenecká..
kamisb
18. srp 2014
@muddledgirl - jj píše se kojenecká, kohoutkovou nesmí prcek hodně dlouho ...jak to nevím
muddledgirl
18. srp 2014
@kamisb já vím,že to nemyslíš špatně..ale jsou lidi co kohoutkovou převářejí a nekupují kojeneckou...ale naštěstí to řešit nemusíme..páč máme mlíčko.. 😉
kamisb
18. srp 2014
@muddledgirl - jj vím, že jo a že někdy se říká, že je zdravější ...ale proč to pokoušet a zbytečně riskovat 😉
kamisb
18. srp 2014
@muddledgirl - my už na procházce dneska byli a ted venku hlídají babičky..já jdu zkusit usnou ... v půl 4 asi přijde zase hladovec 😃

Začni psát odpověď...

Odešli